Recenzie Binance: Všetko, čo potrebujete vedieť

Burza Binance je jednou z najlepších platforiem na výmenu kryptomien na trhu. Ak hľadáte zábavné a vzrušujúce miesto pre špekulácie so vzácnymi a vysoko potenciálnymi mincami, našli ste ho. Prečítajte si našu celú recenziu o Binance a urobte si informovaný výber. Od otvorenia svojich dverí sa ale veľa zmenilo a skrýva sa v nich niekoľko temných tajomstiev.

Naša aktualizovaná recenzia burzy Binance Bitcoin pokryje všetko, čo potrebujete vedieť. Pred čítaním neobchodujte.

Výmena Binance

Binance zaujala svet útokom, aby sa stala vedúcou burzou. Vzácne a vysoko potenciálne altcoiny, jedinečné ceny Maserati a výhodné ceny za suterén spôsobili jeho nárast z 0 na lídra na trhu za pouhých 6 mesiacov. Dokonca sa to prihlásilo 240 000 nových používateľov za jednu hodinu.  Čo ho však robí skutočne jedinečným, je jeho inovatívny zodpovedajúci motor. Tvrdí, že je najvyspelejšou burzou na trhu, schopnou párovania 1,4 milióna obchodov za sekundu.

To všetko prispieva k vysoko dôveryhodnej, rešpektovanej a želanej výmene.

Ale nie je to dokonalé. O obchodovaní s bitcoinmi na Binance je potrebné vedieť veľa (najmä pokiaľ ide o poplatky).

Kvôli množstvu zlých informácií je formovanie názoru ťažké.

Preto som vytvoril tohto sprievodcu.

Klady:

 • Nízke poplatky
 • Vysoká likvidita
 • Zriedkavé mince
 • Unikátne darčeky
 • palec horeVysoký sentiment komunity
 • palec horeApp
 • palec hore Mimoriadne rýchle

Zápory:

 • Iba krypto
 • Žiadne frakčné obchodovanie (vysvetlenie neskôr)
 • palec dole vysoké poplatky za výber z niektorých mincí

Vlastnosti

Bezpečnosť

Napriek tomu, že je tajomné, ako chráni fondy, dôvera v komunitu je vysoká. Okrem štandardnej 2FA existuje niekoľko ďalších podrobností. Stránka vám neustále pripomína bezpečnostné opatrenia počas celej vašej cesty.

Ochrana osobných údajov

Binance nevyžaduje overenie pre účty úrovne 1. Takto môžete vyberať až 2 BTC za deň. Úroveň 2 vám umožňuje vybrať 50 BTC za deň a vyžaduje iba preukaz totožnosti s fotografiou.

Priateľský k začiatočníkom


Všetky funkcie Binance sťažujú začiatočníkom, najmä ich obchodné rozhranie. Aj základný pohľad je ťažko pochopiteľný. Je tiež iba kryptomena, takže na získanie mincí nemôžete použiť kredit na hotovosť. Niektoré už musíte mať.

Poplatky

Napriek veľmi nízkym poplatkom za obchodovanie sú poplatky za výber niektorých coinov astronomické. Ak chcete vzácne mince, ich odstránenie z webu bude stáť kráľovské výkupné.

podpora

Binance je skutočne medzinárodná operácia. Má renomovanú viacjazyčnú zákaznícku podporu. Sú aktívne na Reddite a zvyčajne dosiahnuteľní. Nevýhodou je, že oblasť podpory chýba a obsahuje články so zlou angličtinou.

Výkon

Obchodný motor spoločnosti Binance je na špičkovej úrovni.

Reputácia

Na rozdiel od väčšiny ostatných búrz som našiel pár príspevkov, ktoré badmouthing Binance. Komunita to miluje.

Celkovo

Nízke poplatky, vysoký výkon a tekuté knihy plné altcoinov? Čo sa nepáči? Skaly Binance.

Zloženie: 100% bavlna.V tomto článku sa dozviete, ako bezpečne uložiť svoje bitcoiny.

O burze Binance

Binance je ázijská burza digitálnych aktív, ktorá kombinuje technológie a financie. Uľahčuje výmenu digitálnych menových párov s najvyspelejším motorom na svete (schopným spracovanie 1,4 milióna objednávok za sekundu) Pôvodne financovaný prostredníctvom počiatočnej ponuky mincí (ICO) **, teraz získal podporu od rizikového kapitálu a rýchlo sa dostal na vrchol trhu.

Jeho hlavnými výhodami sú rozsah vzácnych altcoinov, knihy likvidných objednávok (BTC nie je ani najobchodovanejším majetkom k 26. 1. 18) a komicky nízke obchodné poplatky. Ale tiež sa mi páčilo jeho zapojenie do komunity a darčeky. Je to jedna z mála výmen, ktorá skutočne umožňuje používateľom podieľať sa na pridávaní nových obchodných párov, čo je pomerne častá udalosť.

recenzia výmeny bitcoinov

Binance je rovnako jedinečný a zábavný ako likvidný a ziskový.

Binance má svet kryptomien. Svoje brány otvorila v polovici roku 2017 a už teraz vyletela hore. V súčasnosti je to popredná burza z hľadiska 24-hodinového objemu (2,2 miliardy dolárov k 26. januáru 2018).

Ďalšou jedinečnou funkciou, ktorá priťahuje pozornosť obchodníkov, je natívna minca platformy, Binance Coin. Je to nielen skvelá investičná príležitosť (dozviete sa prečo neskôr), ale umožňuje vám znížiť obchodný poplatok na polovicu.

Nie je to priateľské k začiatočníkom, ale vynahradzuje to nespočetné množstvo spôsobov.

** ICO – Počiatočná ponuka mincí je prostriedkom crowdfundingu sústredeného okolo kryptomeny. Spustenie v zásade ponúka „tokeny“, ktoré je možné po spustení projektu zameniť za menu, bitcoiny alebo iné mince. Čítať úplné vysvetlenie na Wikipédii.

Vlastnosti Binance:

 • skontrolovaťZaloženie: 2017
 • skontrolovaťGenerálny riaditeľ: Chengpeng Zhao
 • skontrolovaťMeny: 188 Obchodné páry
 • skontrolovaťMožnosti platby: Krypto
 • skontrolovaťOverenie: Žiadne overenie pre úroveň 1 | Preukaz totožnosti pre úroveň 2
 • skontrolovaťRýchlosť: Okamžité vklady | Rýchle obchody
 • skontrolovaťApp: Áno
 • skontrolovaťObchodné nástroje: Základné a rozšírené zobrazenie
 • skontrolovaťÚstredieZloženie: 100% bavlna.Linkedin hovorí Ázia. Január 2018 Povesti Získajte Tokio. Generálny riaditeľ Chengpen Zhao uviedol, že tím bol „rozložený“ v národnej televízii.
 • skontrolovaťPoplatky: .1% (0,05% s BNB)

Ako funguje bitcoinová burza?

Keď obchodujete, nekupujete ani nepredávate z platformy. Ak chcete obchodovať na Binance, musíte už mať kryptomenu peňaženka, ktorej dôverujete (alebo offline v hardvérová peňaženka. VEĽMI BEZPEČNÉ).

Čo je to Binance?

Binance je burza digitálnych aktív, ktorá sa zhoduje s kupujúcimi a predávajúcimi. Obchodovanie medzi kryptami a kryptami sa uskutočňuje medzi používateľmi a burza si za svoje problémy účtuje poplatok. Na rozdiel od mnohých búrz si od Binance nemôžete kúpiť kryptomenu.

Ak už svoje kryptomenu máte, choďte na burzu, vložte a vyberte svoju obchodný pár**.

Binance nie je sprostredkovateľom bitcoinov (platforma, ktorá vymieňa fiat menu za BTC).

**Obchodný pár – Pojem na párovanie dvoch mien na obchodovanie. Napríklad BTC / ETH. V takom prípade súhlasíte s obchodovaním svojich BTC za ETH alebo naopak.

kryptomena obchodného páru

Najobľúbenejšie páry BTC sú vpravo hore spolu s funkciou vyhľadávania. Teraz môžete kúpiť alebo predať ADA za BTC.

Je Binance bezpečný?

Bol som si istý, že trochu pochybné operácie a základňa v Ázii spoločnosti Binance niektorých používateľov odradia. Skutočnosť, že je na trhu taký nový, je ďalším faktorom, ktorý ľudí výrazne ovplyvňuje. Netreba dodávať, že mnohí pristupovali opatrne.

preskúmanie výmeny binance

Binance – Upozornenie na bezpečnostné riziko.

Binance Review: Podvod alebo dobrá krypto burza?

Binance tvrdí, že sa venuje vašej bezpečnosti. Boli jedinou výmenou, ktorú som používal a ktorá mi pravidelne pripomínala bezpečnostné postupy. O svojich bezpečnostných protokoloch však nie sú príliš otvorení. Ich stránka About tvrdí: „viacúrovňová & multiklastrovaná ”architektúra systému – nech už to znamená čokoľvek.

Napriek obavám si však Binance získal srdcia komunity. Okrem štandardných postupov 2FA existujú a počet dobrých znamení pre Binance:

 • Zloženie: 100% bavlna.Reddit.com/r/Binance – Binance’s sub je dosť pozitívny. Väčšina používateľov je k burze priateľská a tvrdí, že je bezpečná. Toto vlákno kde sa nový používateľ pýta na bezpečnosť, je dobrým príkladom.
 • Zloženie: 100% bavlna.Chenpeng Zhao – Generálny riaditeľ je dobre známy a rešpektovaný, počas svojej kariéry pracoval na mnohých blockchainových projektoch.
 • Zloženie: 100% bavlna.Vysoký sentiment komunity – Binance má hviezdnu reputáciu.
 • Zloženie: 100% bavlna.Podpora rizikového kapitálu – Po ICO spoločnosti to zjavne bolo vyzbieral o 10 miliónov dolárov viac vo financovaní z Hlavné mesto čiernych dier. Jeho finančná základňa je bezpečná.

Verdikt: Bezpečnostné kontroly.

Aké sú poplatky spoločnosti Binance za obchody / výbery?

Binance účtuje byt .1% poplatok na všetky uskutočnené obchody.

Na rozdiel od rivalov, ktorí účtujú poplatky výrobcom / príjemcom alebo zvyšujú ceny svojich mincí kvôli zisku, je Binance transparentný, priamy a ľahko pochopiteľný.

Ale má to háčik …

Binance nejaké má veľmi vysoké poplatky za výber pre altcoiny. Výber bitcoinu alebo ethereum je viac-menej štandardný, avšak pri niektorých ďalších coinoch môžu byť poplatky hranične vydierateľné. Ako výstižne uvádza užívateľ Reddit „arbitrarical“:

“Podvádzanie používateľa na otvorenom priestranstve.” Je to zábavné. CRYPTOCURRENCY BOL ZNAMENÝ NA ZASTAVENIE TENTO STREDOVOĽA *********, BINANCE. “

Preháňajú to, ale to odráža sentiment mnohých na webe.

Poplatky za výber

Tu sú poplatky za výber populárnych altcoinov:

 • skontrolovaťZvlnenie: 0,15 XRP
 • skontrolovaťPomlčka: 0,002 DASH
 • skontrolovaťIOTA: 0,5 IOTA
 • skontrolovaťMonero: 0,04 XMR

Vyššie poplatky majú odradiť od veľkého počtu malých transakcií a podporiť likviditu. Logika je taká, že ak bude používateľov odrádzať od výberu, bude s nimi pravdepodobnejšie pokračovať v obchodovaní.

To však nerobí všetkým radosť.

recenzie používateľov výmeny binance

Neváhajte a rozšírite rozsah vlákno poplatkov za výber na Reddite vidieť, čo hovoria používatelia od januára 2018.

Profesionálny tip:

Keď obchodujete so vzácnymi mincami, poplatky budú vysoké. Takto to je. Žiadna výmena nebude uspokojiť všetky vaše túžby. Ak vás zaujíma konkrétna minca, urobte si prieskum, aby ste zistili, ktorá burza za ňu ponúka najlepšie poplatky. Prejdite na Coinmarketcap.com a vyhľadajte svoju menu. Kliknite na Trhy a uvidíte všetky burzy ponúkajúce vaše mince. Odtiaľ Google, že výmena + poplatok za výber. Porovnajte a vezmite najlepšiu ponuku.

Čo je to BNB Coin?

Binance Coin (BNB) je vlastná kryptomena Binance. Dá sa kúpiť alebo predať na burze. Spoločnosť Binance ich pôvodne vytvorila 200 miliónov a plánuje každý štvrťrok použiť 20% svojich ziskov na ich odkúpenie … a zničiť ich!

Binance odkúpi svoj token a zlikviduje polovicu z nich, čím obmedzí ponuku a zvýši hodnotu.

BNB je možné použiť na úhradu poplatkov za obchodovanie a výber z webu. Ak používate BNB na zaplatenie poplatkov za obchodovanie, poplatok je .05%. Zľava sa bude každoročne znižovať.

preskúmanie

Ako sa porovnávajú poplatky za obchodovanie spoločnosti Binance s konkurenciou?

V porovnaní s konkurenciou nie sú poplatky stále také zlé. Ak vezmeme do úvahy, čo ušetríte na poplatkoch za obchodovanie, nakoniec sa to pravdepodobne vyrovná, ak neurobíte príliš veľa výberov.

Ak veľa obchodujete a nevykonávate veľa výberov, je to mimoriadne lacná platforma.

Takto postupuje do konkurencie:

 • skontrolovaťBitstamp: .25% obchodný poplatok | 5% poplatok za kreditnú kartu
 • skontrolovaťBittrex: .25% obchodný poplatok
 • skontrolovaťLocalBitcoins: Žiadne „poplatky“ | 1% provízia z predaja | Vyššie ceny mincí
 • skontrolovaťCEX.IO ” Poplatok výrobcu: 0,16% | Poplatok za prevzatie –25%

Aké sú limity spoločnosti Binance pre overených / neoverených používateľov?

Ďalšou z mojich obľúbených výhod Binance je skutočnosť, že môžete vkladať, obchodovať a vyberať menu bez overenia. Ak však chcete odblokovať vyššie limity, musíte si so spoločnosťou urobiť trochu viac osobného.

Tu sú Aktuálne limity Binance pre rôzne úrovne:

 • skontrolovaťÚroveň 1: Môže vyberať až 2 BTC za deň
 • skontrolovaťÚroveň 2: Môže vyberať až 50 BTC za deň. Vyžaduje sa vládne ID

Pre vyššie sumy môžete ísť až na úroveň 3 (zalapať po dychu!). Ak to chcete urobiť, musíte kontaktovať spoločnosť.

Aké sú požiadavky na overenie Binance pre úroveň 2?

Ak chcete prelomiť reťazce mizerných 2 BTC za deň, výberový limit, vylepšením získate 50 BTC denne na hranie. Na rozdiel od mnohých iných búrz nie je overenie Binance také ťažké alebo invazívne. Postačí iba vládny preukaz.

Najskôr kliknite na malú hlavičku v pravom hornom rohu a potom odošlite svoje dokumenty kliknutím na jeden z dvoch odkazov na stránke.

binance-level2

Kliknite na malú hlavičku v pravom hornom rohu a potom odošlite svoje dokumenty

Teraz stačí vyplniť podrobnosti a nahrať fotografie prednej a zadnej strany dokumentu.

Vyplňte podrobnosti a nahrajte fotografie.

V porovnaní s inými, invazívnejšími výmenami (*** kašeľ **** Bitstamp *** kašeľ ***) je to relatívne bez bolesti. Čakáte iba na podporu, ktorá vás overí. Keď už hovoríme o podpore …

Aká je zákaznícka podpora Binance?

Zákaznícka podpora je rovnaká ako rozhodcovia v športe: ľahký terč na potlačenie hnevu. Takmer každá výmena, ktorú som skúmal, mala hrozné recenzie zákazníckej podpory, aj keď bola podpora v skutočnosti dobrá. Nespokojní zákazníci sa skôr sťažujú, ako šťastní chvália.

Binance bol ale trochu iný.

binance recenzie

Pozitívne hodnotenie? To je niečo nové.

Podpora je ponúkaná v niekoľkých jazykoch, vrátane angličtiny, francúzštiny a čínštiny.

Sú aktívni na sociálnych sieťach, najmä na svojich Reddit a Twitter. Môžete tiež podať žiadosť na ich stránke podpory. Poznámka: Binance už neposkytuje podporu prostredníctvom telegramu (január 2018).

Január 2018: Podpora tvrdí, že ich nahromadené stavy ich zabíjajú. Typická doba odozvy je 3 dni. Support.Binance.com.

Nie všetci sú však šťastní. Mnohí tvrdia, že vklady alebo overenie trvajú príliš dlho, alebo že podpora nereaguje. Môj najlepší odhad však je, že sú občas iba preťažené.

Museli to zdieľať zo svojej stránky na Twitteri o video súťaži:

binance recenzie

Mŕtvy.

Ako obchodovať s bitcoinmi na Binance

Binance je jednou z lepších búrz na trhu, ale nepatrí medzi priateľské k začiatočníkom. Tradeview je k dispozícii buď v základnej alebo rozšírenej verzii, ale ani Basic nie je ľahké pochopiť. Napriek tomu to nie je také ťažké. Pretože na uskutočnenie obchodu nebolo potrebné overenie, môžete svoj prvý vykonať takmer okamžite.

Krok 1: Vytvorte si účet

Ísť do Binance.com a kliknite na Registrovať v pravom hornom rohu.

registrácia binance

Zadajte niekoľko kľúčových údajov.

registrácia výmeny binance

Kliknite na odkaz v overovacom e-maile, ktorý vám pošle Binance.

Krok 2: Povoľte 2FA

Binance vám pri vytváraní účtu poskytuje niekoľko bezpečnostných upozornení. Najprv sa zobrazí výzva na prečítanie niektorých bezpečnostných tipov.

preskúmanie výmeny binance

Kliknutím na každé pole napravo dáte Binance vedieť, že ste ich skontrolovali. Ďalej vám Binance dôrazne odporučí 2FA. Nastav to!

povoliť binance 2FA

Ak vyberiete Overenie Google, zobrazí sa výzva na stiahnutie aplikácie. Tu je sprievodca ako povoliť 2FA na Binance pomocou aplikácie Google Authenticator.

Ak zvolíte SMS, zobrazí sa výzva na zadanie telefónneho čísla a zadaného hesla.

binance SMS vefirikácia

Krok 3: Vložte prostriedky

Ako som už povedal, od spoločnosti Binance si nemôžete kúpiť žiadne kryptomeny. Vložiť musíte z peňaženky.

Ako vložiť krypto na Binance

Vklad je jednoduchý. Prejdite do časti Fondy vpravo hore a z rozbaľovacej ponuky vyberte možnosť Vklady. Odtiaľ si stačí zvoliť požadovanú menu, skopírovať, vložiť adresu a odoslať túto menu z peňaženky do Binance.

Krok č. 4: Začnite obchodovať!

Teraz začína zábava! Je čas, aby ste si vzali partnera a začali robiť Do-Si-Do. Prejdite na kartu Exchange v ľavom hornom rohu a vyberte, ktoré zobrazenie uprednostňujete. Zatiaľ sa len držte Basic.

binance začať obchodovať

Teraz ste v obchodnej zóne. Veci sa začínajú stávať riskantnými. Pozrieť sa môžete na 10 rôznych sekcií. A toto je iba základný pohľad. Tu je popisný obrázok v časti podpory Binance:

finančné výmenné obchodovanie

Toto nie je maľované číslami; toto je Základné zobrazenie.

Spočiatku by to mohlo vyzerať zastrašujúce, ale momentálne vám naozaj stačí vedieť, s ktorým párom chcete obchodovať a ako ho kúpiť. V časti 9 vyššie sa nachádzajú obchodné páry, ako aj vyhľadávacie pole. Môžete nájsť svoj pár a potom použiť sekciu 7 na nákup alebo 8 na predaj. Zadajte požadovanú sumu a voila.

binance-trading-pair

Recenzie na Binance | Je Binance Legit?

Aj napriek nástupu spoločnosti od startupu k superstar kryptomien sa veľa ľudí stále pýta, či je Binance legitímny.

to je.

Recenzie na webe sú všeobecne pozitívne. Zákaznícka podpora dobre plní krok s dopytom, obchody prechádzajú ľahko, vklady sú rýchle a obchodná skúsenosť je vynikajúca.

Zatiaľ neboli hlásené žiadne zásadné problémy a nedošlo ani k hackerom. Našiel som veľa ľudí znepokojujúcich sa, či spoločnosť vydrží alebo nie, ale prekonali očakávania. Stále pribúdajú a svet si toho všíma. Generálny riaditeľ má dokonca bol uvedený na Bloomberg.

“Najväčšia svetová burza kryptomien sa neustále zväčšuje.”

– Bloomberg

Pozitívne hodnotenie Binance

 • Nízke obchodné poplatky
 • Tekuté trhy
 • Vysoké rýchlosti
 • Skvelé obchodné páry
 • Dobrá zákaznícka podpora

Negatívne hodnotenie Binance

 • Poplatky za výber
 • Prach (neobchodovateľné zvyšky)

Príklady pozitívnych recenzií

pozitívna recenzia

Na nasledujúcom obrázku má používateľ problémy s dôverou (TooMeInRealLife) s programom Binance, ale podpora sa rýchlo objaví, aby ich mohla opraviť.

preskúmanie binance

Čo hovoria recenzie o negatívnej Binance

Negatívne recenzie sa zameriavali takmer výlučne na poplatky za výber a prach. Prach sú zvyšky mince, ktoré sa hromadia na vašom účte, pretože sú neobchodovateľné. Binance zatiaľ neumožňuje čiastkové obchodovanie, môžete obchodovať iba s celými mincami (1 IOTA, nie 693 IOTA). Emisia je ešte znásobená poplatkom za obchodovanie. Ak si kúpite 1 IOTU, Binance si za ňu vezme 1% a zostane vám 9 IOTA. To znamená, že nemôžete obchodovať s IOTA, ktorú ste práve kúpili! Riešením je použitie tokenu Binance na obchodovanie s poplatkami.

Binance tvrdí, že pracuje na riešení tohto problému. Automaticky „pozametá“ váš prach a prevedie ho na Binance Coin

Navštívte spoločnosť vlákno s aktualizáciami a návrhmi na Reddite získať pocit, ako veľmi komunita neznáša poplatky za prach a výber.

Najlepšie 3 alternatívy Binance vhodné pre začiatočníkov pre menu Fiat

Ak máte bludné oko, na trhu je veľa konkurentov, ktorí vám vďaka fiatu poskytnú ľahký prístup k krypto (a nevyžadujú vás, aby ste ho vybrali).

1 # Coinbase

sprostredkovateľ kryptomeny

Coinbase je najväčší bitcoinový sprostredkovateľ na svete. Predáva bitcoiny, ethereum a litecoiny výmenou za fiat menu (USD, EUR). Ak hľadáte dôveryhodný, regulovaný a bezpečný spôsob nákupu bitcoinu kreditnou kartou, je to zďaleka najpohodlnejšia metóda. Môžete tiež použiť ich burzu, GDAX, na obchodovanie s inými používateľmi. Je to web, ktorý je pre začiatočníkov najpriaznivejší. Prečítajte si naše úplná recenzia Coinbase naučiť sa, ako bezpečne kúpiť svoje prvé bitcoiny.

2 #LocalBitcoins

Logo LocalBitcoins.com

LocalBitcoins je sieť typu peer-to-peer, v ktorej používatelia navzájom obchodujú bitcoiny. Pretože obchodujete priamo s iným používateľom, bezpečnosť je nízka a riziko vysoké. Drvivá väčšina prevodov sa napriek tomu deje bez problémov. Ak hľadáte jednoduchý spôsob, ako kúpiť bitcoin za USD (alebo čokoľvek iné) 100% anonymne, je to ono. Je to však iba bitcoin. Neobchodujte na LocalBitcoinoch bez toho, aby ste si najskôr prečítali našu kompletnú recenziu.

3 # Kraken

logo kraken

Ak vás nedostatok fiat meny vedie k pádu, možno je načase uvoľniť Kraken. Kraken nie je platformou, ktorá je pre začiatočníkov najpriaznivejšia, ale ponúka bankové vklady v mnohých menách. Potom môžete mať plné ruky práce s využívaním svojej inovatívnej platformy na obchodovanie s množstvom skvelých mincí a rovnomerným obchodom s maržami. Podporuje USD, CAD, GBP, EUR a JPY.

Binance vs. Bittrex

Binance vs. Bittrex je ako Yankees vs. Red Sox alebo mačky vs. psy: diskusia nikdy nekončí. Oboje sú výmeny digitálnych aktív s pokrokovým vedením, ktoré si získali svoje dominantné postavenie. V červenom rohu si Bittrex zakladá na bezpečnom obchodovaní prostredníctvom jednoduchého rozhrania. V modrom rohu Binance mení hru tým, že ponúka neoverené obchodovanie s niektorými z najvzácnejších mincí (a sa ti snaží dať Porsche pri tom).

výmena binance Domovská stránka výmeny Bittrex

Víťaz tohto zápasu o titul príde na to, čo osobne potrebujete. Pozrime sa, ktorá je najlepšia bitcoinová burza, Bittrex alebo Binance.

Bittrex Vitals

 • Meny: 190+ digitálnych mien, bez fiat
 • Záloha: Krypto (pokiaľ nepresahuje 10 000 USD)
 • Odstúpenie: Krypto
 • Overenie: Áno
 • Rýchlosť vkladu: Okamžité
 • Aplikácia: Nie
 • Peňaženka: Áno
 • Provízia: 0,25%
 • Obchodné páry: Stovky

Bittrex vs Binance

 • Poplatky: Binance
 • Prívetivosť pre začiatočníkov: Bittrex
 • Reputácia: Binance
 • Zabezpečenie: Bittrex
 • Podpora: Binance
 • Aplikácia: Binance
 • Likvidita: Binance
 • Výkon: Kravata
 • Obchodné páry: Kravata

Bittrex je jedným z najmodernejších obchodných zážitkov na webe. To bolo založená skupinou profesionálov v oblasti bezpečnosti online ktoré spoločnosti venovali poskytovanie bezpečného a rýchleho obchodovania s bitcoinmi. Je obľúbeným medzi vážnymi obchodníkmi pre svoju stabilitu, bezpečnosť a likviditu. Je to hlavný konkurent spoločnosti Binance v sektore výhradne kryptomien.

Je vysoko regulovaný, čo znamená, že existuje viac overovania. Toto dodatočné overenie však poskytuje väčšiu stabilitu a bezpečnosť.

Víťaz – Binance

Binance vychádza v ďalších kategóriách. Ale podľa mňa naozaj záleží na tom, čo chcete. Pre regulovanejšie a bezpečnejšie obchodné skúsenosti Bittrex. Ak chcete získať prístup k viacerým altcoinom s menším počtom overení, vyberte možnosť Binance.

Časté otázky o Binance

Otázka: Kde sa nachádza Binance?

Odpoveď: Kiež by som vám mohol konkrétne odpovedať, ale nemôžem. Povedal jeden moderátor v subite Reddit „Za ústredie sa v tomto okamihu (december 2017) považuje Japonsko.“ Dobrá správa je, že Japonsko je jedným z najprogresívnejších trhov pre kryptoburzy.

Otázka: Je Binance 100% bezpečný?

Odpoveď: Binance je o svojej bezpečnosti dosť tichý. Jeho protokoly nie sú dobre známe, ale považuje sa za bezpečné. Zatiaľ sa nevyskytli žiadne problémy. Transparentnosť jej riaditeľa a finančných podporovateľov je dostatočná na to, aby im ľudia mohli dôverovať.

Otázka: Prijíma Binance vklady v USD??

Odpoveď: Nie. Je to iba kryptomena.

Otázka: Toleruje spoločnosť Binance obchodné roboty?

A: Toto je divoký západ, človeče. Samozrejme môžete použiť obchodný robot. Len to nezneužívajte, inak dostanete dočasný zákaz. Ak chcete na obchodovaní s bitcoinmi zarobiť veľa peňazí, pozrite si tieto 12 nástrojov pre vážnych obchodníkov s kryptami.

Otázka: Podporuje spoločnosť Binance zákazníkov v USA?

Odpoveď: Áno, zákazníci v USA môžu používať Binance.

Otázka: Vyžaduje Binance overenie?

Odpoveď: Pre úroveň 1 č. Na úrovni 2 musíte poskytnúť preukaz totožnosti s fotografiou.

Otázka: Čo je to Binance Coin (BNB)?

Odpoveď: Binance má natívny token s názvom BNB. Môže byť použitý na úhradu poplatkov za obchodovanie na webe. Spoločnosť jej dodávku umelo obmedzuje, takže jej hodnota neustále rastie.

Otázka: Vybral som peniaze, ale neprišli. Čo mám robiť?

Odpoveď: Ak máte problém s výberom, skontrolujte stav výberu v histórii. Ak sa ukáže, že to nebolo potvrdené, buďte trpezliví. Ak bolo potvrdené a nedostali ste ho, musíte hovoriť s podporou v mieste určenia.

Čo sa páči / nepáči Cryptopositive

Páči sa mi

 • Rýchle rýchlosti – Zhodný motor je bleskový. S viac ako miliónom za sekundu už nikdy nemusíte na nič toľko čakať.
 • Likvidita – Trestné poplatky spoločnosti Binance za výber pomáhajú udržiavať knihy objednávok v jednej rovine. Ich knihy sú tekuté ako ľad na púšti.
 • Darčeky – Binance sa vracia do sveta online kasín starej školy. Pravidelne majú súťaže, ktoré rozdávajú niektoré skutočne luxusné ceny.
 • Nízke poplatky za obchodovanie – Ak robíte veľký objem a neplánujete robiť malé výbery, Binance je bezkonkurenčný. Obchodný poplatok 1% je na úrovni výhodného koša.
 • Nie je potrebné žiadne overenie – Úroveň 1 nevyžaduje žiadne overenie a umožňuje vám vybrať až 2 BTC za deň!

Nemá rád

Hej, nič nie je dokonalé …

 • Poplatky za výber – Niektoré altcoiny majú nevysvetliteľne vysoké poplatky. To má podporiť likviditu. Niektoré z poplatkov sú však hraničné vydieranie. Poviem, že na obranu Binance je poplatok rovnaký, či už vyberáte 50 000 dolárov alebo 50 dolárov, takže môžete robiť veľké výbery menej často..
 • Žiaden Fiat – Na Binance nemôžete používať USD alebo EUR.
 • Prach – Binance neumožňuje čiastkové obchodovanie, čo znamená, že zhromažďujete neobchodovateľné zlomky mincí. Pracujú na riešení.

Konečný verdikt nášho preskúmania Binance

Binance je najrušnejšia burza na svete a vzala svet útokom. Sú na čele celého kryptosveta. Darčeky spoločnosti Porsche, inovatívne obchodné motory a inkubátorové laboratóriá, kde podporujú startupy blockchainu – Binance robí všetko.

Nielenže uľahčujú obchodovanie, ale aj robia to zábavným a lacným. Nie je to priateľský vzťah pre najviac začiatočníkov a sú trochu pochybní o svojej polohe, ale bezpečnosť a stabilita obstáli v skúške času (minimálne v krátkom čase). Komunita miluje nízke poplatky, veľkú škálu mincí a veľkú podporu. Tiež majú radi podrobné obchodné rozhranie.

Pokiaľ nevyberáte svoje mince príliš často, nestretnete sa s nijakými zásadnými problémami.

Verdikt:

Binance je platforma s nízkymi poplatkami, ktorá je skvelá na obchodovanie s každou predstaviteľnou mincou. Ale nie je vhodný pre začiatočníkov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map