Ako si požičať a požičať kryptomenu s pôžičkami C2C na OKEx

Sprievodca požičiavaním a požičiavaním kryptoúverov C2C na OKEx

Okrem výnosového poľnohospodárstva – popularizovaného decentralizovanými finančnými protokolmi – spoločnosť OKEx naďalej ponúka svojim používateľom množstvo príležitostí na pasívny príjem v rámci sekcie OKEx Earn. Jedným z týchto produktov je otvorené trhovisko s pôžičkami C2C (alias pôžičky typu peer-to-peer), kde si používatelia OKEx môžu flexibilne požičiavať a požičiavať kryptomeny medzi sebou..

V porovnaní s termínovaným vkladom poskytuje pôžička C2C používateľom viac možností, pokiaľ ide o výšku investícií, dátumy splatenia, trvanie pôžičky atď. V tejto príručke vás prevedieme krokmi, ako si požičať a požičať kryptomenu pomocou pôžičkového produktu OK2 C2C na stolné a mobilné zariadenia.

Upozorňujeme, že funkcia pôžičky C2C zatiaľ podporuje iba USDT, ale podpora ďalších digitálnych aktív bude zavedená v blízkej budúcnosti..

Požičajte si USDT s pôžičkou C2C na počítači

Krok 1: Prejdite do sekcie Pôžička

Prejdite na domovskú stránku OKEx a prejdite na "Financie" v hornom menu a kliknite na Pôžička pre prístup do sekcie Pôžička OKEx.

Krok 2: Zadajte sumu USDT, ktorú si chcete požičať

Na stránke OKEx Loan zadajte sumu USDT, ktorú si chcete požičať pod "Požičať si" tab.

Krok 3: Začnite proces požičiavania

Kliknutím na ikonu zobrazíte dostupné výpožičné obdobia a rozsah odhadovaných ročných percentuálnych výnosov Požičať si.

Krok 4: Zadajte a potvrďte podrobnosti o pôžičke C2C

Teraz môžete zadať sumu, ktorú si chcete požičať, a zvoliť počiatočný pomer pôžičky k hodnote (10% – 65%), ktorý určuje výšku zábezpeky, ktorú budete musieť zložiť. Kolaterál je možné uložiť v ktorejkoľvek z piatich podporovaných kryptomien: BTC, ETH, OKB, LTC, BCH, EOS a BSV.

Pri výpožičnej lehote si môžete zvoliť medzi tromi dňami, siedmimi dňami, 15 dňami, 30 dňami, 60 dňami a 90 dňami. Medzitým sú pre minimálnu výšku investície v USDT dostupné možnosti 20, 40, 100 a 200. Minimálna výška investície je relevantná pre veriteľov, ktorí môžu chcieť splniť vašu žiadosť o pôžičku. Pre dennú úrokovú sadzbu si môžete zvoliť medzi 0,01%, 0,02% a 0,03%.

Po dokončení si prečítajte úverovú zmluvu a pred kliknutím začiarknite políčko v dolnej časti Potvrdiť pokračovať.

Bude treba kliknúť Potvrdiť ešte raz na zverejnenie žiadosti o pôžičku na trhu.

Krok 5: Skontrolujte objednávku

Po potvrdení podrobností o pôžičke sa zobrazí správa "žiadosť zverejnená," a môžete kliknúť Moje pôžičky skontrolovať vašu žiadosť o pôžičku.

Po začatí úverovej transakcie sa stav prepne na "Výpožička."

Ak chcete upraviť výšku zabezpečenia alebo splatiť pôžičku, kliknite na rozbaľovaciu ponuku pod položkou "Akcie" pokračovať.

Podrobnosti o pôžičke získate kliknutím na ikonu Detaily z rozbaľovacej ponuky pod "Akcie." V tejto časti sa zobrazujú užitočné informácie, napríklad váš harmonogram platieb.

Požičajte si USDT s pôžičkou C2C na mobilnom zariadení

Krok 1: Prejdite na pôžičku OKEx

Posuňte sa nadol a klepnite na Pôžička z ponuky produktu v mobilnej aplikácii OKEx.

Krok 2: Prejdite do sekcie požičiavania pôžičiek

Základné funkcie ako napr "Účet," "Prenos," "Moje pôžičky" a "Investícia" sa zobrazujú v hornej lište výpožičnej sekcie. Sekcia pôžičiek tiež predvolene zobrazuje dostupné pôžičky na trhu poskytovania pôžičiek. Ak si chcete požičať USDT, klepnite na ikonu Pôžička kliknite na tlačidlo v pravom dolnom rohu obrazovky.

Krok 3: Vyberte jednotku kolaterálu a podmienky pôžičky

Vyberte jednotku kolaterálu z piatich podporovaných kryptomien – BTC, ETH, OKB, LTC, BCH, EOS a BSV – a potom vyberte termín pôžičky z dostupných možností. Kliknite Ďalšie pokračovať.

Krok 4: Zadajte a potvrďte podrobnosti o pôžičke

Zadajte podrobnosti o pôžičke, ako je napríklad výška pôžičky, počiatočné LTV a minimálna výška investície pre veriteľov.

Prečítajte si úverovú zmluvu a začiarknite políčko v dolnej časti. Teraz kliknite Potvrdiť pokračovať.

Krok 5: Skontrolujte transakciu

Po začatí výpožičnej transakcie ju môžete skontrolovať klepnutím na Moje pôžičky pod hornou lištou pôžičkovej sekcie.

Požičiavanie USDT s pôžičkou C2C na počítači

Krok 1: Predplaťte si pôžičku C2C v službe OKEx Earn

Požičiavanie USDT pomocou funkcie pôžičky C2C je k dispozícii v sekcii OKEx Earn. Vznášať sa nad "Financie" v hornej ponuke a kliknite na Zarobiť na prístup.

Vyberte si USDT ako kryptomena v "Zarobiť" oddiel a choďte na "Pôžičky C2C" kliknúť na Celý zoznam a zobraziť všetky dostupné obdobia s príslušnou mierou návratnosti. Kliknite Prihlásiť sa na odber pokračovať.

Krok 2: Vyberte si pôžičku, do ktorej chcete investovať

Môžete si prezrieť všetky dostupné ponuky pôžičiek s rôznymi mierami návratnosti, výpožičnými lehotami, minimálnymi a maximálnymi investíciami atď. V našom príklade vyberieme ponuku pôžičky za 50 USDT s návratnosťou 8,03% APY na obdobie 90 dní. Kliknite Invest pokračovať.

Krok 3: Zadajte sumu predplatného

Pre pôžičku USDT C2C je v našom príklade minimálna výška predplatného 50 USDT a maximálna suma 500 USDT. Pod "Výška predplatného" Na karte môžete zadať čiastku za predplatné v násobkoch 50 (napr. 100 USD, 150 USDT atď.).

Krok 4: Prečítajte si časť o kontrole rizík

Než budete pokračovať, odporúča sa prečítať si podrobnosti pod Kontrola rizika tab. V tejto časti sa nachádzajú tri dôležité informácie, a to zastavené aktíva, pomer pôžičky k hodnote a neskoré úrokové sadzby.

"Založené aktíva" označuje kolaterál držaný veriteľom výmenou za požičanie finančných prostriedkov. "Kolaterálna hodnota" sa vzťahuje na hodnotu aktív akumulovaných na zabezpečenie pôžičky. Keď hodnota kolaterálu klesne pod úroveň výstrahy, dostane dlžník upomienku na zvýšenie sumy kolaterálu. Ak hodnota kolaterálu klesne pod úroveň likvidácie a dlžník neobnoví sumu kolaterálu, úverová pozícia sa uzavrie, aby sa investorovi vyplatila istina, úrok a sankčný úrok po lehote splatnosti. Investori ako takí budú môcť inkasovať svoju istinu aj v prípade likvidácie.

"Pôžička v hodnote" je pomer pôžičky k hodnote zakúpeného majetku – vysoký pomer LTV znamená, že pôžička je rizikovejšia. Ak LTV dosiahne úroveň likvidácie, úverová pozícia sa uzavrie.

"Neskorá úroková sadzba" sa vzťahuje na trestnú sadzbu za oneskorené platby úrokov.

Po uznaní rizík spojených s pôžičkami C2C kliknite na ďalej pokračovať.

Znova potvrďte podrobnosti o pôžičke C2C a kliknite na Prihlásiť sa na odber.

Krok 5: Skontrolujte zostatok pôžičky

Ak chcete skontrolovať zostatok pôžičky, prejdite na stránku Moje aktíva pomocou rozbaľovacej ponuky "Aktíva" ponuky z horného navigačného panela. Teraz vyberte ikonu Aktíva kartu a prejdite na Pôžičky skontrolovať svoj zostatok na pôžičke v USDT.

Vidíte, že výška USDT pôžičky je uvedená na "Investícia" stĺpec.

Požičiavanie USDT s pôžičkou C2C na mobilné zariadenia

Krok 1: Prejdite na pôžičku OKEx

Posuňte zobrazenie nadol a klepnite na Pôžička v ponuke produktov v mobilnej aplikácii OKEx.

Krok 2: Vyberte si pôžičku, do ktorej investujete

Sekcia výpožičky zobrazuje všetky aktívne žiadosti o pôžičku. Jednoduchší spôsob, ako investovať do pôžičiek, je čerpanie Filtrovať na pravej strane a vyberte požadovaný termín pôžičky.

Potom klepnite na Invest o pôžičke, do ktorej by ste chceli investovať. V tomto príklade si vyberieme 90-dňovú pôžičku s anualizovaným výnosom 4,01%.

Krok 3: Prečítajte si podrobnosti o pôžičke

Prečítajte si investičný profil pôžičky vrátane percenta získaných finančných prostriedkov, minimálnej výšky investície, časového plánu pôžičky, anualizovaného výnosu a ďalších.

Prečítajte si úverovú zmluvu a pred klepnutím na políčko začiarknite políčko v dolnej časti Potvrdenie investície pokračovať.

Krok 4: Potvrďte investíciu do pôžičky

Zadajte výšku investície do pôžičky, potvrďte podrobnosti a klepnite na Potvrdiť pokračovať.

Krok 5: Skontrolujte svoju transakciu

Po začatí investície do pôžičky ju môžete skontrolovať klepnutím na Moje pôžičky pod hornou lištou pôžičkovej sekcie.

Viac informácií o pôžičkách OKEx C2C

Viac podrobností o výpočtoch úrokových sadzieb a investičných limitoch pôžičiek C2C nájdete v častých otázkach o pôžičke C2C.

Nie ste obchodníkom v OKEx? Naučte sa, ako začať obchodovať.

Sledujte OKEx dňa:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map