Ako zarobiť krypto pomocou OKEx Jumpstart Mining

Sprievodca získavaním tokenov DeFi pomocou ťažby OKB a OKEx Jumpstart

Decentralizované financovanie, alebo DeFi, je módnym heslom roka v oblasti kryptomeny a kľúčovými hnacími silami rozmachu tohto odvetvia sú koncepcie ťažby likvidity a výnosového poľnohospodárstva..

Ťažba likvidity sa najskôr začala presadzovať po nástupe spoločnosti Compound a umožňuje používateľom, ktorí poskytujú likviditu decentralizovanému protokolu, získavať jej tokeny na oplátku. V porovnaní s tradičnými metódami zarábania pasívnych kryptomien, ako sú úspory a vklady, môže byť výnos z ťažby likvidity výrazne vysoký kvôli súčasnému rodiacemu sa stavu trhov DeFi..

S cieľom ďalej posilniť ekosystém DeFi a poskytnúť používateľom inovatívnejšie ponuky predstavila spoločnosť OKEx ťažbu likvidity ako novú vlastnosť svojej platformy na predaj tokenov OKEx Jumpstart..

Čo je OKEx Jumpstart?

Spoločnosť OKEx Jumpstart, ktorá bola uvedená na trh v marci 2019, je platformou, ktorá inkubuje vysoko kvalitné krypto projekty. So vznikom protokolov DeFi a silným dopytom používateľov spoločnosť OKEx spustila iniciatívu Jumpstart Mining, ktorá umožňuje svojim používateľom farmovať tokeny DeFi a zároveň podporuje ich vybrané projekty vkladom OKB, ekosystému tokenu OKEx.

Tento článok vás prevedie krokmi, ako začať zarábať tokeny DeFi prostredníctvom ťažby OKEx Jumpstart Mining pomocou stolových aj mobilných zariadení. Môžete tiež sledovať našu mobilnú verziu video alebo postupujte podľa pokynov uvedených nižšie.

Zarábajte kryptomeny pomocou OKEx Jumpstart Mining pre používateľov webu

Krok 1: Prejdite do časti Jumpstart

Na domovskej stránke OKEx prejdite na Financie v hornom menu a kliknite na Jumpstart otvorte OKEx Jumpstart.

Krok 2: Zobrazte dostupné predaje tokenov

Stránka OKEx Jumpstart zobrazuje aktuálne tokeny dostupné na predaj, ako aj súhrny predchádzajúcich relácií.

V tomto tutoriáli sa zúčastníme predaja ZYRO, ktorý podľa nižšie uvedeného screenshotu bol "Naživo" v čase písania tohto článku. Informačné okno tiež zobrazuje APY (ročný výnos) spolu s ďalšími užitočnými podrobnosťami, ako sú časy začiatku a konca a vsadené celkové tokeny.

Používatelia by si mali pred použitím programu Jumpstart Mining prečítať tieto podrobné pravidlá. Po prečítaní a pochopení pravidiel môžete kliknúť na Začni teraz pokračovať.

Krok 3: Zobrazte podrobnosti stávky

Predtým, ako začnete vkladať svoje OKB, aby ste zarobili ZYRO, môžete si zobraziť dôležité údaje, ako sú cena, APY, pravidlá vkladania, zavedenie projektu, pridelenie tokenu, doba blokovania atď..

Krok 4: Vložte svoje OKB a zarobte krypto

OKB musíte previesť na svoj Finančný účet vopred, aby ste ich mohli začať vkladať. Prikladanie nevyžaduje žiadny KYC a do tohto vkladania môžete vložiť maximálne 5 000 OKB.

Poznámka: Pravidlá týkajúce sa maximálnych stávkových kvót a požiadaviek KYC sa môžu meniť.

Po potvrdení pravidiel vkladania kliknite na Vklad pokračovať.

Do rozbaľovacieho poľa zadajte sumu OKB, ktorú chcete vložiť, a kliknite na tlačidlo Ok pokračovať.

Krok 5: (Voliteľné) Vyťažte svoje kryptomeny a nezúčastnite sa na OKB

Podľa vyššie uvedených krokov by ste mali začať zarábať ZYRO tokeny, akonáhle vložíte svoje OKB. Ak si chcete vyzdvihnúť svoje zarobené ZYRO, kliknite na ikonu Úroda pokračovať.

Získané ZYRO sa teraz rozdelí na váš finančný účet. Transakciu zobrazíte kliknutím na Moje aktíva z pravého horného rohu domovskej stránky OKEx a potom vyberte ikonu "Centrum správ" kartu a kliknite na Zobraziť a stiahnuť pod "História účtu" tab.

Transakcia sa zobrazí ako "Výsadok&Odmena" pod "Finančný účet" tab.

Vsadené OKB môžete tiež kedykoľvek vybrať kliknutím Nezúčastniť sa na domovskej stránke predaja tokenov ZYRO. Na odstúpenie od zmluvy sa nevzťahuje žiadna doba blokovania a váš OKB sa vráti na váš finančný účet.

Zarábajte kryptomeny pomocou OKEx Jumpstart Mining pre mobilných používateľov

Krok 1: Prejdite do časti Jumpstart

Začnite klepnutím na Domov v dolnej časti mobilnej aplikácie a potom klepnite na Viac v lište produktov. Teraz klepnite na Jumpstart pod "Financie" kartu otvorte hlavnú časť.

Krok 2: Zobrazte dostupné predaje tokenov

Aktuálny predaj tokenov a predchádzajúce súhrny predaja tokenov si môžete pozrieť v sekcii Jumpstart. V tomto príklade vložíme OKB, aby sme zarobili ZYRO. Predtým, ako klepnete, prečítajte si krátky úvod a harmonogram predaja tokenov ZYRO Začni teraz pokračovať.

Krok 3: Vložte svoj OKB

Predtým, ako začnete vkladať svoje OKB, aby ste zarobili ZYRO, prezrite si dôležité informácie, ako sú cena, APY, pravidlá vkladania, zavedenie projektu, prideľovanie tokenov, obdobia blokovania atď..

Môžete klepnúť na Vklad, potom zadajte množstvo OKB, ktoré chcete vsadiť, a klepnite na Ok pokračovať.

Krok 4: (Voliteľné) Vyťažte svoje kryptomeny a skontrolujte transakciu

V našom príklade začnete zarábať ZYRO, akonáhle vsadíte svoje OKB. Ak chcete zbierať svoje zarobené ZYRO, klepnite na Úroda pokračovať.

Získaný ZYRO bude distribuovaný na váš finančný účet. Ak chcete transakciu zobraziť, klepnite na Aktíva dole, za ktorým nasleduje Financovanie a potom História skontrolovať transakciu. Transakcia sa zobrazí ako "ZYRO Získajte z aktivity" pod "História" oddiel.

Nové projekty Jumpstart Mining

ZYRO je prvý protokol DeFi uvedený pre ťažbu OKEx Jumpstart. Spoločnosť OKEx Jumpstart Mining bude naďalej podporovať rast spoločnosti DeFi a v blízkej budúcnosti uvedie zoznam ďalších kvalitných projektov spoločnosti DeFi..

Mali by ste si tiež prečítať naše vylepšené pravidlo predaja tokenov, aby ste pochopili kľúčové zmeny a pripravili sa na budúcu účasť.

Nie ste obchodníkom v OKEx? Naučte sa, ako začať obchodovať.

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map