OKEx rozširuje rozsiahlu ponuku DeFi, zoznamy DIA a Kleros PNK

Malta, 19. augusta 2020 – Spoločnosť OKEx (www.okex.com), popredný svetový spot kryptomien a burza derivátov, ďalej rozšírila svoju ponuku decentralizovaných finančných tokenov uvedením na zoznam Decentralizované informačné aktívum (DIA), platforma otvoreného zdroja pre transparentné cenové ponuky overené komunitou pre aplikácie DeFi a Kleros (PNK), otvorená online platforma na riešenie sporov.

Spotové obchodovanie DIA voči USDT sa spustilo 18. augusta o 12:00 UTC a spotové obchodovanie DIA proti ETH 18. augusta 13:00 UTC. Vklady DIA sa otvorili 18. augusta o 11:00 UTC a výbery boli k dispozícii od 11.00 h 19. augusta, hodnota DIA vzrástla až o 60%, keď bolo obchodovanie dostupné na platforme OKEx.

Spotové obchodovanie PNK voči USDT bolo k dispozícii 19. augusta o 8:00 UTC a spotové obchodovanie PNK proti ETH 19. augusta o 9:00 UTC. Vklady PNK sa otvorili 19. augusta o 7:00 a výbery bude k dispozícii od 21. augusta o 9:00 UTC.

Rast ekonomiky DeFi prostredníctvom spolupráce

Exponenciálne rastúce popredné protokoly DeFi, ako sú Maker, Compound, Aave a Synthetix, vyžadujú znalosti, aby poskytli dôležité základné údaje, ako sú napríklad ceny aktív. Tieto predsudky sú jedným zo základných stavebných kameňov fungovania a rastu ekosystému DeFi a musia spĺňať požiadavky prísľubu transparentnosti a nezávislosti spoločnosti DeFi.

Dnes však väčšine produktov DeFi stále chýba robustné riešenie cenových údajov a spoliehajú sa na netransparentné zdroje údajov, čo pre investorov predstavuje značné riziko, pretože metodiky spracovania cien v podnikoch nie sú jasne uvedené. S rastom ekonomiky DeFi rastie potreba presných cenových príkazov na obchádzanie útokov škodlivých činiteľov využívajúcich technologické a metodologické chyby..

DIA poskytuje dôveryhodné cenové ponuky pre aplikácie DeFi. Jeho open-source platforma umožňuje transparentné cenové ponuky, ktoré sú úplne overené komunitou. DIA využíva kryptoekonomické stimuly a neoceniteľný úsudok komunity na získavanie, overovanie a poskytovanie dôveryhodných finančných údajov. Ako švajčiarske neziskové združenie sa DIA snaží demokratizovať finančné údaje transparentnými zdrojmi údajov a metodikami, ktoré sú verejne prístupné pre všetkých – od platforiem DeFi, obchodníkov a finančných inštitúcií, po poskytovateľov informácií, regulačné orgány a finančné orgány.

Kleros (PNK) je na druhej strane online platforma na riešenie sporov typu open-source, ktorá na spravodlivé rozhodovanie sporov využíva blockchain a crowdsourcing. Vývojové úsilie koordinuje Coopérative Kleros, Société Coopérative d’Intérêt Collectif (SCIC) založená vo Francúzsku. S rastom spoločnosti DeFi rastie aj potreba efektívnych riešení riešenia sporov a spoločnosť Kleros v súčasnosti rieši spory v záležitostiach vrátane postupov pri výmene cenných papierov. Celý jeho výskum a vývoj kódu sú open-source a ktokoľvek na použitie.

"Sme veľmi povzbudení, že vidíme obrovské pokroky v ekonomike DeFi," uviedol výkonný riaditeľ OKEx Jay Hao. "Pretože okolo nás vyrastá skutočné alternatívne riešenie tradičných finančných služieb, ktoré ľuďom ponúka príležitosť na návratnosť svojich investícií, je nevyhnutné, aby priestor rástol udržateľným spôsobom a s presnými cenovými údajmi, ktoré sú bez manipulácie a účinných mechanizmov riešenia sporov. chrániť záujmy používateľov. Za týmto účelom sme radi, že uvádzame zoznamy DIA a PNK, aby sme mohli ďalej podporovať pokrok spoločnosti DeFi."

Spoločnosť OKEx teraz uvádza celkovo 19 tokenov DeFi – a minulý týždeň oznámila vytvorenie spoločnosti OKEx Oracle, svojho bezpečného podpísaného cenového zdroja, ktorý, podobne ako DIA, môžu byť použité v decentralizovaných finančných projektoch na získanie prístupu k spoľahlivým cenám na reťazci od spoločnosti dôveryhodný zdroj. Jay Hao pridal:

"Vďaka hodnote uzamknutej hodnoty viac ako 6 miliárd dolárov v protokoloch DeFi je zrejmé, že v blízkej dobe sa v službe DeFi nedočkáme stiahnutia. Pretože banky svojim zákazníkom ponúkajú takmer záporné výnosy z úspor a vysoké úrokové sadzby z pôžičiek, poskytuje DeFi mimoriadne atraktívnu alternatívu. Sme nadšení, že sme na špici popri vynikajúcich projektoch, ako sú tieto, a sme nadšení, že vidíme, ako ďaleko DeFi napreduje v budúcnosti. “

KONIEC

O spoločnosti OKEx

OKEx, popredný svetový kryptomenový spot a burza derivátov, ponúka najrôznejšie trhy, na ktorých globálni obchodníci s kryptomenami, baníci a inštitucionálni investori prichádzajú spravovať kryptomeny, zvyšovať investičné príležitosti a zaisťovať riziká. Poskytujeme spotové a derivátové obchodovanie – vrátane termínových obchodov, permanentných swapov a opcií – hlavných kryptomien, ktoré investorom ponúkame flexibilitu pri formulovaní ich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká.

Kontakt pre médiá

Vivien Choi

Email: [chránené e-mailom]

@vivienchoi

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map