Recenzia výmeny bitstamp: Kompletný sprievodca

Hľadáte teda začatie obchodovania s bitcoinmi na jednej z popredných európskych bitcoinových búrz? Potom je dobré skontrolovať si našu úplnú kontrolu výmeny Bitstamp. Pristáli ste na našej bitstampi, jednej z najuznávanejších a najuznávanejších búrz na trhu. Ale môj výskum dokázal, že by mohol nemusí byť vhodný pre každého. Bitstamp je vhodný pre konkrétneho zákazníka a ak nie ste tento druh, možno nakoniec zaplatíte oveľa viac, ako by ste mali.

Pred obchodovaním si prečítajte túto čestnú recenziu stránky Bitstamp.net. Chystáte sa naučiť všetko, čo potrebujete vedieť.

Výmena bitstamp

Bitstamp je európska bitcoinová burza založená v roku 2011 a v súčasnosti má sídlo v Luxemburgu. Spoločnosť bola založená v Slovinsku a bola to prvá plne regulovaná výmena virtuálnych mien v EÚ. Ponúka jednoduchý mechanizmus nákupu / predaja na nákup BTC pomocou kreditných kariet a podrobné nástroje na obchodovanie.

Je obzvlášť obľúbený u pokročilých obchodníkov s objemom z Európskej únie (týmto sa budeme zaoberať neskôr)..

Jeho rastúci podiel na trhu, silný sentiment v komunite a prísna bezpečnosť sú dôkazom toho, že sa zotavil údajný hack.

Je to veľmoc v priemysle, najmä teraz, keď za ňou stojí blockchainoví rizikoví kapitalisti. Ale nie je to pre každého. Jeho ťažkopádne nástroje a byrokratická byrokracia ho robia najlepším pre stredne pokročilých a pokročilých obchodníkov.

Ako začiatočník som sám použil túto stránku a preskúmal ju, aby som vám z môjho pohľadu priniesol túto poctivú recenziu.

„Veríme, že bitcoiny tu zostanú. Naším cieľom je poskytovať spoľahlivé a ľahko použiteľné služby pre spoločnosti a jednotlivcov pri výmene bitcoinov. “

– Nejc Kodrič, generálny riaditeľ

Klady:

 • Prísne zabezpečenie
 • Ľahko kúpiť / predať
 • Pokročilé obchodné nástroje
 • Množstevné zľavy
 • palec horeMobilná aplikácia
 • palec hore Silná podpora komunity
 • palec hore Skvelé pre európskych obchodníkov

Zápory:

 • Nie je vhodný pre začiatočníkov
 • Invázne overenie
 • palec doleNie na celom svete
 • palec doleOmezené možnosti meny
 • palec doleVysoký poplatok za kreditnú kartu

Vlastnosti

Spoločnosť Bitstamp uzavrela partnerstvo s významnými hráčmi a rešpektuje ju veľké médiá.

Spoločnosť Bitstamp uzavrela partnerstvo s významnými hráčmi a rešpektuje ju veľké médiá.

Bezpečnosť

Bitstamp je regulovaný CSSF, Luxemburský finančný regulačný orgán. 98% finančných prostriedkov je uložených offline a vytvára každoročný audit kontroly regulačného orgánu.

Ochrana osobných údajov

Kvôli bezpečnosti je znížené súkromie. Bitstamp má vysoké prekážky pri overovaní vrátane osobných údajov, dokladu totožnosti a štandardov overovania bydliska.

Jednoduchosť použitia

Overenie je ťažké a rozhranie je trochu neprehľadné. Nákup / predaj je ale jednoduchý a prístrojová doska jednoduchá.

Obchodovanie

Vďaka podrobným nástrojom, podrobnému rozhraniu a bujným trhom sú obchodné skúsenosti spoločnosti Bitstamp jednou z najlepších búrz kryptomeny v odbore..

podpora

Podpora spoločnosti Bitstamp je komunitou veľmi rešpektovaná. Spravidla sú veľmi pohotové a rýchlo riešia problémy.

Celkovo

Bitstamp je vysoko rešpektovaná a aktívna burza, ale je najlepšie ju prenechať pokročilým obchodníkom s objemom. Vďaka systému objemových poplatkov, náročným požiadavkám na overenie a základni v EÚ je vhodný pre obchodníkov z Európskej únie s veľkým objemom, nie pre začiatočníkov. Nie je dobrá burza, aby ste si kúpili svoj prvý bitcoin.

„Bitstamp – chrbtová kosť bitcoinovej ekonomiky“ – Forbes

Vďaka vysokej regulácii, transparentnosti a osvedčeným postupom spoločnosti Bitstamp je obľúbený medzi obchodníkmi s objemom.

Vďaka vysokej regulácii, transparentnosti a osvedčeným postupom spoločnosti Bitstamp je obľúbený medzi obchodníkmi s objemom.

Ak sa chcete dozvedieť, ako kúpiť prvý bitcoin, prečítajte si tento skvelý článok o nákupe bitcoinu.

Recenzia výmeny bitstamp

Bitstamp založili v Slovinsku v roku 2011 Damijan Merlak a Nejc Kodrič ako európska alternatíva k Mt. Gox výmena v Japonsku. Podľa Kodriča to bolo na začiatku s 1 000 €, 2 notebookmi a 1 serverom.

Kvôli finančným a regulačným ťažkostiam v ich rodnom Slovinsku sa presťahovali z prevádzky do Londýna. v roku 2016 sa stala prvou plne regulovanou burzou bitcoinov v EÚ, keď jej luxemburská vláda udelila finančnú licenciu. Teraz má ústredie v Luxemburgu, ale pobočky má v Slovinsku, Veľkej Británii a USA.

Spoločnosť obchoduje v USD, ale umožňuje prevody v rámci jednotnej európskej platobnej oblasti (SEPA).

V roku 2015 spoločnosť údajne utrpela hack ktorá vyústila do krádeže ~ 19 000 BTC (5 miliónov USD v kurzoch z roku 2015). Spoločnosť však plne rehabilitovala svoj imidž a odvtedy zdvojnásobila úsilie v oblasti bezpečnosti.

Použiteľnosť stránky nie je najjednoduchšia (okrem nákupu BTC) a overenie je z dôvodu regulácie dosť náročné. Stále je v súčasnej dobe výmena viac ako 10% podielu na trhu.

Obchodníci milujú bezpečnosť, stabilitu a vysokú likviditu stránky (objem 20 000 BTC za 24 hodín k 1. 19. 18). Držitelia kritizujú nedostatok súkromia a altcoinov, ako aj vysoké poplatky za kreditné karty. Pokiaľ ide o nákup bitcoinov, litecoinov, ethereum a zvlnenie * a obchodovanie vo veľkých objemoch, bitstamp je jasným lídrom na trhu.

* Zvlnenie (XRP) – Ripple a súvisiaca kryptomena (XRP) je sieť globálnych osídlení. To znamená, že Ripple je spoločná mena, ktorá slúži ako podklad pre všetky medzinárodné prevody. Transfery sú okamžité a poplatky sú nízke. Viac informácií o tomto vzrušujúcom spôsobe platby nájdete v článku tohto podrobného sprievodcu.

Dnešná mena je neuspokojivá

Ako funguje Bitstamp?

Bitstamp je burza kryptomien. Burza je platforma, ktorá uľahčuje obchodovanie s fiat menou za bitcoiny (alebo iné meny) alebo naopak. Zhoduje kupujúceho s predávajúcim a za jeho problémy si účtuje poplatok.

Môžete si tiež kúpiť BTC priamo z Bitstampu prostredníctvom kreditnej karty. To je v kontraste so sieťou peer-to-peer, ako sú LocalBitcoins (ktorá je ako Craigslist), alebo s bitcoinovým maklérom, ako je Coinbase (ako je zmenáreň na letisku).

Funkcie bitstamp

 • skontrolovaťZaloženie: Slovinsko, 2011.
 • skontrolovaťGenerálny riaditeľ: Nejc Kodrič.
 • skontrolovaťMeny: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash, USD, EUR.
 • skontrolovaťMožnosti platby: Kreditná karta, SEPA, medzinárodný prevod, krypto.
 • skontrolovaťOverenie: Ťažký.
 • skontrolovaťRýchlosť: Krypto: Okamžité | SEPA: 1-3 dni | Bankový prevod 2-5 dní.
 • skontrolovaťApp: Android a Apple.
 • skontrolovaťObchodné nástroje: Zameriavací kríž, Fibonacci, Anotácia atď.
 • skontrolovaťÚstredie: Luxembursko.
 • skontrolovaťPoplatky: Hromadné poplatky začínajúce na 25% pri všetkých obchodoch | Poplatok za kreditnú kartu = 5%

Je bitstamp bezpečný?

Vo svojom výskume som zistil, že potenciálni používatelia sa obávali o bezpečnosť v Bitstamp. Je to hlavne kvôli hackingu, ktorý utrpel v roku 2015. Môžem s istotou povedať, že Bitstamp je dnes jednou z najbezpečnejších a najviac regulovaných búrz. V skutočnosti je to tak prísne regulované, že veľa obchodníkov tam neradi obchoduje.

Bitstamp bol vždy na špici bezpečnosti. Bola to jedna z prvých spoločností, ktorá zaviedla plne poistené chladiarenské sklady.

Spoločnosť je plne regulovaná v rámci Európskej únie, je pravidelne auditovaná a svoje interné samoregulačné postupy myslí vážne.

Je Bitstamp bezpečný? Áno. Tu je dôvod, prečo:

 • skontrolovaťNariadenia: Bitstamp je regulovaný luxemburským finančným regulačným orgánom, CSSF. Tento orgán poskytuje licenciu ako finančná výmena v EÚ.
 • skontrolovaťAuditovanie: Bitstamp každoročne kontroluje jeden z používateľov veľká štvorka.
 • skontrolovaťInterné postupy: Spoločnosť sa venuje vnútorným bezpečnostným praktikám a tvrdí, že je značne regulovaná samým sebou.
 • skontrolovaťSkladovanie v chlade: 98% jeho rezerv BTC je uložených offline a je úplne poistených.
 • skontrolovať2FA: Bitstamp má štandardné dvojfaktorové overenie na ochranu vášho účtu.
 • skontrolovaťZabezpečenie nahraných dokumentov: Citlivé doklady totožnosti sú chránené prostredníctvom Celkom dobré súkromie šifrovanie.
 • skontrolovaťProti praniu špinavých peňazí: V súlade s postupmi proti praniu špinavých peňazí sa vyžaduje dôkladné overenie. To má zabezpečiť stabilitu a zmierniť riziko.

Aké sú poplatky za bitstamp pre používateľov v USA / EÚ?

Bitstamp prijíma širokú škálu možností vkladu a pracuje na základe rozpisu poplatkov podľa stupňovitosti. Čím viac obchodujete, tým menej platíte. Všeobecne sú poplatky nízke, ale sú o niečo vyššie ako konkurencia. Sentiment komunity súhlasí s tým, že bitstamp je dobrý pre obchodníkov v EÚ a pre veľké objemy, ale pre ostatných trochu drahý.

Poplatky sú nasledovné:

SEPA

 • skontrolovaťZáloha: ZADARMO
 • skontrolovaťOdstúpenie: 0,90 EUR

Extrémne lacné fiatové vklady v rámci EÚ robia Bitstamp výhodným pre obchodníkov z EÚ.

Kreditná karta

 • kontrola5%

Bitstamp International Wire

 • skontrolovaťZáloha: 0,005% (min.: 7,5 USD / EUR | max.: 300 USD / EUR)
 • skontrolovaťOdstúpenie: .09 (min .: 15 USD / EUR)

Kryptomena

 • checkVklad a výber BTC, LTC, ETH a XRP je zadarmo.

Debetná karta

 • checkBitstamp ponúka jednoduché a relatívne rýchle výbery z debetných kariet, ďalší dôvod, prečo sa zákazníkom páči – minimálne 10 dolárov až do 1 000 dolárov a 2% za čokoľvek nad 1 000 dolárov.

Poplatky za obchodovanie s bitstampom

Bitstamp funguje na základe harmonogramu poplatkov za obchodovanie podľa objemu. Pri 30-denných objemoch do 20 000 dolárov je poplatok mierne vysoký (0,25%). Ak obchodujete nad 20 000 000 dolárov (kto v súčasnosti nie je?), Je to dosť nízke (0,1%). Tu je celý graf:

Výška poplatku závisí od 30-denného objemu v USD

Úplné vysvetlenie poplatkov spoločnosti Bitstamp nájdete v časti stránka poplatkov.

Poplatok za bitstamp v porovnaní s konkurenciou

Poplatky za bitstamp sú všeobecne považované za vysoké. Je to cena, ktorú platíte za bezpečnosť a stabilitu. Tu je ukážka, ako sa vyrovnáva proti konkurencii.

 • skontrolovaťBitstamp: 0,25% obchodný poplatok | 5% poplatok za kreditnú kartu
 • skontrolovaťBittrex: 0,25% obchodný poplatok.
 • skontrolovaťCoinbase: Štandardný nákup / predaj 1,49% | 3,99% poplatok za kreditnú kartu.
 • skontrolovaťLocalBitcoins: Žiadne „poplatky“ | 1% provízia z predaja | Vyššie ceny mincí
 • skontrolovaťCEX.IO: Poplatok tvorcu –16% | Poplatok za prevzatie –25% | Vklad na kreditnú kartu – 3,5% + 0,25 USD (0,24 EUR) | Výber kreditnej karty – 3,80 USD (3,50 EUR)

Čo sú limity obchodovania, vkladu a výberu Bitstamp pre overených používateľov?

Bitstamp je zriedkavý v tom, že svojim overeným používateľom nekladie nijaké tvrdé limity. Po overení účtu (zistite, ako to urobiť ďalej!), Sa na vás nebudú vzťahovať mesačné limity. Podpora však bude pravidelne vyžadovať informácie a bude od vás vyžadovať podrobnosti, najmä keď limity začnú presahovať 10 000 dolárov.

Môže sa stať, že budete mať meškanie alebo budete musieť odpovedať na určité otázky. Napríklad jeden používateľ tvrdil, že burza sa pýtala, odkiaľ získal svoje bitcoiny, či bol pridružený k akejkoľvek inej burze a či použil niektorú zo svojich mincí na hazardné hry..

Neoverení používatelia nemajú povolené používať platformu.

Ttu sú správy naprieč sociálnymi médiami a fórami o overovaní, výbere a vkladoch môže niekedy trvať oveľa dlhšie, ako sa očakávalo.

Niekoľko ľudí nahlásilo dlhé čakanie na overenie

Niekoľko ľudí nahlásilo dlhé čakanie na overenie

Spoločnosť varuje pred možnými oneskoreniami prostredníctvom bannera na webovej stránke.

Horný zelený banner varuje pred problémami s overením v dôsledku preťaženia.

Horný zelený banner varuje pred problémami s overením v dôsledku preťaženia.

Ako nakupovať bitcoiny z EÚ / USA pomocou Bitstamp

Bitstamp predstavuje jeden z najpohodlnejších spôsobov, ako sa môžu americkí alebo európski zákazníci dostať k niektorým studeným tvrdým BTC. Pre zákazníkov z EÚ a USA existujú dve hlavné možnosti: bankový účet alebo kreditná karta. Kreditná karta je k dispozícii všetkým zákazníkom v EÚ, Veľkej Británii a USA. Pre zákazníkov z EÚ sú prevody SEPA rýchle a lacné. Pre amerických zákazníkov existuje medzinárodný bankový prevod. Časy vkladov môžu byť niekedy nespoľahlivé.

Nákup je dosť jednoduchý, najskôr si ho však musíte overiť. Ak to nie je niečo, s čím by ste chceli rokovať, zvážte inú výmenu.

Krok 1) Zaregistrujte sa a získajte svoje používateľské meno a heslo

Ísť do Bitstamp.net a kliknite na Registrovať vpravo hore.

Tu nájdete registračné tlačidlo Zadajte niekoľko podrobností a ste pripravení prejsť na ďalší krok.

Zadajte niekoľko podrobností a ste pripravení prejsť na ďalší krok.

Teraz dostanete e-mail s náhodne vygenerovaným používateľským menom a heslom.

Teraz dostanete e-mail s náhodne vygenerovaným používateľským menom a heslom.

Teraz sa vráťte späť na Bitstamp a prihláste sa pomocou svojich prihlasovacích údajov. Okamžite sa zobrazí výzva na zmenu hesla. Nezabudnite nastaviť veľmi silné heslo.

Dobre. Bolo to ľahké. Teraz môže začať zábava.

Dobre. Bolo to ľahké. Teraz môže začať zábava.

Krok 2) Overte svoj účet

Do Bitstampu človek jednoducho nevkročí

Požiadavky na overenie bitstamp

Bitstamp je prísne regulovaný a je v súlade s postupmi Know Your Customer (KYC) a Anti-Laundering (AML). Aby spoločnosť udržala krok s týmito vysokými štandardmi finančného odvetvia, chce vedieť, že sa za týmto účtom skrývate skutočne vy.

Ak chcete získať overenie, musíte spustiť proces kliknutím na položku Overenie osobného účtu.

Ak chcete získať overenie, musíte spustiť proces kliknutím na položku Overenie osobného účtu.

Zadajte svoje osobné údaje.

Zadajte svoje osobné údaje.

Overte svoj doklad totožnosti. Venujte zvláštnu pozornosť požiadavkám. AK NEDODRŽIAVATE TIETO PRAVIDLÁ, VÁŠ DOKUMENT NEPREDSTAVÍ OVERENIE. Toto vlákno Reddit jasne vysvetlí problémy. Používateľ Domerocked7 (kde ľudia prichádzajú s týmito menami?) Hovorí:

“Čakali 8 dní na overenie, nakoniec odpovedali, že sa im nepáči farebná naskenovaná fotografia môjho dokladu, ktorú som odoslal.” Teraz predpokladám, že musím počkať ďalších 7-8 dní ?! “.

Overte sa podľa nasledujúcich pravidiel

Overte sa podľa nasledujúcich pravidiel.

Musíte uviesť obe strany svojho občianskeho preukazu.

Musíte uviesť obe strany svojho občianskeho preukazu.

Na záver overte údaje o vašom bydlisku. Opäť venujte osobitnú pozornosť požiadavkám.

Na záver overte údaje o vašom bydlisku. Opäť venujte osobitnú pozornosť požiadavkám.

V týchto vzrušujúcich časoch pre bitcoin trpí Bitstamp (podobne ako konkurencia) veľkým preťažením. Objem obchodov na Bitstamp zvýšil v roku 2017 ohromujúcich 1 384%! Bitstamp čelí plošným oneskoreniam. Tu je ich úradné vyhlásenie. Nebuďte prekvapení, keď uvidíte meškanie niekoľko týždňov alebo viac.

Teraz stačí počkať.

Krok 3) Vkladové prostriedky

V hornom menu kliknite na Vložiť.

V hornom menu kliknite na Vložiť.

Krok 4) Vyberte si spôsob vkladu

Keby som len investoval, keď to bola cena bitcoinu, povedal.

Keby som len investoval, keď to bola cena bitcoinu, povedal.

Krok 5) Nakúpte bitcoiny

Nákup bitcoinov je v skutočnosti najjednoduchšia časť celého procesu. Prejdite do obchodnej sekcie a vyberte okamžitý nákup. Takto sa automaticky kúpia bitcoiny za najnižšiu cenu na trhu. Mali by ste nastaviť limitnú objednávku. Takto nastavíte limit ceny, za ktorú ste ochotní kúpiť bitcoin.

Stránka okamžitej objednávky je rovnako jednoduchá a jednoduchá.

Stránka okamžitej objednávky je rovnako jednoduchá a jednoduchá.

Recenzie Bitstamp: Je Bitstamp bezpečný? Je to podvod? Je to najlepšia a najlacnejšia burza?

Napriek hackingu v roku 2015 si Bitstamp udržal v komunite dobrú reputáciu. Je to jedna z najuznávanejších búrz na trhu. Komunitný sentiment a dôvera sú silné; zákazníci však s meškaním čoraz viac nepokojne rastú. To však nemení nič na fakte, že na rozdiel od mnohých konkurentov je Bitstamp takmer všeobecne obľúbený.

Podpora má určite svoje problémy, ale v Reddite sú dosť aktívne. Môžete otvoriť lístok a väčšina problémov sa rýchlo vyrieši.

„Bitstamp je burza digitálnych aktív veľkej štvorky, ktorá si získala dôveru globálnej blockchainovej komunity“

– Finder.com

Pozitívne recenzie zamerané na dobrú zákaznícku podporu, rýchle vklady, jednoduché rozhranie a ľahký nákup. Negatívne recenzie, dosť zaujímavé, zamerané na zlú zákaznícku podporu, pomalé vklady a ťažkosti s obchodovaním. Zdá sa, že skúsenosti, ktoré máte, veľmi závisia od toho, či sa k vám dostane zákaznícka podpora. Pozrite sa na toto vlákno z webovej stránky s recenziou:

Obaja používatelia majú presne opačnú skúsenosť.

Obaja používatelia majú presne opačnú skúsenosť.

Dobré recenzie hovoria:

 • checkVelká podpora
 • checkEasy na nákup
 • checkGreat obchodovanie
 • checkFast SEPA vklady
 • checkCredit karta
 • checkVysoká dôvera

Zlé recenzie hovoria:

 • checkTerrible Podpora
 • checkDeposits sa nezobrazia
 • bolesti hlavy checkVerification

Verdikt: Bitstamp je renomovaná a bezpečná burza s vysokou dôverou komunity. Celkovo sú skúsenosti dobré a podpora sa vás týka. Ak čakáte, otvorte lístok a choďte na pomoc do Redditu. Jeden užívateľ fóra výstižne zhrnul Bitstamp v tomto komentári:

“Bitstamp je úplne v poriadku.” Toľko zlých recenzií tu sú iba sťažnosti na to, ako nemôžu získať účet, keď sa celý svet pokúša obchodovať s kryptami. Som s bitstampom takmer 4 roky a mal som nulové problémy. Ak nie ste idiot a neviete správne vyplniť formuláre, bitstamp funguje perfektne. “

Najlepšie 3 alternatívy bitstamp pre zákazníkov z USA

Bitstamp je skvelá výmena, ale niet pochýb o tom, že je zameraný na zákazníkov z EÚ. Rýchle prevody SEPA z nej robia výber pre Európanov. Overovanie je tiež hlavnou bolesťou hlavy. Ak ste americkým zákazníkom, ktorí hľadajú lepšie možnosti vkladu alebo viac súkromia, tu sú 3 najlepšie alternatívy bitstamp.

1) LocalBitcoins

Logo LocalBitcoins.com

LocalBitcoins je tzv. Peer-to-peer (P2P) burza. Niekto to nazýva eBay bitcoinov. Je oveľa menej bezpečný ako Bitstamp, ale ponúka neprekonateľné súkromie. Všetko je stopercentne anonymné a založenie účtu vám nezaberie vôbec žiadny čas. Zaregistrujte sa, vyberte si svojho predajcu a plaťte anonymne pomocou nespočetného množstva možností!

2) Coinbase

Logo výmeny Coinbase

Coinbase je popredná bitcoinová burza na webe. Obchodovalo sa tu s kryptomenou v hodnote viac ako 20 miliárd dolárov. Pre prvýkrát kupujúcich, ktorí chcú nakupovať pomocou kreditnej karty, je to zďaleka najlepšia voľba. Poplatok za kreditnú kartu je nižší ako Bitstamp (3,99%) a navigácia na webe je oveľa ľahšia. Skontrolujte toto hĺbkové preskúmanie Coinbase pred nákupom u nich.

3) Bittrex

Logo výmeny Bittrex

Bittrex je jednou z popredných búrz na webe. Ponúka množstvo mien na výber a širokú škálu možností vkladov. Najlepšie na Bittrexe je škála altcoinov dostupných na obchodovanie. Rovnako prísne regulovaná je aj pri Bitstamp, takže tiež čakajte prekážky pri overovaní.

Porovnanie výmeny bitcoinov: Coinbase vs. Bitstamp – čo je lepšie?

Coinbase a Bitstamp sú dve z najdôveryhodnejších mien na trhu. Pokiaľ ide o nákup bitcoinu pomocou kreditnej karty, tieto dve mená nevyhnutne padnú do hlavy. Oba sú silne regulované, bezpečné a rýchle; slúžia však na dva úplne odlišné účely.

Pozrime sa na rozdiel medzi nimi.

Vitamíny Coinbase

 • skontrolovaťMeny: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash.
 • skontrolovaťPlatba: Kreditná karta, bankový prevod, bankový účet.
 • skontrolovaťOverenie: Áno.
 • skontrolovaťRýchlosť: Okamžité pre kreditné karty | 1-5 dní pre banku alebo bankový prevod.
 • skontrolovaťApp: Áno.
 • skontrolovaťGDAX: Coinbase je jedinečný ako sprostredkovateľ, pretože je viazaný na poprednú burzu. GDAX je bitcoinová burza prepojená s Coinbase, kde môžete obchodovať s ďalšími používateľmi kryptomeny. Medzi týmito dvoma prostriedkami môžete ľahko presúvať peniaze.
 • skontrolovaťProgram sprostredkovania: Ich program odporúčaní je čistým bonusom. Zarobíte 10 dolárov v bitcoinoch ZDARMA pre každého, koho odporučíte a ktorý kúpi 100 alebo viac dolárov za BTC.

Tu sú niektoré z výhod používania Coinbase:

 • skontrolovaťDôvera komunity: Vysoký.
 • skontrolovaťVhodné pre začiatočníkov: Áno.
 • skontrolovaťPoplatok za kreditnú kartu: 3,99%.
 • skontrolovaťZabezpečenie: Veľmi vysoko.

Verdikt: Coinbase pre začiatočníkov a zákazníkov z USA. Bitstamp pre zákazníkov z EÚ. Poznámka: toto je na nákup bitcoinu, nie na obchodovanie.

Coinbase je sprostredkovateľ, ktorý predáva iba BTC. Na obchodovanie s kryptami však môžete použiť GDAX. Rozhranie Bitstamp je dostatočne jednoduché, ale pre nových používateľov môže byť veľmi zastrašujúce. Prekážkami pri overovaní je bolesť hlavy bez ohľadu na to, kde máte bydlisko, takže tomu nijako neuniknete. Coinbase vo všeobecnosti ponúka najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob získavania bitcoinu pre nových používateľov. Jednoduchosť prevodov SEPA pre obyvateľov EÚ je však príliš ťažké ignorovať. Takže podľa môjho názoru, ak ste v EÚ, stačí použiť Bitstamp. Ak ste v USA, Coinbase.

Prečítajte si celú recenziu Coinbase tu!

Bitstamp – časté otázky

Prešiel som si web kvôli informáciám. Nahliadol som do najhlbších a najtemnejších oblastí internetu. Dokonca som navštívil Bitstamp. Výsledkom sú tieto úžasné časté otázky, ktoré vám pomôžu odpovedať na vaše otázky.

Neobchodujte s bitstampom, kým si ich neprečítate.

Otázka: Je bitstamp bezpečný?

Odpoveď: Áno. Bitstamp je jednou z najuznávanejších búrz. Je plne licencovaný a regulovaný. Prísne požiadavky na overovanie a dôsledné vládne audity z neho robia jedno z najbezpečnejších miest na obchodovanie.

Otázka: Prijíma bitová známka kreditné karty?

Odpoveď: Áno, bitcoiny si môžete kúpiť kreditnou kartou od spoločnosti Bitstamp. Poplatok je 5%.

Otázka: Je bitstamp tiež peňaženka?

Odpoveď: Áno. Na stránke môžete uložiť svoje BTC. Toto sa však neodporúča. Kedykoľvek sú vaše súkromné ​​kľúče uložené inde, vystavujete sa riziku. Do peňaženky si nechajte iba to, čo je potrebné na obchodovanie. Presuňte svoje BTC do peňaženky, ktorú ovládate. Popremýšľajte o tom ako s hotovosťou – v zadnom vrecku by ste nenechali svoje celoživotné úspory, však? Majte hotovosť po ruke pre to, čo potrebujete, a zvyšok si nechajte na svojom bankovom účte.

Otázka: Funguje bitstamp v USA?

Odpoveď: Do mája 2017 spoločnosť Bitstamp neumožňovala americkým zákazníkom používať kreditnú kartu. Teraz môžu zákazníci v USA používať na nákup mincí kreditnú kartu.

Otázka: Ako dlho trvá vklad?

Odpoveď: Podľa podpory by prevody SEPA mali trvať až 24 hodín. Niekedy až 3 dni. Medzinárodné bankové prevody môžu trvať až 5 dní.

Otázka: Ako dlho trvá overenie bitovej známky?

Odpoveď: Podpora tvrdí, že overenie zvyčajne trvá 3 pracovné dni;

Ak máte nejaké problémy s bitstampom, otvorte lístok so zákazníckou podporou.

Čo sa páči / nepáči Cryptopositive

Bitstamp má čo ponúknuť, ale jeho chyby je ťažké ignorovať. Ale chcem Bitstamp posúdiť za všetko, čo je, a nie za to, čo nie je.

Inzeruje sa ako jeden z najbezpečnejších, najspoľahlivejších a najlikvidnejších spôsobov obchodovania s bitcoinmi, litecoinmi, zvlnením a ethereom. Nie je to však jedna z komplexnejších výmen. Napriek tomu má Bitstamp v porovnaní s mnohými inými burzami niektoré skutočne atraktívne vlastnosti.

Páči sa mi

 • Bezpečnosť / stabilita: Niektorým výmenám by ľahko mohlo dôjsť nejaké detské suterény a neboli by sme o nič múdrejší. To nie je Bitstamp. Vaše peniaze sú tu chránené obchodnou licenciou EÚ a prísnym vládnym dohľadom. 2FA je k dispozícii pre zvýšenie bezpečnosti. Skontrolujte toto vysvetľujúce video o dvojfaktorovej autentifikácii.
 • Obchodné rozhranie: Nie je to priateľské pre začiatočníkov, ale pre skúsených obchodníkov je rozhranie vražedné. Existuje veľa úžasných nástrojov, ktoré vám pomôžu rozpoznať vzorce a využiť neefektívnosť trhu. Prináša tiež nostalgické spomienky na videohry zo začiatku 90. rokov.
 • Zjednodušený nákup: Nákup kreditnou kartou alebo SEPA / bankovým prevodom je taký ľahký, že by som to zvládol aj ja. A to už niečo hovorí.
 • palec horeBez limitov: Bitstamp vám skutočne umožní siahnuť po hviezdach digitálnej meny. Pre obchodovanie neexistujú žiadne prísne limity. Čím viac obchodujete, prekážky overenia sa zvyšujú, ale neexistuje žiadny strop.

Nemá rád

Hej, keby bolo všetko perfektné, život by bol nudný!

 • Dôkladné overenie a rušivé podrobnosti
 • Možnosti obmedzenej meny
 • palec doleVysoké poplatky za kreditné karty

Konečný verdikt našej kontroly výmeny bitstampov

Bitstamp je jednou z najväčších, najdôveryhodnejších a najuznávanejších búrz na trhu. Vďaka vysokej bezpečnosti, podrobným obchodným nástrojom, zjednodušenému procesu nákupu a stabilite je jednou z najbezpečnejších obchodných platforiem. Ale platíte za to, čo dostanete.

Ak chcete použiť Bitstamp, budete musieť vykonať nejaké vážne overenie. Okrem toho budete platiť o niečo vyššie poplatky. Môžete tiež obchodovať iba s bitcoinmi, litecoinmi, éterom, zvlnením a Bitcoinová hotovosť rovnako ako USD a EUR.

Ak chcete rýchle, bezpečné a stabilné obchodné trhy, Bitstamp je jedným z najlepších, na ktorých sa dá začať obchodovať. Upozorňujeme, že jeho overovacie prekážky a podrobné rozhranie znamenajú, že nie je užívateľsky príjemný.

Verdikt: Bitstamp je vhodný pre serióznych obchodníkov, najmä z EÚ. Aby to stálo za to hádka, potrebujete vážny objem obchodov. Ak chcete viac súkromia, vyskúšajte LocalBitcoins. Ak chcete širšiu škálu mincí, vyskúšajte Bittrex alebo Poloniex.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map