Recenzia HitBTC Exchange – čestná recenzia o HitBTC

HitBTC je globálna platforma, ktorá sa označuje ako „najvyspelejšia bitcoinová burza“. Je dobre známy pre nízke poplatky, rýchly obchodný mechanizmus a širokú škálu menových párov. Burza má vysoko likvidné trhy na obchodovanie s digitálnymi aktívami, tokenmi a fiat menou (USD, EUR atď.).

Táto európska burza je obľúbená medzi profesionálnymi obchodníkmi. Jeho rozsiahle nástroje, extrémne nízke poplatky (0,1%!), Dôkladné rozhranie a anonymné obchodovanie z neho robia atraktívnu burzu pre ostrieľaných obchodníkov..

Domovská stránka výmeny HitBTC

Rozhranie, dlhšie čakacie doby a rozsah prístrojov môžu byť pre nováčikov negatívne. Akákoľvek výmena s najmodernejšou technológiou bude stále priťahovať obchodníkov.

V tejto recenzii sa venujem všetkému, čo potrebujete vedieť o tejto londýnskej burze.

Klady:
 • Mimoriadne nízke poplatky
 • 150 nástrojov na obchodovanie
 • Vysoká likvidita
 • Základné anonymné obchodovanie
Zápory:
 • Dlhý proces overovania pre obchodovanie s vysokými limitmi
 • Pomalá rýchlosť výberu
 • palec dole Nie je vhodný pre začiatočníkov
 • palec dole žiadne kreditné karty

Vlastnosti

Bezpečnosť

Dvojstupňová autentifikácia, pokročilé šifrovanie a relatívne čistý záznam sú pre HitBTC klady. Negatívnych recenzií na webe je však neúrekom. Napriek tomu je bezpečnosť silná.

Ochrana osobných údajov

Základný účet HitBTC umožňuje anonymné obchodovanie s kryptomenami, aj keď na miernej úrovni.

Jednoduchosť použitia

Anonymné obchodovanie je pekný dotyk, ale vklady / výbery v fiat mene trvajú veky. Rozhranie je podrobné a neprehľadné. Demo režim je jedinou záchranou (oveľa viac o tom neskôr)..

K dispozícii je anonymné obchodovanie na HitBTC

podpora

Napriek čistému a efektívne vyzerajúcemu systému predaja cestovných lístkov existuje viac negatívnych recenzií podpory ako pozitívnych. Niektorí hovoria, že čierna diera; iní len hovoria dlhé čakacie doby.

HitBTC sľubuje rýchlu reakciu

Obchodovanie

Je ťažké nájsť lepšie miesto na obchodovanie. K dispozícii je rýchly motor, nízke poplatky za províziu, 150 nástrojov a veľmi podrobné rozhranie pre profesionálnych obchodníkov. „Troll Box“ je príjemný dotyk.

Reputácia

HitBTC má dobrú povesť miesta pre profesionálnych obchodníkov, ale negatívnych recenzií je neúrekom. Používatelia sa sťažovali na všetko, od podpory, cez lehoty na stiahnutie až po nedostatok transparentnosti polohy (sú v Londýne alebo Hongkongu ?!).

Celkovo

HitBTC je vo všeobecnosti dobrá platforma pre profesionálnych obchodníkov, ktorí vedia, čo robia. Negatívne recenzie týkajúce sa podpory, dlhého procesu overovania a mätúceho rozhrania však znamenajú, že to nie je najlepšie miesto na začatie. Už niekoľkokrát boli obvinení z toho, že boli „temní“.

HitBTC’s robí veľké nároky, ale podľa môjho názoru ich nepodporuje

HitBTC’s robí veľké nároky, ale podľa môjho názoru ich nepodporuje

Zloženie: 100% bavlna.O spoločnosti HitBTC

HitBTC je burza kryptomien (miesto, kde používatelia kryptomeny medzi sebou obchodujú) so sídlom v Londýne (alebo tak nejako povedané). Pôvodne sa začalo investíciou šesť miliónov eur a išlo o skutočné spoločné úsilie obchodníkov, vývojárov a investorov. Začalo sa to s cieľom vytvoriť pokročilú obchodnú platformu pre profesionálnych obchodníkov. Väčšina by súhlasila s jej doručením.

Core matching engine (mechanizmus, ktorý vykonáva obchody) je bleskový, je vysoko likvidný * a pomocou vysoko pokročilého prístrojového panelu podporuje množstvo kryptomien. Ďalším dôvodom, prečo si skúsení obchodníci vyberú HitBTC, je rozsah obchodných možností – anonymné obchodovanie je možné pre nízke úrovne a po overení je možné obchodovanie s veľkým objemom bez obmedzenia. Jeho poplatky sú tiež komicky nízke.

* Nový termín: likvidita – Čím ľahšie je niečo premeniť na hotovosť, tým je to likvidnejšie. Napríklad dom má extrémne nízku likviditu kvôli všetkej byrokracii a cene. HitBTC má vysoký objem obchodovania a vďaka tomu je pomerne ľahké zmeniť vašu kryptomenu na hotovosť.

Verdikt: HitBTC je dobrým miestom pre profesionálnych obchodníkov s veľkým objemom, ale nedostatok podpory, podrobné rozhranie a veľké prekážky overovania z neho robia hrubé miesto pre začiatočníkov..

Pomlčka HitBTC je podrobná a komplexná, ale predstavuje zlatú baňu pre pokročilé informácie o kryptomene. Nie je vhodný pre začiatočníkov

Pomlčka HitBTC je podrobná a komplexná, ale predstavuje zlatú baňu pre pokročilé informácie o kryptomene. Nie je vhodný pre začiatočníkov

Funkcie HitBTC

HitBTC má jedny z najpodrobnejších a pre obchodníkov najpriaznivejších funkcií na trhu.

 • skontrolovaťMeny: Podporovaných je nespočetné množstvo kryptomien vrátane BTC, LTC, DOGE, QCN a NXT. Finančné prostriedky na účte sú k dispozícii aj v USD alebo EUR.
 • skontrolovaťPlatba: Kryptomena, SEPA prevod, bankový prevod.
 • skontrolovaťOverenie: Základné anonymné obchodovanie je možné. Pre vyššie limity je proces overovania zdĺhavý.
 • skontrolovaťRýchlosť: S fiatom môžu byť časy výberu / vkladu zdĺhavé
 • skontrolovaťInformačný panel: Graf, chatbox, aktivita, nástroje, hĺbka trhu, obchodný pohľad
 • skontrolovaťApp: Nie.
 • skontrolovaťNástroje: 150.

Čo je to digitálna výmena mien?

Výmena digitálnych mien je platforma, ktorá umožňuje používateľom obchodovať s kryptomenami (napríklad bitcoin) za ďalšie digitálne aktíva, ako sú napríklad nekryté meny, iné kryptomeny alebo dokonca iné aktíva, ako napríklad tokeny..

HitBTC spája kupujúcich a predávajúcich a za svoje problémy si účtuje malý poplatok.

Prečo je HitBTC tak obľúbený u obchodníkov?

Už som sa tým dosť zaoberal, ale aby som zopakoval tento dôležitý bod, HitBTC je obľúbený u profesionálnych obchodníkov. Je to 5. najväčšia burza podľa objemu.

Bitcoin Cach je v súčasnosti najviac obchodovanou kryptomenou na HitBTC

Okrem svojej technológie dávajú ostrieľaní veteráni prednosť HitBTC z niekoľkých dôvodov. Menovite:

 • skontrolovaťMince od A do Z: Okrem silných hitterov ako Bitcoin a Litecoin ponúka HitBTC obchodovanie s mincami od ADX po mince Zeus Shield. Existuje viac ako 100 altcoinov.
 • skontrolovaťPokročilé nástroje: HitBTC ponúka skúsenosť, ktorej sa málokto vyrovná, od svojho widgetu s elegantnou cenou až po pokročilé API.
 • skontrolovaťInformačný panel: Pomlčku sme už zakryli, ale opakovanie sa opakuje. Je mimoriadne podrobný.
 • skontrolovaťHlasovanie o minciach: Jednou z jedinečných ponúk od HitBTC je ich systém hlasovania o minciach. Komunita hlasuje o tom, ktorú novú mincu chce vidieť, a platformu dodáva. Prvým víťazom sa stal Dogecoin.
 • skontrolovaťNízke poplatky: Za objednávky sa účtuje provízia vo výške 1%. Ak je však váš okamžite vykonaný, získate zľavu. Poplatky za výber sú o niečo invazívnejšie, ale stále primerané. Tabuľka poplatkov je k dispozícii v podpore. Výbery SEPA sa však považujú za strmé. Je to 30 eur na výber menej ako 50 000 dolárov, takže si to radšej započítajte.
 • skontrolovaťVysoká likvidita: Vysoký objem obchodov HitBTC znamená vysokú likviditu. Je celkom ľahké zmeniť svoje digitálne dielo na fiat alebo iné.
 • skontrolovaťSpoľahlivé API: Pre pokročilých obchodníkov je API stabilné a poskytuje dobrú skúsenosť s algoritmickým obchodovaním.
 • skontrolovaťTrol Box: Všeobecne je to plné nezmyslov, ale toto pole pre rozhovor na prístrojovej doske slúži na dobrú zábavu. Môžete sa dokonca niečo dozvedieť od tých lepších chatujúcich.

Je HitBTC bezpečný?

Pokiaľ ide o celkovú bezpečnosť, HitBTC má dobrú povesť. Napriek tomu, čo hovoria niektoré škodlivé recenzie týkajúce sa webu, berie web bezpečnosť vážne. Ich záznam je nepoškodený (bolo menšia udalosť v roku 2015, ale neboli ovplyvnené žiadne finančné prostriedky používateľa)

Jedna výhrada je, že sú trochu tienisté, pokiaľ ide o ich umiestnenie. Komunita ako taká stále nie je istá, kde sa v skutočnosti nachádza. Na to, aby sa mohlo začať obchodovať s veľkými sumami, stále vyžadujú veľa overovania. Všeobecne pre vašu bezpečnosť používajú najmodernejšiu kryptografiu.

 • skontrolovaťDvojfaktorová autentifikácia: Jedinou nevýhodou je, že si ho musíte aktivovať sami. Ako ho aktivovať, prečítajte si tu na stránke podpory.
 • skontrolovaťGraf posledných aktivít: V spodnej časti stránky s nastaveniami vás zoznam nedávnych aktivít informuje, či sa niekto pokúša prihlásiť.
 • skontrolovaťVýbery: Súčasťou procesu výberu je dodatočné overenie.

Aktívne relácie a nedávna aktivita sú zreteľne viditeľné. Nastavenie 2FA je tiež celkom jednoduché.

Aktívne relácie a nedávna aktivita sú zreteľne viditeľné. Nastavenie 2FA je tiež celkom jednoduché.

POZOR: Pri prepájaní 2FA s vaším zariadením buďte mimoriadne opatrní. Zmeny je možné vykonať iba prostredníctvom aplikácie alebo rozšírenia. NAPÍŠTE SI ZÁLOHOVACÍ KÓD !!! Je to jediný spôsob, ako sa prihlásiť do svojho účtu, ak stratíte telefón.

Zloženie: 100% bavlna.Tu je odkaz na vlákno Reddit ktorá sa pokúsila vykresliť HitBTC ako podvodnú stránku; zdá sa však, že táto osoba iba zamkla svoj účet. Integrita plagátu bola tiež ťažko spochybnená na základe jeho tvrdenia a histórie. Pokojne si prečítajte sami.

Poplatky a limity HitBTC

HitBTC je medzi obchodníkmi mimoriadne obľúbený pre svoju nízku províziu a výhodnú ponuku zliav. V zásade platí, že ak urobíte pokyn, ktorý zvyšuje likviditu na webe, získate pri tejto transakcii zľavu 0,1%. Ak znížite likviditu, bude vám účtovaná provízia 0,1%. Úplné vysvetlenie štruktúry poplatkov je k dispozícii na webových stránkach HitBTC.

Poplatky HitBTC vs. iné výmeny

Tu je rýchle porovnanie provízií HitBTC oproti iným populárnym burzám:

 • skontrolovaťBitfinex: .2%
 • skontrolovaťBitstamp: .46%
 • skontrolovaťBTC-E: .2%

Zloženie: 100% bavlna.Poplatky za vklad

Vklady sa prijímajú v kryptomenách, SEPA a bankových prevodoch. Karty nie sú akceptované. Poplatky sú nasledovné:

 • skontrolovaťKrypto: Žiadny poplatok (okrem bitcoinu).
 • skontrolovaťAMERICKÝ DOLÁR: 1% bez ohľadu na sumu (min. 6 $ / max: 45 $).
 • bankový účet checkEUR: 5 € < 50 000 € / 1% > 50 000 €.
 • skontrolovaťBitCoin: Kvôli vysokým transakčným poplatkom a dopytu si teraz HitBTC účtuje poplatok vo výške 0003 za vklad BTC.

Po zaplatení sú krypto vklady zadarmo

Poplatky za výber

 • skontrolovaťKrypto: Stručný prehľad poplatkov za výber pre populárne meny je k dispozícii na webových stránkach. Niekoľko populárnych: BTC: 0,00085 | ETH: 0,00215 | LTC: 0,003.
 • skontrolovaťFiat: Paušálny poplatok 30 EUR za výbery < 50 000 € | 2% paušálny poplatok za bankový prevod

Limity

Limity HitBTC sú svojou povahou hierarchické. Čím viac overení poskytnete, tým vyššie sú vaše limity.

 • skontrolovaťVšeobecné: Váš limit je 5 000 € na deň kryptomeny. Transakcie spoločnosti Fiat nie sú povolené.
 • skontrolovaťOverené: Kryptomena v hodnote 25 000 € za deň. Fiat za deň 2 000 dolárov / 10 000 dolárov mesačne.
 • skontrolovať

Kvalifikovaný: Je možné kontaktovať podporu a ďalej zvýšiť vaše limity. „Kvalifikovaný“ účet môže vyberať kryptomeny v hodnote viac ako 25 000 EUR a fiat mesačne až 50 000 USD.

Poznámka: Finančné prostriedky môžu trvať až 14 dní a výbery môžu trvať až 20 dní. Niekedy to môže byť v závislosti od poradia aj dlhšie. Na webe som našiel veľa hororových príbehov.

Demo režim HitBTC

Ak si chcete vyskúšať obchodovanie, môžete použiť ukážkový režim

Poznámka: Demo režim je momentálne nefunkčný, pretože HitBTC sa snaží produkt vylepšiť. Čoskoro skontrolujte aktualizácie.

Jednou z úžasných funkcií HitBTC je ukážkový režim. Toto je naozaj jediná funkcia vhodná pre začiatočníkov, ktorú som našiel. Umožňuje vám obchodovať a oboznámiť sa s nastaveniami a rozhraním. Všetky uskutočnené transakcie sa nebudú počítať, takže nebudete riskovať odľahčenie svojej peňaženky.

Prístup k nej získate kliknutím na tlačidlo Vyskúšať ukážku na palubnej doske.

Prístup k nej získate kliknutím na tlačidlo Vyskúšať ukážku na palubnej doske.

Keď ste v ukážkovom režime, môžete robiť úpravy, pozerať sa na grafy a obchodovať bez toho, aby ste museli potiť výsledok.

Čo mám rád

HitBTC je jednou z najväčších a najkomplexnejších platforiem podľa objemu BTC na trhu. Je to skvelé miesto na obchodovanie s veľkým objemom mien za rozumné sadzby. Nie je to však bez nevýhod a jeho reputácia na webe je prinajmenšom nepochybná.

Páči sa mi:
 • Nízka provízia
 • 150 nástrojov
 • Pokročilá technológia pre rýchle obchodovanie
 • Demo režim
 • palec horeFree Crypto Deposits
 • palec hore Komplexný informačný panel
 • palec hore Čistý záznam sledovania bezpečnosti
 • palec horeAnonymné obchodovanie
 • palec hore vysoká likvidita
Nemá rád:
 • Trochu tienisté (kde majú základňu, zlú podporu atď.)
 • Slabá podpora zákazníkov
 • palec dole Nie je vhodný pre začiatočníkov
 • palec dole žiadne kreditné karty
 • palec nadolVýber poplatku je vysoký pre malé sumy
 • palec dole Dlhé časy vkladov a výberov

Ako používať HitBTC a nechať sa overiť

Založenie účtu je hračka a pri malých sumách nie je potrebné overenie. Ak však chcete zvýšiť svoje limity a získať prístup k fiat mene, musíte urobiť veci o krok ďalej.

Tu je príklad, ako používať HitBTC a nechať sa overiť.

Ako používať HitBTC

1) Zaregistrujte sa

Stačí si zaregistrovať svoju e-mailovú adresu a bude vám zaslaný odkaz.

2) Overte svoju e-mailovú adresu

Bude vám zaslaný odkaz na overenie vášho e-mailu. Kliknite na ňu.

Bude vám zaslaný odkaz na overenie vášho e-mailu. Kliknite na ňu.

3) Prihláste sa znova

Na rozdiel od iných webov vás HitBTC neregistruje automaticky z odkazu. Musel som sa znova prihlásiť pomocou hesla, ktoré som si vybral.

4) Vklad

Uloženie je hračka. Na pomlčke kliknite na položku Vložiť.

Uloženie je hračka. Na pomlčke kliknite na položku Vložiť.

Potom vyberte menu, ktorú chcete vložiť, a kliknite na ikonu. Pamätajte, že ak chcete vložiť fiat menu, musíte byť overení.

Potom vyberte menu, ktorú chcete vložiť, a kliknite na ikonu. Pamätajte, že ak chcete vložiť fiat menu, musíte byť overení.

Ako získať overenie

Ak chcete prístup k fiatu a vyšším limitom, je potrebné overenie. Nie je to ľahké, ale pre profesionálnych obchodníkov to stojí za to. Najskôr prejdite na požiadavky na overenie, aby boli v úplnom zobrazení.

1) Kliknite na položku Nastavenia

Ozubená tyčka nastavenia sa nachádza v pravom hornom rohu palubnej dosky.

Ozubená tyčka nastavenia sa nachádza v pravom hornom rohu palubnej dosky.

2) Kliknite na kartu Overenie účtu

Je potrebné overiť výber vašich prostriedkov z HitBTC

3) Vytvorte e-mail s požiadavkami, ktoré vidíte

Teraz, keď máte požiadavky pred sebou, kontaktujte podporu na čísle [chránené e-mailom] z e-mailu priradeného k vášmu účtu s nasledujúcimi informáciami:

 • skontrolovaťOsobné informácie
 • checkAddress
 • informácie o účte checkBank

Dokladmi totožnosti môžu byť:

 • checkPassport
 • checkID karta
 • skontrolovať vodičský preukaz

Doklad o pobyte musí byť:

 • checkUtility Bill
 • výpisy z checkBank
 • checkTax sa vracia

Poznámka: Screenshoty a / alebo elektronické dokumenty nie sú akceptované, tento dokument by mal byť v papierovej podobe a vypracovaný na originálnom hlavičkovom papieri banky.

Podpora tvrdí, že overenie môže trvať 3 – 5 pracovných dní, ale početné recenzie na webe uviedli niečo iné. Ak je web preťažený, môže to chvíľu trvať.

Overenie môže trvať niekoľko dní

Myslím si, že rozsiahly proces overovania, solídna reputácia, pokročilé bezpečnostné opatrenia a zvyšujúci sa objem obchodu odpovedajú na otázku „je HitBTC podvod?“ s pevným NO.

Tu je odkaz na stránku overenia.

Recenzie HitBTC

Napriek tomu, že ide o 5. najväčšieho obchodníka podľa objemu a jednu z najvyspelejších platforiem na webe, recenzie neboli k HitBTC láskavé..

Ale pri každej negatívnej recenzii sa vyskytla pozitívna z dôveryhodného zdroja. Krypto dav vo všeobecnosti stále stojí za HitBTC ako dobrou platformou, aj keď má problémy s podporou a nie je užívateľsky prívetivý.

Čo hovoria zlé recenzie: Zlé recenzie sa zvyčajne točia okolo dlhých časov overenia a vysokých poplatkov za výber pre Fiat. Niektorí dokonca zašli tak ďaleko, že povedali, že sú to zlodeji a podvodníci. Tieto tvrdenia sú však nedôvodné. Zdá sa, že je pravda, že overovanie a výbery môžu niekedy trvať veky. Jedným z hlavných „negatív“ je úroveň prísnej bezpečnosti. Mnohí tvrdili, že sú uzamknutí zo svojich účtov z dôvodu podozrivej aktivity alebo straty poverenia. Nie ste si istí, či je mimoriadne prísne zabezpečenie skutočne negatívom.

Čo hovoria dobré recenzie: Na druhú stranu, existuje veľa recenzií, kde majú používatelia 0 problémov s platformou. Vklady sa objavujú včas, obchody sa uskutočňujú tak, ako by mali, a výbery prichádzajú na bankové účty nerušene.

Alternatívy HitBTC

Ak chcete lepšiu zákaznícku podporu, väčšiu anonymitu alebo prístupnosť pre začiatočníkov, na webe existuje veľa alternatív k HitBTC..

Binance

Logo výmeny Binance

Binance je čínska kryptoburza, ktorá získala veľa pozornosti, pretože pred niekoľkými rokmi otvorila svoje brány. Vďaka množstvu možností mincí, obchodovaniu v USD a pokročilému panelu pre skúsených obchodníkov je to dobrá alternatíva pre obchodníkov so sídlom v USA alebo Číne. Ani jedna z dvoch verzií – Basic a Advanced – nie je užívateľsky príjemná, ale pre skúsených obchodníkov stojí za to ju vyskúšať. To, čo ho skutočne odlišuje, sú jeho prehľadné súťaže. Chcete vyhrať Porsche? Môžete to urobiť tu!

Bitfinex

Logo výmeny Bitfinex

Najväčšia a najvyspelejšia platforma na obchodovanie s kryptomenami na svete “- alebo sa tak hovorí. Napriek dobre zverejnenému hackingu berie spoločnosť bezpečnosť vážne. V rámci komunity je veľmi uznávaný. Aktuálny mesačný objem je ohromujúcich 114,8 MILIARD! Táto hlavná platforma ponúka všetko, čo HitBTC má a ešte ďalej. Obchodovanie s maržami, financovanie s maržou a sada typov pokynov sú príťažlivé pre skúsených obchodníkov. Má dokonca sladkú mobilnú aplikáciu.

CEX.io

Logo výmeny CEX.io.

Cex je populárna obchodná platforma známa svojou vysokou úrovňou zabezpečenia a celosvetovým pokrytím. Ak hľadáte burzu, ktorá prijíma kreditné karty, je tu táto. Konkurenčné provízie, obchodovanie s maržami a transparentné dodržiavanie predpisov sú všetko dôvody, prečo ste si vybrali túto platformu nad HitBTC. Prečítajte si našu recenziu výmeny Cex.io.

HitBTC vs. Bittrex | Porovnanie – je HitBTC najlepšia bitcoinová burza?

HitBTC a Bittrex sú dve z najväčších obchodných platforiem na trhu. Každá z nich má svoje výhody a nevýhody. Oba majú dobrú reputáciu a sú žiaduce pre obchodníkov s menami. Táto recenzia Bittrex vs. HitBTC vám pomôže rozhodnúť sa sami.

O spoločnosti Bittrex

Bittrex je platforma obchodovania s menami novej generácie. Je to jedna z najrýchlejších a najkomplexnejších obchodných platforiem na trhu. So sídlom v Las Vegas sú významným hráčom na americkom trhu. Táto iba krypto burza je jednou z najuznávanejších na trhu a môže byť dokonca výhodnejšia pre určité typy obchodníkov. Špičková bezpečnosť v odbore, úplná regulácia a stabilita sú dôvody, pre ktoré sa obchodníci stále vracajú a vkladajú dôveru do spoločnosti Bittrex.

Páči sa mi:
 • 190 a viac menových možností
 • Ľahké overenie
 • Nízke poplatky
 • Dobrá podpora
Nemá rád:
 • Žiadne fiat obchodovanie
 • Žiadne možnosti fiat platby

Verdikt

Bittrex môže byť celkovo výhodnejší ako platforma v porovnaní s HitBTC, ale iba pre určitých obchodníkov. Dobrá podpora a ešte lepšia reputácia mu dávajú náskok pred HitBTC. Má veľa možností meny a veľmi nízke poplatky, ktoré konkurujú každému na trhu.

Ale je to iba krypto. FIAT OBCHODOVANIE NIE JE. Nemôžete pracovať s USD, EUR alebo inou skutočnou menou. Vďaka tomu nie je vhodný pre začiatočníkov a extrémne obmedzujúci. Ak už máte kryptomenu, zvážte Bittrex nad HitBTC. Ak chcete fiat, HitBTC je vaša voľba.

Bittrex: Skvelé pre obchodníkov využívajúcich iba kryptomenu.

HitBTC: Skvelé pre fiat a krypto

HitBTC – časté otázky

Počas celého môjho výskumu som si všimol, že sa stále znova objavujú rovnaké otázky. Tu sú zodpovedané.

Otázka: Je HitBTC bezpečný?

A: Áno, nepochybne. Berú bezpečnosť veľmi vážne a majú bezchybné výsledky. 2FA, chladiareň a extra overenie výberu sú s nimi iba špičkou ľadovca.

Otázka: Môžem použiť kreditnú kartu na HitBTC?

A: Nie, HitBTC neprijíma karty.

Otázka: Prijíma HitBTC PayPal?

A: Nie, nie je.

Otázka: Ako získam overenie na serveri HitBTC?

A: Musíte poslať podrobný e-mail s vašimi osobnými údajmi, adresou a informáciami o bankovom účte. Prečítajte si časť venovanú overeniu.

Otázka: Ako môžem financovať účet HitBTC?

A: Ak chcete uskutočniť vklad, stačí kliknúť na ikonu vkladu vedľa vybranej meny a použiť svoj bankový účet alebo SEPA prevod.

Otázka: Aké dlhé sú časy výberu

A: HitBTC nie je dobre považovaný za svoje časy výberu. Môžu trvať až 3 týždne alebo viac!

Záverečný verdikt

Nakoniec je HitBTC žiadanou platformou pre pokročilých obchodníkov. Aj keď recenzie na webe bývajú negatívne, pokročilé nástroje, engine rýchleho obchodu a podrobný informačný panel sú pozitívne v jeho prospech. Rozhodne to nie je priateľské k začiatočníkom a podpora môže spôsobiť veľa bolesti hlavy. Ale za vysoké limity, rôzne menové možnosti, podrobné informácie a veľmi nízke poplatky to stojí za to.

Každé negatívum týkajúce sa HitBTC sa týka podpory a dlhých čakacích dôb. Podľa mňa je ľahké s tým žiť. Najmä vzhľadom na bezpečnosť a flexibilitu.

HitBTC je dobrá platforma pre skúsených obchodníkov, len buďte pripravení čakať, až získate svoje peniaze.

Čítať: Najlepšie burzy bitcoinov (a iných kryptomien) za rok 2018 | Vyskúšajte týchto 11, ktoré odporúčame

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map