Najlepšie spoločnosti na opravu úverov

Nízke kreditné skóre? Minulé delikty, bankroty alebo iné negatívne známky na vašich úverových správach? Toto sú problémy, s ktorými sa stretáva veľa Američanov a nevedia, čo majú robiť. Ak však viete, kam hľadať, a navštívte jednu z najlepších spoločností poskytujúcich úverové opravy v krajine, môžete svoj problém vyriešiť a uniknúť bez ujmy. Tu je 7 absolútne najlepších spoločností poskytujúcich úverové opravy, ktoré by som mohol nájsť, aby som vás, dúfam, dostal z väzby.

1. The Credit Pros

The Credit Pros bol navrhnutý tak, aby využíval výhody umelej inteligencie, a je jednou z najsofistikovanejších možností opravy kreditu v USA. Ako také môžu byť pre moderného človeka veľmi ľahké a pohodlné pri práci s nimi a pri správe vášho kreditného skóre. V podnikaní viac ako 10 rokov vám The Credit Pros môžu pomôcť opraviť váš kredit a spravovať ho. Aj keď sú mladší ako niektoré z ďalších agentúr na tomto zozname, majú viac ako 100 000 používateľov a majú hodnotenie BB +, ktoré považujeme za pôsobivé.

Pri registrácii im poskytnete prístup k vašim úverovým správam. Odtiaľ bude spoločnosť Credit Pros nechať expertov analyzovať, čo pre vás môžu urobiť, a začať pre vás pracovať. Najlepšie zo všetkých je monitorovanie úveru na Bez ďalších poplatkov ktoré vám môžu pomôcť odhaliť potenciálnu krádež identity.

2. Credit Saint

Aj keď väčšina z tohto zoznamu najlepších spoločností poskytujúcich úverové opravy v Amerike nie je zoradená podľa poradia, veľa z nich závisí od vašich preferencií, Credit Saint je jasným víťazom najlepších spoločností poskytujúcich úverové opravy. Z tohto dôvodu sme to označili ako číslo jeden. Credit Saint je podľa Better Business Bureau spoločnosť A +, ktorá podniká už viac ako desať rokov. Za toto funkčné obdobie pomohli tisícom a tisícom ľudí, ako ste vy.

Credit Saint vás naštartuje tým, že sa s vami stretne a bezplatne prediskutuje aktuálny stav vášho kreditu. Poskytnú vám dokonca aj ukážku toho, čo by sa dalo potenciálne urobiť, a najlepší scenár pre váš kredit, ak si ich najmete. Keď identifikujete oblasti, ktoré ich znepokojujú, Credit Saint zaútočí na každý problém zaslaním výziev trom hlavným úverovým kanceláriám v Spojených štátoch..

Credit Saint je jednou z najagresívnejších opravárenských spoločností, čo je dobré, ale nie každý musí platiť za plnohodnotného útočného psa. Preto Credit Saint ponúka niekoľko balíkov založených na tom, čo potrebujete, aby ste čo najlepšie využili svoje peniaze.

3. Lexingtonský zákon

Lexingtonský zákon je právnická firma, ktorá sa špecializuje na služby ako oprava kreditu. Môžu vám pomôcť, ak ste sa rozviedli, krádežou identity atď., Ktoré ovplyvnili vašu kreditnú správu. Je veľmi potešujúce, že ide o skutočnú právnickú kanceláriu, v ktorej pre vás pracujú experti a právnici, a určite pomôže, že podnikajú od roku 1991..

Rovnako ako Credit Saint, aj Lexington Law má tri rôzne plány poskytovania služieb s rôznymi dostupnými cenami. Každý program vám môže pomôcť opraviť vaše kreditné skóre, zatiaľ čo drahšie programy budú obsahovať aj ďalšie funkcie, ako je sledovač skóre FICO. Lexingtonský zákon nebude vo vašom mene posielať iba prispôsobené spory, ale môže spochybniť aj tvrdé vyšetrovania, ktoré by vás mohli zraniť. Bez ohľadu na to, ktorý z plánov si vyberiete, budete mať online ovládací panel so všetkými potrebnými informáciami na dosah ruky.

4. Nebeská modrá oprava kreditu

Nebeská modrá oprava kreditu je ďalšou skvelou agentúrou pre opravu úverov. Odvedú skvelú prácu, aby pomohli zvýšiť vaše skóre a odstrániť zlé známky na vašej kreditnej správe. Zo všetkých spoločností na tomto zozname môže spoločnosť Sky Blue ponúknuť najlepšiu hodnotu v závislosti od vašej situácie.

V opačnom smere ako Credit Saint má Sky Blue jednu službu a účtuje si jednoduchý mesačný paušál. Prichádza pod 80 dolárov mesačne, Sky Blue má jednu z najlepších cien a bude za vás bojovať. Ak do 90 dní nezískate žiadnu výhodu, môžete získať svoje peniaze späť so zárukou vrátenia peňazí. Po prihlásení bude spoločnosť Sky Blue analyzovať vašu kreditnú správu a zistí, čo je možné opraviť. Potom sa pokúsia spochybniť položky vo vašom prehľade pomocou vlastného procesu a v prípade potreby dokonca prerobia všetky vylučujúce položky. Spoločnosť Sky Blue tiež skontroluje, či všetok dlh, ktorý ste nesplnili, neporušuje žiadne zákony o úžere ani o premlčaní.

5. Úver ľudia

Úver ľudia podnikajú už viac ako 15 rokov a odhadujú, že môžu pomôcť ľuďom so zlým kreditom o 53 až 187 bodov. Boli dobre skontrolované na miestach, ako sú Smart Money a Wall Street Journal. Zdá sa, že ľudia úplne milujú ich služby, ktoré poskytujú v 6-mesačných plánoch a s mesačnými platbami podľa potreby. Táto flexibilita môže byť skvelá pre ľudí, ktorí si nie sú úplne istí, koľko pomoci skutočne potrebujú. Ponúkajú tiež týždennú skúšobnú verziu iba za 19 dolárov a 60-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Vďaka veľkým skúsenostiam mohla spoločnosť The Credit People vidieť niekoľko skvelých výsledkov. Podľa ich webových stránok dostali viac ako 71% ich používateľov schválenie hypotéky a viac ako 78% schválenie hypotéky na auto. Po vstupe ich priemerný zákazník zaznamenal 32% zlepšenie kreditného skóre.

6. Oprava pyramídového úveru

Oprava pyramídového úveru podniká od roku 2011 a odvtedy rýchlo rástla. V súčasnosti má firma založená v New Yorku viac ako 270 členov na plný úväzok a viac ako 8 000 ľudí v podpornom tíme. Preto môžete očakávať, že od spoločnosti Pyramid Credit Repair prídu vynikajúce zákaznícke služby.

Pyramid Credit Repair má niekoľko plánov založených na vašich potrebách, každý s veľkými výhodami vrátane ochrany 24/7. Jednou z jedinečných výhod je, že ponúkajú poistný plán vo výške 25 000 dolárov pre prípad krádeže identity. Ďalej majú služby, ako je napríklad sledovanie temného webu.

Aj keď sú ich plány už dostupné, mnoho učiteľov, veteránov alebo párov môže získať ďalšie zľavy. Podľa Trustpilotu má Pyramid Credit Repair hodnotenie 4,8 z 5 hviezdičiek. Perfektné pre každého, kto potrebuje kompletnú sadu funkcií a veľkú podporu

7. Ovation Credit Services

Nakoniec sme pristáli na Ovation Credit Services, ktorí si úprimne zaslúžia standing ovation za časť práce, ktorú robia. Pomohli viac ako 120 000 ľuďom, čo hovorí za všetko. Majú cenovo výhodné možnosti, ktoré dokážu s vašim kreditom zázraky.

Rovnako ako Credit Saint, aj spoločnosť Ovation Credit Services vám poskytne úvodnú konzultáciu zadarmo, preto nie je na škodu ich kontaktovať a vyskúšať si ich. Ak ste sa rozhodli v nich pokračovať, váš poradca vám pomôže pri všetkých krokoch procesu, vrátane písania listov s dobrou vôľou, sporov a námietok proti oneskoreným platbám. Podľa spoločnosti Ovation má približne 1 z 5 Američanov nepresné informácie o svojich úverových správach, takže dnes môžu pomôcť napraviť váš zlý kredit..

Ovation má primeranú cenu a ich jeden plán začína od 90 dolárov v prvom mesiaci a pod 80 dolárov každý mesiac potom. Podľa Better Business Bureau je Ovation spoločnosť A + a podľa Trustpilot majú rating 4,3 z 5 hviezdičiek.

Zhrnutie

Zlý kredit môže niekomu spôsobiť v živote človeka najrôznejšie problémy a môže to predstavovať veľké výdavky. Môže to byť spôsobené vyšším úrokom z hypotéky, pôžičiek alebo kreditných kariet alebo tým, že zamestnávatelia a byty často počas procesu podávania žiadosti kontrolujú úverové kontroly. Nech si ľudia myslia, že musia žiť so svojimi minulými chybami a zlým kreditom, keď to tak naozaj nie je. Ak sa chcete dnes dostať správnym smerom, obráťte sa na agentúru na opravu úverov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map