Spoločnosť OKEx uvádza 21 tokenov DeFi za posledných 30 dní, čo podporuje inovácie v ekonomike DeFi

Malta, 4. septembra 2020 – Spoločnosť OKEx (www.okex.com), popredný svetový spot kryptomien a burza derivátov, preukázala svoje silné odhodlanie v prospech ekonomiky DeFi tým, že za posledných 30 dní uviedla na zoznam celkovo 21 tokenov DeFi, kladie ho na popredné miesto v top-tier výmen na celom svete a zdôrazňuje jeho vynikajúcu schopnosť identifikovať a kontrolovať vysoko kvalitné projekty pre svoju globálnu užívateľskú základňu.

Posledný mesiac bol pre nadšencov kryptomeny plný príležitostí. Na začiatku augusta sa na čele prudkého nárastu stalo veľa altcoinov, vrátane sieťového protokolu Web3 Polkadot (DOT) a PoS blockchainovej platformy Algorand (ALGO), ktoré za dva dni zaznamenali 80% nárast, čo viedlo mnohých analytikov k vyhláseniu, že tzv. – zavolal "Alternatívna sezóna" sa oficiálne začalo vážne. Zároveň veľa tokenov IEO, vrátane tokenov OKEx Jumpstart, vykazovalo oslnivý výkon.

Avšak najpútavejším priestorom doteraz bola rýchlo sa rozvíjajúca ekonomika DeFi, ktorá priniesla výbušné zisky mnohým investorom. Podľa OKLink dáta, celkový trhový strop DeFi dosiahol 1. septembra rekord 17,74 miliárd dolárov, čo je nárast o viac ako 250% od 1. augusta, keď dosiahol 6,87 miliárd dolárov.

Spoločnosť OKEx sa zaviazala poskytovať svojim používateľom najzaujímavejšie nadchádzajúce projekty a odhodila sa tak k hnutiu DeFi. V súčasnosti má v ponuke 35 tokenov DeFi, z ktorých 21 bolo uvedených za posledných 30 dní. Výmena však rýchlo poukazuje na to, že investori by mali byť pri hľadaní rýchlych ziskov opatrní a mali by sa snažiť pochopiť skutočný účel projektu a problém, ktorý sa snažia vyriešiť.

Jay OK, generálny riaditeľ spoločnosti OKEx, uviedol: „Sme veľmi povzbudení, že sa na trhu objavilo toľko kvalitných a inovatívnych projektov DeFi, a sme radi, že našim používateľom poskytneme príležitosť preniknúť na miesto ich rozvoja. Pri výbere produktov na zaradenie na našu platformu však dodržiavame veľmi vysoké štandardy. Až po objektívnom hĺbkovom preskúmaní projektu, aby sme pochopili a predpovedali smer jeho vývoja, sa rozhodneme, či napredovať alebo nie."

Pridal:

"Vyzývame investorov k zachovaniu rovnakých dôsledných štandardov a dúfame, že všetky investičné rozhodnutia obchodníkov sú tiež založené na porozumení projektu a racionálnej analýze."

Samozrejme, vždy sa nájdu špekulanti usilujúci sa jazdiť na výdobytkoch mnohých DeFi tokenov. Avšak nad rámec pôsobivých percentuálnych skokov a súčasnej horúčky týkajúcej sa obhospodarovania výnosov sa robia skutočné zmysluplné kroky v boji proti základom DeFi, ktoré, ako tvrdia niektorí, nerastú tak rýchlo, ako prudko stúpajú ceny tokenov prudko stúpajúcich protokolov.

Medzi posledné projekty DeFi, ktoré to umožňujú, patrí PowerPool, ktorý sa snaží vyriešiť problém riadenia na platformách DeFi; UniTrade, ktorá rieši problémy s nízkou likviditou spojené s obchodovaním na decentralizovaných platformách; a UMA, ktorý je navrhnutý tak, aby umožňoval univerzálny prístup na trh prostredníctvom samonasadzovacích zmlúv, ktoré umožňujú ktorýmkoľvek dvom protistranám navrhovať a vytvárať svoje vlastné finančné zmluvy.

PowerPool (CVP)

PowerPool (CVP) je vysoko inovatívny protokol, ktorý ponúka pohodlné riešenie pre združovanie riadiacich tokenov. To umožňuje držiteľom menšinových tokenov zhromaždiť svoje rôzne tokeny DeFi, aby zhromaždili správu a extrahovali ďalšiu užitočnosť pri riešení problému apatie voličov voči mnohým protokolom postaveným na blockchaine Ethereum. Jeho používatelia môžu tiež na platforme požičiavať, združovať sa a získavať stimuly.

Za krátke obdobie po uvedení do prevádzky už CVP dosiahla priemernú dennú rýchlosť prenosu 5 000 transakcií a priemerný denný nárast 1 000 pozdržacích adries, čo naznačuje vysokú aktivitu..

UniTrade (OBCHOD)

UniTrade je úplne decentralizovaná obchodná platforma, ktorá je postavená na fondoch likvidity UniSwap a nevyžaduje žiadny KYC, žiadne účty a nemá žiadne obchodné limity. Unitrade tiež poskytuje sériu funkcií, ktoré UniSwap neponúka, vrátane kníh objednávok v reálnom čase, hĺbkových údajov v reálnom čase, histórie transakcií a limitných objednávok, čo výrazne zvyšuje obchodné skúsenosti používateľa..

UMA (UMA)

UMA je platforma vydávajúca syntetické aktíva, ktorá je technologicky inovatívna v porovnaní s podobnými produktmi. Finančná infraštruktúra spoločnosti UMA postavená na ethereu ponúka predovšetkým dva produkty: mechanizmus overovania údajov (DVM) a decentralizovanú službu Oracle a neoceniteľný návrh finančnej zmluvy, pomocou ktorej je možné vytvárať syntetické tokeny. Ako najlepší projekt v priestore syntetických aktív, uviedol OKLink dát, UMA je v súčasnosti na druhom mieste, pokiaľ ide o trhovú kapitalizáciu medzi všetkými projektmi DeFi, s trhovou kapitalizáciou 1,24 miliárd dolárov.

Okrem troch sľubných projektov uvedených vyššie spoločnosť OKEx uviedla aj ďalších 18 vynikajúcich tokenov DeFi, vrátane SushiSwap (SUSHI), YFII.finance (YFII), Aave (LEND), Decentralized Information Asset (DIA), yearn.finance (YFI), Xensor (XSR), Proton (XRP), Krivka (CRV), Sérum (SRM), Kleros (PNK), Mantra DAO (OM), Band Protocol (BAND), Just (JST), REN (REN), Rezervné práva (RSR) ), Nexus Mutual (wNXM), Tellor (TRB) a YFValue (YFV).

Jay Hao pridal:

„Pevne veríme, že DeFi bude dlhodobým doplnkom tradičných finančných služieb a súčasné úspechy sú len začiatkom. Tiež sa tešíme na vznik inovatívnejších a praktickejších projektov a urobíme všetko pre to, aby sme podporili rozvoj DeFi. “

KONIEC

O spoločnosti OKEx

OKEx, popredný svetový kryptomenový spot a burza derivátov, ponúka najrôznejšie trhy, na ktorých globálni obchodníci s kryptomenami, baníci a inštitucionálni investori prichádzajú spravovať kryptomeny, zvyšovať investičné príležitosti a zaisťovať riziká. Poskytujeme spotové a derivátové obchodovanie – vrátane futures, permanentného swapu a opcií – s hlavnými kryptomenami, ktoré investorom ponúkame flexibilitu pri formulovaní ich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká.

Kontakt pre médiá

Vivien Choi

E-mail: [email protected]

@vivienchoi

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map