Všetko najlepšie k narodeninám, OKEx!

Oslavujeme našu minulosť, inšpirujeme budúcnosť

Možno nás poznáte ako poprednú kryptoburzu na ostrove Blockchain, ale viete, že 31. októbra oslavujeme naše druhé výročie?

Spoločnosť OKEx prešla dlhou cestou, aby sa stala jednou z najväčších svetových burz spotov a futures na digitálne aktíva. Od svojho vzniku sme už uviedli viac ako 400 párov futures a spotových obchodov a pýšime sa veľkým objemom obchodov. Napriek tomu to pre nás nebolo všetko ružové, zvlášť keď musíme neustále čeliť obvineniam a kritike zo strany konkurencie.

Dnes obraciame novú stránku s robustným ekosystémom OKB, zdokonalenými obchodnými a bezpečnostnými systémami, inovatívnymi projektmi a globálnou expanziou. Na pamiatku tejto významnej príležitosti sa tešme na tieto vzrušujúce projekty, na ktorých pracujeme už mesiace a ktoré by mali prísť v roku 2020!

Globálna samosprávna organizácia (SRO)

1.jpeg

Ako líder v odbore sme smelo podnikli krok vpred, aby sme zlepšili podmienky pre celé odvetvie. Iba spoločnou prácou môžu burzy stanoviť štandardy, ktoré povedú k finančnej bezpečnosti miliónov ľudí, a preto sme založili Globálnu samosprávnu organizáciu (SRO), ktorá spája ďalšie burzy v priemysle..

Vyhlásené počas hlavnej prednášky na samite DELTA, SRO je štandardný súbor postupov a politík ktoré sú zavedené. Je to nezávislá organizácia založená na členstve, ktorá je otvorená výmenám všetkých veľkostí a jurisdikcií. SRO vyzýva členov globálnej kryptoobchodnej komunity, aby sa pripojili k vytvoreniu štandardov pre tvorbu trhu, kótovanie a vyradenie digitálnych aktív z obehu, a ďalšie položky rozhodujúce pre rast celého odvetvia.

Dúfame, že členské výmeny môžu spolupracovať pri definovaní a prijímaní štandardov na podporu globálneho prijímania digitálnych aktív a pridanie hodnoty pre komunitu ochranou investorov a obchodníkov a podporou inovácií v celom ekosystéme OKB.

OK, reťaz & OKDEx

OKB_800x418_1.jpg

Konečne sa to deje – nový vlastný blockchain OKChain “je v konečnej fáze vývoja a testnet sa chystá spustiť. Keď sa OKChain stane stabilným, migrujeme OKB, natívny token siete, z tokenu Ethereum ERC-20 do našej vlastnej siete OKChain.

Do tej doby bude v sieti k dispozícii aj naša prvá decentralizovaná burza (DEX) a my otvoríme voľbu supernodov pre blockchain. Vďaka OKB môžu používatelia hlasovať za svojho obľúbeného kandidáta na supernode a vyrovnať transakčné poplatky na OKDEx. OKB sa tiež použije na predpredaj tokenov a projektové tímy budú musieť v budúcnosti platiť super uzly OKB ako poplatky za služby.

USDT s maržou & Zmluvy s tokom marže & Zámeny

1_csQFSEVwwB9P7nhms9hU2w.jpeg

Dopyt po obchodovaní s futures bol v kryptopriemysle vždy silný a veľa kryptobúrz sa snaží vstúpiť do vesmíru. Aby sme používateľom ponúkli viac možností v obchodovaní, veľmi skoro začneme futures na Tether USDT, ktoré majú byť zverejnené v novembri tohto roku.

Dva nové odvodené nástroje používateľom umožnia otvorte pozície využívajúce pákový efekt alebo vstúpte do pozície využívajúcej pákový efekt na nákup alebo predaj aktíva, v tomto prípade za USDT.

Vďaka použitiu iba USDT ako kolaterálu sú používatelia teraz schopní otvárať BTC, ETH a akékoľvek ďalšie zmluvy bez toho, aby bolo potrebné prepínať medzi rôznymi kryptomenami., šetrí čas a náklady.

USDT futures kontrakty budú otvorené 14. novembra, a simulácia sa začne 5. novembra. USDT Perpetual Swap bude uvedený na trh 9. decembra, a simulácia sa začne 30. novembra.

OKMSX, burza bezpečnostných digitálnych aktív

1_lkWdZAzZg5pw_xcMEbu_dQ.jpeg

Po presídlení nášho ústredia na Maltu sme sa spojili s MSX, digitálnou a fintech spoločnosťou Malta Stock Exchange Holdings, aby sme spoločne zahájili novú burzu na podporu iniciatívy Malta na ostrove Blockchain. Tento spoločný podnik označuje našu dôveru v maltskú vládu, ako aj náš záväzok poskytovať efektívne, bezpečné a transparentné prostredie blockchainového obchodovania používateľom na celom svete..

Andy Cheung, náš vedúci prevádzky, označil obchodnú platformu ako „burzu bezpečnostných tokenov na inštitucionálnej úrovni“, ktorá využije „skúsenosti s prevádzkou a technológiou digitálnych aktív“ na burze. Využívajúc skúsenosti z burzy cenných papierov na Malte v oblasti dodržiavania právnych predpisov, spoločnosť OKMSX pracuje jeden rok a teraz sa blíži k finálnej fáze vývoja, pričom spustenie sa očakáva v prvej polovici roku 2020.

Viac aplikácií OKB

Od migrácie OKB na blockchain Ethereum v apríli tohto roku sa snažíme urýchliť masové prijatie nášho natívneho tokenu do čo najväčšieho počtu aspektov v každodennom živote. Nedávno sme hrdí na to, že sme na našom CEO Jay Hao’s Twitter predstavili 14 nových spôsobov, ako môžete používať svoje OKB, vrátane prijímania finančných služieb, zlepšovania vašej kybernetickej bezpečnosti, online nakupovania atď.. !

1_4_PNFfj_AAaQfE8EJ8ikcg.jpeg

Úprimne chceme poďakovať našim zákazníkom, partnerom a všetkým, ktorí nás podporujú a stoja pri nás. Budeme pokračovať v zdokonaľovaní robustného blockchainového ekosystému pre používateľov a sme pripravení prepojiť vynikajúce inovatívne blockchainové projekty, aby sme uľahčili ekologický vývoj pre OKEx a podporili pokrok v priemysle blockchainu a digitálnych aktív..

O spoločnosti OKEx

Na najväčšom a najrôznorodejšom trhu s kryptomenami na svete je OKEx miestom, kde globálni obchodníci s kryptomenami, baníci a inštitucionálni investori prichádzajú spravovať kryptomeny, zvyšovať investičné príležitosti a zaisťovať riziká. Poskytujeme spotové a derivátové obchodovanie vrátane futures, permanentných swapov a opcií na hlavné kryptomeny, ktoré investorom ponúkame veľkú flexibilitu pri formulovaní ich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká.

Kontakt pre médiá:

Vivien Choi

Email: [chránené e-mailom]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map