DexAge – používateľsky orientovaná a všestranná platforma na obchodovanie s kryptami

S viac ako 200 burzami, ktoré uľahčujú obchodovanie s kryptami po celom svete, sa obchodníci a investori stále snažia získať zo svojich investícií spoľahlivý zisk. Skutočnosť, že väčšina týchto búrz pracuje na centralizovanej architektúre, je jedným z kritických dôvodov, ktoré vedú k neefektívnosti, ako je nedostatok zabezpečenia, vysoká neistota, dátové hrozby, vysoké transakčné poplatky atď. V rámci centralizovaného systému. Tieto úskalia významne ovplyvňujú skúsenosti s obchodovaním používateľov a musia byť okamžite riešené.

DexAge – riešenie založené na blockchaine

Spoločnosť DexAge predstavila efektívne výmenné riešenie, ktoré je založené na decentralizovanom transakčnom systéme peer-to-peer blockchainovej technológie. Monopolizáciou blockchainovej technológie si sieť kladie za cieľ vyvinúť systém P2P obchodovania a požičiavania bez povolení, dôveryhodnosti a decentralizácie, ktorý ponúka autonómny a bezpečný obchodný proces.

Navyše, DexAge tiež vytvoril dômyselný obchodný model, v rámci ktorého ekosystém riadia jeho používatelia, obchodníci a investori prostredníctvom rozsiahleho sociálneho webu. V rámci tohto ekosystému zameraného na používateľa sú spoločnosť a jej používatelia vzájomne prospešní, ako aj spoločne rastú.

Základné komponenty platformy DexAge

Fungovanie platformy DexAge spočíva na troch hlavných komponentoch vrátane:

 • P2P Crypto to Crypto Exchange

Platforma DexAge ponúka burzy P2P medzi kryptami, ktoré umožňujú používateľom zachovať si úplnú autoritu nad svojimi obchodnými aktivitami v sieti. Všetky transakcie sa navyše uskutočňujú prostredníctvom inteligentných zmlúv, aby sa zabezpečila optimálna bezpečnosť a transparentnosť procesu. Kryptomeny získané používateľmi sú navyše uložené v peňaženkách bez povolenia, ktoré ovládajú používatelia, nie na platforme. Úloha spoločnosti DexAge počas procesu krypto-výmeny zostáva obmedzená na potvrdenie dostupnosti dostatku finančných prostriedkov na účte každej strany, overenie dôveryhodnosti transakcie a vyváženie obchodných požiadaviek z knihy objednávok..

 • P2P kryptoburza Fiat

Umožňuje používateľom z celého sveta zameniť svoje kryptomeny za fiat peniaze, a tým zlepšiť likviditu DXG (natívny token DexAge). Používatelia môžu uverejňovať svoje inzeráty spolu so všetkými potrebnými podrobnosťami vrátane spôsobov platby. Zainteresovaní používatelia sa môžu priamo stretnúť s príslušnou stranou a zaplatiť ich v hotovosti alebo obchodovať prostredníctvom online bankovníctva. Kryptomeny môžu byť na druhej strane zasielané priamo z osobných peňaženiek používateľov.

 • Kryptomena P2P

Kryptopôžičková služba P2P umožňuje používateľom držať svoje aktíva v prípade, že predpokladajú, že príslušná hodnota kryptomeny by mohla v blízkej budúcnosti stúpnuť. DexAge umožňuje používateľom vkladať svoje kryptomeny ako kolaterál a získať pôžičku v rovnakej hodnote na rozšírenie ich investičného portfólia.

Predaj tokenov DexAge

Token DexAge označený ako DXG je token kompatibilný s ethereom ERC20 a zabezpečil zoznam tokenov pomocou Latoken. Platforma vydala celkovo 5 miliárd tokenov AXG a stanovila soft cap na 5 miliónov USD. Minimálna hodnota nákupu je navyše 100 USD a platforma prijíma na platbu kryptomeny BTC, ETH a LTC. Predaj tokenov sa začal od 30. novembra 2018 a skončí sa 28. februára 2019. Zainteresovaní obchodníci a investori si môžu token kúpiť od https://dexage.io. Tokeny sa distribuujú nasledujúcim spôsobom:

 • 45% – Crowdsale
 • 15% – Tím
 • 15% – vyhradené
 • 10% – predpredaj
 • 10% – výsadok a odmena
 • 5% – hlavní investori

Alokácia prostriedkov sa navyše bude realizovať týmto spôsobom:

 • 40% – Marketing, budovanie značky a vzdelávanie
 • 40% – vývoj platforiem
 • 20% – Pohotovostný plán

DexAge – viacstupňová kryptoobchodná platforma

Spoločnosť DexAge vyvinula autonómny ekosystém výmeny P2P, ktorý je kontrolovaný a spravovaný používateľmi, obchodníkmi a investormi. Decentralizovaný prístup ďalej umožňuje používateľom úplnú kontrolu nad ich obchodnými aktivitami, čím zvyšuje obchodné skúsenosti a zvyšuje príležitosti na získanie zisku na platforme..

Pre viac informácií navštívte https://dexage.io/

Email: [chránené e-mailom]

Facebook : https://www.facebook.com/dexagetech

Twitter: https://twitter.com/dexagetech

Telegram: https://t.me/dexage

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dexage

YouTube : https://www.youtube.com/channel/UC8E50dMj-cXE2GHw6e3ZiAw

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map