Recenzia CEX.IO: Všetko, čo potrebujete vedieť

Naše kompletné preskúmanie CEX.IO ukazuje, že ide o jednu z najlepších platforiem na výmenu kryptomien, vďaka ktorej získate svoje prvé bitcoiny. Môžete si kúpiť BTC za úver prostredníctvom jedného z najplynulejších a pre začiatočníkov najpriaznivejších rozhraní na webe a získate právo obchodovať na svojej jedinečnej burze..

Ale pod povrchom sa skrýva veľa vecí, ktoré MUSÍTE vedieť PRED nákupom alebo obchodovaním. Toto je najaktuálnejšia recenzia CEX.io na webe. Všade, kam som sa pozrel, som našiel kopu zavádzajúcich a vyslovene nepravdivých informácií týkajúcich sa výmeny. Čítajte ďalej a objavte PRAVDU o poplatkoch, overovaní, podpore, bezpečnosti a všetkom ďalšom, čo súvisí s touto výmenou.

CEX.IO je londýnsky bitcoinový sprostredkovateľ a burza, ktorá je oporou trhu od roku 2013. Jeho zjednodušený mechanizmus nákupu / predaja, jedinečné obchodné prostredie (o tom viac neskôr), vysoká dôvera komunity a plynulé UX si udržujú viac ako 1 miliónová silná základňa používateľov, ktorá sa vracia znovu a znovu.

Asi najunikátnejšou vlastnosťou je to, ako dobre vyváži obchodné vlastnosti s jednoduchosťou. CEX dokáže ponúknuť celý rad možností (obchodovanie s maržou, príkazy na vyplnenie alebo zabitie atď.), Ale stále je jednou z najjednoduchších a pre začiatočníkov najpriaznivejších platforiem na trhu.

Ak hľadáte rýchle, ľahké a bezpečné miesto na nákup bitcoinov pomocou kreditnej / debetnej karty, našli ste zhodu. Ale pozor – poplatky sú vysoké a veľa z nich je vytlačených drobným písmom. Od februára 2018 je tiež podpora preťažená a výbery z bankových prevodov v USD a GBP BOLI POZASTAVENÉ. Prečítajte si úplné vysvetlenie od oficiálne oznámenie spoločnosti.

CEX.IO napriek svojim nedostatkom zostáva silnou výmenou. Skôr ako začnete, musíte o tom vedieť niekoľko vecí.

Klady:

 • Priateľský k začiatočníkom
 • Skvelé UX
 • Možnosti kreditnej karty
 • palec hore Nové Altcoiny pridávané pravidelne

Zápory:

 • Vysoké poplatky
 • Niekoľko mincí
 • Problémy s podporou palec dole

Contents

Funkcie CEX.io

Bezpečnosť

Burza je registrovaná u Fincen, je veľmi stabilný a nikdy nemal problémy s bezpečnosťou. Keby boli transparentnejší ohľadom chladiarenských skladov a iných bezpečnostných opatrení, mohol by som im dať vyššiu známku.

Obchodovanie

Obchodovacích párov nie je veľa a rozhranie je jednoduché. To však nemusí byť zlá vec. Hlavným plusom sú aj možnosti obchodovania s maržou.

Friendlines pre začiatočníkov

Nákup pomocou kreditnej karty, vyplnenie alebo zabitie objednávok (vysvetlím neskôr. Nikomu sa neublíži) a jednoduché rozhranie nákupu / predaja a obchodu? Nemôžeme byť oveľa lepší.

Poplatky

Poplatky spoločnosti Cex sú vysoké, za pohodlie však platíte príplatok. Nákup BTC kreditnou kartou NIE JE LACNÝ, ale obchody sa dajú zvládnuť.

Overenie

Vyžaduje sa overenie, ale nie je príliš náročné, pokiaľ nepožadujete neobmedzený firemný účet.

Obchodovanie

Podpora bola neskoro (20.2.18) preťažená a overovanie / výbery boli nočnou morou. Spoločnosť tvrdí, že zvýšila svoju pracovnú silu o 300%, takže uvidíme, či sa veci zmenia.

Celkovo

Čo je to, CEX je solídna výmena. Ľahko sa používa a svoje BTC získate ľahko, ale za pohodlie sa platí. Ak chcete preniknúť do hry, stojí to za to. Ak ste skúsenejší, hľadajte inde.

Výmena informácií

 • Založenie: 2013.
 • Generálny riaditeľ: Oleksandr Lutskevych.
 • Meny: Krypto – BTC, ETH, DASH, XRP, XLM, BTG, BCH, ZEC, GHS | Fiat – USD, EUR, GBP, RUB. Úplné informácie sú k dispozícii na webe Cryptocoincharts.info.
 • Možnosti platby: Kryptomena, SEPA, bankový prevod, kreditná karta.
 • Overenie: Áno.
 • App: Áno.
 • Margin Trading: Áno.
 • Ústredie: Londýn.
 • Poplatky: 7% transakčný poplatok | Poplatky za obchodovanie s výrobcami (0% – 0,25%) | Poplatky za vklad / výber

O spoločnosti CEX.IO

CEX.IO bol svetový prvý poskytovateľ cloudovej ťažby. Spoločnosť bola založená v roku 2013 a jej začiatky siahajú do praveku bitcoinov. Dnes je to multifunkčná burza kryptomien, ktorá umožňuje používateľom bezproblémovo nakupovať bitcoiny kreditnou kartou a obchodovať s nimi (28 obchodných párov). Dôveruje mu viac ako milión používateľov predovšetkým pre svoje UX, ľahký nákup a funkcie pre rôzne platformy.

Ponúka jeden z najjednoduchších mechanizmov nákupu a predaja na webe, pokrytie po celom svete, množstvo platobných možností a vysoko cenenú finančnú stabilitu (silné bankové vzťahy a finančná registrácia vo Veľkej Británii / USA)..

Nie je ani zďaleka taká veľká ako niektorí z jej konkurentov (# 39 z hľadiska objemu k februáru 2018). To však nezabráni tomu, aby mal veľmi likvidnú knihu objednávok a rýchle vykonávanie obchodu. To všetko prispieva k tomu, že je azda pre začiatočníkov najpríjemnejšia burza bitcoinov.

V poslednej dobe však z výmeny viedli skutočné obavy. Okrem poplatkov existuje ešte niekoľko ďalších nevýhod podpory. Funkčnosť je stále dosť obmedzená.

Začiatočníci si zamilujú nákupné a obchodné skúsenosti CEX.IO. Ostrieľaní veteráni možno nie.

MUSÍTE SI PREČÍTAŤ: Je CEX.IO PODVOD? | Prečo sa všetci tak obávajú CEX?

Bezpečnosť je prioritou číslo 1 všetkých bitcoinových investorov a obchodníkov. Preto ma neprekvapilo, že otázka „je CEX.IO podvod?“ bola jednou z najbežnejších otázok na webe.

Odpoveď je NIE. CEX.IO je legálna burza, ktorá je zaregistrovaná vo Veľkej Británii a má vážnu finančnú certifikáciu. Má tiež obrovskú základňu spokojných používateľov. Nebudú vám kradnúť peniaze.

V čom je teda veľký problém?

Bitcoin Reddit bol plný vlákien o reputácii burzy. Google nebol oveľa milší ...

Bitcoin Reddit bol plný vlákien o reputácii burzy. Google nebol oveľa milší …

Mnoho výsledkov vyhľadávania nájdete aj v serveri SERP

Nedávno boli obvinené z toho, že CEX.IO je podvod, pretože používatelia nedostali svoje výbery a podpora nereaguje. Je to však iba typická internetová panika. Podpora je veľmi zaťažená a poskytovatelia platieb CEX.IO takisto. To viedlo k tomu, že mnohí neboli schopní okamžite získať svoje peniaze. Tu je niekoľko tém diskutujúcich o probléme:

Zakaždým, keď sa prejavila podpora, ktorá zmiernila obavy všetkých. Je to jednoducho oneskorenie a otvorenie lístka s podporou pomôže proces urýchliť. Len im neposielajte 3 000 e-mailov za deň.

Je CEX.IO bezpečný? ÁNO. Tu je dôvod ….

Okrem ich vlastných preventívnych bezpečnostných opatrení (chladiarenské sklady, politika proti podvodom) existujú aj vonkajšie faktory, ktoré dokazujú, že CEX.IO je bezpečná výmena:

 • Registrácia vo FinCen
 • Registrácia vo Veľkej Británii
 • Partnerstvá s bankami
 • Transparentné vedenie
 • Skladovanie v chlade
 • Všetky vklady používateľov boli pripísané od roku 2013
 • Žiadne hacky v histórii

Všetky tieto faktory ma vedú k presvedčeniu, že CEX.IO je bezpečná a renomovaná burza … sú len trochu pomalé.

NIKDY NENECHÁVAJTE VEĽKÉ SUMY CRYPTO NA VÝMENU. Ak sa chcete dozvedieť, ako bezpečne uložiť svoje bitcoiny, aby nikdy nedošlo k ich hacknutiu, MUSÍTE si prečítať tento článok o bezpečnom ukladaní bitcoinov.

NIKDY NENECHÁVAJTE VEĽKÉ SUMY CRYPTO NA VÝMENU. Ak sa chcete dozvedieť, ako bezpečne uložiť svoje bitcoiny, aby nikdy nedošlo k ich hacknutiu, MUSÍTE si prečítať tento článok o bezpečnom ukladaní bitcoinov.

Vysvetlenie „skrytých poplatkov“ CEX.IO | Aké sú poplatky CEX.IO za nákup kreditnou kartou?

CEX.IO má vysoké poplatky za nákup BTC, ale sú to „skryté“ poplatky, ktoré majú internet v náručí. Začnime najskôr niektorými základnými poplatkami, až potom zistíme, prečo majú také vysoké skryté náklady.

Transakčné poplatky

Ak chcete kúpiť BTC kreditnou kartou, bude vám účtovaný transakčný poplatok vo výške 7%. Príklad: Ak kúpite 1 000 dolárov BTC, získate iba 930 dolárov.

Poplatky za obchodovanie

Burza využíva objemovo viazaný plán poplatkov výrobcu / príjemcu. Poplatky sa pohybujú kdekoľvek od 25% pre príjemcov nanajvýš do 0% pre tvorcov s veľkým objemom. Vysvetlenie poplatkov od výrobcov / príjemcov nájdete na tento užitočný článok z faktov o kryptomene.

Ako obvykle všetky poplatky závisia od 30d objemu obchodu

Poplatky za obchodovanie s maržou

0% – 2%. Celý harmonogram poplatkov nájdete na stránke časť s poplatkami na webe CEX.IO.

Čo sú možnosti platby CEX.IO pre zákazníkov z USA / EÚ?

Jedným z dôvodov, prečo začiatočníci milujú túto spoločnosť, je rozsah menových možností. CEX.IO akceptuje kreditné karty, bankové prevody, kryptomenu a fiat menu (USD, EUR, GBP, RUB). Poplatky za vklady a výbery sú primerané. Tu je tabuľka poplatkov z webu:

Tu je prehľad poplatkov za vklad a výber na serveri Cex.io

Prečo internet nenávidí „skryté poplatky“ CEX.IO

Keď idete nakupovať BTC alebo obchodovať s kryptami na CEX.IO, okamžite si všimnete, že sa niečo deje: výmenné kurzy sú CESTA vyššie ako iné burzy.

Rozhodol som sa rýchlo porovnať, za čo by vás 1 000 dolárov kúpilo od CEX.IO a čo by vás získalo na otvorenom trhu (20.2.18).

Na CEX.IO

Skryté poplatky znamenajú, že nakúpite menej bitcoinov

Na otvorenom trhu

Cena bitcoinu na otvorenom trhu

Nákup BTC od CEX.IO stojí o takmer 10% viac ako na otvorenom trhu. Teraz povedzte, že nakupujete pomocou kreditnej karty – nielen že získate asi o 10% menej, ako by ste mali, ale ešte aj zaplatíte 7% poplatok za transakciu. Celkovo platíte ~ 17% vig. To je KROK. Závisí to od toho, ako veľmi si ceníte svoje pohodlie.

Jedným z dôvodov vyšších cien je, že burza musí kompenzovať svoj obchodný mechanizmus „vyplň alebo zabi“.

Čo je to Fill or Kill Trading? – Fill-or-Kill (FOK) je druh obchodovania, pri ktorom musí byť objednávka buď úplne vyplnená, alebo zabitá. V podstate to znamená, že ak súhlasíte s nákupom 1 BTC za určitú sadzbu, určite ju dostanete za túto sadzbu (alebo nižšiu sadzbu). Napríklad na iných burzách umiestnite ponuku na nákup za určitú cenu a počkáte, kým túto objednávku zaplní trh. Môže sa naplniť iba čiastočne alebo vôbec. Na CEX.IO je táto cena zaručená. Tu je skvelé vysvetľujúce video o pokynoch na vyplnenie alebo zabitie z NY Institute of Finance.

Ako sa porovnávajú poplatky na serveri CEX.IO?

CEX.IO má niekoľko vysokých poplatkov. Tu je však príklad, ako sa dajú dokopy s konkurenciou v iných oblastiach.

 • 30 000 dolárov nebolo pripísaných.
 • Bitstamp: 0,25% obchodný poplatok | 5% poplatok za kreditnú kartu
 • Bittrex: 0,25% obchodný poplatok.
 • LocalBitcoins: Žiadne „poplatky“ | 1% provízia z predaja | Vyššie ceny mincí
 • Bitfinex: Tvorca: 0,1% / Užívateľ: 0,2%

Ako nakupovať bitcoiny na CEX.IO Registrácia, overenie, nákup a obchodovanie s BTC

POZNÁMKA: Z dôvodu nadmerného zaťaženia boli NOVÉ REGISTRÁCIE UŽÍVATEĽOV POZASTAVENÉ, AŽ DO ĎALŠIEHO OZNÁMENIA. REGISTRÁCIA BUDE ČASO OTVORENÁ. (Február 2018).

Registrácia na CEX.IO je pomerne jednoduchá a získanie overenia nie je také náročné ako na iných burzách. Tu je postup, ako začať.

1) Zaregistrujte sa a overte svoj e-mail

Prejdite na CEX.IO a kliknite na Register v pravom hornom rohu.

Prejdite na CEX.IO a kliknite na Register v pravom hornom rohu.

Zaregistrujte sa na burze výberom svojho e-mailu, účtu Facebook alebo Google.

Zaregistrujte sa na burze výberom svojho e-mailu, účtu Facebook alebo Google.

2) Nastavte dvojfaktorové overenie

Zobrazí sa výzva na nastavenie zabezpečenia 2FA. Urob to.

Zobrazí sa výzva na nastavenie zabezpečenia 2FA. Urob to.

3) Získajte overenie

Od marca 2018 musia byť všetky účty MUSÍTE OVERIŤ, aby ste mohli používať CEX.IO. Všetky súčasné účty, ktoré nie sú overené, nebudú mať prístup k žiadnym zo služieb Cex.IO. Overenie prichádza na úrovniach a je pomerne ľahké. Požiadavky na overenie sa v jednotlivých krajinách budú líšiť. Niekoľko bežných dokumentov je:

 • názov
 • Selfie s kreditnou kartou
 • Vládny doklad totožnosti
 • Dôkaz adresy

CEX.IO má v súčasnosti rôzne úrovne s rozdielnou úrovňou overenia, schopností a limitov (viac v ďalšej časti). Celé vysvetlenie nájdete na sekcie webu týkajúce sa overenia.

Nahrajte všetky potrebné dokumenty

4) Vkladové fondy

CEX.IO ponúka celý rad platobných možností. Ak už máte kryptomenu, pokračujte a financujte svoj účet. Môžete si vybrať z Visa / Mastercard, banky (SEPA alebo bankový prevod v USA) alebo kryptomeny na vklad. Kliknite na veľké zelené tlačidlo vkladu na karte nákupu / predaja a choďte do práce.

5) Nakúpte bitcoiny

Nie je to oveľa jednoduchšie. Vyberte požadovanú sumu a kliknite na tlačidlo Kúpiť. Je to úžasné.

Nie je to pekné?

Nie je to pekné?

Aké sú limity CEX.IO pre overených používateľov?

CEX.IO v súčasnosti má 4 rôzne úrovne overenia, z ktorých každá má svoje vlastné limity a možnosti. Upozorňujeme, že od marca 2018 Základné už nebude k dispozícii. Limity pre VISA sú nasledovné:

 • Základné: 1 000 dolárov denne | 3 000 dolárov mesačne
 • Overené: 3 000 dolárov denne | 30 000 dolárov mesačne
 • Verified Plus / Corporate: 10 000 dolárov denne | 100 000 dolárov mesačne

Pre bankové prevody, Overené účty podliehajú dennému limitu 200 000 dolárov a mesačnému limitu 500 000 dolárov. Overené Plus a Firemné účty majú bez limitov.

Recenzie na serveri CEX.IO | Je CEX.IO dôveryhodný?

Web môže byť tmavým a strašidelným miestom. Je to všetko, ale láskavé k veciam, ktoré sa mu nepáčia. Preto ma prekvapilo, že CEX.IO napriek veľkému počtu sťažností obstál celkom dobre. Komunita má vo všeobecnosti rada ľahký nákup a pohodlie, ale pohŕda takzvanými „skrytými“ poplatkami. Podpora bola tiež bičom pre používateľov Redditu všetkých mien, vekov a vyznaní.

Tu je rýchly pohľad na dobré, zlé a škaredé.

Pozitívne recenzie na server CEX.io

Pokiaľ ide o paniku, najlepšie je nechať chladnejšie hlavy. To znamená, že keď sa ľudia zbláznia, že nezískajú svoje peniaze, je lepšie počúvať ľudí s dobre odôvodnenými argumentmi a nie anonymných používateľov fóra chrliacich nenávistné prejavy. Niektoré slušné predajne o CEX.IO veľmi dobre myslia. Napríklad:

Pozitívne hodnotenie webu CEX.io Ďalšia pozitívna recenzia

Pozitívne recenzie sa zameriavajú na to, aké sú skvelé pre začiatočníkov a aké široké sú možnosti platby. Všeobecne sa to považuje za veľmi renomovanú burzu vhodnú pre začiatočníkov a pohodlnú výmenu.

Negatívne recenzie CEX.io

Internet? Plný smetných rečí a negativity? No, nikdy! Negatívne recenzie sa zameriavajú hlavne na ceny (čo je vtipné, pretože nikto nikoho nenúti túto burzu využívať) a čakacie doby. Zákaznícka podpora sa všeobecne považuje za dobrú …. keď reaguje. Kritika siaha od toho, že to označujeme za temné, až po priamy podvod.

Negatívna recenzia na Reddite Negatívne výsledky vyhľadávania na Googli

Všeobecne platí, že negatíva sú tak trochu prehnanou reakciou. Už som vysvetlil, prečo to je, tak si prečítajte predchádzajúce časti, aby ste lepšie porozumeli.

Najlepšie 3 alternatívni sprostredkovatelia pre CEX.IO

CEX.IO nešetrí poplatkami. Za pohodlie platíte draho. Tu je niekoľko alternatívnych sprostredkovateľov nákupu bitcoinu bez toho, aby ste inkasovali svoje posvätné rodinné dedičstvá.

1) Coinbase

Logo výmeny Coinbase

Je to základňa pre tých, ktorí vstupujú do sveta kryptomien. Má mince. Je to Coinbase. Coinbase je popredný maklér na svete. Kryptomena v hodnote viac ako 50 miliárd dolárov si tu vymenila viac ako 10 miliónov zákazníkov. Ak chcete rýchlo získať bitcoin za menej ako polovicu CEX.IO, je to tu. Ak žijete niekde, kde Coinbase nepodporuje, použite CEX.IO. Ak žijete kdekoľvek inde a chcete rýchlo kúpiť BTC, vyberte si coinbase. POPLATOK: 3,5%. Určite si prečítajte naše preskúmanie výmeny bitcoinov Coinbase najprv.

2) LocalBitcoins.com

Logo LocalBitcoins.com

LocalBitcoins je sieť typu peer-to-peer, kde používatelia navzájom obchodujú s bitcoinmi. Nevyžaduje sa žiadne overenie a BTC môžete kúpiť ľubovoľným spôsobom platby 100% anonymne. Technicky sa neplatí žiadny poplatok, pretože výmena sa netýka transakcie; nájdete však vyššie ceny bitcoinu. Výhodou je, že na nákup BTC môžete použiť čokoľvek hodnotného. Nevýhodou je spojené riziko. Určite si prečítajte našu úplná kontrola LocalBitcoins najskôr, aby ste vedeli, ako bezpečne obchodovať.

3) Coinmama

Logo Coinmama

Coinmama je izraelský sprostredkovateľ, ktorý umožňuje rýchle a ľahké nákupy bitcoinov kreditnou kartou. Jedným z plusov je, že pri nákupe 150 USD a menej nemusíte byť overení. Je to o niečo drahšie ako coinbase, ale stále menej ako CEX.IO. Cena spoločnosti Coinmama už má zahrnutý poplatok 5,5% a za nákupy kreditnými kartami platíte 5% poplatok za spracovanie. Drahé, ale stále prekonáva CEX.IO.

Coinbase vs. CEX.IO | Ktorá burza je najlepšia na nákup bitcoinov kreditnou kartou?

Sprostredkovanie bitcoinov je konkurenčná hra. A keď ste v tejto rakete, neexistuje spôsob, ako sa vyhnúť porovnávaniu s najlepším psom. CEX.IO sa tomuto osudu nevyhne. Coinbase je nespochybniteľným lídrom v tejto oblasti, takže je správne porovnávať tohto európskeho rivala s jeho ekvivalentom v USA. Pozrime sa, kto vyjde navrch pri kúpe vašich prvých BTC.

Funkcie Coinbase

 • Meny: Bitcoin, Bitcoin Cash (kliknutím sem zobrazíte vysvetľujúce video o bitcoinovej hotovosti), Ethereum, litecoin.
 • Platba: Kreditné / debetné karty, bankový prevod, bankový účet.
 • Overenie: Áno.
 • Rýchlosť: Okamžité pre kreditné karty | 1-5 dní pre banku alebo bankový prevod.
 • App: Áno.
 • GDAX: GDAX je burza bitcoinov pridružená k Coinbase, kde môžete obchodovať s ďalšími používateľmi kryptomeny. Môžete medzi nimi ľahko presúvať peniaze.
 • HQ: San Francisco.

Klady:

 • Pre začiatočníkov je ľahké kúpiť si bitcoin
 • Okamžitý nákup kreditnými kartami
 • Plne poistený
 • palec horeRenomované a bezpečné

Zápory:

 • Obmedzené meny
 • Chýbajú hĺbkové nástroje
 • palec nadolObmedzená podpora

Hlava na hlave

 • Zabezpečenie: Coinbase.
 • Poplatky: Coinbase.
 • Vlastnosti: CEX.IO.
 • Meny: CEX.IO.
 • Overenie: Umyte.
 • UX: Umyte.
 • Obchodovanie: CEX.IO.
 • Reputácia: Coinbase.
 • Záver: Umyte.

Skutočne to závisí od toho, čo od svojej platformy očakávate. Ak ste nováčikom a chcete si kúpiť svoj prvý bitcoin, potom je Coinbase určite vynikajúcou voľbou; ak ste však Európania, možnosti SEPA (a možnosti RUB pre Rusov) robia CEX.IO o niečo príťažlivejším. CEX.IO tiež ponúka niektoré veľmi zaujímavé funkcie, pričom si stále zachováva svoj design vhodný pre začiatočníkov.

Verdikt: Coinbase pre severoameričanov a absolútnych začiatočníkov. CEX.IO pre eurá a ľudí, ktorí hľadajú nejaké pokročilejšie funkcie.

Často kladené otázky CEX.IO Je to legitímne? Môžu to Američania použiť? Potrebujem overenie? A oveľa viac

Otázka: Prečo nemôžem vybrať USD?

A: Platby v USD a GBP sú odteraz pozastavené, kým sa nevybaví nevybavené položky. Prosím, buďte trpezliví.

Otázka: Je CEX.IO bezpečný?

A: Áno. Spoločnosť je registrovaná vo Veľkej Británii a USA u finančných inštitúcií a vo svojej histórii nedošlo k žiadnym incidentom.

Otázka: Prečo sú bitcoiny také drahé?

A: Pretože CEX.IO zapracúva poplatky do svojich cien s cieľom vyrovnať iné služby.

Otázka: Vyžaduje CEX.IO overenie?

A: Áno. Od marca musia byť všetky účty overené.

Otázka: Podporuje CEX.IO zvlnenie a bitcoin hotovosť?

A: Áno.

Otázka: V ktorých štátoch je CEX.IO k dispozícii v?

A:

Krajiny s obmedzeným prístupom na CEX.IO

Otázka: Nemám odpoveď a moje peniaze sa nezobrazujú. Ukradol CEX.IO odo mňa všetko?

A: Nie. Nikdy vo svojej histórii nemali taký incident. Buďte trpezliví a otvorte nový lístok alebo choďte ďalej Bitcoin Reddit. Trvá to len dlhšie z dôvodu preťaženia.

Kryptomeny, ktoré sa vám páčia a nepáčia

Páči sa mi

 • Margin Trading
 • Jednoduché rozhranie
 • Ľahko kúpiť
 • palec hore Skvelý dizajn
 • palec hore Skvelá kombinácia funkcií a jednoduchosti

Nemá rád

 • Vysoké poplatky
 • Obmedzené meny

Konečný verdikt k mojej recenzii CEX.IO

CEX.IO je renomovaná, bezpečná a dôveryhodná burza bitcoinov, ktorá vyniká v uľahčovaní života začiatočníkom. Je to skvelý (ale drahý) spôsob nákupu vašich prvých bitcoinov a uľahčenie obchodovania. Aj keď je to tak jednoduché, ako je to možné, existujú aj niektoré ďalšie funkcie, ktoré vám pomôžu naučiť sa povrazy.

Vysoké poplatky vo všeobecnosti znamenajú, že to stojí za to, iba ak si ceníte pohodlie a jednoduchosť. Ak ste v EÚ a hľadáte rýchly a ľahký spôsob, ako bez obáv zabodovať v kryptomenách, je to bezpečné, spoľahlivé a poplatky za vklad nie sú príliš zlé. Ak ste niekde inde, že slúži iný sprostredkovateľ, možno by ste sa mali poobzerať inde.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map