Ako používať BTC na ethereum a ďalšie pomocou brány OKEx Cross-Chain Gateway

Podrobný sprievodca používaním brány Cross-Chain Gateway na OKEx

Zatiaľ čo bitcoin zostáva v mnohých aspektoch vedúcou digitálnou menou, podporil rast nových ekosystémov, napríklad priestoru DeFi založeného na rôznych protokoloch. Vďaka tomuto rozmachu rastu užívatelia pochopiteľne hľadajú väčšiu flexibilitu, pokiaľ ide o využitie ich digitálnych aktív – či už ide o bitcoiny, ETH alebo iné mince a žetóny. Na uľahčenie účasti používateľov v týchto rozvíjajúcich sa ekosystémoch spúšťa spoločnosť OKEx svoju službu Cross-Chain Gateway.

Čo je krížová brána OKEx?

OKEx Cross-Chain Gateway je služba na jedno kliknutie, ktorá umožňuje používateľom prevádzať nepôvodný token na natívny pre podporované verejné blockchainy bez akýchkoľvek transakčných poplatkov. Takýto mechanizmus priamej premeny umožňuje používateľom ľahkú účasť na ekosystémoch populárnych verejných blockchainov. Napríklad používatelia OKEx môžu prevádzať svoje BTC pomocou brány Cross-Chain Gateway a dostávať kompatibilný token použiteľný v celom ekosystéme DeFi napájanom z éteru..

Cross-Chain Gateway OKEx momentálne podporuje BTC, DOT a FIL. Tieto tri digitálne aktíva je možné previesť na K-tokeny, konkrétne BTCK, DOTK a FILK, ktoré je potom možné použiť v sieti Ethereum. V budúcnosti spoločnosť OKEx sprístupní viac tokenov pre konverzie medzi reťazcami a používatelia si tiež budú môcť vybrať svoje tokeny K v iných verejných blockchainoch, ako sú OKExChain a TRON.

Aké sú výhody používania brány OKEx Cross-Chain Gateway?

Používatelia spoločnosti OKEx majú pri konverzii svojich mincí alebo žetónov rad výhod, keď používajú bránu Cross-Chain Gateway:

  • Stabilný prevod hodnoty
  • Okamžitá konverzia bez transakčných poplatkov
  • Transparentné záznamy dostupné na serveri Etherscan
  • Vysoká likvidita

Používatelia môžu najskôr konvertovať svoje kryptomeny na K-tokeny v pomere 1: 1. Napríklad 1 BTC je možné previesť priamo na 1 BTCK. Takáto stabilná konverzia hodnoty eliminuje cenovú volatilitu pozorovanú počas tradičných konverzií medzi aktívami.

Cross-Chain Gateway OKEx navyše ponúka používateľom bezproblémový zážitok jedným kliknutím. Po dokončení konverzie sa tokeny K pripíšu na účet financovania používateľa a v procese sa neúčtuje žiadny poplatok za transakciu.

Inteligentná zmluva Cross-Chain Gateway má otvorený zdroj a bol skontrolovaný renomovaným verejným audítorom tretej strany SlowMist. Dodatočne informácie týkajúce sa BTCK, DOTK a FILK sú verejne dostupné na serveri Etherscan. 

Nakoniec spoločnosť OKEx prijala prísne štandardy pre výber K-tokenov dostupných na Cross-Chain Gateway. Tieto K-tokeny sa vyberajú na základe trhovej kapitalizácie, vysokej likvidity v reťazci a všeobecnej popularity. BTC, DOT a FIL splnili vyššie uvedené kritériá a ich konverzia môže priniesť ďalšiu likviditu ďalším verejným blockchainom vrátane Ethereum.

Používanie OKEx Cross-Chain Gateway na prevod aktív

Svoje aktíva môžete previesť v niekoľkých krokoch pomocou brány OKEx Cross-Chain Gateway.

Krok 1: Otvorte bránu Cross-Chain Gateway

Prejdite na "Viac" na hornom navigačnom paneli na webe OKEx a kliknite na Cross-Chain Gateway pokračovať.

Krok 2: Prejdite na konverzné rozhranie

Stránka Cross-Chain Gateway načrtáva jej kľúčové vlastnosti a výhody a umožňuje používateľom kliknutím na ikonu začať prevádzať digitálne aktíva Krížové reťaze jedným kliknutím.

Krok 3: Zadajte podrobnosti konverzie

Služba Cross-Chain Gateway momentálne podporuje prevod medzi BTC a BTCK, FIL a FILK a DOT a DOTK.

Pred konverziou tokenov si môžu používatelia prečítať informácie o K-tokenoch a zobraziť štatistiky, ako napríklad počet tokenov v obehu, vsadené tokeny, zničené tokeny atď..

Pole na konverziu vám umožňuje vybrať podporované dielo a zodpovedajúci pár pred zadaním podrobností žiadosti o konverziu. Po dokončení kliknite na Konvertovať Ak chcete pokračovať, skontrolujte podrobnosti a kliknite na ikonu Potvrdiť dokončiť.

Krok 4: Zobrazte svoju transakciu

Ak chcete zobraziť svoju transakciu, môžete kliknúť na Môj majetok z rozbaľovacieho zoznamu pod "Aktíva" ponuka v pravom hornom rohu.

Krok 5: Vyberte si svoje K-tokeny (voliteľné)

Pre výber K-tokenov môžete začať kliknutím na Vyberte z rozbaľovacieho zoznamu pod "Aktíva" Ponuka.

Teraz vyberte menu pre výber a zvoľte Na reťazi alebo Interné ako metóda výberu. On-chain znamená, že výber tokenov je zaznamenaný na ethereum blockchaine.

V tomto príklade vyberieme BTCK. Ak chcete pokračovať, zadajte adresu BTCK, poznámku o adrese, sumu prevodu a poplatok za službu. Pre on-chain výber je minimálna výška poplatku za službu 0,0004 BTCK. Ak chcete výber urýchliť, môžete zadať vyšší poplatok za službu. Kliknite ďalej pokračovať.

Možnosť interného prevodu sa týka mimoreťazcového prevodu K-tokenov na iný účet OKEx. Pre takýto prevod zvoľte OKEx ako platforma príjemcu a do poznámky k adrese zadajte ID účtu príjemcu.

Potom zadajte sumu, ktorú chcete previesť, a kliknite na tlačidlo ďalej pokračovať. Upozorňujeme, že na rozdiel od reťazového prevodu nebudú za interné výbery účtované žiadne poplatky.

Nie ste obchodníkom v OKEx? Naučte sa, ako začať obchodovať!

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map