10 znakov, ktoré potrebujete na opravu kreditu

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, kreditné skóre nie je v skutočnosti zakotvené do kameňa. Môžu byť vychovaní s určitým časom a správnymi technikami. Niektorí ľudia si ani neuvedomujú, že by sa mali pokúsiť napraviť svoj kredit. Ak máte jeden alebo viac z týchto 1 znakov, mali by ste sa pozrieť na opravu kreditu.

1. Nedávne odmietnutie kreditnej karty

Ak ste nedávno požiadali o úver vo forme pôžičky, kreditnej karty atď. A bolo vám zamietnuté, existuje veľká šanca, že by ste mohli použiť nejaké opravy kreditu. Existujú aj ďalšie vysvetlenia, ako napríklad nedostatočný zdroj príjmu alebo príliš veľa nedávnych účtov, ale všeobecne je zlý kredit dôvodom číslo jedna pre zamietnutie.

2. Vaše účty sú pod menom niekoho iného

Ak má vaša elektrárenská alebo plynárenská spoločnosť na faktúre meno niekoho iného, ​​pretože vaša kreditná história je menej ako optimálna, určite sa musíte pozrieť na opravu kreditu. Nemali by ste sa báť, koho meno je uvedené na vašich účtoch, pretože by malo byť vaše. Čím skôr môžete opraviť svoj kredit a získať späť svoje meno na svojich faktúrach, tým lepšie. Takto sa s tým nebudete musieť starať a druhá osoba, ktorej meno je na vašom účte, sa nebude musieť báť, že bude braná na zodpovednosť..

3. Vymáhači dlhov vyhodia do vzduchu váš telefón

Aj keď existuje veľa podvodov, ktoré zahŕňajú ľudí, ktorí údajne pôsobia v agentúrach pre vymáhanie pohľadávok, ak prijímate hovory o dlhu, ktorý sa vo vašej kreditnej správe objaví u niektorej z veľkých kancelárií, mali by ste sa zamyslieť nad tým, ako to napraviť. V závislosti od situácie vám pravdepodobne nielen ušetrí peniaze, ale dokáže vás zbaviť aj toľkých nepríjemných telefónnych hovorov.

4. Nikto nepodpíše vaše pôžičky

Ak vaši priatelia a členovia rodiny nie sú ochotní predložiť vaše pôžičky, je to veľmi silné znamenie, že musíte svoj úver opraviť. To, že sa musíte spoliehať na kosignátor, je zvyčajne dosť dobrým indikátorom toho, že by ste sa mali zamerať na opravu kreditu, ale určite nie ste schopní získať kozignátora je jasný signál..

5. Potenciálni zamestnávatelia vás po kontrole kreditu odmietajú

Prekvapivo nie veľa ľudí vie, že ich zamestnávatelia často pred prijatím niekoho do zamestnania skontrolujú kreditné kontroly. Ak ste v poslednej dobe ťažko hľadali prácu, mohla byť faktorom vaša zlá kreditná história. Skontrolujte svoju kreditnú správu a opravte svoje kreditné skóre. Dúfajme, že v budúcnosti získate väčší úspech.

6. Prenajímatelia zamietajú vaše žiadosti

Rovnako ako zamestnávatelia, aj veľa prenajímateľov bude prihliadať na váš predchádzajúci úver ako na súčasť vašej žiadosti. To má zmysel, pretože ak má niekto veľa dlhov, ktoré nezaplatil, je pravdepodobné, že svoje platby nájomného včas, ak vôbec, zaplatí včas. Zlý kredit môže obmedziť miesta, kde žijete, čo môže stáť viac peňazí, venovať viac času a spôsobiť ďalší stres vo vašom živote.

7. Zo strachu nekontroluješ svoju úverovú správu


Kedy ste naposledy skontrolovali svoju kreditnú správu? Ak to už nejaký čas bolo, prečo je to tak? Mnoho ľudí, ktorí sa obávajú zlého kreditu, pôjde dosť dlho bez kontroly svojich správ. Bohužiaľ, aj keď sa na to nepozeráte často, problém nezmizne. Namiesto toho by ste si mali opraviť kredit a byť hrdí na to, keď často kontrolujete svoje skóre.

8. Vaše kreditné skóre sa nezačína číslom 7 alebo 8

Skóre pod 720 sa zvyčajne považuje za podradné, čo je miesto, kde je veľa amerických skóre. Ak ste to vy a je to spôsobené nesplácaním, nezaplatenými dlhmi alebo inými negatívnymi známkami na vašej kreditnej správe, mali by ste sa ihneď zaoberať opravou svojho kreditu. Dobrý úver môže mať obrovský vplyv na to, kde žijete, koľko peňazí zarobíte a úrokové sadzby dlhu, ktorý máte.

9. Vaše úrokové sadzby rastú raketovo

Dostali ste nedávno od spoločností vydávajúcich kreditné karty listy o zmene úrokových sadzieb? Ak je to tak, je to pravdepodobne kvôli vášmu kreditnému skóre. Väčšina úrokových sadzieb kreditných kariet sa určuje na základe vášho kreditného skóre. Čím nižšie skóre, tým väčšie riziko spoločnosť podstupuje tým, že vám požičiava peniaze, a preto vám účtujú viac za akýkoľvek zostatok, ktorý nesiete. Rozdiel môže byť obrovský, pretože ľudia s dobrým kreditom môžu dostať karty s kurzami od 8% APY, ale ľudia so zlým kreditom môžu platiť takmer 30% APY.

10. Vaše kreditné karty sa zatvárajú hneď po ich vyplatení

Techniky, ktoré spoločnosti vydávajúce kreditné karty často používajú, keď zistia, že predstavujete nejaké riziko, je znížiť váš úverový limit splácaním svojho dlhu. Keď bude váš dlh úplne splatený, ponechá vám nízky limit, napríklad 300 dolárov, alebo kartu úplne uzavrie. Ak sa vám to stalo, znamená to, že spoločnosť verí, že kvôli svojej úverovej histórii predstavujete vysoké riziko zlyhania.

Ak ste sa na tomto zozname ocitli, najmä ak vás popisuje niekoľko bodov, mali by ste najskôr preskúmať svoju kreditnú správu. Ak vás niečo bolí, zvážte kontaktovanie agentúry pre opravu úverov, ktorá vám pomôže vyhrabať sa z celku a dúfame, že vám pomôže vyhnúť sa tomu, aby ste už na tomto zozname nikdy neboli..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map