Cudo Miner: Skvelá alternatíva k programu WinMiner 2019

Celkovo, svet kryptoťažby za posledných pár mesiacov prežíval krízu dôvery – ale iba s bitcoinovými ťažiarmi už teraz dosahuje príjmy 4,7 miliárd dolárov za prvých deväť mesiacov roku 2018 je tu stále o čo hrať. Ťažobné weby ako WinMiner boli vypnuté z dôvodu trhových podmienok – ponecháva veľkú medzeru v prístupných možnostiach pre používateľov, ktorí chcú zarobiť na ťažbe.

Zadajte: Cudo Miner: spustenie ťažby kryptomien, ktoré práve oznámilo otvorenú beta verziu svojej platformy na ťažbu kryptomien.

Cudo Miner je inteligentný baník s grafickým používateľským rozhraním so zabudovanou technológiou prepínania viacerých rias, ktorá umožňuje profesionálnym baníkom až po neskúsených alebo začínajúcich baníkov inštalovať a sedieť, zatiaľ čo softvér automatizuje všetko ostatné. Od spustenia uzavretej verzie beta pred dvoma mesiacmi Cudo Miner prilákal tisíce používateľov vo viac ako 130 krajinách.

Cudo Miner začína prekonávať priepasť medzi ťažiarmi grafického používateľského rozhrania a tradičnými ťažiteľmi príkazového riadku pomocou stránky s pokročilými nastaveniami, ktorá umožňuje prednastavenie optimalizácie pre jednotlivé algo aj pre GPU. To poskytne ťažiarom s istotou zvoliť si režim „Auto“, ak si budú želať, s vedomím, že Cudo zmení prednastavené konfigurácie na základe najvýnosnejšej mince na ťažbu bez toho, aby sa vzdal ťažobného výkonu.

Medzi kľúčové vlastnosti Cudo Miner patrí:

  • UŽÍVATEĽSKÉ ROZHRANIE – prístupné pre odborníkov a nováčikov. Stiahnite si Cudo Miner a relaxujte, pretože softvér automatizuje celé nastavenie pre baníkov.
  • POKROČILÉ NASTAVENIA – Milovníci kryptomeny so špecializovanými ťažobnými súpravami môžu maximalizovať zárobky vylepšením algoritmov na stránke „pokročilé nastavenia“, kde tiež vidia výsledky všetkých svojich referenčných hodnôt. Toto je v súčasnosti časovo náročná manuálna úloha spustená pomocou iného ťažobného softvéru.
  • PREUKLADNUTIE GPU – vstavané pretaktovanie GPU a ďalšie funkcie určené na zvýšenie ziskovosti, ďalšie preklenutie priepasti medzi tradičnými príkazovými riadkami a ťažiarmi GUI.
  • Baníci z tretej strany – Povoľte baníkom tretích strán, ako sú Z-nepriateľ pre Ravencoin a EWBF pre bitcoinové zlato, aby ste zvýšili svoj ťažobný výkon. Pravidelne pribúdajú noví baníci.
  • DVAKRÁT ZISKOVÉ – Týždenné porovnávacie testovanie (28/12 / 18-3 / 1/19) ukazuje, že Cudo Miner je viac ako dvakrát tak ziskový ako konkurenčné baníky.
  • PODPORA VIACERÝCH MINCÍ – schopný ťažiť viac mincí a prepínať medzi nimi na základe toho, ktorá z nich je v danom okamihu najvýnosnejšia.
  • VÝBER PLATBY – používatelia majú tiež na výber, ako dostanú zaplatené – môžu získať kompenzáciu prostredníctvom Etherea alebo bitcoinu a ďalšie mince budú do zoznamu zaradené v budúcnosti.
  • VÝKONNÁ WEBOVÁ KONZOLA – baníci môžu skúmať údaje týkajúce sa ich ťažobného výkonu, pozerať sa na historické zárobky, prezerať si informácie o hardvéri a úrovne výkonu, ako aj pozorne sledovať zdravie ich zariadení.
  • ŤAŽBA NEČINNOSTI – príležitostní baníci môžu nechať Cudo Miner pracovať na pozadí, zatiaľ čo používajú svoj počítač, a zabezpečiť, aby to nenarúšalo výkon ich počítača.

„Ťažba GPU je určite živá a nakopnutá, ale niektoré zo stratégií, ktoré prijímajú niektorí profesionálni baníci, znižujú ich šance na slušný zisk. Altcoiny sú často najvýnosnejšie, ale iba na pár minút alebo hodín, takže v tomto období musíte ťažiť, aby ste maximalizovali zisk, “uviedol Matt Hawkins, generálny riaditeľ, Cudo. „Dôraz sa musí odkloniť od zamerania na jedinú mincu alebo algoritmus v prospech sekania a zmeny medzi radom kryptomien a výberu optimálneho nastavenia – čo zvyšuje ich šance na to, aby sa im to vyplatilo. Preto sme vytvorili Cudo Miner. “

A Týždenné porovnávacie testovanie ukazuje, že Cudo Miner je v súčasnosti viac ako dvakrát tak ziskový ako konkurenčné baníky.

Zakladatelia spoločnosti, Hawkins a Duncan Cook, boli motivovaní nájsť prístupné riešenie pre ťažbu, keď objavili obrovské množstvo výpočtového výkonu na laptopoch, počítačoch a serveroch – s hardvérom často nečinným v 60 percentách času. Výsledkom bolo hľadanie riešenia, ktoré zabilo dve muchy jednou ranou: zastavenie nedostatočného využívania zdrojov a maximalizácia ziskovosti ťažby odstránením prekážok vstupu..

Dvaja sérioví podnikatelia tiež založili charitatívnu organizáciu s názvom Cudo darovať, baníci môžu z dobrých dôvodov premeniť svoj náhradný výpočtový výkon na hotovosť. Cieľom tohto projektu je v nasledujúcich rokoch získať financovanie a výpočtové zdroje pre charitatívne organizácie v hodnote 1 miliardy dolárov.

Ďalšie informácie a informácie o tom, ako začať pracovať s Cudo Miner, nájdete na serveri Web spoločnosti Cudo Miner.

O spoločnosti Cudo

Cudo je tím baníkov, technikov a podnikateľov. Sme nadšení pre vytváranie dobrých produktov pomocou technológie a blockchain a kryptomenu považujeme za úžasnú príležitosť, ako to dosiahnuť. Naším cieľom je pozitívny vplyv na svet pre dobro a pre technické zmeny.

Chceme, aby naša technológia bola udržateľným a etickým riešením.

Pre ďalšie tlačové informácie kontaktujte:

Dan Walsh

[chránené e-mailom]

+44 (0) 1753 656 661

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map