Ako získať odmeny za sprostredkovanie a provízie za pridruženie na OKEx

Sprievodca získavaním odmien a provízií pomocou programov OKEx Referral a OKEx Affiliate

Napriek dnešnej popularite sú trhy s kryptomenami pre finančný priestor relatívne nové. Na podporu ich rastu ponúka OKEx programy OKEx Referral a OKEx Affiliate, ktoré povzbudzujú používateľov k propagácii krypto priestoru a šíreniu povedomia výmenou za odmeny a provízie. Nové registrácie víta aj program OKEx Rewards, ktorý začiatočníkom umožňuje získať až 80 dolárov splnením rôznych úloh a aktivít.

Táto príručka bude užitočná pre používateľov, ktorí chcú získať odmeny a provízie za pozvanie svojich kontaktov, aby sa pripojili k OKEx a začali obchodovať s kryptami.

Program odporúčaní OKEx

Vďaka programu odporúčaní OKEx môžete zarábať odmeny tým, že pozvete svojich priateľov, aby si vytvorili účty na OKEx a začali obchodovať. Keď jeden z vašich odporúčaní splní nasledujúce tri úlohy do 180 dní od registrácie, získate odmenu 10 $ za každú z nich:

  1. Nakúpte krypto: Dostanete 10 dolárov v BTC, keď váš rozhodca dokončí nákup kryptomeny v hodnote najmenej 100 dolárov v ich prvej objednávke.
  2. Vložte krypto: Získate zľavovú kartu 10 USDT, keď váš rozhodca prejde verifikačnou úrovňou 2 KYC a uskutoční prvý vklad v kryptomene v hodnote najmenej 100 dolárov.
  3. Obchod: Dostanete 10 dolárov v BTC, keď váš rozhodca dokončí obchodné míľniky, čo im prinesie 50 dolárov v BTC.

Upozorňujeme, že odmeny za sprostredkovanie sa na váš primárny účet pripíšu až nasledujúci deň o 18:00 (UTC +8).

Partnerský program OKEx

Partnerský program OKEx vám dáva možnosť zarobiť bitcoiny zadarmo a minimálne 30% províziu, keď ktorýkoľvek z vašich odporúčaných používateľov obchoduje na OKEx. Partnerom OKEx sa môžete stať, ak 10 vašich pozvaných priateľov splnilo prvú úlohu na domovskej stránke programu Rewards: Zarobte 10 $ v BTC.

Ako pobočka OKEx máte okrem obchodných provízií nárok na množstvo výhod. Dostanete napríklad podporu od spoločnosti OKEx, pokiaľ ide o podrobný obsah a spoluprácu v komunite, ako sú airdrops a relácie AMA..

Okrem toho sa stanete pravidelným partnerom spoločnosti OKEx na rôznych konferenciách a výročných podujatiach, ktoré vám tiež pomôžu rozšíriť sieť. Na záver získate aj špeciálne darčeky pre miestne a medzinárodné festivaly, ktoré oslavuje spoločnosť OKEx.

Upozorňujeme však, že akonáhle sa stanete pobočkou spoločnosti OKEx, už nemáte nárok na získanie odmien prostredníctvom programu odporúčaní OKEx..

Nasledujúce kroky vám pomôžu začať s programami OKEx Referral a OKEx Affiliate.

Krok 1: Skontrolujte odmeny dostupné na OKEx

Prejdite na domovskú stránku OKEx a prejdite na "Viac" v hornom menu a kliknite na Odmeny pod "Ostatné" tab.

Začiatočníci v OKEx môžu získať odmeny až do výšky 80 dolárov splnením nasledujúcich úloh:

  1. Zarobte 10 $ v BTC zakúpením kryptomeny v hodnote najmenej 100 dolárov v prvej objednávke.
  2. Získajte zľavovú kartu vo výške 20 USDT po vložení kryptomeny v hodnote najmenej 100 dolárov do prvej objednávky.
  3. Zarobte 50 $ v BTC na obchodovanie po dokončení úrovne 2 overenia KYC a dokončení obchodných úloh.

Aby začiatočníkom pomohli oboznámiť sa s obchodným prostredím, dostanú po kliknutí na účet demo obchodovania 5 BTC Začnite obchodovať na domovskej stránke programu Rewards.

Krok 2: Prejdite do sekcie Sprostredkovanie a pozvite priateľov

Po skontrolovaní dostupných odmien na OKEx kliknite na Viac a vyber si Odporúčanie pod "Ostatné" z domovskej stránky OKEx.

Prejdite nadol pod "Denné misie" časť a kliknite na Pozvite teraz priateľov.

Otvorí sa nová stránka, kde môžete zadať e-mailové adresy svojich priateľov a posielať im pozvánky. Prípadne môžete tiež skopírovať odkaz na sprostredkovanie a zdieľať ho priamo so svojimi priateľmi.

Krok 3: Staňte sa členom OKEx a získajte provízie

Ako pobočka OKEx môžete zarábať provízie, keď sa pomocou vášho odkazu na pozvánku zaregistruje 10 používateľov. Z obchodných aktivít vašich pozvaných môžete získať až 40% provízie tromi spôsobmi:

  1. 30% obchodná provízia od nových používateľov.
  2. 30% obchodná provízia od opakujúcich sa používateľov.
  3. 10% obchodná provízia od sub-pridružených spoločností. To platí, keď sa z vašich pozvaných stanú pobočky spoločnosti OKEx.

Obchodné provízie pre affiliate program OKEx

Rozsah obchodných provízií v rámci affiliate programu OKEx zahŕňa spotové obchodovanie, obchodovanie s maržami a obchodovanie s opciami. Obchodné provízie označené v USDT budú pripísané na váš finančný účet v T + 1 deň. Upozorňujeme, že podúčty nie sú vhodné pre pridružený program OKEx a schéma obchodných provízií sa nevzťahuje na VIP zákazníkov.

Nie ste obchodníkom v OKEx? Naučte sa, ako začať obchodovať!

OKEx Insights predstavuje analýzy trhu, podrobné funkcie, originálny výskum & vybrané správy od krypto profesionálov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map