BitMax.io (BTMX.com) oznámil zoznam tokenov GateChain (GT)

BitMax.io (BTMX.com) oznámil zaradenie GateChain Token (GT). GT sa používa na úhradu poplatkov za plyn na bráne GateChain a na získanie zľav na poplatkoch na burze kryptomien Gate, ako aj práv na účasť na projekte STARTUP burzy kryptomeny Gateway, platformy, ktorá hostí ponuky počiatočných burz (IEO) a zľavnený predaj tekutých tokenov.

Zaradením spoločnosti GT BitMax.io (BTMX.com) posilní svoj vedúci stav obchodnej platformy pre sprostredkovanie obchodovania s tokenmi platformy pre digitálnu výmenu aktív; BitMax.io už ponúka obchodovanie s pákovým efektom pre BNB, OKB, HT a KCS.

Informácie o Gate.io a GateChain Token (GT)

Gate.io je burza s kryptomenami, ktorá bola založená v roku 2013. Vďaka výhodám skorého pohybu burzy sa mohla stať hlavným hráčom v priemysle burzy s kryptomenami. Gate.io ponúka spotové obchodovanie s pákovým efektom pre širokú ponuku kryptomien.

V snahe rozšíriť svoje portfólio služieb Gate.io nedávno oznámila uvedenie GateChain, čo je blockchain, ktorý umožní decentralizovanú výmenu pod značkou Gate. Ako alternatíva k centralizovanej burze Gate bude slúžiť decentralizovaná burza Gate, produkt, ktorý zabezpečí používateľom úplné vlastníctvo ich aktív pri obchodovaní s kryptomenami. Všetky transakcie uskutočňované na decentralizovanej burze Gate budú prebiehať na GateChain, a teda budú vyžadovať transakčné poplatky v GateChain Tokens. Okrem toho funguje token GateChain ako natívny token utility ekosystému Gate, ktorý umožňuje používateľom odomknúť rôzne výhody na burze kryptomien Gate.

Výpis GT na BitMax.io (BTMX.com) ponúka väčšiu expozíciu voči tokenu GateChain a umožňuje agregovaným obchodným komunitám spoločností Gate aj BitMax prístup k pozíciám s pozíciou pre rôzne výmenné tokeny na jednej platforme.

Informácie o BitMax.io (BTMX.com)

BitMax.io je odvetvová platforma pre obchodovanie s digitálnymi aktívami odvetvia, ktorá poskytuje širokú škálu finančných produktov a služieb pre retailových aj inštitucionálnych klientov po celom svete. Túto inovatívnu obchodnú platformu založila skupina veteránov kvantového obchodovania na Wall Street a bola založená na základných hodnotách blockchainu, transparentnosti a spoľahlivosti s cieľom poskytovať vysoko kvalitné klientske služby a obchodné skúsenosti..

Platforma BitMax.io ide nad rámec modelu ťažby transakcií, pretože využíva kombinovaný obchodný model „ťažby transakcií“ a „reverznej ťažby“. Používatelia platformy dostávajú tokeny BTMX (natívny token platformy BitMax.io) ako odmenu za obchodovanie na platforme v režime „ťažby transakcií“; dostávajú zľavy za vykonávanie obchodov s výrobcami v režime „reverznej ťažby“. „Reverzná ťažba“ je samostatný mechanizmus na podporu poskytovania likvidity a celkového obehu tokenu platformy. Toto nastavenie s viacerými obchodnými režimami môže vyhovieť rôznorodým potrebám používateľov.

BitMax.io sa vždy snaží poskytnúť svojim globálnym používateľom komplexnú sadu obchodných produktov. BitMax.io umožnilo obchodovanie s maržou 14. februára 2019. Funkcia obchodovania s maržami je ďalším krokom vpred z pohľadu ponuky produktov, aby lepšie slúžila ich dynamickým obchodným potrebám. Pre používateľov BitMax.io, ktorí rozumejú rizikám obchodovania s maržami a uznávajú ich, sú teraz schopní využiť svoje obchodovateľné aktívum na potenciálnu vyššiu návratnosť investícií prostredníctvom obchodovania s maržami pri spoľahlivom riadení rizík. Zoznam digitálnych aktív, s ktorými je možné obchodovať na marži, sa zvýšil z počiatočných štyroch na 18 rôznych tokenov, dokonca aj vrátane BTMX. Je to ďalší priekopnícky krok pre BitMax.io, ktorý umožňuje obchodovanie s maržami vo vlastnom natívnom tokene. Rozširuje úžitkové funkcie BTMX a stimuluje likviditu na platforme. (Funkcia obchodovania s maržami na webe BitMax.io nie je k dispozícii pre severoamerické trhy.)

Podobne ako v prípade inovatívneho obchodovania s maržami spusteného na serveri BitMax.io, predstavenie tejto jedinečnej karty Volatility opäť predstavilo hlboké pochopenie tímu v oblasti vnútorného fungovania kapitálového trhu a ich pokročilých znalostí v oblasti dizajnu finančných produktov. BitMax.io karta volatility je prvý derivátový produkt tejto platformy spojený s volatilitou, ktorý umožňuje globálnym používateľom jednoduchým, ale efektívnym spôsobom predpovedať a obchodovať s fluktuáciou cien základných mincí počas vopred nastavených časových období. Karta s názvom Turtle and Bunny Card podľa Ezopovej bájky – Korytnačka a zajac má kvázi opčnú štruktúru pre podkladové obchodné páry, ale do značnej miery zjednodušenú formu výplaty. Užívateľ si môže kúpiť inú kartu pre predikciu pohybu ceny buď v určitom rozmedzí (Turtle Card) alebo nad určitým rozsahom (Bunny Card). Tí, ktorí predpovedajú správny rozsah pohybu ceny, dostanú výplatu ekvivalentnú nominálnej hodnote karty. Karta Volatility Card využíva zjednodušený výplatný formulár bez komplikácií pri vyrovnaní a zúčtovaní, ktoré sú spoločné pre možnosti v reálnej mene. Používatelia si jednoducho vyberú, ktorú kartu si majú kúpiť, na základe pohľadu na volatilitu podkladového aktíva, a to buď v rámci určitého rozsahu alebo nad ním. Je ľahko pochopiteľné a použiteľné pre všetky typy obchodníkov, ktorí potrebujú buď obchodovanie s veľmi krátkodobou hybnosťou, alebo zabezpečenie čiastočného rizika proti nadmernému výkyvu cien vo veľmi nestabilných podmienkach na trhu..

Záver

V nadväznosti na záväzok poskytovať v rámci svojej stratégie zameranej na klienta špičkovú ponuku produktov v tomto odbore a vysoko kvalitný zákaznícky servis rozšírila spoločnosť BitMax.io svoju globálnu klientsku základňu na viac ako 180 000 registrovaných používateľov s 53 000 aktívnymi členmi komunity. Zoznam GT nielen rozširuje rozsah obchodných párov, ale tiež priťahuje na platformu väčší objem a používateľov

Ďalšie informácie nájdete na webe BitMax.io na adrese:

Webová stránka: http://www.BitMax.io

Twitter: https://twitter.com/BitMax_Official

Reddit: https://www.reddit.com/r/BitMax/

Telegram: https://t.me/BitMaxioEnglishOfficial

Stredné: https://medium.com/bitmax-io

KONTAKT: [chránené e-mailom]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map