Spoločnosť OKEx expanduje do futures obchodovania s USDT

Najvýznamnejšia svetová futures burza pre kryptomeny pridáva futures na USDT s pármi vrátane BTC, ETH a EOS

Spoločnosť OKEx (www.okex.com), najväčšia kryptomenová burza futures na svete, dnes oznámila spustenie lineárneho futures kontraktu USDT Futures Trading. Futures kontrakt OKEx USDT je ​​virtuálny derivátový produkt, ktorý je kótovaný a vyrovnaný v digitálnych tokenoch USDT, a každý kontrakt má nominálnu hodnotu pevne stanoveného množstva digitálnych tokenov. Obchodníci môžu mať dlhú pozíciu, aby profitovali z nárastu ceny kryptomeny, alebo krátku pozíciu, aby profitovali z poklesu ceny kryptomeny. Páry USDT na OKEx zahŕňajú BTC, ETH, BCH, EOS, XRP, BSV a TRX s úrovňou pákového efektu 0,01–100x, a to v režime pevnej aj medzisúčtu. Spoločnosť OKEx poskytuje širšie portfólio derivátov s väčšou paletou podkladových mien a komplexnejšou funkčnosťou na splnenie obchodných požiadaviek používateľov.

Kľúčové vlastnosti futures kontraktov OKEx USDT zahŕňajú:

– Lineárna zmluva – jednoduchšia pre obchodníkov a nemusí zaisťovať riziko marže pri inverzných zmluvách

– Úroveň pákového efektu: 0,01–100x

– Podporované páry: BTC, EOS, ETH, LTC, BCH, XRP, ETC, BSV, TRX

– Obchodné hodiny: 24/7

– Denné zúčtovanie

Výhody zmlúv o futures na USDT zahŕňajú:

– Efektívnosť a nízke náklady – Ak budú používatelia držať iba USDT, môžu obchodovať s rôznymi futures kontraktmi s maržou USDT bez nutnosti prepínania medzi kryptomenami.

– USDT kolaterál je porovnateľne stabilný – používaním USDT kolaterálu pre maržové pozície môžu používatelia znížiť riziká vyvolané volatilitou ceny kolaterálu. Výpočty budú tiež jednoduchšie.

– Intuitívne obchodné skúsenosti – Celá obchodná skúsenosť s futures s maržou na USDT je ​​veľmi podobná spotovému obchodovaniu. S pridaním pákového efektu je pre používateľov jednoduchšie ovládať obchodný systém.

„Trh s termínovými obchodmi spoločnosti OKEx bol vždy jedným z najlepších na trhu. Aj keď je finančný nástroj tak zložitý, je pre kryptoobchodníkov vždy príťažlivý, pretože ponúkame nepretržité obchodné služby, vysokú úroveň pákového efektu a komplexný systém riadenia rizík, ktoré sú dôležité pre všetkých používateľov, “uviedol Lennix Lai, riaditeľ finančného trhu v spoločnosti OKEx. „Pridanie USDT Futures Trading demonštruje náš záväzok ponúkať jednotné kontaktné miesto pre profesionálnych aj maloobchodných predajcov s najlepšími užívateľskými skúsenosťami v odbore.“

„Používatelia väčšinou nie sú ochotní držať altcoiny ako maržu a tiež vidia, že samotné inverzné zmluvy sú ťažko pochopiteľné. Vidíme, že táto lineárna zmluva by bola otvorenými dverami pre mnoho nových maloobchodníkov, “dodal Lai. „V spoločnosti OKEx sme vyvinuli bezpečné, spoľahlivé a stabilné prostredie pre obchodovanie s kryptomenami a snažíme sa ponúkať nové služby založené na záujmoch našich zákazníkov. Pokračovali by sme vo výskume a pridávaní derivátov založených na stablecoinoch, aby sme ponúkli jednoduchší zaisťovací nástroj pre obchodníkov, ktorí zvyčajne účtujú svoje zisky a straty v hodnote USD. “

Futures kontrakt spoločnosti OKEx má pevný dátum dodania a cena doručenia bude strednou hodnotou indexu predchádzajúcu hodinu pred doručením. Značková cena sa používa na výpočet nerealizovaných ziskov a strát používateľov (UPL), aby sa znížila zbytočná likvidácia v nestabilných podmienkach na trhu. Denný proces vyrovnania o 16:00 hongkonského času (HKT) presúva nerealizované zisky a straty (PnL) do realizovaného PnL, čo zvyšuje flexibilitu využitia kapitálu. Spoločnosť OKEx tiež ponúka zaisťovacie nástroje vrátane poistenia, ktoré obchodníkom pomáhajú znižovať riziko.

Aby sa zabezpečilo, že ceny indexu presne odrážajú okamžitú trhovú cenu každého tokenu, spoločnosť OKEx starostlivo vybrala trhové ceny iných významných búrz ako vážené zložky indexu pre každý token. Medzi tieto burzy patria spoločnosti Huobi, Bittrex, Coinbase a Binance. Budú zavedené opatrenia na riešenie neobvyklých situácií.

Spoločnosť OKEx prijala vylepšený systém riadenia rizík pre deriváty, ktorý obsahuje:

– Mark Price – Dobre zavedený systém cenových značiek, ktorý efektívne zabráni veľkým výkyvom a neobvyklej likvidácii

– Systém stupňovitej udržovacej marže (TMMR) – aby sa zabránilo likvidácii veľkých pozícií a jej následným účinkom na likviditu trhu

– Režim nútenej čiastočnej likvidácie – na elimináciu dopadu na trh spôsobeného veľkým počtom likvidovaných pokynov

USDT futures kontrakty budú spustené 14. novembra 2019 a simulácia sa začne 5. novembra 2019. USDT Perpetual Swap bude spustená 9. decembra 2019 a simulácia sa začne 30. novembra 2019.

KONIEC

O spoločnosti OKEx

Na najväčšom a najrôznorodejšom trhu s kryptomenami na svete je OKEx miestom, kde globálni obchodníci s kryptomenami, baníci a inštitucionálni investori prichádzajú spravovať kryptomeny, zvyšovať investičné príležitosti a zaisťovať riziká. Poskytujeme spotové a derivátové obchodovanie vrátane futures, permanentných swapov a opcií na hlavné kryptomeny, ktoré investorom ponúkame veľkú flexibilitu pri formulovaní ich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká.

Kontakt pre médiá:

Vivien Choi

Email: [chránené e-mailom]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map