Spoločnosť OKEx v Indii uvádza na trh platformu peer-to-peer s viacerými platobnými metódami

Malta, 4. augusta 2020 – Spoločnosť OKEx (www.okex.com), popredná svetová burza pre kryptomeny a burzy derivátov, oznámila, že v auguste bude spustená obchodná platforma peer-to-peer v Indii, ktorá umožní indickým používateľom nakupovať kryptomeny za indické rupie. (INR) s nulovými poplatkami za transakcie. Zároveň prebehne kampaň s prize poolom 30 000 USDT. Obchodovaním na platforme P2P, odporúčaním priateľov, zverejňovaním príspevkov na sociálnych sieťach a zodpovedaním denného kvízu môžu účastníci získavať body, čo je poukaz na zodpovedajúci podiel v prize poole.

Obchodná platforma OKEx P2P teraz ponúka páry INC bitcoin a USDT, čoskoro bude k dispozícii viac coinov. Okrem najnižšej ceny, najhlbšieho trhu a najrýchlejšieho procesu KYC poskytovaného spoločnosťou OKEx môžu používatelia tiež používať najbežnejšie platobné metódy v Indii – vrátane UPI, IMPS, NEFT atď..

Z ohromujúcich 1,3 miliárd obyvateľov Indie v súčasnosti odhadom 5 miliónov ľudí vlastní digitálne meny, čo má v krátkodobom horizonte obrovskú príležitosť na rast. Nedávne zrušenie zákazu kryptomeny Indickou rezervnou bankou 4. marca viedlo k dramatickému posunu dynamiky pre indický trh, pričom objemy miestnych búrz sa po stagnujúcich niekoľkých mesiacoch plošne odrazili. Podľa údajov CoinDCX, partnera OKEx, sa objem obchodov BTC / INR medzimesačne zvýšil o 1031,4% po marcovom zrušení zákazu a udržaní si tempa rastu viac ako 100% v apríli.

Objem CoinDCX BTC / INR (počet podľa BTC)

Zdroj: https://coindcx.com/trade/BTCINR

Podľa spoločnej správy zverejnenej spoločnosťami OKEx a Coinpaprika indická správa o výskume kryptomeny o ekosystéme kryptomeny v Indii naznačuje, že obrovský dopyt po cezhraničných prevodoch a výmene cudzej meny preukázal veľkú vášeň pre kryptomenu, ktorá môže znížiť náklady výrazne. Vzhľadom na túto skutočnosť a vysoký stupeň rešpektu z hľadiska miestnej regulácie spoločnosť OKEx s potešením pokračuje v novom záväzku v Indii.

India, kvázi modrý oceán pre trh s kryptomenami

V súčasnosti indický trh s kryptomenami stále čelí mnohým výzvam a obmedzeniam. Aj keď RBI zrušil zákaz kryptomien, nejasná regulačná politika vyústila do toho, že niektoré banky stále odmietali otvárať účty pre kryptoburzy a tvrdili, že čakajú na ďalšie pokyny RBI týkajúce sa kryptomeny. Na druhej strane obchodníci tiež stále nie sú ochotní prepojiť svoje bankové účty s akýmikoľvek transakciami súvisiacimi s kryptomenami.

Indická vláda čelí obrovskému dopytu a prijíma pozitívne opatrenia. Indická vláda údajne vedie rokovania s RBI a Indickou radou pre cenné papiere a trhy o regulačnom rámci pre kryptomenu. Vláda okrem toho čaká na to, ako Najvyšší súd zváži výsledok iného prípadu kryptomeny pred konečným rozhodnutím o regulácii kryptomeny.

Vzhľadom na to vstupy veľkých obchodných platforiem do Indie nepochybne zavŕšia kryptoobchodný ekosystém v Indii a prinesú platformám a indickým obchodníkom obojstranne výhodnú situáciu..

Obchodná platforma P2P OKEx s viacerými spôsobmi platby

Platforma OKEx P2P je trhom pre obchodníkov, ktorí môžu navzájom uskutočňovať transakcie typu fiat-crypto prostredníctvom úschovy. Platforma umožňuje obchodníkom nakupovať bitcoiny a USDT za 0% transakčný poplatok a širokú škálu platobných metód, ktoré majú k dispozícii. Táto fiat onrampa INR bude naviazaná priamo na obchodné účty OKEx obchodníkov, čo umožní používateľom ľahký prístup k širšiemu obchodnému ekosystému OKEx..

„Vždy venujeme pozornosť zmenám na globálnom kryptotrhu a na indickom trhu máme veľkú dôveru. S pribúdajúcimi kryptomenami a projektmi vysokej kvality, ktoré sa v Indii objavujú, považujeme Indiu za jeden z najdôležitejších prírastkových trhov odvetvia kryptomien a blockchainu, “uviedol výkonný riaditeľ OKEx Jay Hao. Pridal:

„Veríme, že technológia blockchain eliminuje prekážky transakcií a zaviazali sme sa spojiť indických obchodníkov s medzinárodným trhom s kryptomenami poskytovaním komplexných služieb pre indických obchodníkov vrátane spotov a mnohých druhov derivátov. Spoločnosť OKEx navyše ešte viac zlepší ekologické usporiadanie v Indii a zlepší obchodné skúsenosti indických používateľov. Napríklad sa čoskoro chystáme spustiť pobočku OTC v Indii. Zostaňte naladení. “

KONIEC

O spoločnosti OKEx

Jeden z najväčších a najrozmanitejších trhov s kryptomenami na svete, OKEx je miestom, kde globálni obchodníci s kryptomenami, baníci a inštitucionálni investori prichádzajú spravovať kryptomeny, zvyšovať investičné príležitosti a zaisťovať riziká. Poskytujeme spotové a derivátové obchodovanie – vrátane termínových obchodov, permanentných swapov a opcií – s hlavnými kryptomenami, ktoré investorom ponúkame značnú flexibilitu pri formulovaní ich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká.

Kontakt pre médiá:

Vivien Choi

E-mail: [email protected]

@vivienchoi

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map