Spoločnosť OKEx spolupracuje s Paxful a poskytuje 100 miliónom používateľov prístup k rozsiahlym platobným metódam a obchodným nástrojom

Spoločnosť OKEx (www.okex.com), najväčšia svetová burza termínových obchodov s bitcoinmi, ohlásila strategické partnerstvo s popredným trhoviskom bitcoinových peer-to-peer (PTC) Paxful (www.paxful.com). Spojením svojich síl sa dvaja priemyselní titáni snažia ďalej presadiť prijatie kryptomien po celom svete.

Paxful Kiosk bude integrovaný priamo do platformy OKEx, aby umožnil novým i existujúcim používateľom využívať výhody širokej škály platobných možností a pokročilých obchodných nástrojov..

Spoločnosť Paxful bude pôsobiť ako kľúčová rampa pre kryptomenu pre spoločnosť OKEx prostredníctvom rozmanitosti svojich platobných metód na nákup bitcoinov, čo je obzvlášť dôležité v rozvojových krajinách. Toto partnerstvo tiež poskytne používateľom OKEx možnosť nakupovať bitcoiny vo viac ako 160 fiat menách vrátane tureckej líry, indickej rupie a argentínskeho pesa pomocou pohodlných miestnych platobných metód, ktoré umožňuje platforma Paxful. Patria sem okrem iného bankové prevody, domáce platby, online peňaženky a darčekové karty.

Výkonný riaditeľ a spoluzakladateľ spoločnosti Paxful, Ray Youssef, uviedol vo vyhlásení o partnerstve:

„V spoločnosti Paxful je jedným z našich cieľov pomôcť rozšíriť krypto komunitu. Obdivujeme prácu spoločnosti OKEx a vieme, že naše hodnoty a stratégia sú zladené. Dúfame, že s týmto partnerstvom budeme pokračovať v spoločnom budovaní ekosystému a sprístupnení kryptomeny ako platobnej metódy v reálnom svete. “

Prostredníctvom integrácie sa používatelia môžu okamžite spojiť s predajcami, ktorí spĺňajú kritériá ich obchodných potrieb z hľadiska meny a spôsobu platby, a to buď prostredníctvom platformy Paxful, alebo OKEx. Celkovo bude mať z tejto integrácie úžitok viac ako 100 miliónov používateľov, a to nielen z hľadiska možností platby zadarmo, ale aj vďaka vystaveniu vysokej likvidite spoločnosti OKEx, funkciám chladiarenského úložiska a širokej škále obchodných produktov a nástrojov..

Prvýkrát budú mať používatelia Paxful prístup k sofistikovaným obchodným možnostiam, ako je spotové, maržové a futures obchodovanie na OKEx. Môžu sa tiež zúčastniť obchodovania s opciami prostredníctvom OKEx DEX, čo im dáva nové možnosti na trhoch s derivátmi, ktoré im predtým neboli k dispozícii.

Jay Hao, generálny riaditeľ spoločnosti OKEx, tiež hovoril o dôležitosti osloviť viac ľudí pomocou mnohých možností na rampe a uviedol:

„Sme nesmierne nadšení z nášho partnerstva so spoločnosťou Paxful ako jedným z najbežnejšie používaných a rešpektovaných peer-to-peer BTC trhovísk. V spoločnosti OKEx pevne veríme v spoluprácu a chápeme, že musíme spolupracovať, aby sme do kryptomeny zapojili viac ľudí. Nikto by nemal pracovať ako izolovaný ostrov. Výhody tohto partnerstva sú obrovské pre používateľov Paxful aj OKEx. Spoločne môžeme osloviť a dať viac možností najmenej 100 miliónom používateľov." 

Partnerstvo predstavuje pre spoločnosť OKEx veľký krok, pokiaľ ide o jej prítomnosť v rozvojových regiónoch sveta vrátane krajín ako India, Indonézia, Nigéria, Turecko, Rusko a Argentína, kde sa scéna kryptomeny rýchlo rozrastá. Spoločnou prácou poskytne tieto dve spoločnosti ľahší prístup na globálny trh s kryptomenami. Bude to prínos pre všetkých používateľov Paxful a OKEx, ktorí majú teraz k dispozícii širšiu škálu platobných metód, obchodných nástrojov a zvýšenú funkčnosť..

Pre viac informácií alebo pre prístup do Paxful Kiosk na OKEx môžu používatelia navštíviť: https://bit.ly/3hrnuLj

KONIEC

O spoločnosti OKEx

Na najväčšom a najrôznorodejšom trhu s kryptomenami na svete je OKEx miestom, kde globálni obchodníci s kryptomenami, baníci a inštitucionálni investori prichádzajú spravovať kryptomeny, zvyšovať investičné príležitosti a zaisťovať riziká. Poskytujeme spotové a derivátové obchodovanie vrátane futures, permanentných swapov a opcií na hlavné kryptomeny, ktoré investorom ponúkame veľkú flexibilitu pri formulovaní ich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká.

O spoločnosti Paxful

Paxful je trh založený na osobách, ktorý umožňuje prevody peňazí s kýmkoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek. Ich poslaním je splnomocniť zabudnuté štyri miliardy nebankoviek a bánk po celom svete, aby mali kontrolu nad svojimi peniazmi pomocou transakcií typu peer-to-peer. Spoločnosť založená v roku 2015 má po celom svete viac ako 3 milióny zákazníkov, s ktorými môžete okamžite nakupovať a predávať bitcoiny – pomocou viac ako 300 rôznych spôsobov platby.

V rámci svojej misie začala aj Paxful #BuiltWithBitcoin, iniciatíva spoločenského dobra s cieľom vybudovať 100 škôl financovaných výlučne bitcoinom na všetkých rozvíjajúcich sa trhoch. Spoločnosť Paxful spoluzaložili v roku 2015 Ray Youssef, generálny riaditeľ a Artur Schaback, prevádzkový riaditeľ.

Kontakt pre médiá:

Vivien Choi

E-mail: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map