Spoločnosť OKEx oznamuje spustenie svojho programu majákov – série mentorstva a majstrovských kurzov pre európsky región

Spoločnosť OKEx (www.okex.com), najväčšia svetová burza pre kryptomeny a burzy derivátov, dnes oznamuje spustenie programu OKEx Beacon Program, série Masterclass a Mentorship špeciálne pre európsky región. Program pozostáva z kombinácie individuálnych prezentácií masterclass a monitorovania mentorstva pre obmedzený počet účastníkov. Vyučovať budú špičkoví riadiaci pracovníci OKEx, ako aj poprední zástupcovia médií v danom priestore. Všetky mentory účastníkov budú poskytované výlučne vedúcim tímom spoločnosti OKEx. Aplikácia sa začína dnes do 7. júna 2020.

Zameranie na európsky región

Pandémia koronavírusu mala za následok hospodársky pokles a rozsiahlu nezamestnanosť na celom svete, pričom Európa je jedným z najviac postihnutých regiónov. Podľa predpovedí sa ekonomika Európskej únie (EÚ) v roku 2020 prepadne o 7,4%, pričom miera nezamestnanosti bude 9%. "najhlbšia hospodárska recesia v jej histórii. “[1] Britský kancelár Rishi Sunak tiež varoval, že krajina pravdepodobne zažije recesiu „podobnú, akú sme ešte nevideli“.

Keďže cesta k oživeniu vyzerá dlho, spoločnosť OKEx verí, že uprostred všetkej negativity pre niektorých postihnutých existuje záblesk nádeje. Pretože veľa ľudí je nútených zostať doma bez práce, teraz je ich šanca preskúmať prosperujúci priemysel blockchainu a kryptomeny.

Od konca mája im program OKEx Beacon poskytne presne toto. Príležitosť pre tých, ktorí sa zaujímajú o blockchain a krypto, dozvedieť sa viac o vesmíre.

Blockchain vzdelávanie od tých najlepších

Program pozostáva z jednomesačného exkluzívneho mentoringu s manažérmi OKEx a troch majstrovských kurzov, ktoré poskytujú, a odborníkov v danom odbore na konkrétnu tému v oblasti blockchainu a kryptomeny. Bude prijatých celkovo šesť mentee.

Inštruktormi programu sú CEO OKEx Jay Hao a riaditeľ finančných trhov Lennix Lai, ktorí budú na Telegrame inštruovať po troch účastníkoch. Okrem dennej spolupráce s tímom OKEx sa účastníci zúčastnia 30-minútových týždenných mentorovacích stretnutí s týmito dvoma výkonnými pracovníkmi.

Každá majstrovská trieda bude trvať asi 15-30 minút, po ktorých bude nasledovať 10-minútový Q&Relácia, v ktorej má moderátor odpovedať na otázky, poskytnúť ďalšie usmernenie a objasniť priebeh hodín. Po každej triede dostanú účastníci, ktorí odpovedali, zadanie ako odpoveď na obsah triedy. Potvrdené reproduktory masterclass pochádzajú z krypto médií, vrátane CNBC Crypto Trader’s Lindsay Joo a hostiteľa podcastu Crypto 101 Matthew Aarona spolu s Lennixom Laiom.

Séria bude pokrývať širokú škálu tém, od celkového pohľadu na blockchain a jednoduchého podrobného sprievodcu po prvý krát nákup kryptomeny, až po marketingové stratégie blockchainových spoločností, boom ICO a obchodovanie s krypto derivátmi.

„Vieme, že pandémia COVID-19 výrazne zasiahla predovšetkým svet a európsky región. Mnoho ľudí je uväznených doma a je ovplyvnené ich živobytie. Cieľom programu Beacon je poskytnúť okno blockchainovému a krypto priemyslu. Dúfame, že z toho môžu mať úžitok účastníci aj mentori, možno niektorí z nich môžu dokonca naštartovať svoju kariéru v tomto priestore, “uviedol výkonný riaditeľ OKEx Jay Hao.

"Kľúč k prijatiu blockchainu a kryptomeny spočíva vo vzdelávaní. Dúfame, že program OKEX môže rozpáliť oheň inovácií pomocou programu Beacon. Nakoniec by sa krypto priemyslu darilo len s informovanejšími komunitami," uviedol Lennix Lai, riaditeľ finančných trhov spoločnosti OKEx.

Program OKEx Beacon začína svoju aplikáciu odteraz do 7. júna 2020. Pokiaľ ide o prihlášku a ďalšie informácie, zostaňte naladení Program majákov OKEx a.

[1] Zdroj: Finančné preskúmanie

KONIEC

O spoločnosti OKEx

Na najväčšom a najrôznorodejšom trhu s kryptomenami na svete je OKEx miestom, kde globálni obchodníci s kryptomenami, baníci a inštitucionálni investori prichádzajú spravovať kryptomeny, zvyšovať investičné príležitosti a zaisťovať riziká. Poskytujeme spotové a derivátové obchodovanie vrátane futures, permanentných swapov a opcií na hlavné kryptomeny, ktoré investorom ponúkame veľkú flexibilitu pri formulovaní ich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká.

Kontakt pre médiá:

Vivien Choi

Email: [chránené e-mailom]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map