Spoločnosť OKEx hovorí o ekologickom vývoji spoločnosti OKB pri svojom 1. výročí

Spoločnosť OKEx, popredná svetová burza digitálnych aktív so sídlom na Malte, víta prvé výročie spoločnosti OKB, globálneho tokenu nástrojov prijatého spoločnosťou OKEx. Spoločnosť OKB, ktorú oficiálne spustila 22. marca 2018 Nadácia OK Blockchain Foundation, bola spoločnosťou OKEx adaptovaná a aplikovaná na globálny ekosystém OKEx, ktorý zahŕňa Happy Friday, OKB Trading Market, Listing Vote, OKETT, OKNodes, Global Partners, Prime Investors a Designated Merchants . Medzitým spoločnosť OKEx tiež oznámila spustenie OKDEX, prvej decentralizovanej burzy na OKChain, a otvorenie voľby super uzlov pre blockchain.

"S úprimnou vďačnosťou ďakujeme všetkým 1 miliónom držiteľov OKB, ktorí v uplynulom roku prispeli k ohromnému objemu obchodovania OKB v objeme 15,6 miliárd. Toto je dôležitý míľnik, ktorý OKB začína kvitnúť po založení betónového základu," uviedol Andy Cheung, vedúci prevádzky spoločnosti OKEx. "V OKEx je to jednoduché, snažíme sa byť udávateľom trendov a zaväzujeme sa budovať robustný blockchainový ekosystém s obchodníkmi. S takýmto výsledkom sa cítime silnejšie, aby sme mohli naďalej napredovať v priemysle blockchainu a digitálnych aktív."

1. Kedy bude OKB nasadený na blockchain?

Dôvod, prečo OKB nebola v reťazci, bolo to, že náš prevádzkový tím tajne vyvíjal náš vlastný blockchain – OKChain. V súčasnej dobe je OKChain v konečnej fáze vývoja a očakávame, že ju uvedieme na testnet v júni 2019. Z dôvodu veľkého počtu používateľov, ktorí volajú po zavedení OKB na blockchain, sa náš tím po zvážení rozhodol dať na blockchain ERC-20 najskôr do konca apríla. Keď sa OKChain stane stabilným, OKB sa migruje zo siete ERC-20 do hlavnej siete OKChain. Do tej doby bude OKB natívnym tokenom siete OKChain, ktorý je možné použiť na vyrovnanie transakčných poplatkov alebo použiť v Dapps vyvinutých na OKChain..

2. Aké je použitie OKChain?

Spustíme prvú decentralizovanú burzu (DEX) spoločnosti OKEx na OKChain a otvoríme voľby super uzlov pre blockchain. S OKB môže jeden hlasovať za svojho obľúbeného kandidáta na super uzol a vyrovnať transakčné poplatky na OKDEx. OKB sa tiež použije na predpredaj tokenov a projektové tímy budú musieť v budúcnosti zaplatiť super uzly OKB ako poplatok za služby.

3. Celková ponuka OKB je 1 miliarda. Teraz, keď je už 300 miliónov v obehu, kedy bude uvoľnených zvyšných 700 miliónov?

V súčasnosti je uzamknutých 700 miliónov OKB. Z toho 300 miliónov dostanú používatelia OKEx prostredníctvom nášho vernostného programu, zatiaľ čo zvyšných 400 miliónov patrí OK Blockchain Foundation a prevádzkovému tímu. V záujme efektívnejšieho budovania ekosystému OKB sa však uvoľnenie 700 miliónov OKB oneskorí od roku 2020 do roku 2022. 6 mesiacov vopred vydáme ďalšie oznámenie, aby sme informovali verejnosť, či predĺžime obdobie blokovania. alebo uvoľnite žetóny v dávkach.

4. Bude šťastný piatok pokračovať?

Od prvého Happy Friday 20. apríla 2018 sme už distribuovali 32954,12 BTC viac ako 1 miliónu držiteľov OKB. Od 22. marca 2019 ale optimalizujeme pravidlo distribúcie. Pomer snímok a distribúcie zostane nezmenený. Distribučná suma BTC sa však najskôr použije na spätný nákup spoločnosti OKB a potom sa suma OKB rozdelí medzi držiteľov OKB podľa existujúcich pravidiel pre snímku a distribúciu..

5. Použije sa OKB na novú platformu OKEx – OK Jumpstart?

Ako nová platforma na predaj úžitkových tokenov bude OKB jediným tokenom akceptovaným na OK Jumpstart. Pre vysoko kvalitné projekty a začínajúcich podnikateľov sa verí, že model IEO je pre ne ideálnou metódou na naštartovanie. Všetky projekty spustené na OK Jumpstart budú uvedené na našom spotovom trhu a tie, ktoré majú vynikajúci výkon, budú mať šancu dostať sa na naše C2C a trhy s derivátmi. OK Jumpstart sa venuje pomoci potenciálnym startupom. Ceníme si kvalitu pred kvantitou. Už sa venujeme rozhovorom s projektovými tímami z celého sveta. Čoskoro ohlásime úplne prvý projekt jumpstart a otvorený predaj používateľom OKEx, ktorí spĺňajú naše požiadavky KYC a držia OKB.

KONIEC

O spoločnosti OKEx

Na najväčšom a najrôznorodejšom trhu s kryptomenami na svete je OKEx miestom, kde globálni obchodníci s kryptomenami, baníci a inštitucionálni investori prichádzajú spravovať kryptomeny, zvyšovať investičné príležitosti a zaisťovať riziká. Poskytujeme spotové a derivátové obchodovanie vrátane futures, permanentných swapov a opcií na hlavné kryptomeny, ktoré investorom ponúkame veľkú flexibilitu pri formulovaní ich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká.

Kontakt pre médiá:

Vivien Choi

E-mail: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map