Ako obchodovať na OKEx DEX

Decentralizované burzy získali v krypto komunite ťažisko po rozmachu decentralizovaného financovania v roku 2020. V júli tohto roku sa DEX nastaviť rekordný objem obchodov 4,3 miliardy dolárov – v porovnaní s júnom nárast o 174%.

Decentralizované burzy slúžia ako platformy na obchodovanie s aktívami a zohrávajú rozhodujúcu úlohu pri zabezpečovaní likvidity pre ekosystém DeFi. V rámci neustáleho úsilia spoločnosti OKEx podporovať rast ekosystému DeFi sme spustili testnet spoločnosti OKEx DEX, aby sme našim používateľom ponúkli bezproblémové a decentralizované obchodné skúsenosti.

Ak sa chcete dozvedieť, ako obchodovať s kryptomenami na decentralizovanej burze, táto príručka vám pomôže začať s OKEx DEX.

Čo je OKEx DEX?

OKEx DEX je decentralizovaná burza poháňaná naším vlastným blockchainom s názvom OKExChain. OKExChain je sada otvorených verejných blockchainov zameraných na podporu rozsiahlych komerčných aplikácií. Ako prvá aplikácia v OKExChain ponúka OKEx DEX bezhraničnú decentralizovanú obchodnú platformu s nasledujúcimi funkciami:

  • Bezpečnosť: Algoritmus eliptickej krivky Secp256k1 je prijatý s cieľom poskytnúť vysoko bezpečné prostredie pre OKEx DEX.
  • Neväzobné: Používatelia majú plný prístup a kontrolu nad svojimi prostriedkami a peňaženkami.
  • Zhoda objednávky: OKEx DEX prijíma a aukcia výziev mechanizmus zabezpečujúci, že obchodný pár má v bloku iba jednu obchodovanú cenu.

Používatelia majú pri obchodovaní na OKEx DEX bezproblémovejšie obchodné skúsenosti a nižšie obchodné poplatky. V porovnaní s verejnými blockchainmi, ako je napríklad Ethereum, sa OKExChain zameriava na poskytovanie lepšej, špecializovanej infraštruktúry pre obchodovanie s DApps a DEX. To priamo vedie k nižším nákladom pre vývojárov nasadzujúcich ich obchodné DApps a nepriamo k nižším obchodným poplatkom pre používateľov.

Podľa pokynov uvedených nižšie začnite obchodovať na OKEx DEX.

Krok 1: Prihláste sa do svojho účtu OKEx

Prejdite na domovskú stránku OKEx a kliknite na ikonu Prihlásiť sa v pravom hornom rohu zadajte podrobnosti o svojom účte.

Krok 2: Otvorte testnet OKEx DEX

Prejdite na Obchod v hornom menu na domovskej stránke OKEx a zvoľte DEX obchodovanie pod "Spot" otvorte testnet OKEX DEX.

Krok 3: Vytvorte si svoju peňaženku OKExChain

Predtým, ako začnete obchodovať na OKEx DEX, musíte vytvoriť alebo importovať peňaženku. Prejdite nadol na ikonu "Rýchly štart" časti stránky OKEx DEX a kliknite na Vytvorte peňaženku pod "1. Vytvorte peňaženku OKExChain."

Ďalej si musíte vytvoriť heslo s najmenej 10 znakmi. Heslo musí obsahovať aspoň veľké písmeno, malé písmeno a číslo. Po potvrdení, že OKEx DEX neuloží žiadne z vašich hesiel alebo súvisiacich údajov, kliknite na ikonu Ďalšie pokračovať.

Ďalší krok vám umožní vygenerovať a stiahnuť / uložiť svoju mnemotechnickú frázu. Kliknite rozumiem pokračovať. Po zálohovaní svojej mnemotechnickej frázy na bezpečnom mieste kliknite na ikonu Skopíroval som to. Over teraz pokračovať.

V ďalšom kroku vykonajte overenie mnemotechnickej frázy a kliknite na Potvrdiť.

Po overení môžete svoj súkromný kľúč skontrolovať a uložiť. Upozorňujeme, že používatelia sú plne zodpovední za ochranu a ochranu svojich súkromných kľúčov.

Krok 4: Získajte svoje testovacie tokeny DEX

Používatelia môžu predtým, ako vyskúšajú program OKEx DEX, získať bezplatné testovacie tokeny.

Kliknutím na ikonu môžete navštíviť stránku s nárokmi na stránke OKEx DEX Získajte testovacie meny alebo kliknutím na tento odkaz.

Teraz musíte zadať adresu svojej peňaženky OKExChain (ktorú ste vytvorili v predchádzajúcom kroku) a kliknúť Potvrdiť aby ste dostali svoje testovacie žetóny.

Krok 5: Skontrolujte stav svojho majetku

Teraz môžete otvoriť DEX obchodný informačný panel z hlavnej stránky kliknutím na Začnite obchodovať alebo navštívením tohto odkazu.

Na tejto obrazovke môžete umiestniť kurzor myši na ikonu Peňaženka v pravom hornom rohu a kliknite na Zostatok majetku aby ste si pozreli svoje testovacie tokeny.

Všetci používatelia dostanú 1 bitcoin testnetu (TBTC), 1 000 testnetov OKB (TOKB), 1 000 testovacích tokenov OK (TOKT), 100 testnetov USDK (TUSDK) – ako je uvedené nižšie.

Krok 6: Iniciujte transakciu

Ak chcete začať obchodovať s týmito testovacími tokenmi, prejdite na obchodný panel OKEx DEX a vyberte obchodný pár z horného pruhu, čím inicializujete transakciu. Pre tento tutoriál sme vybrali "TOKB / TUSDK."

Krok 7: Zadajte podrobnosti transakcie a pokračujte

V tomto prípade používame TUSDK na nákup TOKB. Môžete zadať podrobnosti transakcie v pravom dolnom rohu obchodnej stránky a kliknúť Kúpiť TOKB pokračovať.

Ako je uvedené nižšie, v tomto príklade nakupujeme 10 TOKB stanovením limitnej objednávky na 4,177, čo znamená, že náklady na nákup 1 TOKB sú 4,177 TUSDK. Celková cena našej objednávky je 41,77 TUSDK.

Nakoniec musíte potvrdiť transakciu zadaním hesla svojej peňaženky (ktoré ste vytvorili skôr).

Krok 8: Skontrolujte svoju transakciu

Ísť do Zostatok majetku z "Peňaženka" rozbaľovacieho zoznamu v hornom menu a vyberte Záznam o transakcii skontrolovať dokončené transakcie.

Zostavte si svoj vlastný DEX

Okrem obchodovania na OKEx DEX si môžete vytvoriť vlastnú decentralizovanú burzu cez OpenDEX. OpenDEX, poháňaný spoločnosťou OKExChain, umožňuje úplné párovanie reťazcov a správu objednávok reťazcov na zvýšenie transparentnosti informácií o porovnávaní.

Viac informácií o OpenDEX nájdete na tento článok.

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map