OKChain Testnet teraz naživo – so svojou prvou aplikáciou DeFi OKEx DEx

Spoločnosť OKEx (www.okex.com), najväčší svetový spot kryptomeny a burza derivátov, oznámila spustenie spoločnosti OK, reťaz, komerčný verejný blockchain vlastnený spoločnosťou OKEx s cieľom prispieť do komunity decentralizovanejšími aplikáciami. Zároveň spoločnosť OKEx uviedla na trh aj OKEx DEX, prvú decentralizovanú aplikáciu založenú na OKChain. Na zabezpečenie lepších obchodných skúseností a likvidity podporuje OKEx DEX zúčtovanie v reálnom čase v dôveryhodnom prostredí.

OKChain je verejný reťazec založený na súbore Cosmos SDK vyvinutý spoločnosťou OKEx. Podporuje rôzne decentralizované aplikácie a umožňuje používateľom vydávať vlastné kryptomeny, vytvárať obchodné páry a voľne s nimi obchodovať. Vďaka svojej viacreťazcovej štruktúre sa efektívnosť a škálovanie vývoja aplikácií výrazne zlepšuje. OKChain rozdeľuje údaje do troch vrstiev: blokové, prevádzkové a mimoreťazcové údaje, čo môže zlepšiť rýchlosť konsenzu systému a rozšíriť dimenzie údajov v reťazci.

Prijatie mechanizmu konsenzu v rámci delegovaného dôkazu o podiele (DPOS), OKEx vydal OKT ako natívny token OKChain. Emisie OKT sa budú týkať blokov genézy a blokov uzlov a očakáva sa, že sa budú každý rok zvyšovať o 1–5%. Ďalšie podrobnosti budú oznámené.

Ekologický rozvoj spoločnosti OKChain

  • – Umožnenie používateľom vydávať svoje vlastné kryptomeny na OKChain;
  • – Umožnenie používateľom budovať svoje vlastné decentralizované burzy na OKChain, pričom majú plnú kontrolu nad rozhodnutím, ktoré tokeny a obchodné páry majú byť uvedené na zozname;
  • – Podpora vydania rôznych aplikácií DeFi;
  • – Podpora inteligentných zmlúv;
  • – Podpora BTC cross-chain applications.

„Veríme, že decentralizované financovanie je kľúčom k finančnému začleneniu a finančnej slobode pre všetkých. Preto sme túžili po uvoľnení sily DeFi. OKChain je pre nás obrovským míľnikom, čo znamená, že sme teraz schopní poskytnúť otvorený, nízkonákladový a autonómny ekosystém, aby si každý mohol vychutnať výhody, ktoré blockchain a decentralizácia prináša, “uviedol Jay Hao, generálny riaditeľ spoločnosti OKEx. „Vývoj blockchainu mi neustále prináša nové skúsenosti a prekvapenia. Dnes, keď hovoríme o blockchaine, nejde len o bitcoin a hlavné tokeny ERC-20. Ako popredný hráč v odbore dúfame, že sa OKChain stane inšpiráciou pre ďalšie inovácie a priláka viac talentov, aby sa spolu s nami zapojili do blockchainovej revolúcie. “

OKEx DEX – prvá decentralizovaná aplikácia na OKChain

Popri OKChain je OKEx DEX, decentralizovaná výmenná pobočka OKEx, tiež novinkou, ktorú si nesmiete nechať ujsť.

Kľúčové vlastnosti OKEx DEX

  • – Majetok je úplne kontrolovaný používateľmi s vyššou bezpečnosťou
  • – Príchod aktív v reálnom čase, vďaka čomu je každý obchod efektívny a ľahký
  • – Transparentné transakcie s nižšími nákladmi na dôveru medzi jednotlivcami

700 miliónov neobiehaných OKB má byť zničených

OKB je natívnym tokenom ekosystému OKEx so širokou podporou miliónov používateľov od jeho zrodu. Spoločnosť OKEx sa zaviazala skúmať a rozširovať ekologické aplikácie OKB a zdokonaliť systém spätného výkupu a spaľovania v budúcnosti.

Po zavedení testnetu OKChain bude spálených celkovo 700 miliónov nevydaných OKB. OKB vstúpi do absolútnej deflácie a stane sa prvou plne cirkulujúcou platformou na svete. Token vypaľovania sa nezachováva z OKEx, ale pochádza výlučne z trhu prostredníctvom našej schémy spätného výkupu a vypaľovania.

Držitelia OKB sú dôležitou hnacou silou pre rozvoj a propagáciu OKChain, pretože 100% blok genesis mapuje na držiteľov OKB, OKT a OKB budú vzájomne prepojené, aby podporili ekologický rozvoj OKChain. OKT a OKB sú neoddeliteľné od spoločnosti OKChain, pretože OKT umožní rozvoj ekosystému OKB. Obchodovanie OKT bude k dispozícii, keď bude mainnet OKChain aktívny.

Ďalšie informácie nájdete na tu.

KONIEC

O spoločnosti OKEx

Na najväčšom a najrôznorodejšom trhu s kryptomenami na svete je OKEx miestom, kde globálni obchodníci s kryptomenami, baníci a inštitucionálni investori prichádzajú spravovať kryptomeny, zvyšovať investičné príležitosti a zaisťovať riziká. Poskytujeme spotové a derivátové obchodovanie vrátane futures, permanentných swapov a opcií na hlavné kryptomeny, ktoré investorom ponúkame veľkú flexibilitu pri formulovaní ich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká.

Kontakt pre médiá:

Vivien Choi

Email: [chránené e-mailom]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map