Spoločnosť OKEx Jumpstart ťaží v pare s ďalšími 2 protokolmi DeFi: MixTrust & Flamingo

Malta, 23. septembra 2020 – Spoločnosť OKEx (www.okex.com), popredná svetová burza pre kryptomeny a burzy derivátov, napreduje so svojou populárnou iniciatívou OKEx Jumpstart Mining, ktorá tento týždeň rozbehne ďalšie dva sľubné projekty DeFi. Ťažba tretieho projektu, decentralizovaného protokolu o vydávaní syntetických aktív MixTrust, sa začne o 6.00 h UTC 24. septembra, zatiaľ Plameniak, interoperabilný, decentralizovaný finančný protokol s plným zásobníkom založený na Neo blockchaine, začína o 13:00 UTC 25. septembra.

Držitelia OKB, globálneho úžitkového tokenu spoločnosti OKEx, môžu vložiť OKB na ťažbu tokenov MXT po dobu 14 dní bez nutnosti blokovania. Pre FLM obdobie ťažby začína 25. septembra a potrvá do 10. októbra. Spotové obchodovanie MXT bude k dispozícii od 6.00 h UTC 24. septembra, zatiaľ čo spotové obchodovanie FLM bude k dispozícii 28. septembra. obidva projekty, individuálny limit vkladu je 2 000 OKB a vyžaduje sa certifikácia KYC úrovne 2. Vkladané odmeny v MXT a FML sa počítajú v reálnom čase a je možné ich kedykoľvek vybrať.

Protokol MixTrust je založený na ethereu a poskytuje decentralizovanú obchodnú platformu naprieč reťazcami pre syntetické aktíva, ako aj bezproblémovú syntézu aktív, decentralizované transakcie naprieč reťazcami a hypotekárne úvery naprieč reťazcami. Používatelia môžu tiež ťažiť z likvidity na platforme založením svojich syntetických aktív na získanie výhod v produktovom ekosystéme MXT.

Medzi niektoré z najdôležitejších vlastností MixTrust patrí skutočnosť, že protokol podporuje rôzne typy produktov DeFi pre vzájomnú spoluprácu medzi reťazcami, ako aj podporu vývojárov blockchainu pri dokončovaní vývoja rôznych podnikových systémov s otvorenou sieťou protokolov DeFi. MixTrust tiež umožňuje otvorené základné moduly v rôznych distribuovaných finančných scenároch, aby vyhovovali rôznym požiadavkám podnikových aplikácií.

Flamingo je na druhej strane decentralizovaný finančný protokol postavený na Neo blockchaine, ktorý obsahuje päť hlavných komponentov. Medzi ne patrí Wrapper, brána pre rôzne reťazce aktív; Swap, poskytovateľ likvidity na reťazci; Vault, správca aktív na jednom mieste; Perp, platforma neustáleho kontraktu na báze AMM; a DAO, mechanizmus decentralizovanej správy.

Projekt Flamingo bol inkubovaný spoločnosťou Neo Global Development, čo podčiarkuje víziu spoločnosti Neo o vybudovaní inteligentnej ekonomiky, ktorej rozhodujúcim prvkom je decentralizované financovanie. NGD uľahčí počiatočný vývoj projektu Flamingo a riadiaci mechanizmus bude postupne prechádzať od overenia autority k DAO, vďaka čomu bude Flamingo nakoniec riadené komunitou.

"Sme radi, že vidíme toľko pokračujúcich inovácií vychádzajúcich z DeFi priestoru a vývoja, ktorý napreduje v tomto sektore. MixTrust skutočne zvyšuje latku pre projekty DeFi s veľkým zameraním na interoperabilitu a transakcie naprieč reťazcami a Flamingo ako full-stack protokol inkubovaný spoločnosťou Neo zdôrazňuje potrebu komplexných projektov DeFi, ktoré vyhovejú potrebám viacerých používateľov. Sme nadšení, že na OKEx Jumpstart ponúkame také kvalitné a špičkové produkty a tešíme sa na sledovanie ich pokroku v kozme," uviedol výkonný riaditeľ OKEx Jay Hao a dodal:

"Naďalej podporujeme ekonomiku DeFi, ako aj potreby našich zákazníkov, ponúkame im prístup k najlepším projektom a tiež možnosť získať odmeny prostredníctvom OKEx Jumpstart Mining. Zatiaľ sa naša flexibilná iniciatíva, ktorá umožňuje používateľom kedykoľvek vkladať a nezúčastňovať, ukázala ako veľmi populárna a máme od toho naďalej vysoké očakávania.."

Podrobné pravidlá vkladania MXT

 • Stavená žetón: OKB
 • Získaný token: MXT
 • Celkový počet ťažiteľných tokenov: 250 000 000 MXT
 • Ťažobné obdobie: 14 dní
 • Vkladový limit na osobu: 0–2 000 OKB
 • Horná hranica celkového stávkovania: Žiadne
 • Pravidlá vkladu: 6:00 – 10:00 UTC 24. septembra (4 hodiny)
 • Požiadavka KYC: KYC 2
 • Čas na začatie obchodovania s vyťaženým tokenom: 25. septembra 6:00 UTC

Ďalšie informácie o pravidlách stávkovania MXT nájdete na stránke tu.

Podrobné pravidlá vkladania FLM

 • Stavená žetón: OKB
 • Získaný token: FLM
 • Celkové množstvo ťažiteľných tokenov: 2 500 000 FLM
 • Ťažobné obdobie: od 25. septembra 13:00 UTC do 5. októbra 13:00 UTC
 • Vkladový limit na osobu: 0–2 000 OKB
 • Horná hranica celkového stávkovania: Žiadne
 • Pravidlá vkladania: Vkladajte a nezúčastňujte sa kedykoľvek
 • Požiadavka KYC: KYC 2
 • Čas začatia obchodovania s vyťaženým tokenom: 28. september

Viac informácií o pravidlách FLM vytyčovania nájdete tu.

KONIEC

O spoločnosti OKEx

OKEx, popredný svetový kryptomenový spot a burza derivátov, ponúka najrôznejšie trhy, na ktorých globálni obchodníci s kryptomenami, baníci a inštitucionálni investori prichádzajú spravovať kryptomeny, zvyšovať investičné príležitosti a zaisťovať riziká. Poskytujeme spotové a derivátové obchodovanie – vrátane futures, permanentného swapu a opcií – s hlavnými kryptomenami, ktoré investorom ponúkame flexibilitu pri formulovaní ich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká.

Kontakt pre médiá

Vivien Choi

E-mail: [email protected]

@vivienchoi

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map