Ako obchodovať a vkladať kryptomeny s cieľom získať odmeny pomocou služieb Swap a Farm na OKExChain

Podrobný sprievodca používaním OKEx Swap a OKEx Farm na OKExChain

Priestor DeFi zaznamenal veľký rast v roku 2020 a decentralizované burzy a automatizovaní tvorcovia trhu získali popularitu v krypto priestore. Ťažba likvidity bola tiež dôležitou inováciou v tomto vývoji, pretože umožňuje používateľom získavať symbolické odmeny dodávaním likvidity do protokolov DeFi prostredníctvom procesu tzv. "vytyčovanie" – teda uloženie žetónov do inteligentnej zmluvy.

Od výbušného rastu spoločnosti DeFi v roku 2020 ukladajú takzvaní poľnohospodári s výnosmi svoje digitálne aktíva do rôznych decentralizovaných ponúk v snahe maximalizovať výnosy z portfólia bez predaja samotných aktív.

Spoločnosť OKEx uviedla na trh OKEx Swap a OKEx Farm, dve decentralizované aplikácie postavené na OKExChain, aby ďalej podporovala ekosystém DeFi a poskytovala používateľom inovatívnejšie ponuky..

Stručne povedané, OKEx Swap je decentralizovaná automatizovaná aplikácia tvorcu trhu, ktorá umožňuje používateľom rýchlo a efektívne prepínať medzi hlavnými kryptomenami; Farma OKEx umožňuje komukoľvek vytvoriť pre svoj projekt farmárske fondy, do ktorých môžu poľnohospodári s výnosmi vložiť svoje digitálne aktíva za atraktívne výnosy.

Podrobný pohľad na OKExChain a jeho architektúru a protokoly nájdete tu. Tu nájdete technický prehľad.

Ďalej uvádzame podrobného sprievodcu, ako zameniť aktíva pomocou nástroja OKEx Swap a podieľať sa na ťažbe likvidity na farme OKEx..

Obchodovanie na OKEx Swap

Krok 1: Prejdite na stránku Výmena OKEx

Na domovskej stránke OKEx prejdite na "Obchod" v hornom menu a kliknite na Zameniť pod "DEX obchodovanie" otvorte OKEx Swap.

Krok 2: Vytvorte / importujte svoju peňaženku OKExChain

Na obchodovanie s OKEx Swap je potrebná digitálna peňaženka na OKExChain. Noví používatelia môžu prejsť na stránku Vytvorte peňaženku v pravom hornom rohu vytvorte jednu, zatiaľ čo používatelia s existujúcimi peňaženkami OKExChain môžu kliknúť na Import peňaženky pokračovať.

Pri vytváraní peňaženky musia používatelia postupovať podľa pokynov na obrazovke a uložiť svoje heslo na bezpečnom mieste, pretože platforma neukladá žiadne heslá, mnemotechnické výrazy, súbory úložiska kľúčov ani súkromné ​​kľúče. Kliknite Ďalšie pokračovať.

Zálohujte si svoju mnemotechnickú frázu a kliknite ďalej pokračovať.

Dokončite overenie mnemotechnickej frázy a kliknite Potvrdiť dokončíte nastavenie peňaženky.

Krok 3: Zadajte podrobnosti o obchode

Akonáhle je vaša peňaženka pripojená, môžete obchodovať prostredníctvom likviditných poolov v OKEx Swap. V tomto príklade zameníme 100 USDT za ekvivalent v OKT.

Pomocou rozhrania vyberte USDT ako mena odosielateľa a OK T ako prijímajúca mena.

Zadajte čiastku USDT, ktorú chcete vymeniť, a aplikácia ju automaticky prevedie na jednotky OKT, ktoré potom dostanete do svojej peňaženky. Upozorňujeme, že za každú transakciu sa účtuje poplatok poskytovateľa likvidity vo výške 0,3%. Kliknite Potvrdiť pokračovať.

Zadajte heslo, ktoré ste predtým nastavili pre svoju peňaženku, a kliknite na ikonu Ok dokončiť transakciu.

Krok 4: Skontrolujte transakciu

Po vykonaní výmeny môžete transakciu skontrolovať kliknutím na ikonu Zostatok majetku pod Peňaženka kartu a výber Záznam o transakcii.

Pridajte likviditu do poolu na OKEx Swap

Okrem obchodovania prostredníctvom existujúcich skupín likvidity môžu používatelia pridávať likviditu aj do existujúcich skupín likvidity na OKEx Swap.

Krok 1: Prejdite na kartu Pool a pridajte likviditu

Ak chcete pridať likviditu do existujúceho fondu likvidity, prejdite na Bazén kartu a kliknite na Pridajte likviditu.

Krok 2: Zadajte podrobnosti o skupine likvidity

V tomto príklade pridáme likviditu do fondu likvidity OKT / USDT.

Vyberte OK T a USDT cez rozhranie a zadajte množstvo OKT, ktoré chcete dodať do fondu. OKEx Swap potom automaticky vypočíta zodpovedajúcu sumu v USDT, ktorú musíte uviesť.

Upozorňujeme, že odhadovaný pomer združení sa týka likvidity v tomto združení OKT / USDT v porovnaní so všetkými fondmi OKT / USDT v rámci výmeny OKEx. Kliknite Potvrdiť pokračovať.

Zadajte heslo k peňaženke a kliknite Ok dokončiť transakciu. Pridaním likvidity do skupiny likvidity OKT / USDT získate tokeny skupiny likvidity, ktoré je možné vkladať do skupín likvidity na farme OKEx (pozri nižšie)..

Krok 3: Skontrolujte svoju transakciu

Po pridaní likvidity do skupiny môžete svoju transakciu skontrolovať kliknutím na Zostatok majetku pod Peňaženka tab.

Obchod na trhu združení likvidity

Používatelia môžu prehľadať všetky fondy likvidity, ktoré sú k dispozícii na obchodovanie, na adrese Trhy tab. Stránka Trhy zobrazuje všetky dostupné fondy likvidity s príslušnými štatistikami.

Používatelia môžu pridávať likviditu do existujúcich fondov likvidity priamo alebo obchodovať kliknutím Pridajte likviditu alebo Obchod.

Vkladajte a zarábajte odmeny na farme OKEx

Krok 1: Prejdite na stránku OKEx Farm

Na domovskej stránke OKEx prejdite na "Obchod" v hornom menu a kliknite na Zameniť pod "DEX obchodovanie" otvorte OKEx Swap. Potom umiestnite kurzor myši nad "Obchod SWAP" v hornej časti stránky a kliknite na ikonu FARM Pool v rozbaľovacej ponuke otvoriť farmu OKEx.

Krok 2: Vyberte spoločnú likviditu

Po získaní LP tokenov pre OKT / USDT, ako je popísané v tutoriále pre OKEx Swap vyššie, choďte do skupiny likvidity OKT / USDT pod "1. bazén" na karte OKEx Farm. Skupiny likvidity na karte 1. skupina sú vybrané LP v OKEx Farm. Kliknite ZAPOJTE sa pokračovať.

Krok 3: Zadajte podrobnosti vkladania

Vložte množstvo LP tokenov, ktoré sa majú vložiť do fondu likvidity. V tomto príklade vkladáme 0,019 LP tokenov do fondu OKT / USDT. Kliknite Vklad pokračovať.

Krok 4: Získajte odmeny

Kliknutím na tlačidlo môžete kedykoľvek získať žetóny stakes-odmeny, ktoré ste získali Nárokovať na "1. bazén" tab. Získané tokeny budú distribuované do vašej peňaženky.

Krok 5 (voliteľný): Vyzdvihnite LP žetóny z Farm Pool

Kliknutím na tlačidlo môžete kedykoľvek vybrať svoje LP tokeny z poolu ZÚČASTNITE SA na "1. bazén" tab. Vyberte množstvo LP tokenov, ktoré chcete zrušiť, a kliknite Nezúčastniť sa pokračovať. Vaše LP tokeny budú distribuované do vašej peňaženky.

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map