OK Jumpstart nastavený na spustenie 2. predaja tokenov pre ALLIVE (ALV) budúci týždeň

Spoločnosť OKEx, popredná svetová burza digitálnych aktív so sídlom na Malte, dnes oznámila svoj druhý projekt OK Jumpstart ALLIVE (ALV) a podrobnosti predaja tokenov. Spustenie predaja tokenov ALV je naplánované na OK Jumpstart o 05:00 16. mája 2019 (UTC, CET + 1).

Inteligentné obdobie zdravia s aplikáciou Blockchain a AI

ŽIVÝ je „inteligentný ekosystém zdravotnej starostlivosti založený na technológii blockchain“, ktorého cieľom je poskytovať štandardizované formáty pre integráciu údajov o zdraví, podporovať vysokú súbežnosť používateľov, chrániť súkromie údajov prostredníctvom decentralizovaného šifrovaného úložiska a podporovať kompatibilitu rozšírení. Tím ALLIVE uzavrel partnerstvo s Ontology od augusta 2018 s cieľom uľahčiť spoluprácu medzi podnikmi a zdieľanie údajov. Cieľom tohto partnerstva je rozvoj decentralizovaného ekosystému zdravotnej starostlivosti a inteligentnej blockchainovej siete.

D6H5X8SWkAA8onf.jpg

"OK Jumpstart ako vždy zvažuje potenciál každého podporného projektu a ALLIVE jednoducho zachytáva podstatu blockchainovej technológie tak, že ju aplikuje na nové prípady použitia. Je dobrým príkladom pri demonštrácii toho, ako táto technológia môže zmeniť zdravotnícke postupy a zlepšiť náš život, napríklad uľahčiť prístup elektronických lekárskych záznamov pre lekárov bez obetovania bezpečnosti našich osobných údajov.," uviedol Andy Cheung, vedúci prevádzky spoločnosti OKEx. "Zažili sme obrovský rast, ktorý blockchainová technológia prináša do nášho finančného systému, ale sila blockchainu je neobmedzená. Môžeme ho tiež použiť na založenie udržateľnej komunity inteligentného zdravia na zlepšenie ekosystému zdravotnej starostlivosti, aby mohla byť prístupnejšia a dostupnejšia pre všetkých.."

Všeobecne platí, že starnúca populácia čelí väčšej prevalencii chronických chorôb alebo nových chorôb a nákladné lekárske riešenia alebo cielené liečby nemusia byť pre každého dostupnou možnosťou..

So stále rastúcimi nákladmi na zdravotnú starostlivosť môže prijatie technológie blockchain efektívne minimalizovať boj s riadením lekárskych a finančných výziev. Neustále úsilie môže ďalej v blízkej budúcnosti vytvoriť udržateľný základ pre cenovo dostupný, prístupný a vysoko kvalitný ekosystém zdravotnej starostlivosti.

OK Jumpstart vylepšené pravidlá predaja tokenov

Ako bolo oznámené v predchádzajúcom predaji tokenov, spoločnosť OKEx prijala niekoľko zmien, aby umožnila účasť ďalším používateľom.

Proces pridelenia predplatného zostane, s OKB ako jediným prijatým tokenom pre predplatné a vyrovnanie. Uskutočnia sa dve relácie predplatného.

Zainteresovaní účastníci sú povinní držať minimálne 500 OKB v priemere za 15 dní, aby sa mohli zúčastniť predaja tokenov. Snímka každého účtu sa bude snímať každý deň v náhodnom čase. Čím viac bude OKB držať, tým väčšia bude pridelená čiastka odmenená. (Tipy: udržanie ≥ 2 500 OKB v priemere na 15 dní môže dosiahnuť maximálny koeficient pridelenia.)

1. relácia: Limit nadmerného predplatného

Časový limit relácie je 10 minút. Relácia sa však môže ukončiť skôr, keď sa dosiahne limit nadmerného odberu.

(NOVINKA) 2. relácia: ŽIADNY limit nadmerného predplatného

Časový limit relácie je 10 minút. Používatelia, ktorí sa v tomto časovom rámci úspešne predplatia, budú mať nárok na predplatné.

Výpočet pridelenia a výsledok predplatného budú oznámené po ukončení každej relácie. Pridelenie tokenov pre 1. a 2. zasadnutie bude zverejnené v oznámení o predaji tokenov každého kola.

Zostaňte naladení na Twitter spoločnosti OKEx a OK Jumpstart pre najnovšie aktualizácie.

KONIEC

Varovanie pred rizikom: Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

O spoločnosti OKEx

Na najväčšom a najrôznorodejšom trhu s kryptomenami na svete je OKEx miestom, kde globálni obchodníci s kryptomenami, baníci a inštitucionálni investori prichádzajú spravovať kryptomeny, zvyšovať investičné príležitosti a zaisťovať riziká. Poskytujeme spotové a derivátové obchodovanie vrátane futures, permanentných swapov a opcií na hlavné kryptomeny, ktoré investorom ponúkame veľkú flexibilitu pri formulovaní ich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká.

Kontakt pre médiá:

Vivien Choi

E-mail: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map