Pasívny príjem z kryptomeny môže byť prospešný pre miliardy ľudí, hovorí výkonný riaditeľ OKEx v Blockchain Economy 2020, Turecko

OKEx (www.okex.com), najväčší svetový spot kryptomeny a burza derivátov, odcestoval do Turecka, aby sa zúčastnil Blockchain Economy, najočakávanejšieho blockchainového summitu v MENA a Eurázii minulý týždeň v Istanbule. Zatiaľ čo spoločnosť OKEx viedla veľa rozhovorov o miestnej kryptografickej scéne, Lennix Lai, riaditeľ finančných trhov spoločnosti OKEx, na podujatí minulý piatok (21. februára 2020) predniesol svoje úvahy o pasívnom príjme výlučne na kryptotrhe..

„Blockchain a digitálne aktíva postupne menia spôsob, akým získavame úroky. Hlavné prúdy definujú sociálny kapitál na základe toho, ako úroková sadzba alokuje a berie banky ako základné informácie a úverové sprostredkovateľa, “uviedol Lennix Lai, riaditeľ finančných trhov spoločnosti OKEx. „Vpred, na základe PoS a DPoS, ako aj pôžičiek DeFi, bude možné potenciálne odvodzovať nové produkty, ktoré pravidelne poskytujú záujmy. To môže byť pre tradičný finančný systém vzájomne výhodné, a teda miliónom používateľov prinesie výhodu získania pasívneho príjmu. “

Lennix Lai, riaditeľ spoločnosti OKEx pre finančné trhy, predniesol hlavný prejav 21. februára 2020. Lennix Lai, riaditeľ spoločnosti OKEx pre finančné trhy, bol pozvaný na mediálny rozhovor na mieste.

Unbankedness sa stal globálnou výzvou

Tradičný finančný systém rozpoznal výzvy. Prekážkou sa stali vysoké prevádzkové náklady na zriaďovanie pobočiek bánk a poskytovanie služieb v rozvojových alebo zaostalých krajinách. Éra nízke úrokové sadzby priniesol na ekonomiku skutočného sveta niekoľko nežiaducich vedľajších účinkov, najmä škody na bankách, ktoré doplácajú na ukladanie nadmerných rezerv, ale nie sú schopné preniesť negatívne sadzby na vkladateľov.

Pasívny príjem v kryptomene

Dôležitosť blockchainu, ako aj kryptomeny, môže pôsobiť ako alternatívne riešenie pri riešení tejto výzvy, kde inteligentné zmluvy hostované na blockchaine vedú k inteligentnejším zmenám v obchodnom financovaní za znížené náklady..

Finančné nástroje bez povolenia môžu znížiť 99% bariéry pri vytváraní a vydávaní obchodovateľných zmlúv na mieru pre kohokoľvek, aby mohol zaistiť, obchodovať a zarobiť. OKEx Pool teraz podporuje vytyčovanie 8 hlavných tokenov vrátane EOS, ATOM, DAI a VSYS atď. s úrokovými sadzbami až 15%.

DeFi videnie v OKEx – ekonomika bez trenia

Automatizované inteligentné obchodovanie na základe kontraktu môže dosiahnuť okamžité vyrovnanie s nulovými rizikami protistrany, čo minimalizuje potrebu kolaterálu o 99% a súvahu v obchodnom cykle. Pokiaľ ide o DeFi, kryptotrh ponúka alternatívnu výhodu oproti tradičnému peňažnému trhu. Tradičný peňažný trh sa môže obmedziť na miestnu reguláciu, inštitucionálne a kapitálové požiadavky z hľadiska prístupnosti. Pôžičky DeFi prinášajú globálne skúsenosti bez povolení s nepretržitým monitorovaním a dodržiavaním predpisov. Okrem toho je riziko protistrany pri poskytovaní pôžičiek DeFi oveľa nižšie ako pri tradičnom poskytovaní pôžičiek peer-to-peer. Inteligentná zmluva navyše výrazne urýchľuje čas spracovania a zlepšuje jednoduché použitie odstránením ťažkopádnych papierov pre sprostredkovateľov..

OKChain – komerčný verejný blockchain vlastnený spoločnosťou OKEx

Míľnik vo vývoji svojho ekosystému DeFi, OKEx nedávno spustil komerčný verejný blockchain OKChain, ktorý podporuje vytváranie a vydávanie aplikácií DeFi. Používatelia môžu na OKChain vytvárať svoje vlastné aplikácie DeFi založené na technológii blockchain. Zároveň spoločnosť OKEx uviedla na trh aj aplikáciu OKEx DEX, ktorá je decentralizovanou burzou prvej aplikácie na OKChain. Na zabezpečenie lepších obchodných skúseností a likvidity podporuje OKEx DEX zúčtovanie v reálnom čase v dôveryhodnom prostredí.

Hlavné udalosti nájdete na stránkach OKEx.

Fotografie udalostí:

Stánok OKEx na Blockchain Economy 2020 so zapojením suvenírov a informácií bol na samite ikonický.

Lennix Lai, riaditeľ spoločnosti OKEx pre finančné trhy, počas dvojdňového summitu spolupracoval s mnohými médiami, hosťami a obchodnými partnermi..

Lennix Lai, riaditeľ spoločnosti OKEx pre finančné trhy, predniesol hlavný príspevok na výstave Blockchain Economy 2020, kde skúmal tému pasívneho príjmu výhradne v kryptomene. Tím OKEx bol na mieste stretnutia, aby sa stretol a pozdravil každého návštevníka podujatia.

KONIEC

O spoločnosti OKEx

Na najväčšom a najrôznorodejšom trhu s kryptomenami na svete je OKEx miestom, kde globálni obchodníci s kryptomenami, baníci a inštitucionálni investori prichádzajú spravovať kryptomeny, zvyšovať investičné príležitosti a zaisťovať riziká. Poskytujeme spotové a derivátové obchodovanie vrátane futures, permanentných swapov a opcií na hlavné kryptomeny, ktoré investorom ponúkame veľkú flexibilitu pri formulovaní ich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká.

Kontakt pre médiá:

Vivien Choi

Email: [chránené e-mailom]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map