Kraken Exchange Review: Čo treba hľadať

Burza Kraken je hlavná platforma pre kryptomeny so sídlom v USA s nízkymi poplatkami, lukratívnym obchodným párom fiat / kryptomena a pokročilými obchodnými možnosťami. Nezávislé médiá ho neustále zaraďujú medzi najlepšie platformy na výmenu kryptomien.

Problémy s výkonom a dôveryhodnosťou však otriasli jeho kedysi stabilnou používateľskou základňou.

Je bezpečné ho používať? Vyskytli sa problémy s overením? Funguje výmena aj po rozsiahlej generálnej oprave? Určite si prečítajte túto recenziu a dozviete sa všetko, čo potrebujete vedieť o bezpečnom obchodovaní na burze Kraken.

Výmena Kraken

Kraken je významná americká burza, ktorá bola na otvorenom mori uvoľnená už v roku 2011. Je známa prísnym zabezpečením, pokročilými obchodnými možnosťami a nízkymi poplatkami za obchodovanie a výber. Klientom v Severnej Amerike, EÚ a Japonsku ponúka služby v USD, EUR, CAD, GBP a JPY, ako aj celý rad kryptomien.

Fakturuje sa ako „najväčšia bitcoinová burza v objeme eura”A momentálne je na 8. mieste v 24-hodinovej hlasitosti Coinmarketcap. Táto bohatá, podrobná a bezpečná výmena je vynikajúcou voľbou pre pokročilých obchodníkov, ale nie je vhodná pre začiatočníkov. Obzvlášť atraktívny je pre európskych obchodníkov (o tom neskôr). Ponúka dokonca záhadné služby súvisiace s temným bazénom.

Okrem priekopníka transparentnosti v priemysle je burza Kraken neustále hodnotená ako jedna z najbezpečnejších búrz. Napriek všetkej kritike zostáva renomovanou burzou.

Neustále ju však trápili problémy s výkonom. CEO Jesse Powell verejne sa ospravedlnil za problémy webu a sľúbil zásadné vylepšenia.

Je však jeho použitie stále bezpečné? Boli problémy odstránené? A ako vôbec túto stránku využívate?

Existuje veľa informácií o výmene Kraken a veľmi málo spoľahlivých informácií. Preto som vytvoril tohto sprievodcu. Prečítajte si ju a dozviete sa všetko, čo potrebujete vedieť o obchodovaní na platforme.

Klady:

 • Bezpečnosť
 • Obchodné nástroje
 • Nízke poplatky
 • Mena Fiat
 • thumbs-upMargin obchodovanie

Zápory:

 • Problémy s výkonom
 • Limited Coins
 • palec dole Nie je vhodný pre začiatočníkov
 • palec doleVysoký poplatok za výber pre banky v USA

Burza v Krakene 11. januára prepracovala svoj obchodný modul a rozhranie. Aktualizácia spôsobila odstavenie celého webu na viac ako 36 hodín, čo zastavilo obchodovanie a výbery. Internet sa rozpadol; veci sa však vzchopili a Kraken sa vracia. Porota stále nie je v otázke, či boli problémy úplne vyriešené. Konsenzus je taký, že Kraken vykonal veľmi potrebné aktualizácie, ale postupoval zle. Viac o tomto v celej recenzii.

Kraken sa vrátil s voľným obchodovaním

Vlastnosti

Bezpečnosť

Burza Kraken využíva celý rad bezpečnostných prvkov a výrazne zaisťuje účty. Vykonáva pravidelné audity rezerv, je dôveryhodný nemeckej Fidor Bank a je v pohode s vládou Tokia a Bloomberg.

Výkon

V novembri 2017 generálny riaditeľ Jesse Powell vyhlásil, že „sa nebráni nedávnemu stavu platformy“. Bolo to buggy, často dole a pomaly. Nedávna generálna oprava prisľúbila nápravu. Veci vyzerajú sľubne, ale je potrebný čas.

Friendlines pre začiatočníkov

Možnosti Fiat sú skvelé pre začiatočníkov, ale to je tak všetko. Overovanie môže byť ťažké a rozhranie je mimoriadne zložité.

Poplatky

Burza Kraken má zložitý systém poplatkov, ale je veľmi priateľská k obchodníkom. Má tiež jedny z najnižších poplatkov za výber v známom svete.

podpora

Ponúkajú komplexné sprievodca podporou a Reddit sub za eskalujúce lístky. Podpora na vybavenie lístkov môže trvať niekoľko dní, ale je všeobecne prospešná.

Obchodovanie

Burza Kraken ponúka obchodné páry v USD, EUR, GBP, CAD a JPY a tiež 16 kryptomien. Pokročilé možnosti obchodovania s maržou sú lukratívne najmä pre profesionálov.

Celkovo

Kraken je dobrá platforma na obchodovanie s fiatom a niektorými kryptomenami, ale porota stále nemá otázky týkajúce sa výkonu. Nedostatok mincí a podpory sú negatíva. Vďaka svojim obchodným možnostiam je však pre vážnych obchodníkov samozrejmosťou.

Informácie o burze Kraken

Jesse Powell rozpútal krakovskú výmenu už v roku 2011. Odvtedy prežívala búrlivý život. Táto burza so sídlom v San Franciscu bola priekopníkom nových teritórií v oblasti bezpečnosti bitcoinov a integrácie v reálnom svete. Bola to prvá burza, ktorá prešla kryptograficky overiteľným auditom dôkazov o rezervách a prvá, ktorá mala obchodovaciu cenu a objem zobrazené na Bloomberg!

Jeho nízke poplatky, vysoká bezpečnosť a rozmanitá funkčnosť pomohli Krakenu rýchlo stať sa lídrom v obchodoch s objemom eura. Pravidelne sa zaraďuje na vrchol celkového obchodovania s objemom.

Napriek nedávnej kritike jej výkonnosti som považoval reputáciu spoločnosti za pomerne dobrú. Prevádzkuje ju spoločnosť so sídlom v San Franciscu Payward Inc.. a dostal Financovanie 6,5 milióna dolárov viac ako 3 kolá financovania. A keď Mt. Gox vošiel do nádrže, Výmena spoločnosti Kraken bola vybraná ako partner na uľahčenie platieb používateľom postihnutým hackerom.

Z toho vyplýva, že pri výmene existuje veľa negatív. Na webe existuje tiež veľa negatívnych nálad. Nie je vhodný pre začiatočníkov a má veľa problémov s výkonom. To a to, ako nedávno zaobchádzali s aktualizáciou svojich systémov, majú web v náručí.

Celkovo je výmena Kraken považovaná za dobrú platformu s pokročilou funkčnosťou a stabilnou reputáciou.

„Kraken je príkladnou inštitúciou, ktorej by sa zvyšok sveta bitcoinov mal venovať … Jedna z prvých búrz, ktorá prešla nezávislým auditom.“ – TheBlogChain

Intuitívnosť, profesionalita, zameranie - to sú hlavné hodnoty výmeny Kraken

Ako funguje Kraken Exchange?

Kraken je burza digitálnych aktív, ktorá podporuje fiat menu aj kryptomenu. Jedná sa o zodpovedajúcu platformu, ktorá spája kupujúcich a predávajúcich a za každý obchod si účtuje poplatok.

Jednou z hlavných výhod výmeny Kraken je, že môžete vkladať na svoj bankový účet. Mnoho búrz vyžaduje, aby ste už na začatie obchodovania mali kryptomenu. Toto je veľká bolesť hlavy, ktorej sa vyvarujete. Na webe je ľahké likvidovať fiat meny (najmä euro).

Myslite na burzu Kraken ako na Newyorskú burzu cenných papierov: prostredníctvom burzy obchodujete s aktívami s ostatnými používateľmi a platíte burze za jej problémy. V skutočnosti nekupujete nič z burzy Kraken, ako by ste robili za Coinbase.

Funkcie Kraken

 • skontrolovaťGenerálny riaditeľ: Jesse Powell.
 • skontrolovaťZaložené: 2011.
 • skontrolovaťHQ: San Francisco.
 • skontrolovaťMeny Fiat: USD, EUR, GBP, CAD, JPY.
 • skontrolovaťKryptomeny: Bitcoin, Ripple, Ether, Dogecoin, Dash, Monero a ďalšie.
 • skontrolovaťVklad / výber: Banka (SWIFT, SEPA atď.) | Krypto
 • skontrolovaťPoplatky: Veľmi nízky.
 • skontrolovaťApp: Áno.
 • skontrolovaťMargin Trading: Áno.**
 • skontrolovaťOverenie: Áno.
 • skontrolovaťPriateľský k začiatočníkom: Nie.
 • skontrolovaťpodpora: meh.
 • skontrolovaťKomunitný sentiment: Spravidla v poriadku.

Margin Trading ** – Maržové obchodovanie je v podstate obchodovanie s vypožičanými prostriedkami. Obchodujete s peniazmi iných používateľov pomocou pôžičiek typu peer-to-peer. Peniaze na vašom maržovom účte sa použijú iba ako zábezpeka na neskoršie vyrovnanie dlhov. Ak dosiahnete zisk, finančné prostriedky sa vrátia veriteľovi. Maržové obchodovanie vám umožňuje uzatvárať väčšie obchody a potenciálne zarobiť (alebo stratiť) viac peňazí. To je na rozdiel od požičiavania marží, keď používateľ požičiava svoje kryptomeny, aby získal návratnosť investícií od dlžníka. Kraken je považovaný za vynikajúcu platformu pre obchodovanie / požičiavanie marží. Uvedomte si, že je veľmi nestály a zložitý, takže je najlepšie ho prenechať skúseným obchodníkom. Celé vysvetlenie nájdete na Sprievodca BitFinEx pre obchodovanie s maržami.

Je Kraken bezpečný? | Je Kraken podvod alebo nie? | Je Kraken poistený?

Keďže všetky hororové príbehy o podvodných burzách, ponziho schémach a hacknutiach za milióny dolárov kolujú, nebol som prekvapený, keď som videl web plný týchto otázok. Používatelia chceli vedieť, či je výmena Krakenov iba ďalším podvodom alebo či je to legitímne.

No, zaboril som sa hlboko do špiny a našiel som nejaké sľubné informácie.

Tvrdia, že ich vlastná bezpečnosť je dokonalá, ale kto by to nepovedal? Na svojich webových stránkach toho veľa nenahovoria, ale čo sa týka bezpečnosti, veľa sa chodia. Vykopal som toto:

 • skontrolovaťSkladovanie v chlade: Kraken bol prvou burzou, ktorá prešla kryptograficky overiteľným auditom dôkazov o rezervách. Plné rezervy drží v režime offline v chladiarenskom úložisku zaradenom na prvé miesto.
 • skontrolovaťTransparentnosť: Burza v Krakene umiestňuje svojho výkonného riaditeľa, materskú spoločnosť, ústredie a podporný personál. Skvelé znamenie.
 • skontrolovaťSociálna prítomnosť: Kraken má Reddit, aktívny účet na Twitteri a množstvo ďalšej verejnej podpory. To je vždy dobré znamenie.
 • skontrolovaťFinančná stabilita: Kraken získal milióny od investorov, ako je Skupina finančných partnerov. Spravuje ich tiež spoločnosť Payward Inc. Podporujú ich renomované mená.
 • skontrolovaťSilné zabezpečenie stránok: Používajú nielen štandardné 2FA, ale kvôli väčšej bezpečnosti robia proces vytvárania účtu problémami.

Všetky indície smerujú k silnej bezpečnosti. Spoločnosť nikdy neutrpela hackerstvo.

Verdikt: Dobrá bezpečnosť.

Aké sú možnosti financovania spoločnosti Kraken a aké sú poplatky?

Burza Kraken má všeobecne nízke poplatky. Ale niektoré poplatky sú také nízke, že sú až komické. Čo si väčšina zákazníkov z USA neuvedomuje o spoločnosti Kraken, je to, že je v skutočnosti priaznivejšia pre zahraničných používateľov ako pre domácich. Napriek tomu, že Kraken má sídlo v USA, poplatky za zahraničné výbery sú veľmi nízke, zatiaľ čo poplatky v USA sú vysoké. Vklady a výbery majú všeobecne nízke poplatky. Poplatky sú nasledovné:

Výbery Fiat

 • checkEUR Výber SEPA – iba krajiny EHP (0,09 EUR)
 • checkUSD (domáci) výber – k dispozícii v 48 štátoch USA + DC (5 USD)
 • checkUSD SWIFT (SMBC): k dispozícii vo väčšine krajín (60 USD)
 • checkEUR SWIFT (SMBC): k dispozícii vo väčšine krajín (60 EUR)
 • checkJPY Domáci výber – iba Japonsko (300 ¥)
 • checkCAD EFT Výber – iba Kanada (paušálny poplatok 10 CAD)

Vklady Fiat

 • checkEUR SEPA vklad (zadarmo)
 • checkEUR bankový vklad (Fidor: 5 €, SMBC: 10 €)
 • checkUSD (domáci) vklad ($ 5)
 • checkUSD SWIFT vklad ($ 10)
 • checkJPY domáci vklad (zadarmo, minimálne vklad 5 000 ¥)
 • bankový vklad checkCAD (zadarmo)

Krypto vklady sú v zásade zadarmo; výbery kryptomien sú však spoplatnené. Podľa mojich skúseností sú ich poplatky za výber v súlade s priemyselnými normami a nie mimo kontroly ako Binance. Celý zoznam poplatkov:

Príklad: K 30/18/18 by vás výber ČIADNEHO ČÍSLA éteru stál približne 6 dolárov. Nezáleží na tom, či vyberiete 60 alebo 60 000 dolárov, zaplatíte 6 dolárov. Dajte si záležať na výbere.

Príklad: K 30/18/18 by vás výber ČIADNEHO ČÍSLA éteru stál približne 6 dolárov. Nezáleží na tom, či vyberiete 60 alebo 60 000 dolárov, zaplatíte 6 dolárov. Dajte si záležať na výbere.

Aké sú poplatky za obchodovanie spoločnosti Kraken?

Krakenove obchodné poplatky závisia od toho, s ktorým menovým párom obchodujete. Všeobecne sú veľmi nízke. Spoločnosť používa harmonogram poplatkov pre výrobcov a príjemcov, čo znamená, že platíte iný poplatok v závislosti od toho, či kupujete alebo predávate.

Jediným problémom je, že ich poplatky sú mimoriadne zložité, objemové a ťažko uchopiteľné. Tu by ste mali vedieť niekoľko vecí:

 • checkAk použijete nákupný mechanizmus „Simple“, zaplatíte 26%.
 • checkAk ste tvorcom trhu, platíte 16%.
 • checkAk zvýšite svoj objem na viac ako 50 000 $ BTC, môžete zaplatiť až 0%.

Je pravdepodobné, že nebudete robiť objem tak ťažký ako 50 000 dolárov, takže počítajte s tým, že ako príjemca zaplatíte okolo 26%.

Aké sú poplatky tvorcu – príjemcu?

Pri každom obchode zvyšuje jedna strana likviditu na trhu a druhá ju znižuje. Tvorcovia sú používatelia, ktorí zadávajú objednávky do knihy (nakupujú alebo predávajú), a objednávatelia zodpovedajú objednávkam. Tvorcovia dostanú zľavu, pretože ich objednávka zvyšuje likviditu (zvyšujú rušnosť trhu) a príjemcovia platia viac, pretože túto likviditu znižujú.

To znamená, že ak z trhu vyberáte mince, platíte vyšší poplatok. Osoba, ktorá uvedie mincu na trh, dostane zľavu výmenou za zvýšenie likvidity trhu. Tieto poplatky v zásade podporujú dohody.

Dávať zmysel? Tu je skvelá video s vysvetlením tvorcu trhu.

Ako obchodovať s bitcoinmi v Krakene Registrácia, overenie, obchodovanie a ďalšie

Burza Kraken nie je webom, ktorý by najviac vyhovoval začiatočníkom na trhu. Registrácia je celkom jednoduchá, ale odtiaľ to bude trochu kostkované. Kraken má pre používateľov, ktorí sa snažia kúpiť nejaké bitcoiny, množstvo výhod, najmä jednoduché SEPA vklady / výbery a fiat meny. Keď viete, čo robíte, obchodovanie je lukratívne a dokonca trochu zábavné!

Poďme na to:

1) Zaregistrujte sa a potvrďte svoju e-mailovú adresu

Ste pripravení plaviť sa na šírom mori? Vylezte na palubu.

Stačí zadať niekoľko podrobností a potom byť pripravení na zadanie ďalších niekoľkých skrytých.

Stačí zadať niekoľko podrobností a potom byť pripravení na zadanie ďalších niekoľkých skrytých.

Kliknite na odkaz v potvrdzovacom e-maile a vaša loď vypláva.

Kliknite na odkaz v potvrdzovacom e-maile a vaša loď vypláva.

2) Overte svoj účet

Ak chcete obchodovať, musíte overiť svoj účet. Tu sa veci trochu sťažujú. Krakenove úrovne overovania sú trochu zložité. Tu je krátky prehľad:

 • skontrolovaťÚroveň 1: Môžete vkladať alebo vyberať iba v kryptomene; môžete však obchodovať s fiatom. Požiadavka: meno, dátum narodenia, krajina a telefónne číslo.
 • skontrolovaťÚroveň 2: Môžete vkladať, vyberať a obchodovať kryptomeny aj fiat (v závislosti od vášho pobytu). Môžete mať nárok aj na bankové prevody. Vyžaduje sa doklad o adrese.
 • skontrolovaťÚroveň 3: Všetko, čo má Tier 2, okrem vyšších limitov financovania. Ak chcete vložiť fiat v USA, Nemecku, Kanade a Japonsku, vyžaduje sa 3. stupeň. Požiadavky: platný preukaz totožnosti a nedávny doklad o pobyte.
 • skontrolovaťÚroveň 4: Je to ako úroveň 3 iba lepšie. Najlepšie je vyhradené pre obchodníkov a spoločnosti s veľkým objemom. Musíte odoslať formuláre a dokumenty KYC. Kontakt podpora Pre viac informácií.

Tu je screenshot úrovní z Krakenu

Tu je screenshot úrovní z burzy Kraken.

Ako dlho trvá overenie?

Úroveň 1 a 2 by mala trvať iba pár minút. Úroveň 3 by mala trvať maximálne niekoľko dní. Podpora je stále veľmi zaťažená a výkon sa zhoršuje. Overenie je ich posledná priorita.

3) Obchod!

Ak používate základné rozhranie, nákup / predaj je pomerne jednoduchý. Nové nákupné rozhranie je oveľa lepšie:

Vľavo hore vyberte svoj menový pár. Potom už len vyberte sumu, ktorú chcete kúpiť, a všetko je pripravené. Ak chcete obchodovať pomocou pokročilých funkcií, všetko sa začne zhoršovať.

Vľavo hore vyberte svoj menový pár. Potom už len vyberte sumu, ktorú chcete kúpiť, a všetko je pripravené. Ak chcete obchodovať pomocou pokročilých funkcií, všetko sa začne zhoršovať.

Tu máte prístup k pokročilejším možnostiam obchodovania, ako je stanovenie stop limitu a začatie potápania do grafov a nástrojov na presnejšie obchody.

Tu máte prístup k pokročilejším možnostiam obchodovania, ako je stanovenie Stop limitu a začatie potápania do grafov a nástrojov na presnejšie obchody..

Tu je krátke video, ktoré ukazuje, ako zmeniť menové páry a nástroje.

Veľa štastia!

Najlepšie 3 alternatívy k Krakenu za získanie ďalších mincí

Jedným klepnutím na Kraken (okrem jeho obchodného nástroja, ktorý zdrvuje dušu) bol jeho nedostatok mincí. Má hlavné mince, ktoré každý pozná a miluje (BTC, LTC, Dash. Monero), ale inak má obmedzené možnosti. Ak hľadáte niečo s viacerými možnosťami, tu sú pre vás top 3 alternatívy výmeny Kraken:

1) Binance

Logo výmeny Binance

Je to binárne. Sú to financie. Je to Binance. Táto ázijská kryptoburza je svetovou burzou číslo jeden podľa objemu a svoje brány otvorila až v roku 2017. Tekuté trhy, vzácne altcoiny zo všetkých kútov sveta a bleskurýchly obchodný motor – to všetko vytvára obchodné skúsenosti na rozdiel od iných. Kde inde môžete očakávať, že budete obchodovať za Stratis A dostanete pri tom príležitosť vyhrať Porsche? Binance je iba kryptomena (bez fiat), ale umožňuje vám prístup k takmer 200 obchodným párom! Pozrite sa na úplný prehľad burzy Binance.

2) Poloniex

Logo výmeny Poloniex

Hľadáte všetky podrobné grafy, možnosti marží a nízke poplatky burzy Kraken iba s prístupom k 100 digitálnym aktívam? Poloniex je voľba pre vás. S viac ako 50 miliónmi jedinečných návštevníkov mesačne je to najväčšia burza na svete, čo sa týka návštevníkov. Tu môžete obchodovať prostredníctvom intuitívneho rozhrania a dosahovať veľké zisky pomocou jedinečných možností obchodovania. Pozrite sa na úplná recenzia burzy Poloniex Bitcoin.

3) Bittrex

Logo výmeny Bittrex

Americký súper s Binance, Bittrex je leštenejší a regulovanejší ako jeho ázijský bratranec. Je to jeden z najlikvidnejších trhov na svete s aktívami obchodovanými ZA DENNE za viac ako 250 000 BTC. Prísne zabezpečenie, nízke poplatky a pokročilý obchodný mechanizmus sú podporené stabilitou vysoko regulovanej prevádzky. Najlepšia časť? 190+ mien pripravených na obchodovanie na svojom podrobnom rozhraní. Tak hor sa do toho! Chcete úplnú kontrolu Bittrexu vrátane poplatkov, overenia, zabezpečenia a ďalších? Prečítajte si naše Recenzia výmeny bittrexov.

Kraken vs. Binance: Čo je najlepšia bitcoinová burza?

Logo Kraken

vs.

Logo výmeny Binance

Kraken a Binance sú dve z najväčších, najlikvidnejších a najrýchlejších búrz na divokom západe. Ale ktorý z nich vyjde vpredu v tomto zúčtovaní? Na jednej strane stará výmena peňazí so sídlom v Silicon Valley s fiat menou. Na druhej strane mladí, iba krypto, začínajúci podnik v tienistých kútoch Ázie. Obe tieto bitcoinové burzy slúžia svojim výklenkom dobre, ale ktorá z nich je najlepšia?

Porovnal som poplatky, bolesti hlavy pri overovaní, skúsenosti používateľov, obchodovanie, možnosti meny a ďalšie. Tu je môj záver:

Funkcie Binance

 • skontrolovaťZaloženie: 2017.
 • skontrolovaťGenerálny riaditeľ: Chengpeng Zhao.
 • skontrolovaťMeny: 188 obchodných párov.
 • skontrolovaťMožnosti platby: Krypto.
 • skontrolovaťOverenie: Žiadne overenie pre úroveň 1 | Preukaz totožnosti pre úroveň 2.
 • skontrolovaťRýchlosť: Okamžité vklady | Rýchle obchody
 • skontrolovaťApp: Áno.
 • skontrolovaťObchodné nástroje: Základné a rozšírené zobrazenie.
 • skontrolovaťHQ: Linkedin hovorí Ázia. Generálny riaditeľ Chengpen Zhao uviedol, že tím bol „rozložený“ v národnej televízii.
 • skontrolovaťPoplatky: .1% (0,05% s BNB).

Pros

 • Nízke poplatky
 • Vysoká likvidita
 • Zriedkavé mince
 • Jedinečné darčeky
 • palec horeVysoký sentiment komunity
 • palec horeObchodná rýchlosť

Zápory

 • Iba krypto
 • Vysoké poplatky za výber niektorých mincí

Hlava na hlave

 • skontrolovaťZabezpečenie: Kraken
 • skontrolovaťRýchlosť obchodovania: Binance.
 • skontrolovaťMince: Binance.
 • skontrolovaťFiat: Kraken.
 • skontrolovaťUX: Kraken.
 • skontrolovaťExtra funkcie: Binance.
 • skontrolovaťPoplatky: Kravata.
 • skontrolovaťOverenie: Binance.
 • skontrolovaťVýbery: Kraken.

Žiadna z búrz nie je regulovaná, ale Krakenove väzby na transparentné spoločnosti so sídlom v Silicon Valley jej dávajú náskok. Kraken prepracoval svoj obchodný motor, takže porota stále nemá skúsenosti s obchodovaním. Binance’s je však najvyspelejší v odbore.

Binance je oveľa rýchlejší ako Kraken

Čo však na Binance skutočne milujem, je schopnosť obchodovať bez overenia. To a má v ponuke takmer 200 digitálnych aktív v porovnaní s asi 20 v prípade výmeny Kraken.

Toto je podľa môjho názoru umývanie, pretože je nefér porovnávať tieto dva spôsoby. Obidva slúžia dvom samostatným odlišným segmentom.

Kraken: Najlepšie pre používateľov, ktorí chcú fiat meny, dobré UX a lacné výbery v rámci Európy.

Binance: Najlepšie pre používateľov, ktorí chcú lacno špekulovať o vzácnych altcoinoch a obchodovať s kryptami.

Verdikt: Umyte.

Kraken Exchange – časté otázky

Už pred januárovou masívnou aktualizáciou mali používatelia roku 2018 na Kraken veľa otázok. Po nej ich bolo ešte viac. Táto častá otázka je zhromaždením najbežnejších otázok, ktoré používatelia mali. Nezačnite obchodovať bez čítania!

Otázka: Poskytuje Kraken peňaženku?

Odpoveď: Áno, burza Kraken poskytuje všetkým svojim zákazníkom peňaženku zadarmo. Neodporúča sa však nikdy ukladať svoje kryptomeny niekam, kde nemáte kontrolu nad kľúčmi. Toto je jeden z najdôležitejších Tipy na bezpečnosť bitcoinu kedy sa naučíš.

Otázka: S ktorými menami môžem obchodovať v Krakene?

A: Kraken ponúka slušný zoznam mien na obchodovanie. Možnosti spoločnosti Fiat sú USD, EUR, CAD, GBP a JPY. Ponúkajú populárne mince ako BTC, DOGE, XRP a ETH a mnoho ďalších. Celý zoznam párov nájdete v časti Obchodovanie s pármi Kraken ďalej Cryptocharts.info.

Otázka: Aké sú poplatky za vklad spoločnosti Kraken?

Odpoveď: Uloženie kryptomeny je väčšinou bezplatné (za niektoré mince sa platí mikro poplatok). Vklady v USA sú buď 5 USD alebo 10 USD v závislosti od vašich možností. Vklady v eurách sú 5 €.

Otázka: Je Kraken legálnou burzou?

Odpoveď: Áno, Kraken je z hľadiska objemu zvyčajne v top 10 burzách. Prevažná väčšina zákazníkov nemá žiadne problémy. Podporujú ich skupiny rizikového kapitálu a sídlia mimo San Francisca. Nie sú podvodom.

Otázka: Má Kraken Exchange aplikáciu?

Odpoveď: Áno, má. Aplikácia pre Android má momentálne 4-hviezdičkové hodnotenie s viac ako 1 500 recenziami. Aplikácia pre iOS je však zjavne škoda – hodnotenie 1,5 hviezdičkou s približne 200 recenziami).

Otázka: Je burza Kraken bezpečná?

Odpoveď: Kraken má na udržanie rezerv niekoľko spôsobov podpory, pokročilých bezpečnostných opatrení a protokolu chladenia. Nie sú prísne regulovaní a zabezpečení ako niektorí konkurenti, ale nikdy sa nestretli s hackermi. Kraken je v bezpečí.

Otázka: Vyžaduje si Kraken Exchange overenie??

Odpoveď: Technicky nie. Ak si chcete zobraziť iba grafy, ste v poriadku. Ak však chcete obchodovať, musíte si overiť.

Otázka: Aké sú poplatky za obchodovanie s maržou spoločnosti Kraken?

ODPOVEĎ: Buď zaplatíte 0,01% za začiatočné poplatky a poplatky za obnovenie akcie alebo 0,02% podľa toho, s ktorým menovým párom obchodujete. Celý zoznam nájdete na stránke stránka podpory poplatkov za obchodovanie s maržou.

Recenzie Kraken | Je táto bitcoinová burza spoľahlivá?

Napriek vysokému sentimentu komunity boli obchodný motor a výkonnosť stránok spoločnosti Kraken predmetom nekonečných lístkov na podporu, chvástania Twitteru a vlákien Reddit. Obecne sa stránka ťažko vyrovnávala s meteorickým nárastom popularity kryptomeny. Používatelia všade sa sťažovali na chybný výkon a výpadky.

CryptoWithFries vyhráva súťaž o užívateľské meno.

CryptoWithFries vyhráva súťaž o užívateľské meno.

Google SERP ukazujúci všetkých, ktorí nenávidia Kraken.

Google SERP ukazujúci všetkých, ktorí nenávidia Kraken.

Obchody zničené, vklady vrátené, výbery chýbajú, systémy nefungujú, všade sa rozmazávajú klebety - Kraken si nezískal veľa priateľov.

Obchody zničené, vklady vrátené, výbery chýbajú, systémy nefungujú, všade sa rozmazávajú klebety – krakovská burza si nezískala veľa priateľov.

To viedlo generálneho riaditeľa Jesseho Powella k verejnému ospravedlneniu. Sľuby o vylepšeniach čoskoro nasledovali. Spoločnosť Kraken oznámila hlavné aktualizácie systémov na konci decembra 2017.

To podnietilo výkonného riaditeľa Jesseho Powella k verejne sa ospravedlniť. Sľuby o vylepšeniach čoskoro nasledovali. Kraken ohlásil hlavné aktualizácie systémov koncom decembra 2017.

Aktualizácia však neprebehla dobre. Namiesto toho, aby bola stránka nefunkčná iba pár hodín, bola nefunkčná takmer dva dni. Povesti o Mt. Gox zahučal zo špinavých hĺbok pavučiny. Tieto obavy boli väčšinou neprimeranou panikou. Kraken hrubo podcenil, ako dlho to bude trvať, čo spôsobilo rozruch na Reddite.

Rýchlosť Krakenu sa javí ako veľký problém Ďalšie negatíva týkajúce sa rýchlosti Krakena

Burza Kraken sa však víťazoslávne vrátila s BEZPLATNÝM obchodom pre všetkých svojich verných zákazníkov a srdečne sa ospravedlňovala za infarkty, ktoré všetkým spôsobila. Coindesk podrobne popisuje incident ich zaokrúhlenie.

K 31. januáru 2018 sa na stavovej stránke naďalej zobrazuje „zhoršená služba“, aj keď mnohí tvrdia, že sa jej darí. Porota stále nie je informovaná o tom, ako veľmi pomohla táto aktualizácia.

Čo hovoria pozitívne recenzie spoločnosti Kraken

Komunita miluje výmenu Krakenov (keď to funguje). Nie je si tak veľmi vážený ako niektorí konkurenti, ale všeobecne sa mu to páči. Pozitívne recenzie sa zameriavajú hlavne na 3 veci:

 • checkLow poplatky
 • checkLow výbery do Európy
 • checkCommunity trust

Tu je niekoľko príkladov:

Príklad výmenného ratingu Kraken

Tu je odkaz na vlákno Reddit kde chce používateľ vedieť, či je burza Kraken dôveryhodná. Zmerajte si sentiment komunity sami.

Čo hovorí negatívny Kraken

Negatívne recenzie nebolo ťažké nájsť. Aj napriek tomu, že sa komunite Kraken všeobecne páči, je dosť ľudí, ktorí boli popálení.

Negatívne recenzie sa zameriavajú takmer výlučne na výkon systému.

Morris_Dungpile vykresľuje živý obraz kódovacieho tímu Krakenu.

Nie je to jediný nahnevaný človek na webe.

Nie je to jediný nahnevaný človek na webe.

Nepoužiteľné odpadky, bože strašné a slovo F všetko v jednom úryvku. Som na mňa ohromený, Kraken.

Nepoužiteľné odpadky, bože strašné a slovo F všetko v jednom úryvku. Som na mňa ohromený, Kraken.

Verdikt: Výmena Kraken je zjavne veľmi dobrá výmena, keď funguje. Skvelá štruktúra poplatkov, prístup k fiatu, rýchle výbery a ďalšie sú spojené s vysokou dôverou komunity. To, či ich systém bude alebo nebude skutočne fungovať, sa však uvidí.

Kryptopositívny | Páči sa mi a nepáči sa mi

Bitcoinové burzy sú rovnako ako ľudia, ktorí ich prevádzkujú, mimoriadne zložité. Dobrí ľudia niekedy robia zlé veci a niekedy skvelé výmeny nemajú moc slúžiť svojim klientom. Kraken je jednou z tých búrz. Je to úžasné aj strašné, úžasné a hrozné. Je toho veľa, čo sa mi páči a nepáči, tak poďme na to.

Páči sa mi

Poplatky

Výbery sú lacné, najmä do Európy. A ich výbery kryptomien sú konkurencieschopnejšie ako väčšina. Ich harmonogram poplatkov pre výrobcov a príjemcov je tiež veľmi výhodný pre obchodníkov. Vo svojej dobe som použil veľa búrz a musím povedať, že burza Kraken je jednou z najlepších pre profesionálnych obchodníkov..

Fiat

Je dobré mať prístup k najbežnejším menám na svete. Uľahčuje život a predstavuje lukratívne obchodné možnosti.

Dôvera

Komunita má s Krakenom vzťah lásky a nenávisti. Rovnako ako ten športovec, ktorý má všetky nástroje, ktoré majú byť vynikajúce, ale jednoducho do toho nedáva prácu. Kraken má veľkú dôveru, ale zdá sa, že nedokážu zladiť svoj čin..

Likvidita

Platforma Kraken je zvyčajne jednou z top 5 alebo 6 búrz z hľadiska 24-hodinového objemu. Momentálne sedí na 8. mieste.

Nemá rád

Hej, nikto nie je dokonalý (pozri vyššie).

Výkon

Zdá sa, že Kraken nedostáva vlastnú výmenu, aby fungoval bez chýb, výpadkov a problémov s podporou. Uvidíme, či to vyčistia.

Výber mincí

Vďaka možnosti výberu z približne 20 mien / mincí sú možnosti spoločnosti Kraken v porovnaní s konkurenciou obmedzené.

Nie je vhodný pre začiatočníkov

Úrovne overenia Kraken a neprehľadné obchodné rozhranie nie sú vhodné pre začiatočníkov.

Rozsudok nášho prieskumu Kraken

Kraken je likvidná burza, ktorá ponúka skvelé obchodné skúsenosti, aj keď v skutočnosti funguje. Vysokoobjemové knihy objednávok, fiat meny a hladké UX spolupracujú, aby bolo obchodovanie zábavné a ziskové. Od podrobných obchodných nástrojov až po obchodovanie s maržou / požičiavanie poskytuje používateľom množstvo spôsobov, ako zarobiť pekné peniaze. A je ľahké získať peniaze z webu lacno (najmä pre Európanov). Môžete sa dokonca zapojiť do obchodovania s temnými bazénmi.

Je bezpečný, dobre prepojený a transparentný. Byť v podnikaní 7 rokov ukazuje jeho stabilitu.

Je tu však veľa čo nemilovať. Tieto pozitíva platia iba vtedy, keď stránka skutočne funguje. Buďte pripravení buchnúť päsťami v hneve viac ako niekoľkokrát. Božia rýchlosť, môj priateľ.

Verdikt: Burza Kraken je dobrá burza pre skúsených obchodníkov, ktorí môžu využiť všetko, čo ponúka, ale má obmedzené možnosti mincí (má však fiat). Nie je to priateľské pre začiatočníkov. Možno by to ani nefungovalo. Pred obchodovaním som nechal čas rozhodnúť, či sa to zlepšilo alebo nie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map