Recenzia Bittrex: Všetko, čo potrebujete vedieť

Chcete začať obchodovať s bitcoinmi na burze Bittrex? Naša úplná recenzia Bittrex pokryje všetko, čo potrebujete vedieť o najvyspelejšej burze kryptomien na svete.

Bittrex – výmena digitálnych mien novej generácie je kryptoobchodná platforma so sídlom v Seattli. Poskytuje podnikom a jednotlivcom jeden z najmodernejších zážitkov z kryptomeny na trhu. A s 24-hodinový objem obchodovania s digitálnymi aktívami v hodnote viac ako 250 000 BTC, je tiež jedným z najlikvidnejších.

Domovská stránka výmeny Bittrex

Táto americká burza sa rýchlo stala platformou pre profesionálnych obchodníkov. Predovšetkým preto, že jeho bezpečnosť, nízke poplatky, bleskurýchle vykonávanie obchodu a stabilita peňaženky sú na čele trhu. Čisté záznamy o bezpečnosti, vysoká likvidita a meny podporované viac ako 190 m sú tiež hlavnými výhodami.

Bittrex je bežne na čele neustále sa meniacej kryptografickej krajiny. Bola to jedna z prvých spoločností, ktorá sa o kontroverzný návrh uchádzala Štát New York Bitlicense. Všetky tieto pozitíva ľahko kompenzujú skutočnosť, že neumožňuje obchodovanie s fiat menou (USD, EUR atď.).

Pre ostrieľaných obchodníkov, ktorí hľadajú stabilnú, bezpečnú a komplexnú výmenu digitálnych mien, je Bittrex jasným lídrom.

Bittrex Exchange klady a zápory

Tu sú klady a zápory Bittrexu založené na našej kontrole.

Klady:

 • Zvýšená bezpečnosť & Súlad
 • Viac ako 190 mien & 450 obchodných párov *
 • Vynikajúca podpora zákazníkov
 • Vynikajúca reputácia komunity
 • palec horeNízke poplatky
 • palec hore Jednoduché použitieZloženie: 100% bavlna.

Zápory:

 • Žiadne možnosti fiat **
 • Nie je vhodný pre začiatočníkov

* Obchodné páry sú výrazom, keď obchodujete jednu digitálnu menu s druhou. Napríklad obchodovanie s bitcoinmi za litecoiny.

** Používatelia môžu vkladať fiat bankovým prevodom, ak suma presiahne 10 000 USD A Skočíte cez ďalšie prekážky overenia.

Bittrex využíva širokú škálu bežných a alternatívnych digitálnych mien

Bittrex využíva širokú škálu bežných a alternatívnych digitálnych mien

Bittrex Recenzia hlavných komponentov

Bezpečnosť

Prísne bezpečnostné funkcie spoločnosti Bittrex (2FA, SSL) sú podporené viac ako 50-ročnými skúsenosťami zakladateľov. Jeho prísna regulácia, čisté výsledky a odhodlanie podpory sú neprekonateľné.

Ochrana osobných údajov

Základné obchodovanie je k dispozícii s minimálnymi informáciami, ale regulácia KYC a AML sa prísne presadzuje. Ak chcete získať prístup k ďalším funkciám, musíte overiť informácie. Niektorí tiež obvinili spoločnosť zo zdieľania súkromných údajov.

Jednoduchosť použitia

Palubná doska je priama a na oči ľahká. Celkovo je web ľahko navigovateľný a intuitívny, nepovažoval by som ho však za „ľahký“ ani pre začiatočníkov. Skutočnosť, že pred obchodovaním musíte mať kryptomenu (a nemôžete od nich nakupovať), je tu jediný hlavný štrajk.

podpora

Bittrex je závan čerstvého vzduchu v kryptosvete. Ich podpora je veľmi aktívny na sociálnych sieťach a sú všeobecne veľmi vnímaví. Skontrolujte stránka podpory tu. Varovanie: V čase písania je Bittrex preťažený a má problémy.

Reputácia

Na rozdiel od konkurentov, ktorí majú na webe bežné problémy, je spoločnosť Bittrex veľmi uznávaná a vysoko rešpektovaná. Niektorí tvrdili o schémy načerpania a odloženia, ale okrem toho je nálada v komunite skvelá.

Celkovo

Bittrex nie je priateľský k začiatočníkom a určite nie je najdostupnejší, ale pre profesionálnych obchodníkov je výnimočný. Pevná bezpečnosť, rýchle obchody, každá predstaviteľná mena a nízke poplatky sú všetko, čo obchodník môže chcieť. Jedinou významnou nevýhodou je absencia fiat a časté problémy s overovaním.

Dashboard Bittrex

Palubná doska je pomerne jednoduchá a má bezproblémový dizajn.

O spoločnosti Bittrex

Bittrex založil Bill Shihara, bývalý inžinier spoločnosti Amazon. Bol znepokojený narušením bezpečnosti a frustrovaný nedostatkom spoľahlivosti a stability. V roku 2014 založil spoločnosť Bittrex spolu so spoluzakladateľmi. Zakladajúci tím má viac ako 50 rokov skúseností v práci pre gigantov v tomto odbore vrátane spoločností Microsoft, Amazon a BlackBerry.

Spoločnosť Bittrex so sídlom v USA je hrdá na to, že umožňuje používateľom sebavedome obchodovať. Bola to tiež jedna z prvých spoločností, ktorá úspešne požiadala o licenciu Bitlicense zo štátu New York. Aj keď prísne dodržiavanie predpisov (dane, overovanie atď.) Predstavuje záťaž pre mnohých používateľov, profesionálni obchodníci si užívajú stabilitu a pokoj.

Stovky obchodných párov, možnosti algoritmického obchodovania, prísne zabezpečenie a neobmedzené obchodovanie, to všetko za nízky poplatok, láka používateľov k obchodovaniu s touto spoločnosťou v Seattli.

Ktorým typom výmeny je Bittrex?

Bittrex je tradičná digitálna zmenáreň. Slúži ako platforma na porovnávanie medzi používateľmi na výmenu digitálnych aktív, ako sú mince alebo žetóny. Kupujúci sa spojí s predávajúcim a burza si za problémy účtuje malý provízny poplatok. Je to priamy protiklad konkurencie ako Coinbase, ktorá slúži ako sprostredkovateľ. V prípade sprostredkovateľa používatelia kupujú a predávajú svoje kryptomeny priamo u sprostredkovateľa za stanovenú trhovú cenu, namiesto toho, aby obchodovali navzájom. Bittrex je ako newyorská burza na Wall Street, iba chladnejší.

Funkcie Bittrex

Zloženie: 100% bavlna.Bittrex sa označuje ako „digitálna zmenáreň novej generácie“. To znamená, že obsahuje niektoré z najlepších funkcií webu.

 • skontrolovaťMeny: 190+ digitálnych mien. Žiadne fiat.
 • skontrolovaťZáloha: Krypto (pokiaľ nepresahuje 10 000 USD).
 • skontrolovaťOdstúpenie: Krypto
 • skontrolovaťOverenie: Áno.
 • skontrolovaťZáloha Rýchlosť: okamžitá.
 • skontrolovaťApp: Nie.
 • skontrolovaťPeňaženka: Áno.
 • skontrolovaťProvízie: 0,25%
 • skontrolovaťObchodné páry: Stovky.

Je Bittrex bezpečný?

Bittrex je jednou z najviac regulovaných a vyhovujúcich búrz na trhu. Bola to jedna z mála spoločností, ktorá sa uchádzala o kontroverzný štát New York Bitlicense. Spoločnosť založili inžinieri a odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v odbore.

Spoločnosť používa na prevádzku štandard 2FA a svoje schopnosti neustále testuje a vylepšuje. Zostáva jednou z mála platforiem, ktorá nikdy nebola napadnutá hackermi. Každý účet tiež starostlivo preveruje prostredníctvom spoločnosti na overenie dokumentov tretej strany. Aj základné informácie o účte sú kontrolované oproti verejným záznamom.

Jeho reputácia v komunite je takmer bez poškvrny. Po prehľadaní Redditu, recenzií a konkurencie som našiel oveľa negatívnejšie recenzie pre väčšinu ostatných búrz a pár, ak vôbec nejaké pre Bittrex.

Bittrex Review - obchodujte sebavedome

Bittrex tvrdí, že umožňuje používateľom obchodovať s dôverou. Dodáva.

Verdikt: Bittrex je asi tak bezpečný, ako môžete získať.

Poplatky za bittrex

V porovnaní s inými platformami sú poplatky Bittrexu mimoriadne jednoduché. Za každú výmenu si účtujú províziu 25%. Pretože vklady a výbery sú všetky v kryptomene, minimálny poplatok za prevod * sa bude vzťahovať na každý výber. To sa líši podľa mince. Poplatok za prevod zobrazíte kliknutím na znamienko výberu (-) vedľa mince.

Na rozdiel od konkurencie s poplatkami „tvorca“ a „príjemca“, poplatky za prudký výber a% poplatkov za veľké bankové prevody, zjednodušený model Bittrexu predstavuje iba jeden paušálny poplatok za všetko. Toto je hlavné žrebovanie pre profesionálnych obchodníkov, pretože môžu ľahko vypočítať, aký bude konečný výsledok.

Skutočnosť, že Bittrex funguje iba na kryptomene, je samozrejme dôvod, prečo to môže byť také jednoduché.

* V každej minci je zabudovaný poplatok za sieťový prenos za presun tejto mince z jedného miesta na druhé. Z povahy mince je tento poplatok nevyhnutný. Bittrex nezarába peniaze výberom.

Bittrex Limits

Pretože Bittrex slúži iba na šifrovanie, nemá takmer také prísne limity na vklady, obchody a výbery ako iné platformy; ako je však uvedené na ich stránkach, spoločnosťou je dodržiavanie právnych predpisov. Je to jedno z ich hlavných predajných miest.

Dodržiavanie je v súlade s predpismi AML (Anti Money Laundering) a KYC (Know Your Customer).

Existujú dva typy účtov:

 • skontrolovaťZákladné: Na overenie základného účtu musíte zadať svoje meno, adresu a dátum narodenia. Bude to skontrolované oproti verejnému záznamu. Základné účty môžu vyberať digitálnu menu v hodnote až 4 BTC za deň, ak sú povolené 2FA.
 • skontrolovaťVylepšené: Ak chcete vylepšiť svoj účet, musíte odoslať naskenované doklady totožnosti a selfie. Poskytovateľ služieb spoločnosti Bittrex, Jumio, overí vaše dokumenty. Z vylepšených účtov je možné vybrať až 100 BTC (v podstate všetky peniaze v známom vesmíre). Zoznam krajinách a ich podporovaných dokumentoch, navštívte webovú stránku Jumio.

Čo sa nám na Bittrexu páči a čo sa nám nepáči

Bittrex je považovaný za jednu z najlepších platforiem na výmenu kryptomien na webe a je rozhodne jedným z najrýchlejších a najkomplexnejších trhovísk. Na tom sa vlastne vôbec nedá veľmi nemilovať.

Páči sa mi:

 • Nespočetné množstvo mien
 • Šialene nízke poplatky a schéma jedného poplatku pre všetkých
 • Vysoká stabilita a bezpečnosť
 • Vysoký limit s overením
 • palec horeVeľká zákaznícka podpora
 • palec horeVeľká reputácia

Nemá rád:

 • Žiadne fiat
 • Nie je vhodný pre začiatočníkov
 • palec dole ťažké overenie

Ako používať Bittrex krok za krokom

Táto časť našej kontroly Bittrexu vás naučí, ako si vytvoriť účet na platforme Bittrex, aby ste mohli začať vymieňať kryptomenu.

1. Navštívte Bittrex.com & Kliknite na Prihlásiť sa

Prihlásenie je v pravom hornom rohu

Prihlásenie je v pravom hornom rohu

2. Kliknite na položku Zaregistrovať sa

Prihlasovacie pole BittrexVšetko, čo potrebujete, je vaša e-mailová adresa a heslo

Všetko, čo potrebujete, je vaša e-mailová adresa a heslo

Zloženie: 100% bavlna.3. Overte svoj e-mail

Bittrex odošle verifikačný e-mail na adresu, ktorú ste zadali. Kliknite na ňu!

Dobrá práca! Teraz máte účet Bittrex. Ďalším krokom je overenie!

Mém účtu Bittrex

Ako získať overenie na Bittrexe

Bittrex vyžaduje, aby všetci používatelia poskytli na overenie aspoň niektoré osobné údaje. Je to spôsobené prísnou politikou súladu s normami KYC a AML. Všetky informácie budú skontrolované oproti verejnému záznamu a vylepšené informácie budú skontrolované webom Služby overovania ID Jumio.

1. Zadajte svoje základné osobné údaje

Po prihlásení kliknite na položku Nastavenia a na karte vľavo sa zobrazí Základné overenie. Podľa potreby zadajte svoje meno, adresu a dátum narodenia.

Informácie o účte BittrexZákladné účty môžu vyberať až 4 BTC digitálnych aktív za deň.

Základné účty môžu vyberať až 4 BTC digitálnych aktív za deň.

2. Ako získať vylepšené overenie na Bittrexe

Zvýšenie limitov na 100 BTC za deň je pre vážnych obchodníkov nevyhnutnosťou. Nikdy neviete, kedy sa príležitosť naskytne. Overenie je bolesť, ale stojí za to.

Kliknite na kartu Vylepšené overenie vľavo alebo kliknite na zelené tlačidlo Upgradovať na vylepšené na karte Základné nastavenia.

Vylepšené overenie účtu BittrexAk sa nezhoduje žiadny verejný záznam, musíte dokončiť vylepšené overenie, aby ste mohli odstúpiť.

Aby ste sa overili, musíte poskytnúť platný dokument (pre zákazníkov v USA, to je zvyčajne pas alebo vodičský preukaz) a čerstvé selfie. Uistite sa, že:

 • checkTvár má plný výhľad a nič nie je blokované
 • checkNIE JE to ten istý obrázok z vášho dokladu totožnosti
 • checkNIE JE to profesionálny profilový obrázok
 • začiarknite, že obraz NIE Orezávate vôbec

Celý zoznam podporovaných dokumentov podľa krajín nájdete na Stránka Jumio s dokladmi totožnosti.

Bittrex Verification MemeOverenie bittrexom môže chvíľu trvať.

Upozorňujeme, že čakacie doby sa predlžovali ešte skôr, ako spoločnosť Bittrex prestala prijímať nové účty. Dúfajme, že po aktualizácii systému sa overenie vráti do normálu.

Ako vkladať na platformu Bittrex

Vkladanie kryptomeny na Bittrex je jednoduché a veľmi vhodné pre začiatočníkov.

1. Kliknite na Peňaženky

Vkladanie kryptomeny na BittrexNa hlavnom paneli kliknite na položku Peňaženky vpravo hore.

Na hlavnom paneli kliknite na položku Peňaženky vpravo hore.

2. Nájdite svoju menu

Ako vo svojom účte Bittrex nájdete svoju kryptomenuPomocou zadaného vyhľadávacieho panela vyhľadajte menu, ktorú chcete vložiť.

Pomocou zadaného vyhľadávacieho panela vyhľadajte menu, ktorú chcete vložiť.

Zaujíma vás, ako zvoliť, ktorá mena je najlepšia na vklad v roku 2018? Prečítajte si tento článok.

3. Pošlite peniaze z peňaženky na vkladovú adresu

Vyskočí schránka, ktorá vám umožní vygenerovať adresa vkladu. Táto adresa slúži na odoslanie kryptomeny z vašej peňaženky spoločnosti Bittrex. Kryptomenu už musíte mať v peňaženke, pretože Bittrex vám neumožňuje nakupovať u nich. Ak ešte len začínate a potrebujete odporúčanie k peňaženkám, usethebitcoin.com má na webe úžasný článok 9 najlepších krypto peňaženiek. Pomôže vám získať najlepšiu bitcoinovú peňaženku pre vás.

Teraz môžete začať obchodovať!

Ako obchodovať s krypto na Bittrexe

Zloženie: 100% bavlna.Po vykonaní vkladu si všimnete, že váš vklad teraz čaká na spracovanie. Čakajúci bittrex je zvyčajne veľmi rýchly. Akonáhle je pripravený na použitie, môžete začať obchodovať.

1. Nájdite svoj krypto pár

S kryptami sa obchoduje v pároch. Napríklad bitcoin pre Dash, Ark, Neo atď. Po potvrdení vkladu vyhľadajte pomocou vyhľadávacej funkcie pár, s ktorým chcete obchodovať..

Ako nájsť svoj krypto pár vo svojom účte Bittrex

2. Vyberte si čiastku, ktorú chcete obchodovať

Kniha objednávok bude plná ponúk a otázok. Úplné vysvetlenie týchto pojmov nájdete v článku tento článok vysvetľuje ceny, ponuky a ponuky. V zásade sú ponuky a dopyty ekvivalentmi nákupov a predajov. Vyberiete počet jednotiek a cenu a trh rozhodne, či je alebo nie je naplnená.

To je všetko. Je to také ľahké. Pred vykonaním nezabudnite potvrdiť všetko na svojom obchode. Počas môjho výskumu som čítal veľa hororových príbehov o obchodovaní s chybami. Nechcete skončiť horšie ako Trumpov názor na NAFTA ….

Toto bola najhoršia obchodná dohoda v histórii obchodných dohôd, možno vôbec

Faktory v našich recenziách Bittrex

Podľa očakávania spoločnosti založenej tímom „bezpečnostných bláznov“ má Bittrex v komunite dobrú reputáciu. Bittrex je bohatý na bežné a altcoiny, má silné zabezpečenie a vysokú likviditu (čo znamená, že je veľmi aktívny a ľahko sa dá zmeniť digitálny majetok na hotovosť alebo iný majetok). Jeho poplatky sú primerané a jednoduché.

Recenzie na webe závisia od rovnakých faktorov: poplatky, podpora, zabezpečenie a mince.

Samozrejme, existuje aj negatívum. Mnoho negatívnych recenzií na webe sa sústredilo na ich problémy s podporou a na to, ako sa mince po uložení neukázali; Bittrex však neskrýval tajomstvo, že sa snažil udržať krok s dopytom. Podpora pracuje na riešení týchto problémov.

Jediným skutočným negatívom, ktoré považujem za oprávnené, je otázka overenia. Používatelia na webe si vyčítali svoje frustrácie z toho, že overovanie nefunguje alebo trvá príliš dlho.

Recenziu Bittrexu treba brať opatrneAkékoľvek negatívne recenzie s pravopisom, ako je tento, je potrebné brať s rezervou.

Akékoľvek negatívne recenzie s pravopisom, ako je tento, je potrebné brať s rezervou.

Faktory pozitívneho hodnotenia

 • Mena voľby
 • Nízke poplatky
 • Bezpečnosť
 • Rýchlosť

Rýchlosť bola zaujímavým faktorom mnohých recenzií. Používatelia zriedka hlásili oneskorené problémy, na rozdiel od mnohých iných búrz. Jedna recenzia zverejnená rešpektovaným používateľom Reddit Bitcoin to zhrnula dobre: ​​„Gemini aj Bittrex získavajú prvé miesto v tejto kategórii (oneskorenie servera), málokedy, ak vôbec, majú technické problémy.“

Negatívne kontrolné faktory

 • Dlhé časy vkladu a výberu (preťažená podpora)
 • Problémy s overením
 • Žiadny Fiat (to nie je podľa mňa spravodlivé; jedná sa iba o kryptoburzu!)

Zloženie: 100% bavlna.Alternatívy bittrexu

Ak vás nedostatok Bittrexu spôsobí nedostatok fiatu, procesu overovania a nedávnych problémov s podporou, v roku 2018 bude na rade veľa alternatív Bittrexu. Podľa môjho názoru sú top 3:

1. Binance

Logo výmeny Binance

Čínsky súper pre Bittrex je ďalšou burzou zameranou iba na kryptomeny so smiešne nízkymi poplatkami (0,05 – 0,1%). Okrem nižších poplatkov a lepšej vnímanej podpory užívatelia milujú Binance pre svoje zábavné hry a darčeky. Chcete vymeniť každý predstaviteľný pár A vyhrať Porsche? Toto je miesto, kde to môžete urobiť.

2. Poloniex

Logo výmeny Poloniex

Poloniex a Bittrex sú často zoskupené. Komunita vo všeobecnosti súhlasí s tým, že Poloniex je bohatší na funkcie (s obchodovaním s maržami) a Bittrex je stabilnejší a bezpečnejší. Zákaznícka podpora spoločnosti Bittrex je tiež vynikajúca. Poloniex má komplikovanejší rozvrh poplatkov pre výrobcov a príjemcov, ale ich poplatky často vychádzajú nižšie ako poplatky spoločnosti Bittrex.

3. Localbitcoins.com

Logo LocalBitcoins.com

Localbitcoiny sa často nazývajú eBay bitcoinov. Jedná sa o sieť typu peer-to-peer (P2P), čo znamená, že si kryptomeny zasielate priamo navzájom. Výmena je iba úschovou medzi kupujúcim a predávajúcim. Je to skvelá alternatíva, ak overovanie a poplatky za Bittrex začnú byť nepríjemné. Všetko je stopercentne anonymné. Dôležitým problémom je samozrejme bezpečnosť.

Recenzia z porovnania: Bittrex vs. Poloniex

Logo výmeny Poloniex

vs.

Logo výmeny Bittrex

Bittrex a konkurenčný Poloniex sú dve z najväčších zmenární. Obe športy obsahujú širokú škálu menových párov, jednoduché možnosti vkladu a výberu a nízke poplatky. Zatiaľ čo Bittrex sa označuje ako burza „novej generácie“, Poloniex si hovorí „najaktívnejšia“ burza. Oba sú skvelými možnosťami pre obchodníkov, ale jeden je v komunite pevne pred ostatnými.

Najprv vás prevediem základmi Poloniexu:

Funkcie Poloniex

 • skontrolovaťUmiestnenie: Delaware
 • skontrolovaťTyp: Tradičná výmena
 • skontrolovaťMobilná aplikácia: Nie
 • skontrolovaťPlatba: Krypto
 • skontrolovaťMeny: BTC, LTC a ďalšie desiatky
 • skontrolovať24-hodinový objem: 49789 BTC
 • skontrolovaťBezpečnosť: Dobre
 • skontrolovaťZákaznícka podpora: Strašné
 • skontrolovaťOverenie: Áno
 • skontrolovaťPoplatky: Veľmi nízky
 • skontrolovaťMargin Trading: Áno
 • skontrolovaťMaržové pôžičky: Áno

O spoločnosti Poloniex

Poloniex je jednou z najväčších a najaktívnejších búrz. Pochádza z mesta Wilmington v štáte Delaware a ponúka jeden z najkomplexnejších obchodných skúseností na webe. Jeho úplne pohlcujúce obchodné skúsenosti sú podporené pokročilými grafmi a nástrojmi, hlbokou knihou objednávok a obchodom s maržami a možnosťami požičiavania. Jeho bezpečnosť je v poriadku, ale nie najuznávanejšia na webe.

To znamená, že má niekoľko možností, ako ísť do oddelenia zákazníckych služieb. Web je plný nahnevaných používateľov. Tento používateľ Reddit preukázal, že jeho lístok sa spracovával 90 dní!

Páči sa mi:

 • Margin Trading & Požičiavanie
 • Vysoká likvidita
 • Nízke poplatky
 • Veľa mien
 • palec hore Dobré rozhranie a grafy

Nemá rád:

 • OK bezpečnosť
 • Zlá zákaznícka podpora
 • palec doleShadný výberový proces
 • palec dole Nízke komunitné schválenie (napriek veľkej užívateľskej základni!)

Verdikt recenzie: Bittrex vs Poloniex

Keďže tieto dve stránky sú si tak podobné a populárne v rámci toho istého miesta, je spravodlivé porovnávať ich. Oba sú vynikajúce na zarábanie peňazí kryptovaním. Bezpečnosť, stabilita a vynikajúca podpora Bittrexu mu však dávajú náskok.

 • checkBetter Zabezpečenie
 • checkBetter Podpora
 • checkBetter Reputácia
 • checkViac mincí
 • Obchodné funkcie checkRicher
 • checkBetter rozhranie
 • checkMargin obchodovanie & Požičiavanie

VÍŤAZ: Bittrex!

Časté otázky k platforme Bittrex

Medzi fórami, recenznými webmi, blogmi a samotnou sekciou podpory Bittrex som si všimol, že používatelia kryptomien na všetkých úrovniach kladú rovnaké otázky. Dal som ich sem, aby ste si mohli ľahko prečítať odpovede a začali s dôverou obchodovať.

Otázka: Je Bittrex bezpečný?

A: Áno. Za Bittrexom stoja bezpečnostní psychopati s 5 desaťročnými skúsenosťami. Vďaka kormidlu odborníkov z Microsoftu a Amazon sú vaše peniaze čo najbezpečnejšie. Napriek tomu sa nikdy neodporúča ponechať veľké sumy peňazí online.

Otázka: Je Bittrex podvod?

A: Nie. Určite sú nejaké problémy s Bittrexom kvôli jeho pomalej podpore. Ale to len preto, že je v súčasnosti preťažené. Dostanete svoje peniaze a sú bezpečné.

Otázka: Prečo má Bittrex toľko overovania?

A: Bittrex je plne regulovaná a vyhovujúca spoločnosť v USA. Musí byť v súlade s bankovými predpismi, ekonomickými sankciami USA a pravidlami KYC. Všetka zhoda je v súlade s vašou bezpečnosťou a stabilitou platformy (Bittrex je vystavený oveľa menšiemu riziku odstavenia z dôvodu predpisov).

Otázka: Aké sú moje limity pre výber a obchodovanie?

A: Bittrex neustále mení svoje limity. Od tejto chvíle môžete vyberať až 4 BTC so základným účtom a 100 BTC s vylepšeným účtom.

Otázka: Ako dosiahnem vyššie limity?

A: Musíte overiť svoj účet. Pošlite Bittrexu selfie a váš identifikačný dokument.

Otázka: Ako povolím dvojfaktorové overenie?

A: Kliknite na položku Nastavenia -> Dvojfaktorový a postupujte podľa pokynov. Potom musíte použiť mobilnú aplikáciu na dokončenie procesu nastavenia 2FA.

Otázka: Bittrex čaká? Čo to znamená?

A: Bittrex je momentálne preťažený a pozastavil nové registrácie. Môže to znamenať, že vaše vklady alebo výbery čakajú na vybavenie. Dajte im prosím viac času.

Konečný verdikt preskúmania protokolu Bittrex

Ako jedna z najväčších, najkomplexnejších a najbezpečnejších obchodných platforiem je Bittrex skvelou výmenou pre profesionálnych obchodníkov. Okrem problémov s podporou a nedostatku možností fiatového obchodovania naozaj nie je nič iné, o čo by ste mohli požiadať. Plný súlad prináša stabilitu, hlboká kniha objednávok zaisťuje likviditu a celý rad mien poskytuje maximálnu flexibilitu. Nevýhody nie sú žiadnou mobilnou aplikáciou, ich aktuálnymi problémami s backendom a zdĺhavým overovaním.

Existuje dôvod, že sentiment komunity na strane Bittrexu a jeho objemu obchodovania je astronomický: je to skvelá výmena. Len čo sa dostanete cez overovacie prekážky, máte jasno.

Verdikt: Bittrex je pravdepodobne najlepšia burza na trhu a naša recenzia Bittrex to dokazuje. Len čo prekonáte problémy s overením, získate ziskový a bezpečný obchodný zážitok.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map