Spoločnosti HYBSE, GMEX a MINDEX spolupracujú na uvedení prvého stabilného tokenu na svete s viacerými aktívami na Mauríciu

Majetok krytý vlastníctvom v zakladajúcich spoločnostiach a stabilnými aktívami predovšetkým zlatom

Maurícius, Londýn 21. februára 2019. Po nedávnom spustení spoločného podniku na Mauríciu medzi tromi vizionárskymi spoločnosťami v októbri 2018 prináša novovytvorená spoločnosť HYBSE Marketplace Limited (HM) do centra pozornosti prvý digitálny stabilný token na viac aktív „MAST“.

S rýchlo rastúcim globálnym záujmom o kolateralizované tokeny vedie k príchodu nových predpisov na Mauríciu, ktoré umožňujú digitálne trhy a digitálnych správcov, spoločnosť HM poskytuje investorom so záujmom o rozvoj portfólia digitálnych aktív, prístup k primárnym kótovaným a sekundárnym obchodom krytým tokenom, ktoré bude podporovať tento inovatívny obchodný ekosystém.

Prvým nástrojom, ktorý sa vydá, budú produkty MAST, tokeny kryté viacerými aktívami, ktoré poskytnú investorom rôznorodé riadené riziká, pretože každá trieda aktív je podložená integrovaným rámcom strategických portfólií. MAST bude spočiatku pozostávať z majetkovej účasti v zakladajúcich spoločnostiach; HM, GMEX, MINDEX, DIM meny kryté úplne zlatom a stabilné zlaté mince. Boli navrhnuté tri rôzne kategórie balíkov MAST, ktoré umožňujú investorom prispôsobiť svoje portfólio podľa individuálneho rizika.

HYBSE Marketplace obsahuje najnovší technologický pokrok pre finančný sektor s tromi základnými prvkami; Bezpečnosť s adaptérmi dohľadu nad trhom GMEX poskytuje prístup k úplnému regulačnému dohľadu nad bezpečným obchodným prostredím; Decentralizácia prostredníctvom verejnej knihy poskytuje transparentné a bezpečné metódy obchodovania s digitálnymi aktívami na celej platforme; Škálovateľnosť na Catapult Engine umožňuje modulárny dizajn a objemy vysokofrekvenčných obchodov.

Hirander Misra, predseda predstavenstva HYBSE Marketplace, GMEX a MINDEX, hovorí: „Vďaka programu GMEX Market Advancement Program (MAP) hľadáme spôsoby, ako spolupracovať s partnermi na prinášaní inovatívnych riešení na trh. Tokeny aktív, ktoré sú plne kryté, uvedené na trh na regulovanej burze a uložené v regulovanom digitálnom depozitári, prinášajú úroveň regulácie a dohľadu, ktoré predtým neboli potrebné pre potreby inštitucionálnych investorov. “

„Sme radi, že uvádzame MAST na HYBSE Marketplace na Mauríciu, pretože dôrazne podporujeme podporný regulačný rámec, ktorý sa v krajine vytvára pre digitálne trhy a digitálnych správcov. Sme presvedčení, že tento nový rámec položí Maurícius pevne na globálnu mapu ako prirodzený domov inovatívnych technológií v priestore digitálnych aktív, “dodal.

Oficiálna MAST ATO sa začne vo štvrtok 21. februára 2019. Sekundárne obchodovanie sa má začať na HYBSE 2. Q 2019. ATO bude k dispozícii na investovanie sofistikovanými a odbornými investormi.

Akreditovaní účastníci, ktorí majú záujem získať účasť na tejto revolúcii, môžu kliknúť na uvedený odkaz; www.mast.eco.

Podrobný a komplexný rozpis vyššie uvedeného nájdete v dokumente MAST Blueprint, ktorý sa nachádza na webovej stránke MAST.

– koniec–

HYBSE Marketplace: Kontakty s verejnosťou:

Maurícius

Samantha Seewoosurrun

(+230) 5772 4400

[chránené e-mailom]

Spojene kralovstvo

Melanie Budden

+44 (0) 7974 937 970

[chránené e-mailom]

Digitálne

Uroš Trajković

+27 (0) 87 701 0914

UT@ hybse.com

Zrieknutie sa zodpovednosti

Maurícius ako jurisdikcia uznáva digitálne aktíva ako triedu aktív pre investície sofistikovaných a odborných investorov. Dôrazne odporúčame investorom, aby vyhľadali nezávislé finančné a právne poradenstvo skôr, ako sa zapoja do akýchkoľvek obchodných hľadaní. Investori by mali pred zaistením akýchkoľvek finančných prostriedkov na investície úplne zistiť riziká.

Oznámenie pre všetkých investorov: Regulačné povinnosti

Je zodpovednosťou investorov, ktorí chcú kúpiť alebo zadržať tokeny popísané v tejto ponuke, aby preskúmali a informovali sa o všetkých príslušných zákonoch a nariadeniach akejkoľvek príslušnej jurisdikcie. To zahŕňa daňové dôsledky pri nákupe, držbe alebo predaji týchto tokenov Multi Asset Stable Tokens (MAST). Naša spoločnosť neponúka žiadne právne, finančné ani obchodné poradenstvo. V prípade akýchkoľvek pochybností alebo otázok nás kontaktujte.

Investori musia dodržiavať všetky zákony a nariadenia týkajúce sa financovania know-your-customer, boja proti praniu špinavých peňazí a boja proti terorizmu, ktoré sa na nich môžu vzťahovať. Investori musia získať akékoľvek povolenia, schválenia alebo licencie potrebné na nákup, držbu alebo predaj akýchkoľvek tokenov MAST podľa zákonov a predpisov, ktorým podliehajú, alebo v každej jurisdikcii, v ktorej môžu nakupovať, držať alebo predávať tokeny MAST. Nikdy nepredávame sankcionovaným krajinám.

Asi MINDEX

Ekosystém MINDEX pozostáva z:

MINDEX Holdings Limited – holdingová spoločnosť pre ekosystém MINDEX.

MINDEX Clearing Limited – pôsobí ako zúčtovací ústav centrálnej protistrany (CCP) regulovaný Maurícijskou komisiou pre finančné služby (FSC), aby zúčtoval všetky obchody uskutočnené v MINDEX Limited.

MINDEX Limited – prevádzkuje burzu cenných papierov a derivátov s viacerými aktívami regulovanú Mauritius Financial Services Commission (FSC).

MINDEX Spot Limited – Trh pre elektronické obchodovanie so štandardizovanými fyzickými a digitálnymi spotovými komoditnými kontraktmi na zlato, drahé kovy a ďalšie komodity

MINDEX Vault Limited – pripravované zabezpečené úložné riešenie pre zlato a ďalšie drahé kovy.

MINDEX Refinery Limited – pripravovaná tavba, rafinácia a znovuzískanie zlata a iných drahých kovov na svetovej úrovni podľa najvyšších štandardov.

MINDEX Realty Limited – realitná zložka ekosystému MINDEX zodpovedná za výstavbu a prevádzku rafinérie, trezoru, kancelárskej budovy a skladov, ktoré uľahčujú bezpečné skladovanie zlata, digitálnych aktív a iných komodít.

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.mindex.mu

Sledujte na Twitteri @MindexHoldings

O spoločnosti GMEX Group

Skupina GMEX (GMEX) zahŕňa skupinu spoločností, ktoré ponúkajú špičkové inovatívne riešenia pre novú éru svetových finančných trhov a poskytujú obchodné skúsenosti, najnovšie technológie, možnosti pripojenia a prevádzkovú dokonalosť prostredníctvom zosúladeného prístupu založeného na partnerstve. GMEX využíva rozsiahle skúsenosti a skúsenosti s trhovou infraštruktúrou na vytvorenie vhodného strategického hlavného plánu s burzami, zúčtovacími domami, depozitármi, registrami a platformami na príjem skladov. GMEX tiež ponúka ďalšiu výhodu vzájomného prepojenia s viacerými partnerskými burzami na vytvorenie globálnych sietí likvidity. GMEX Technologies je stopercentná dcérska spoločnosť skupiny GMEX.

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.gmex-group.com

Sledujte na Twitteri @GMEX_Group

O spoločnosti HYBSE

Hybrid Stock Exchange (HYBSE) je online burzová platforma založená na blockchaine. Umožňuje nákup a predaj kryptonizovaného kapitálu v novej ére kryptomien. Využitie technológie blockchain umožňuje účastníkom vystríhať sa mnohých sprostredkovateľov, ktorí sú spájaní s tradičnými výmenami. Zatiaľ čo tradičné výmeny slúžia účastníkom z konkrétnych geografických oblastí, HYBSE je otvorená pre všetkých účastníkov na celom svete.

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.hybse.com

Sledujte na Twitteri https://twitter.com/HYBSE

O nadácii DIM

DIM Foundation je nezisková organizácia zodpovedná za marketing, vzťahy s verejnosťou, starostlivosť o zákazníka a dohľad nad značkami DIM (DIMCOIN, DIM meny, DIM kryptomeny a budúce mince označené DIM). DIM X je platforma na premenu kryptomeny. Nadácia DIM je registrovaná v Singapure.

Regionálna nadácia DIM bude zodpovedná za:

Zbieranie darov pre ekosystém DIM

Vytváranie udalostí pre ekosystém DIM a účasť na blockchainových udalostiach

Spustite marketingové kampane pre nadáciu DIM

Prilákajte podniky do ekosystému DIM

Stať sa ústredným miestom stretnutia veľvyslancov a promotérov.

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.dim.foundation

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map