Ako vykonávať obchodovanie P2P v Indii pomocou OKEx

Ako jedna z najväčších svetových búrz s kryptomenami a derivátovými burzami je OKEx miestom, kde môžete pohodlne diverzifikovať svoje obchodné portfólio pomocou radu derivátových obchodných nástrojov..

Spoločnosť OKEx poskytuje našim používateľom peer-to-peer obchodovanie s najnižšou cenou, najhlbšou likviditou trhu a najrýchlejším procesom KYC. Pre indických používateľov umožňuje služba OKEx P2P nakupovať bitcoiny a Tether za indickú rupiu (INR) s hlavnými bránami pre bankové prevody – napríklad UPI, IMPS, Neft a RTGS.

OKEx umožňuje používateľom počítačov aj mobilných telefónov používať INR na obchodovanie s kryptami a okamžitý prístup k celému ekosystému OKEx. Prezrite si inštruktážne videá alebo postupujte podľa podrobného sprievodcu nižšie!

https://www.youtube.com/watch?v=VJ7tYc5kdxc&feature = youtu.be

Táto príručka začína krokmi pre používateľov počítačov.

Krok 1: Prihláste sa do svojho účtu na OKEx

Prejdite na domovskú stránku OKEx a kliknite na ikonu Prihlásiť sa v pravom hornom rohu zadajte svoje prihlasovacie údaje.

Krok 2: Prejdite na stránku P2P Trading

Najskôr prejdite na Kupit predat z horného menu na domovskej stránke. Kliknite na Obchod P2P v podponuke prejdete do sekcie obchodovania P2P.

Krok 3: Vyberte INR ako menu a pridajte spôsob platby

V sekcii obchodovania P2P kliknite na rozbaľovaciu ponuku meny a vyberte INR (BTC až INR) ako mena.

Teraz podržte kurzor myši Zvládanie v pravom hornom rohu domovskej stránky a kliknite na nastavenie.

Na stránke nastavení sa uistite, že INR je vybraná možnosť pre "Nastavenie platieb" a potom kliknite na Pridajte spôsob platby.

Krok 4: Iniciujte transakciu

Po pridaní spôsobu platby kliknite na Obchod P2P.

Môžete kliknúť na Predať skontrolovať dostupné ponuky na predaj alebo zvoliť Kniha objednávok skontrolovať všetky dostupné objednávky nákupu a predaja.

V našom príklade kúpime BTC od inzerenta "Anirudh."

Vyberte Bankový prevod v "Typ platby" možnosť a potom kliknite na Nakúpte BTC iniciovať transakciu.

Krok 5: Zadajte podrobnosti transakcie

Zadajte čiastku, ktorú chcete dostať v BTC, a uvidíte prevedenú čiastku v INR. Kliknite Bankový prevod ako spôsob platby.

Ďalej kliknite na ikonu Nakúpte BTC pokračovať.

Krok 6: Potvrďte podrobnosti transakcie a pokračujte

Objednávku na nákup BTC potvrdíte kliknutím na "cena," "Množstvo," "Celková suma" a "Platba" polia. Kliknite ďalej na potvrdenie transakcie.

Predajcu môžete kontaktovať v chatboxe na pravej strane stránky. Skontrolujte podrobnosti týkajúce sa "Spôsob platby," "Meno príjemcu platby," a "Číslo bankovej karty."

Kliknite Zaplatil som, ďalší krok ak sú vyššie uvedené podrobnosti správne. Potvrďte "Čiastka na úhradu" a "Meno príjemcu platby," potom kliknite Zaplatené.

Krok 7: Skontrolujte svoju transakciu

Potom sa v chatboxe zobrazí nová správa: „Úspešne ste zaplatili za svoju objednávku 200715170256205. Počkajte, prosím, kým predávajúci uvoľní dielo.“

Kliknite na Objednávky v hornej časti domovskej stránky skontrolujte objednávku. Potom kliknite na číslo objednávky "200715170256205" skontrolovať stav objednávky.

Po dokončení objednávky sa vráťte späť na stránku objednať tab.

Kliknite na Dokončené skontrolovať všetky dokončené transakcie. Potom kliknite na číslo objednávky transakcie, ktorú chcete skontrolovať.

Krok 8: Skontrolujte stav svojho majetku

Potom môžete kliknúť na Moje aktíva aby ste skontrolovali svoje krypto portfólio.

Kliknite Obchodné účty, vyberte P2P skontrolovať váš zostatok BTC.

Pokiaľ ide o mobilných používateľov, pri obchodovaní INR za krypto na OKEx môžete postupovať podľa nasledujúcich krokov!

https://www.youtube.com/watch?v=ID45n81TIqM&feature = youtu.be

Krok 1: Prejdite na kartu Kúpiť krypto

Najskôr prejdite na Kúpte si krypto v dolnej časti mobilnej aplikácie.

Krok 2: Vyberte INR na obchodovanie

Klepnite na Americký dolár vpravo hore a potom vyberte INR ako fiat mena.

Krok 3: Skontrolujte nastavenia platieb

Teraz môžete otvoriť P2P karta pre obchodovanie P2P.

Klepnutím na tlačidlo ponuky vľavo ho rozbaľte a vyberte Nastavenia platieb na overenie, či je ako spôsob platby nastavený bankový prevod. Vráťte sa na stránku obchodovania P2P a klepnite na ikonu + v pravom dolnom rohu mobilnej aplikácie skontrolujte nastavenie transakcie.

Vyberte si Fiat na Token pre "Typ," INR pre "Fiat" a Bankový prevod pre "Spôsob platby." Potom klepnite na Uložiť.

Krok 4: Iniciujte transakciu

Teraz si môžete zvoliť predajcu, s ktorým budete obchodovať. V tomto príklade budeme obchodovať s predajcom "Anirudh." Klepnite na Kúpiť iniciovať transakciu.

Vyberáme Všetky jednotky BTC na obchodovanie v tomto príklade. Zobrazuje všetky BTC dostupné na obchodovanie a ekvivalentné jednotky v INR. Klepnite na Kúpiť pokračovať.

Krok 5: Skontrolujte osobné a obchodné podrobnosti transakcie

Skontrolujte svoje osobné údaje týkajúce sa transakcie, napríklad "spôsob platby," "Meno príjemcu platby," "Číslo účtu." a "Informácie."

Môžete klepnúť Kontaktovať predajcu v pravom hornom rohu odošlite správu, ktorá bude informovať predajcu.

Potom skontrolujte obchodné údaje, ako napr "Jednotková obchodná cena," "Obchodná suma," "Číslo objednávky." a "Meno predajcu."

Krok 6: Uskutočnite platbu

Ak je všetko v poriadku, vyberte Platba vykonaná.

Znova potvrďte spôsob platby a sumu, potom klepnite na Platba vykonaná.

Krok 7: Transakcia je dokončená

Klepnite na ikonu logo záznamu transakcie na pravej strane a transakcia sa zobrazí na karte nespracované spolu s odhadovaným časom príchodu.

Po dokončení transakcie sa zobrazí táto správa: "Majetok bol prevedený na váš fiat účet."

Krok 8: Skontrolujte transakciu

Vaša transakcia sa teraz zobrazí pod Dokončené tab.

Môžete sa tiež vrátiť do sekcie obchodovania P2P a otvoriť nastavenia Moje aktíva a skontrolujte zostatok na vašom P2P účte.

Teraz ste úspešne uskutočnili transakciu na OKEx!

OTC pobočka pre indický trh

Spoločnosť OKEx plánuje založiť pobočku OTC v Indii, ktorá má indickým obchodníkom poskytnúť hlbšie zásoby likvidity a osobnejšie a efektívnejšie prostriedky na vykonávanie veľkých obchodov s objednávkami. Viac informácií bude čoskoro oznámených.

Zabezpečené peňaženky sú našou prioritou

Kryptomeny, ktoré kupujete na platforme OKEx P2P, sa priamo pripisujú do vašej peňaženky OKEx za obchodovanie na všetkých trhoch a burzách OKEx. Bezpečnosť vašich coinov v peňaženke OKEx je posledná vec, ktorej by ste sa mali obávať – ​​a s účtom OKEx máte k dispozícii peňaženku inštitucionálneho stupňa.

P2P obchodovanie pre inzerentov

Ako inzerent môžete nechať svoje ponuky kúpy / predaja zverejniť na platforme OKEx P2P a nechať ich bezplatne inzerovať svojim zacieleným používateľom. Okrem toho je služba úschovy bezplatná aj pre inzerentov a používateľov.

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map