Spoločnosť OKEx predstavuje latinskoamerickú bránu Fiat s sieťou Settle Network

Valletta, Malta, 3. júla 2020 – Spoločnosť OKEx (www.okex.com), popredný svetový spot kryptomeny a burza derivátov, dosiahla strategické partnerstvo so spoločnosťou Settle Network, globálnym poskytovateľom fiat-krypto riešení. Prostredníctvom tohto produktu, Latamex, môžu používatelia OKEx teraz nakupovať bitcoiny (BTC) a éter (ETH) na burze s argentínskym pesom (ARS), brazílskym realom (BRL) a mexickým pesom (MXN) pomocou priameho bankového prevodu.

Settle Network je najväčšia sieť na vysporiadanie digitálnych aktív v Latinskej Amerike na účely výmeny a cezhraničných platieb, ktorá poskytuje programovú interoperabilitu medzi tradičnými a digitálnymi aktívami využitím finančnej infraštruktúry krajín LATAM..

„Jedným z dôležitých cieľov spoločnosti OKEx je umožniť každému využívať sprostredkovateľské finančné služby propagáciou ekonomiky riadenej blockchainom. Z tohto dôvodu je nevyhnutné znížiť prahovú hodnotu pre výmenu medzi kryptomenami a fiat menami, aby sme pokryli používateľov vo viacerých krajinách a regiónoch, “uviedol Jay Hao, generálny riaditeľ spoločnosti OKEx a dodal:

„Spolupráca so spoločnosťou Settle Network má pre OKEx strategický význam. Latinskoamerickí používatelia môžu teraz prostredníctvom bankových prevodov nakupovať BTC a ETH vo viacerých miestnych menách kompatibilným spôsobom. V budúcnosti bude spoločnosť OKEx pokračovať v rozširovaní pokrytia fiat mien, aby umožnila viacerým používateľom pohodlnejšie nakupovať kryptomeny. “

Pretože svetová ekonomika už nejaký čas trpela neúspechmi, ľudia začali uvažovať o problémoch v súčasnom finančnom systéme – medzi ktorými sa nebankové bankovníctvo stalo nevyhnutnou témou. V súčasnosti asi 2 miliardy dospelých na celom svete nemajú bankové účty a veľkú časť z nich tvoria obyvatelia Latinskej Ameriky. Nech už je to akokoľvek, vďaka svojej povahe sprostredkovateľa začala kryptomena hrať čoraz dôležitejšiu úlohu v oblasti finančných služieb..

„Latinská Amerika sa ukázala byť jedným z najväčších trhov s prijatím prípadu skutočného použitia,“ uviedol Pablo Orlando, zakladateľ a CEO spoločnosti Settle Network. Pridal:

"Preto je umožnenie kryptového prístupu pomocou fiat také zásadné. Spoločnosť OKEx má správnu víziu pri otváraní možnosti nákupu kryptomien za argentínske peso, brazílsky real a mexické peso svojim latamským obchodníkom. Sme radi, že pre nich môžeme naďalej otvárať a posilňovať trhy v celom regióne, krajinu po krajine."

Pre väčšinu ľudí je prvým krokom k využívaniu finančných služieb založených na blockchaine prevod miestnych mien na kryptomeny. Spoločnosť OKEx odteraz podporuje obrovské množstvo fiat mien po celom svete. Vďaka partnerstvu so spoločnosťou Settle Network a jej širokou škálou produktov – napríklad Latamex, Settle X, PSP Xramp atď. – si používatelia OKExu môžu vychutnať oveľa lepšie skúsenosti s obchodovaním a spracovaním platieb prostredníctvom bankových prevodov prostredníctvom kryptomeny..

KONIEC

O spoločnosti OKEx

OKEx, popredný svetový kryptomenový spot a burza derivátov, ponúka najrôznejšie trhy, na ktorých globálni obchodníci s kryptomenami, baníci a inštitucionálni investori prichádzajú spravovať kryptomeny, zvyšovať investičné príležitosti a zaisťovať riziká. Poskytujeme spotové a derivátové obchodovanie – vrátane futures, permanentného swapu a opcií – s hlavnými kryptomenami, ktoré investorom ponúkame flexibilitu pri formulovaní ich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká.

O spoločnosti Settle Network :

Settle Network je najväčšia sieť na vysporiadanie digitálnych aktív v rámci LATAM (Latinská Amerika) na účely výmeny a cezhraničných platieb. Spoločnosť Settle Network poskytuje programovú interoperabilitu medzi tradičnými a digitálnymi aktívami využitím finančnej infraštruktúry v každej krajine, v ktorej pôsobí, a pokrýva najrelevantnejšie trhy vrátane najväčších bánk a tisícov maloobchodných pobočiek. To umožňuje neobmedzenú a kompatibilnú interoperabilitu medzi digitálnymi aktívami a najdôležitejšími miestnymi menami. Settle Network má množstvo produktov, ako napríklad Latamex (najväčšia brána kryptomena-fiat v Latinskej Amerike), Settle X (platobné riešenia pre firmy vrátane riešení pre vydávanie stabilných peňazí) a PSP Xramp (riešenia pre spracovanie platieb)..

Kontakt pre médiá:

Vivien Choi

E-mail: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map