BitMax.io (BTMX.com) a EtherZero (ETZ) nadviazali strategické partnerstvo

BitMax.io (BTMX.com), popredná priemyselná platforma pre obchodovanie s digitálnymi aktívami novej generácie a EtherZero, inteligentná kontraktná platforma pre vývojárov, nadviazali strategické partnerstvo. EtherZero (ETZ) bude uvedený na BitMax.io a obchodovanie sa začne 19. apríla 2019.

Čo je EtherZero?

EtherZero je pevnou vidlicou pre Ethereum a poskytuje vývojárom vysokú škálovateľnosť, okamžité platby a decentralizovanú platformu s nulovými nákladmi na nasadenie inteligentných zmlúv a DApps. Výhodou okamžitých transakcií a nulovými poplatkami je vynikajúca platforma pre vývoj DApp.

Výhody EtherZero

Vysoká škálovateľnosť: EtherZero podporuje veľmi vysoké objemy transakcií s rýchlymi overeniami. Môže spracovať 1 400 transakcií za sekundu.

Okamžitá platba: Je zbytočné, aby sa vývojári pri nasadzovaní DApps obávali preťaženia siete alebo oneskorenia transakcií. Rýchlosť generovania bloku mohla byť nižšia ako jedna až tri sekundy, čím sa skrátil čas potvrdenia.

Nulové transakčné poplatky: Či už sa jedná o vývoj DApp, nasadenie inteligentnej zmluvy alebo spustenie transakcie, existujú nulové transakčné poplatky. Systém EtherZero používa technológiu Power na zabezpečenie prevádzky nulových bežných transakcií. Power je pôvodná mena pochádzajúca z EtherZero generovaná mechanizmom MPoS. Nie je obchodovateľný ani prevoditeľný a používa sa iba na spotrebu plynu pri transakciách.

Inovatívny konsenzusný algoritmus MPoS: MPoS je skratka Masternode plus PoS. Konsenzusový algoritmus MPoS integruje systém Masternode s Proof of Stake do dvojvrstvovej siete. Vďaka tomu je platforma spravodlivá a decentralizovanejšia. Pokiaľ majú účastníci 20 000 mincí ETZ a cloudový server, môžu sa zapojiť do ťažby masternode a mať volebné právo v autonómnej komunite.

Autonómne spoločenstvo: Vysoký stupeň autonómie komunity umožňuje všetkým masternodom iniciovať komunitné návrhy, hlasovať a zúčastňovať sa na výstavbe komunity. Je to prostriedok na dosiahnutie konsenzu o navrhovaných zmenách v sieti a vývoji financovania ekosystému EtherZero.

Prípady použitia a plány do budúcnosti

EtherZero pomáha vývojárom nastaviť DAPP, ktoré sa často používajú v každodennom živote a ktoré sa nevyhnutne neobmedzujú iba na podnikanie a financie.

Niektoré z DApps momentálne na EtherZero sú L’ETZ ROCK, ťažobná aplikácia a UnicornGo, Friends Farm a Hit the Crypto, všetky online hry. Tím EtherZero má v úmysle navrhnúť platformu outsourcingu a obchodovania s návrhmi na pripojenie herných dizajnérov, autorov, výrobcov hier atď..

V novembri minulého roku EtherZero uzavrelo partnerstvo s ruskou blockchainovou hrou IZX, ktorá má v súčasnosti viac ako 40 000 používateľov.

CryptoAds, najnovšia iterácia CallsFreeCalls, sa spojila s EtherZero. Platforma umožňuje používateľom bezplatne volať komukoľvek a sponzorujú ju inzerenti. Partnerstvo naznačuje, že spoločnosť má v úmysle poskytovať používateľom čo najrýchlejšie služby.

EtherZero okrem toho vyvíja platformu elektronického obchodu, aby uspokojila potreby nakupovania pomocou EZT. Plánuje tiež implementáciu mapovacej aplikácie, ktorá sa označuje ako MRO (Map of Real-World Organization). Táto aplikácia pomôže existujúcim podnikom vyrovnať sa s internou správou a správou vzťahov pomocou inteligentných zmlúv.

Tím EtherZero

Gary Luo, generálny riaditeľ EtherZero, verí, že sa v priebehu najbližších piatich až desiatich rokov stane spoločnou vývojovou platformou DApp.

Jadrový vývojový tím z Číny pracuje na projekte globálnej verejnej blockchainovej siete. Dva vedúce vývojové tímy DApp z východnej Európy a Indie pomáhajú s výskumom a vývojom.

Zároveň niekoľko domácich a zámorských marketingových tímov pracuje na podpore a prevádzke vývojovej platformy základovej vrstvy DApp..

Čo je BitMax.io?

BitMax.io je popredná priemyselná platforma pre obchodovanie s digitálnymi aktívami novej generácie, ktorá poskytuje širokú škálu finančných produktov a služieb pre retailových aj inštitucionálnych klientov na celom svete. Bola založená v roku 2018 skupinou kvantových obchodných veteránov z Wall Street a bola založená na základných hodnotách blockchainu, transparentnosti a spoľahlivosti, aby poskytovala vysoko kvalitné klientske služby a obchodné skúsenosti.

Tím BitMax.io je v priemysle známy ako úplne prvý a zatiaľ jediný, ktorý zavádza inovatívny obchodný model kombinujúci „transakčnú ťažbu“ a „reverznú ťažbu“. Zatiaľ čo „ťažba transakcií“ môže byť relatívne bežnou praxou, keď používatelia dostávajú natívne tokeny platforiem ako odmeny, používateľ BitMax.io môže dostávať zľavy za vykonávanie obchodov výrobcov v režime „reverznej ťažby“. Ekvivalentná trhová hodnota tokenu BTMX, BitMax.io natívny token platformy, bude odpočítaný z účtu používateľa a bude trvale zamknutý. Kombinovaný obchodný model sa ukázal ako efektívny, aby priniesol platforme ďalšiu likviditu a kontroloval celkový obeh BTMX tokenov na celom trhu..

BitMax.io sa vždy snaží poskytnúť svojmu globálnemu trhu komplexnú sadu obchodných produktov. Spustená funkcia obchodovania s maržou je ďalším krokom vpred z pohľadu ponuky produktov, aby lepšie slúžili ich dynamickým obchodným potrebám.

Pre tých používateľov, ktorí rozumejú a uznávajú riziká spojené s obchodovaním s maržami, umožňuje táto funkcia používateľom požičať si prostriedky z platformy a obchodovať s viac digitálnymi aktívami, ako by si bežne mohli dovoliť. (Funkcia obchodovania s maržou v BitMax.io nie je k dispozícii pre severoamerické trhy.)

Zvýšená kúpna sila znamená, že používatelia sú schopní využívať obchodovateľné aktíva ako kolaterál. Majú potenciál na vyššiu návratnosť investícií, keď cena stúpne. Musia však tiež čeliť riziku možných strát, keď cena klesne. Celkovo spustenie obchodovania s maržou pomáha podporovať rýchlo sa zvyšujúci objem a likviditu platformy.

Obojstranne výhodné partnerstvo

Vďaka záväzku uvádzať v rámci svojej stratégie zameranej na klienta iba produkty najvyššej kvality v priemysle rozšírila spoločnosť BitMax.io svoju globálnu klientsku základňu na viac ako 150 000 registrovaných používateľov a 53 000 aktívnych členov komunity. Vzhľadom na to, že EtherZero sa umiestňuje ako integrátor, propagátor a praktik blockchainovej technológie, očakáva sa, že strategické partnerstvo BitMax.io a EtherZero na trhu ďalej podporí použiteľnosť blockchainu v každodennom živote.

Ďalšie informácie nájdete na webe BitMax.io na adrese:

Webová stránka: http://www.BitMax.io

Twitter: https://twitter.com/BitMax_Official

Reddit: https://www.reddit.com/r/BitMax/

Telegram: https://t.me/BitMaxioEnglishOfficial

Stredné: https://medium.com/bitmax-io

KONTAKT: [chránené e-mailom]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map