Spoločnosť OKEx posilňuje podporu rastu DeFi pomocou bezpečného informačného kanála cien, spoločnosti OKEx Oracle

Malta 12. augusta 2020 – OKEx (www.okex.com), popredný svetový spot kryptomien a burza derivátov, ďalej podporuje rast priestoru DeFi prostredníctvom OKEx Oracle, jeho bezpečne podpísaný informačný kanál cien, ktorý môžu využiť projekty decentralizovaného financovania na získanie prístupu k spoľahlivým cenám na reťazci. Ako vysoko likvidná globálna burza predstavuje spoločnosť OKEx Oracle vývojárom spoľahlivé podpísané údaje o cenách z dôveryhodného zdroja.

Presné údaje o cenách sú životne dôležité pre rast decentralizovaného financovania, pretože bez nich môžu zlomyseľní aktéri zverejňovať chybné informácie na reťazci a využívať systémové chyby v protokoloch DeFi. Spustením spoločnosti OKEx Oracle si spoločnosť OKEx kladie za cieľ prispieť k vytvoreniu bezpečnejšieho prostredia pre všetkých účastníkov ekosystému..

OKEx Oracle je API, ktoré je dostupné pre kohokoľvek, nielen pre zákazníkov OKEx. Informačný kanál cien je podpísaný burzou OKEx a súkromný kľúč je udržiavaný v bezpečí jeho robustnej infraštruktúry. Ktokoľvek môže overiť zdroj údajov on-chain pomocou verejného kľúča OKEx Oracle.

„Prístup k dôveryhodnému informačnému kanálu cien podpísaný spoločnosťou OKEx dáva projektom DeFi a používateľom pokoj, že údaje, ktoré používajú, sú stopercentne presné. To nielen pomáha budovať spoľahlivé základy pre ďalšiu podporu DeFi, ale tiež pomáha zaistiť bezpečnosť majetku používateľov a životnosť protokolov, ktoré používajú.," komentoval výkonný riaditeľ OKEx Jay Hao.

Podpora hlavnej zmesi protokolu DeFi

Väčšina protokolov DeFi sa spolieha na informačné kanály cien, ktoré napriek pevne zakódovaným zárukám stále predstavujú jediný bod zlyhania a potenciálnu hrozbu pre spoločnosť DeFi pri jej rozširovaní. Pri pokuse o odstránenie tejto chyby zabezpečenia si vedúci DeFi protokol Compound Finance, ktorý umožňuje používateľom získavať úroky na ich kryptoaktívach a brať si tokenizované pôžičky, uvedomil potrebu spoľahlivého ekosystému poskytovania cien, ktorý účastníkom umožní operovať bez závislosti na jednom projekte.

Prostredníctvom jeho Otvorený systém podávania cien (OPF), akákoľvek zainteresovaná strana môže podpísať páry kľúč – hodnota, napríklad informačné kanály cien, pomocou SDK a zverejniť ich v blockchaine. Spoločnosť OKEx Oracle sa riadi štandardmi OPF a poskytuje protokolom Compound a iným DeFi ďalší spoľahlivý informačný kanál pre on-chain údaje o cenách, ktoré môžu byť dekódované a podpísané kýmkoľvek. Podľa Jay Hao:

"V spoločnosti OKEx pevne veríme v DeFi a sme presvedčení, že to povedie k ďalšej vlne hodnotných aplikácií založených na blockchaine, ktoré v konečnom dôsledku pomôžu nalodiť sa na ďalšiu vlnu kryptomien. Je mi cťou byť schopný podporiť jeden z vedúcich protokolov vo vesmíre prostredníctvom spoločnosti OKEx Oracle a dúfame, že úsilie spoločnosti Compound o odstránenie tohto jediného bodu zlyhania mnohých projektov bude kľúčovým míľnikom pre vývoj DeFi."

Spoločnosť OKEx je investovaná do rastu spoločnosti DeFi

Spoločnosť OKEx bola na čele vývoja v priemysle DeFi, v oblasti, ktorá za posledných 12 mesiacov exponenciálne rástla, a teraz sa vo svojich protokoloch môže pochváliť uzamknutou hodnotou okolo 4,6 miliárd dolárov. Okrem spoločnosti OKEx Oracle sa inovatívna burza zaviazala podporovať tie najkvalitnejšie a naj potenciálnejšie projekty v danom vesmíre tým, že nedávno uviedla mnoho populárnych tokenov riadenia DeFi, vrátane Compound (COMP), Aave (LEND), DMM: Governance ( DMG) a syntetický sieťový token (SNX).

Spoločnosť OKEx sa tiež stala jedným z prvých validátorov testovacej siete Topaz spoločnosti Ethereum pre ETH 2.0 s banským fondom OKPool a začiatkom tohto roku uviedla na trh funkciu požičiavania C2C, ktorá umožňuje používateľom požičiavať si finančné prostriedky s využitím BTC, ETH alebo OKB ako záruky – a s niektorými najnižších sadzieb v priemysle. Spoločnosť OKEx tiež vyvíja OKChain, decentralizovaný verejný reťazec, s ktorým OKEx počíta, že bude ďalej rozvíjať rozvíjajúci sa priemysel DeFi, ktorý umožní vybudovanie rozsiahlych komerčných DApps..

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako fungujú blockchainové Oracle, navštívte: https://bit.ly/2XWnRFD

KONIEC

O spoločnosti OKEx

OKEx, popredný svetový kryptomenový spot a burza derivátov, ponúka najrôznejšie trhy, na ktorých globálni obchodníci s kryptomenami, baníci a inštitucionálni investori prichádzajú spravovať kryptomeny, zvyšovať investičné príležitosti a zaisťovať riziká. Poskytujeme spotové a derivátové obchodovanie – vrátane termínových obchodov, permanentných swapov a opcií – hlavných kryptomien, ktoré investorom ponúkame flexibilitu pri formulovaní ich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká.

Kontakt pre médiá

Vivien Choi

E-mail: [email protected]

@vivienchoi

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map