Návrat domov: OKEx naďalej žiari na summite Delta

Spoločnosť OKEx vyzýva kryptoburzy a účastníkov trhu, aby sa pripojili k iniciatíve Self-Regulated Organisation (SRO) zameranej na vývoj globálnych štandardov dodržiavania predpisov

Spoločnosť OKEx, jedna z najväčších svetových búrz cenných papierov a futures na digitálne aktíva, je späť doma na Malte a iniciovala summit Delta. Spoločnosť OKEx sa plne zaviazala zvyšovať spokojnosť zákazníkov s vývojom trhu v dlhodobom horizonte.

OKEx so sídlom na Malte je špičkovou burzou digitálnych aktív, ktorá ponúka viac ako 400 párov tokenov a futures obchodom miliónom zákazníkov vo viac ako 150 krajinách. Spoločnosť OKEx ponúka najrôznejšie obchodné produkty na trhu, od spotového obchodovania, obchodovania s fiat-to-tokenmi, obchodovania s maržami a krypto deriváty. Spoločnosť tiež pomáha obchodníkom, baníkom a inštitucionálnym investorom optimalizovať ich investičné stratégie.

„Delta Summit spája snílkov a inovátorov a sme hrdí na to, že môžeme byť súčasťou tejto zmysluplnej udalosti, aby sme predstavili našu výhodu v produktoch. Na samite sme viedli veľa rozhovorov o súčasnom trhu a budúcom vývoji blockchainu. Odtiaľto budeme i naďalej v čele vývoja tohto vývoja, “uviedol Andy Cheung, vedúci prevádzky spoločnosti OKEx.

Tu je zvýraznenie toho, čo OKEx zdieľal na summite v Delta:

Samoregulovaná organizácia (SRO)

Spoločnosť OKEx oznámila, že Samoregulovaná organizácia (SRO) vyvinie globálne štandardy súladu pre burzy s kryptomenami a vyzve burzy a účastníkov trhu v globálnej kryptoobchodnej komunite, aby sa pripojili k tejto iniciatíve..

V začínajúcich fázach odvetvia blockchainu by mala byť každá kryptoburza zosúladená, aby chránila investorov a obchodníkov a podporovala inovácie v ekosystéme kryptomien. Burzy môžu spoločne efektívnejšie stanoviť štandardy, ktoré povedú k finančnej bezpečnosti miliónov ľudí. Spoločnosť OKEx pozýva ďalšie burzy, aby sa pripojili k spoločnosti pri stanovovaní štandardov pre tvorbu trhu, zaradenie a vyradenie digitálnych aktív a ďalších položiek rozhodujúcich z hľadiska rastu celého odvetvia..

Počas hlavného vystúpenia na samite DELTA, ktoré vyhlásil Enzo Villani, bývalý výkonný riaditeľ Nasdaq, ktorý sa stal členom OKEx ako vedúci medzinárodnej stratégie a inovácií, bude tento SRO nezávislou organizáciou založenou na členstve, neutrálnou a otvorenou výmenám všetkých veľkostí a jurisdikcií. . Členské výmeny budú spolupracovať na definovaní a prijatí štandardov na podporu globálneho prijatia digitálnych aktív, vzdelávanie vlád a regulačných orgánov a vývoj metrík a kritérií pre obchodovanie, zoznamy a správy.

Ďalšie informácie o SRO budú zverejnené čoskoro.

Summit v Delta

OKEx Pool – inovatívny priekopník

Fond OKEx je nastavený tak, aby zaručoval stabilnú produkciu blokov na udržanie bezpečnosti a stability siete EOS. Spoločnosť OKEx Pool (účet: okcapitalbp1) sa umiestnila na prvom mieste v rebríčku produktov EOS Block Producer (BP). Po zavedení stážovacích služieb EOS a IOST sa spoločnosť OKEx Pool oficiálne stala supernódou V Systems (VSYS).

Spoločnosť OKEx Pool minulý mesiac hostila spoločnosť OKEx Pool EOS Block Producer Pursuit, aby sa komunite vrátila. OKEx Pool je prvý ťažobný spolok, ktorý svojimi hlasmi napomáha celkovému rozvoju komunity EOS. Naďalej bude podporovať a pomáhať všetkým BP, ktoré v budúcnosti prispejú k ekologickému rozvoju EOS.

OKEx Pool podporuje ťažbu PoW aj PoS / DPoS, priekopníka v priemysle, ktorý sa zameriava na inovatívny vývoj. OKEx Pool nielenže ponúka zákazníkom najlepšie služby, ale pomáha aj projektovým tímom kultivovať ich kvalitné projekty na verejnom blockchaine EOS, a tým podporuje rozvoj celého ekosystému..

Peňaženka OKEx – základný kryptografický nástroj

Kryptomena, ktorá je jedným z dvoch dôležitých nástrojov v tomto revolučnom digitálnom priemysle, je nevyhnutná pre každého obchodníka s kryptomenami. Peňaženka OKEx je kompatibilná s bežnými tokenmi a tokenmi ERC-20 a je navrhnutá s veľkou opatrnosťou, aby zabezpečila čo najlepší používateľský zážitok. Peňaženka OKEx prijíma jednoduché semenné frázy a jednoduché postupy zálohovania a správa aktív nikdy nebola ľahšia, pretože všetky účty sú na jednom mieste. Jeho viacvrstvový bezpečnostný systém a trezor môžu vždy tiež bezpečne chrániť aktíva používateľa.

Hlavné udalosti nájdete na stránkach OKEx Twitter.

KONIEC

O spoločnosti OKEx

Na najväčšom a najrôznorodejšom trhu s kryptomenami na svete je OKEx miestom, kde globálni obchodníci s kryptomenami, baníci a inštitucionálni investori prichádzajú spravovať kryptomeny, zvyšovať investičné príležitosti a zaisťovať riziká. Poskytujeme spotové a derivátové obchodovanie vrátane futures, permanentných swapov a opcií na hlavné kryptomeny, ktoré investorom ponúkame veľkú flexibilitu pri formulovaní ich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká.

Kontakt pre médiá:

Vivien Choi

E-mail: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map