Peňaženka Infinito uvádza na trh Multi-Blockchain API pre vývojárov, ktorý umožňuje ľahký a efektívny vývoj DApp

Peňaženka Infinito, popredná univerzálna peňaženka pre hlavné inteligentné zmluvné blockchainy ako Ethereum (ETH), NEO, EOS a Cardano, vydala svoje Infinito Multi-Blockchain API ako riešenie prvého kroku pre vývojárov služieb využívajúcich technológie dApps a blockchain.

Na vývoj služieb pomocou dApps a blockchainov je nevyhnutné vybudovať uzly, ktoré podporujú blockchainovú sieť, ako aj množstvo softvéru potrebného na prístup a analýzu blockchainových údajov. Vývoj služieb je tiež zložitý, pretože vývoj a nastavenie pre každú blockchainovú infraštruktúru postavenú na rôznych filozofiách dizajnu musí byť samostatné.

Infinito Multi-Blockchain API poskytne vývojárom bezproblémový prístup k rôznym blockchainom a poskytne veľkú škálovateľnosť spolu s robustným zabezpečením a vytvorí pre nich vývojové prostredie služieb s viacerými blockchainmi. Toto API poháňa poprednú univerzálnu aplikáciu peňaženky, ktorá rýchlo rastie na celom svete, Peňaženka Infinito.

Peňaženka Infinito – dokonalá mobilná peňaženka na kryptomeny, ktorá spája svetové mince, držiteľov tokenov a vydavateľov tokenov..

KV UNIVERZÁLNA PENĚŽENKA pre API článok 01

Od svojho debutu na globálnom trhu sa peňaženka Infinito rozrástla a stala sa špičkovou univerzálnou peňaženkou, ktorá vedie globálnu expanziu kryptomien a používateľských komunít. Aplikácia peňaženka je v súčasnosti k dispozícii pre iOS aj Android s viac ako 300 000 stiahnutiami.

Peňaženka Infinito podporuje špičkové mince a žetóny vrátane BTC, BCH a Dash spolu s inteligentnými zmluvnými platformami, ktoré podporujú vývoj a rozširovanie využitia blockchainovej technológie. Je to jediná služba mobilnej peňaženky s tak širokou podporou mincí a žetónov. Okrem toho má peňaženka početné aliancie a implementáciu inteligentných kontraktných blockchainových platforiem.

Prvýkrát na konci roka 2017 bola peňaženka Infinito oficiálne uvedená na trh s podporou pre Ethereum a jeho Žetóny ERC20. Na začiatku roka 2018 potom do peňaženky pribudla China’s NEO kryptomena, trhové hodnotenie číslo 15 (* 1) spolu s typom tokenu NEP-5. Univerzálna peňaženka bola tiež prvou na svete, ktorá podporila podpornú menu blockchainovej infraštruktúry NEO, PLYN.

Nedávno, Peňaženka Infinito začala podporovať prvé oficiálne vydanie aplikácie EOS (Verzia MainNet), na piatom mieste (* 1) z hľadiska trhovej kapitalizácie. Neskôr Universal Wallet povolila podporu pre všetky tokeny EOS v inom priemysle ako prvý pre mobilné riešenie pre EOS blockchain aj pre jeho aktíva. Tento míľnik priniesol univerzálnej peňaženke veľkú pozornosť odvetvia.

25. septembra 2018, Peňaženka Infinito sa stala prvou mobilnou peňaženkou, ktorá integrovala podporu pre ADA mena Cardano blockchain, poradie trhovej kapitalizácie číslo 9 (* 1). To bolo možné prostredníctvom oficiálnej vývojovej spolupráce s vývojovým tímom, ktorý stojí za blockchainom Cardano, IOHK, a umožnil bezpečnú a pohodlnú správu, ako aj prístup k mene ADA spolu so službami postavenými na blockchaine Cardano.

Peňaženka Infinito navyše rozširuje svoje partnerstvo s blockchainovou komunitou. Univerzálna peňaženka ohlásila partnerstvo s blockchainovým projektom a kryptomenou ONTológia, poradové číslo 25. (* 1).

Tieto snahy o šírenie kryptomeny v peňaženke Infinito boli široko pokryté a ocenené odborníkmi v odbore, ako aj informačnými servermi o kryptomene (Vyhľadávač, Coinlist, AbitGreedy, Blockonomi, Coinpedia, atď.). Peňaženka je tiež všeobecne chválená ako najuniverzálnejšia a najbezpečnejšia peňaženka na kryptomeny na svete.

S cieľom stať sa najlepšou infraštruktúrou na podporu sociálnej implementácie a využívania blockchainu na celom svete má Infinito Wallet plány na zahrnutie podpory pre inteligentnejšie blockchainy kontraktov vrátane ONTOLÓGIA, NEM, STELLAR, a ďalšie blockchainy pre populárne kryptomeny na trhu.

Peňaženka Infinito v súčasnosti podporuje v abecednom poradí ADA, BCH, BTC, DASH, DOGECOIN, EOS, EOS Mainet Tokens, ERC 20 Tokens, ETC, ETH, GAS, LITECOIN, NEO a NEP – 5 tokenov.

(* 1) Pozri: Coinmarketcap at https://coinmarketcap.com/ k 10. októbru 2018.


Peňaženka Infinito predstavuje nové technologické riešenia pre vývojárov dApp – znižovanie rozvojových snáh a nákladov pri podpore rozširovania služieb

Peňaženka Infinito výrazne rozšírila svoje technické možnosti aj sieť partnerov, čím upevnila svoju pozíciu v tomto odbore ako najuniverzálnejšia a najbezpečnejšia univerzálna peňaženka pre krypto komunity. V procese spolupráce s globálnymi rozvojovými komunitami vyšli najavo rôzne prekážky a problémy pri vývoji služieb blockchain.

Napríklad každá blockchainová platforma využíva rôzne technológie, na ktorých implementácii do služieb je potrebné pracovať zvlášť. To výrazne zvyšuje čas a pracovnú silu potrebnú pre vývoj služieb, čo spolu so zložitosťou vývoja a poskytovania služieb samotných predstavuje veľkú prekážku pre šírenie a prijímanie technológie a služieb založených na blockchaine..

S týmto vedomím spoločnosť Infinito začala riešiť zásadný problém vo vývoji služieb s využitím vysoko náročných blockchainov, ako aj boje v šírení prijatia blockchainových služieb. Okrem rozšírenia služby peňaženky Infinito Wallet v oblasti kryptomien začala spoločnosť Infinito ponúkať aj ďalšie produkty Infinito Blockchain Platform pre vývojárov služieb blockchain dApps.

Infinito Multi-Blockchain API, čo je prvé vývojárske riešenie vydané v súčasnosti, funguje ako integrovaná brána na prístup a interakciu s rôznymi blockchainmi. Okrem toho do konca tohto roka spoločnosť Infinito uvedie na trh Infinito SDK, súprava vývojových nástrojov all-in-one, ktorá znižuje prekážku vo vývoji služieb využívajúcich dApps a blockchain, zvyšuje efektivitu a umožňuje krížovú blockchainovú dátovú komunikáciu. Postupne, Infinito Universal API Suite, rozšírená služba API, a Infinito Blockchain Platform, bude predstavený aj trh riešení pre vývojárov.

Implementácia funkcií viacerých mincí do dApps s riešením Infinito Multi-Blockchain API

Infinito Multi-Blockchain API je integrovaná brána, ktorá uľahčuje prístup a interoperabilitu s viacerými blockchainmi, umožňuje kryptotransakcie, načítanie zostatkov a histórie a dátovú komunikáciu medzi inteligentnými zmluvami. Technicky vzaté to umožní vývojárom komunikovať s viacerými blockchainmi cez Javascript API (plánované sú Java a C #), vytvárať a interagovať s inteligentnými kontraktmi, ako aj dostávať oznámenia o akýchkoľvek aktualizáciách adries blockchainu cez webhook a state machine. Rozvojoví partneri, ktorí sa zaujímajú o rozhranie Infinito Multi-Blockchain API, sa môžu zaregistrovať na oficiálnych webových stránkach spoločnosti Infinito, kde ich môžu získať Kľúče API okamžite naštartovať vývoj.

Dapps Diagram Eng Ver

Vďaka tejto službe API môžu vývojári odosielať a prijímať coiny / tokeny, načítať zostatok adries a históriu transakcií, prezerať a exportovať históriu transakcií, prijímať oznámenia o transakciách, nasadzovať inteligentné zmluvy, prispôsobovať a nastavovať sadzby poplatkov za transakcie a zobrazovať trhové ceny kryptomien. Ďalej tiež umožňuje rôzne funkcionality špecifické a nevyhnutné na optimalizáciu jednotlivých blockchainov, napríklad nárokovanie GAS, čo je vlastnosť jedinečná pre blockchain NEO alebo správa transakčných zdrojov a šírok pásma výlučne na blockchaine EOS..

Blockchain Developer Solutions: SDK a API na ľahkú integráciu a implementáciu rôznych blockchainov pre nové obchodné príležitosti

Okrem tohoto Infinito Multi-Blockchain API, Infinito’s R&Tím D pracuje na prevládajúcich problémoch v šírení vývoja služieb a prijímaní služieb využívajúcich blockchain. Multi-Blockchain API je prvé z vývojárskych riešení spoločnosti Infinito a je odhodlané riešiť problémy s vývojom implementácie kryptomeny, ktorá spočíva v riešení rôznych blockchainov. Koncom roka 2018 bude vydané Infinito SDK, súprava nástrojov typu „všetko v jednom“ na masívne zjednodušenie vývoja blockchainu dApp a služieb. Infinito Multi-Blockchain API je súčasťou Infinito Universal API Suite, trh pokročilých technologických riešení pre vývojárov, ktorý bude uvedený postupne.

Pomocou balíkov API Suite a SDK môžu vývojári služieb ľahko pripojiť svoje služby vyvinuté na rôzne blockchainové platformy podľa svojich potrieb a bez problémov prepojiť služby vyvinuté pomocou SDK. Nielen, že riešenia spoločnosti Infinito pomáhajú vývojárom eliminovať problémy s vývojom a prevádzkou pomocou blockchainov, ale aj integrácia technologických riešení od špičkových hráčov z celého sveta do ich vlastných služieb..

V súčasnosti je spoločnosť Infinito v partnerstve s lídrami odvetvia, ktoré dodržiavajú blockchain, ako sú napr Blockpass kto poskytuje autentifikáciu identity (ID / KYC) a Potvrdiť ktorý prináša pokročilú funkčnosť a know-how v oblasti boja proti praniu špinavých peňazí (AML). Začlenením služby ako modulu možno dosiahnuť bezpečný vývoj a správu služieb.

Ochrana legitimity používateľov služieb a spoločností poskytujúcich služby v nových technológiách s mocou dodržiavania právnych predpisov sa stala dôležitejšou ako kedykoľvek predtým. Napríklad pomocou balíka Infinito Universal API Suite môže tradičná platforma elektronického obchodu zapojiť platby kryptomenou s integrovanou funkciou automatickej výmeny. Táto konkrétna kombinácia umožní ich online obchodom umožniť flexibilné platby kryptomenami, pri ktorých používatelia platia vo vybranej mene, ktorá sa potom automaticky prevedie na kryptomenu požadovanú podnikom. Bezproblémové pripojenie k službám na zabezpečenie súladu, ako je autentifikácia zákazníka, pomocou Infinito SDK, môžu podniky elektronického obchodu navyše využívať funkcie overovania rizika na preverenie potenciálnych nebezpečenstiev skrytých v komerčných činnostiach.

Riešenia pre rozvoj služieb sú k dispozícii na Infinito Blockchain Platform, trh s modulmi pre vývojárske riešenia, ku ktorým je ľahký prístup prostredníctvom balíkov Infinito SDK a API. Táto neustále sa rozširujúca platforma obsahuje aj riešenia od vývojových partnerov blockchainu z celého sveta, ktorí sa zameriavajú na podporu vytvárania služieb využívajúcich blockchain. Týmto modularizovaným vývojovým riešením si spoločnosť Infinito kladie za cieľ vytvoriť autonómne vývojové prostredie na podporu vývojárov pri budovaní nových služieb a podnikania..

Všetky tieto technológie sa používali a v súčasnosti používajú v technickej infraštruktúre, ktorá podporuje peňaženku Infinito, ktorá sa rýchlo globálne rozširuje. Spoločnosť Infinito bude pokračovať v riešení a riešení základných prekážok vo vývoji, ako aj šírení služieb založených na blockchaine, ktoré si vyžadujú zložité technické implementácie, vďaka čomu bude blockchain prístupnejší pre vývojárov služieb aj pre obchodné podniky.

Ak chcete získať prístup k rozhraniu Infinito Multi-Blockchain API, alebo sa stať servisným partnerom, kontaktujte spoločnosť Infinito.

Obchodní partneri pre vývoj peňaženky a služieb Infinito

Služby a funkcie vyvinuté pomocou vývojárskych riešení spoločnosti Infinito budú peňaženkou Infinito aktívne podporované.

Okrem toho je v novembri 2018 naplánovaná veľká aktualizácia verzie 2.0 pre peňaženku Infinito. Spolu s riešeniami pre vývojárov plánuje spoločnosť Infinito spolupracovať s výkonnými poskytovateľmi služieb po celom svete, aby priniesla prelomovú používateľskú skúsenosť s využitím blockchainu a funkcií potrebných pre komerčné aktivity, ako je napríklad ako obchodovanie a vyrovnanie.

Infinito Wallet slúži ako nástroj na podporu služieb a používateľov, ktorý umožňuje bezpečné každodenné používanie a správu kryptomien, ako aj prístup k inovatívnym blockchainovým službám.

Tu požiadajte o partnerstvo.

Stiahnite si peňaženku Infinito pre Android tu.

Stiahnite si peňaženku Infinito pre iOS tu.

Čo je projekt Infinito?

Projekt Infinito vrátane peňaženky Infinito je riadený spoločnosťou Infinity Blockchain Labs Europe (IBL EU), registrovanou na ostrove Man.

IBL EU je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Infinity Blockchain Holdings (Infinity Block Chain Holdings, „IBH“) so sídlom v Singapure. IBH je holdingová spoločnosť s R.&D základňa špecializujúca sa na aplikáciu technológie blockchain vo Vietname, základne obchodného zrýchlenia v iných častiach Ázie, vrátane Thajska, Malajzie a Japonska. Skupina v súčasnosti pozostáva z viac ako 300 odborníkov vrátane vývojárov, výskumníkov, dizajnérov a obchodníkov.

Infinito Project má jediné poslanie: umožniť masové prijatie blockchainu pre podniky a spotrebiteľov. Za týmto účelom spoločnosť Infinito neustále vytvára riešenia, ktoré podnikom pomáhajú bezproblémovo integrovať a rozvíjať blockchain dApps a služby, zatiaľ čo spotrebitelia majú prístup k blockchainovým službám a využívajú ich s maximálnym pohodlím a bezpečnosťou. Infinito selektívne rozširuje svoju globálnu sieť partnerov pre integráciu služieb a pracuje na tom, aby sa stala jednotnou bránou pre poskytovateľov služieb a spotrebiteľov k prístupu a prosperite na popredných blockchainoch.

Kontakt [chránené e-mailom] dozvedieť sa viac o rade služieb a riešení pre firmy a vývojárov.

Kliknutím na odkazy nižšie získate najnovšie informácie o službách Infinito.

Oficiálna web stránka: https://www.infinitoservices.io/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/infinito-services/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map