Ontológia sa zúčastní TOKEN 2049 počas ázijského krypto týždňa

Asia Crypto Week je týždeň rôznych nezávisle organizovaných vzdelávacích podujatí a akcií zameraných na vývojárov, ktorých cieľom je podporiť masové adopcie poskytovaním informácií z tohto odvetvia z prvej ruky. Blockchain nadšenci a priemyselní veteráni prídu do Hongkongu, aby sa podelili o svoje vedomosti a príbehy počas Asia Crypto Week, a poskytnú tak výnimočný pohľad na stále väčší rastúci ekosystém.

obrázok1

obrázok2 1

Ázijský krypto týždeň je najdôležitejšou udalosťou v oblasti kryptomeny, ktorá sa deje v prvej polovici roku 2019

TOKEN2049, , ktorá sa bude konať v Hongkongu 13. – 14. marca 2019, je hlavnou udalosťou roku Ázijský krypto týždeň.  TOKEN2049 bude skúmať doterajšiu cestu blockchainového priemyslu, prekonávať hlavné prekážky od škálovateľnosti až po reguláciu a súčasný stav na ceste k mainstreamovej adopcii, zatiaľ čo bude vzdelávať podnikateľov, inovátorov a investorov o tom, čo môžu očakávať v budúcich rokoch. Vďaka svojej vypredanej udalosti v roku 2018, na ktorej sa zúčastní Charles Hoskinson z Cardana, Bitcoin Oracle Vinny Lingham, a špeciálnemu vystúpeniu robota AI, Sophie, sa očakáva, že nadchádzajúca konferencia sa zdvojnásobí. Súčasťou panelovej diskusie hviezd bude Charlie Lee, tvorca Litecoin; Alexander Tkachenko, generálny riaditeľ a zakladateľ burzy VNX; William Peets, investičný riaditeľ spoločnosti Passport Digital Holdings; Cristian Gil, spoluzakladateľ GSR; a Chris Lee, finančný riaditeľ spoločnosti Huobi Group.

obrázok3

Zakladateľ ontológie Li Jun sa tiež zúčastní panelu The Decentralized Future: Interoperability and Scalability, kde predstaví plány ontológie na rok 2019. Li Jun uviedol: „Škálovateľnosť a interoperabilita sú kľúčovými zameraniami na ontológiu v roku 2019. Pre škálovateľnosť, Ontologické rozdelenie je v súčasnosti vo vývoji. Je to benchmark pre blockchain, ktorý je prvou implementáciou horizontálneho rozdelenia, ktorá zahŕňa nielen horizontálne rozdelenie transakcií, ale aj horizontálne rozdelenie sietí a inteligentné rozdelenie zmlúv. Pre interoperabilitu pracujeme na niekoľkých iniciatívach, vrátane decentralizovaného úložného produktu, ktorý umožní sťahovanie P2P založené na blockchaine naprieč systémami. “.

Charlie Lee, tvorca litecoinu, uviedol: „Vzhľadom na obrovskú podporu, ktorú sme dostali z Ázie, sa tešíme na usporiadanie pútavej komunitnej akcie, kde sa poďakujeme našim priaznivcom a poskytneme účastníkom priamy pohľad na budúce plány litecoinu. Náš cieľ stať sa najvýznamnejšou mincou platieb by nebol možný bez silnej podpory komunity, ktorú naďalej dostávame. Preto sú stretnutia, ako sú tieto, kľúčové, pretože pokračujeme v rozvíjaní nových spôsobov zapojenia komunity, napríklad spustenie našej globálnej dobrovoľníckej siete, ktorú ohlasujeme. “

Max Kordek, predseda nadácie Lisk Foundation, uviedol: „TOKEN2049 sľubuje, že bude nesmierne vzrušujúcou udalosťou, ktorej som hrdým členom. Počet prítomných talentovaných a zanietených jednotlivcov so spoločnou túžbou budovať globálne mosty naprieč blockchainovým sektorom je skutočne inšpiratívny. TOKEN2049 je oslavou toho, ako ďaleko za taký krátky čas sa priestor dostal a bude nepochybne signalizovať, kam bude v budúcnosti smerovať globálna blockchain komunita. “

Alexander Tkachenko, generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti VNX Exchange, uviedol: „Hostenie popri jednom z popredných projektov v ekosystéme je niečo, na čo sa veľmi tešíme. Účastníci nielenže budú mať možnosť vypočuť si dôvtipný panel diskutujúci o rade tém od hromadného prijímania kryptomien a blockchainu až po demokratizáciu finančných trhov, ale bude tu tiež príležitosť počuť vývoj v odbore na vlastnej koži od jedného zo skutočných priekopníkov v oblasti odvetvie krypto platieb. “

O ontológii:

Ontológia je nový vysoko výkonný verejný blockchainový projekt & distribuovaná platforma pre spoluprácu v oblasti dôvery.

Ontológia poskytuje nové vysoko výkonné verejné blockchainy, ktoré zahŕňajú sériu kompletných distribuovaných účtovných kníh a inteligentných kontraktačných systémov.

Ontologický blockchainový rámec podporuje verejné blockchainové systémy a je schopný prispôsobiť rôzne verejné blockchainy pre rôzne aplikácie. Ontology podporuje spoluprácu medzi reťazovými sieťami s rôznymi skupinami protokolov.

Ontológia bude neustále poskytovať spoločné moduly na základnej infraštruktúre pre rôzne druhy distribuovaných scenárov, napríklad pre rámec distribuovanej digitálnej identity, protokol výmeny distribuovaných údajov atď. Na základe požiadaviek konkrétnych scenárov bude Ontology pokračovať vo vývoji nových spoločných modulov.

Ďalšie informácie nájdete na adrese: https://ont.io/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map