OKEx Earn: Využite svoje kryptomeny na pasívny príjem na OKEx

Prehľad zarábania kryptomien pomocou OKEx Earn

OKEx poskytuje používateľom rôzne spôsoby, ako začať zarábať kryptomeny, či už využitím bezplatnej ponuky bitcoinov, alebo využitím služieb ako OKEx Pool a OKEx Loans. Pretože však noví účastníci hľadajú pasívne zárobky v krypto priestore po decentralizovanom finančnom boome, OKEx Earn slúži ako jednotné miesto pre všetky možnosti zarábania dostupné na platforme OKEx.

Spoločnosť OKEx Earn v súčasnosti ponúka používateľom šesť spôsobov pasívneho príjmu v kryptomenách:

 • Ťažba likvidity pomocou DeFi tokenov
 • Úspory
 • Termínované vklady
 • Vytyčovanie
 • Pôžičky C2C
 • Zarábanie DAI pomocou aplikácie MakerDAO

Táto príručka vás prevedie každým z týchto produktov a tým, ako ich môžete začať používať.

Contents

Krok 1: Prejdite do sekcie Zarobiť

Prejdite na domovskú stránku OKEx a prejdite na Financie v hornom menu a kliknite na Zarobiť pre prístup do sekcie OKEx Earn.

Krok 2: Zadajte svoje digitálne aktíva

Na stránke OKEx Earn vyberte ikonu Zarobiť Na karte a vyberte kryptomenu, ktorú máte. Nasleduje suma, z ktorej sa chcete zaviazať k pasívnemu príjmu.

Zadajte svoje kryptomena

Môžete tiež zvoliť ikonu Trh karta na zobrazenie podporovaných tokenov a ich výnosov v rôznych službách, ako sú sporenie, vklad a požičiavanie.

Kryptotrh

V tomto výučbe najskôr preskúmame kroky na získanie pasívneho príjmu ťažbou likvidity v protokoloch DeFi.

Ťažba likvidity pomocou DeFi tokenov

Boom DeFi a jeho potreba likvidity priniesla účastníkom trhu nové možnosti generovania pasívneho príjmu. Používatelia môžu teraz prideliť svoje digitálne aktíva k rôznym protokolom a získať úroky a / alebo bonusové tokeny.

Spoločnosť OKEx vyvinula iniciatívu a do sekcie Zarábanie pridala množstvo produktov DeFi s cieľom uľahčiť používateľom a znížiť bariéry vstupu pre tých, ktorí hľadajú príležitosti na zárobky v tejto rastúcej oblasti..

Zarábajte krypto pomocou zmesi

Spoločnosť Compound, jeden z popredných protokolov decentralizovaného poskytovania pôžičiek, si získala širokú popularitu v komunite DeFi po vydaní svojho riadiaceho tokenu COMP. Uvoľnenie COMP viedlo k masívnej ťažbe likvidity v priestore DeFi, kde sa poľnohospodári s výnosmi pokúsili získať COMP dodávaním svojich kryptomien do Compound protokolu.

Na podporu zloženého ekosystému môžu používatelia OKEx vložiť nasledujúce tokeny na získanie pasívneho príjmu kryptomeny:

 • Token základnej pozornosti (BAT)
 • DAI
 • Éter (ETH)
 • USDC
 • Tether (USDT)
 • 0x (ZRX)

V tomto tutoriáli sa prihlásime na odber zarábania USDT a COMP with Compound.

Krok 1: Prihláste sa na odber a zarábajte USDT pomocou Compound

Vyberte si USDT ako kryptomena v "Zarobiť" oddiel na vyvolanie vkladovej lehoty, čistej sadzby a odhadovaného denného výnosu za zarobenie USDT so zlúčeninou. Čistá sadzba sa počíta z úrokov z upísania a stávkových výnosov. Kliknite Prihlásiť sa na odber ak by ste chceli pokračovať.

Krok 2: Zadajte svoje USDT do zloženého protokolu

Zadajte čiastku USDT, ktorú chcete dodať do zloženého protokolu. Minimálna výška predplatného za USDT je ​​50. Ak si chcete predplatiť zlúčeninu so všetkým dostupným zostatkom, môžete kliknúť Max. Kliknite ďalej pokračovať.

Potvrďte podrobnosti transakcie vrátane odhadovaného výnosu a odhadovanej bonusovej sadzby. Musíte uznať skutočnosť, že odhadovaný výnos nepredstavuje skutočný výnos a že k svojim aktívam máte kedykoľvek voľný prístup. Kliknite Prihlásiť sa na odber pokračovať.

Krok 3: Skontrolujte svoju transakciu

Skontrolujte dokončenú transakciu pod "Moje aktíva" v dolnej časti sekcie OKEx Earn.

Svoje USDT môžete kedykoľvek vybrať kliknutím na ikona dokumentu pod "Akcia" a potom kliknete Uplatniť pokračovať.

Zarábajte kryptomeny pomocou Uniswap

Uniswap je decentralizovaný protokol pre automatické poskytovanie likvidity na ethereum. Nedávno Uniswap zverejnil svoj token riadenia UNI.

Aby sme uľahčili účasť používateľov v Uniswap, spustili sme produkt flexibilného vkladu pre projekt na OKEx Earn. Tento produkt bude zhromažďovať finančné prostriedky používateľov za inteligentnú zmluvu Uniswap a rozdelí poplatok za plyn medzi všetkých účastníkov.

Používatelia môžu začať zarábať UNI tokeny vkladom niektorého z nasledujúcich párov obchodovania s digitálnymi aktívami:

 • USDT – ETH
 • USDC – ETH
 • DAI – ETH
 • WBTC – ETH

V tomto tutoriáli sa prihlásime na odber prostredníctvom USDT – ETH, aby sme získali UNI tokeny. To znamená, že aby sme mohli zarobiť UNI, musíme poskytnúť protokol USDT aj ETH protokolu Uniswap. Za skutočne dodané digitálne meny sa však nezarobí žiadny úrok.

Krok 1: Prihláste sa na odber a získajte UNI pomocou Uniswap

Vyberte si USDT ako kryptomena v "Zarobiť" oddiel na vyvolanie vkladovej lehoty, kurzu APY a odhadovaného denného výnosu pre zárobok UNI s Uniswap. Kliknite Prihlásiť sa na odber ak by ste chceli pokračovať.

Krok 2: Prečítajte si podmienky predplatného UNI

Obchodníci, ktorí sa prihlásia na odber služby Uniswap, musia pochopiť a uznať príslušné riziká a to iba po kliknutí rozumiem bude možné zarobiť UNI pomocou Uniswap na OKEx, ako je to znázornené na obrázku nižšie.

Krok 3: Dodajte svoje USDT a ETH do protokolu Uniswap

Zadajte čiastku USDT a ETH, ktorú chcete dodať do protokolu Uniswap. Ak sa chcete prihlásiť na odber Uniswapu so všetkým dostupným zostatkom, môžete kliknúť Max. Prečítajte si varovnú správu v hornej časti a Q&V dolnej časti nájdete odpovede na všetky vaše otázky. Kliknite na ďalej keď budete pripravení, pokračovať.

Krok 4: Potvrďte podrobnosti transakcie

Potvrďte podrobnosti transakcie vrátane odhadovanej návratnosti a poplatku za službu. Musíte uznať skutočnosť, že odhadovaný výnos nepredstavuje skutočný výnos a že k svojim aktívam máte kedykoľvek voľný prístup. Kliknite Prihlásiť sa na odber pokračovať.

Krok 5: Skontrolujte svoju transakciu

Skontrolujte dokončenú transakciu pod "Moje aktíva" v dolnej časti sekcie OKEx Earn.

Svoje USDT a ETH môžete kedykoľvek vybrať kliknutím na ikonu ikona dokumentu pod "Akcia" a klikanie Zrušiť pokračovať.

Zarábajte krypto pomocou Curve

Vzostup automatizovaných tvorcov trhu, napríklad Curve, priťahoval veľký záujem komunity DeFi. Curve je decentralizovaný AMM určený na uľahčenie obchodov so stabilnýmicoinmi s nízkym skĺznutím. Zatiaľ čo objem obchodov spoločnosti Curve vzrástol po vydaní jej tokenu riadenia CRV, vysoký poplatok za plyn za používanie krivky bol prekážkou pre jej prijatie..

Na uľahčenie účasti používateľov v Curve sme na OKEx Earn spustili produkt flexibilného vkladu pre tento projekt. Tento produkt bude zhromažďovať finančné prostriedky používateľov za inteligentnú zmluvu spoločnosti Curve a rozdelí poplatok za plyn medzi všetkých účastníkov.

Používatelia môžu začať zarábať úroky a tokeny CRV vkladom niektorého z nasledujúcich podporovaných digitálnych aktív:

 • USDC
 • USDT
 • DAI
 • Skutočný USD (TUSD)

V tomto tutoriáli sa prihlásime na odber prostredníctvom USDT, aby sme získali úroky a tokeny CRV.

Krok 1: Prihláste sa na odber a získajte CRV pomocou krivky

Vyberte si USDT ako kryptomena v "Zarobiť" oddiel na vyvolanie vkladového obdobia, čistej sadzby a odhadovaného denného výnosu za zarobenie USDT pomocou Curve. Hodnota čistej sadzby sa počíta z úrokov z upísania a stávkovania a nie je statická. Kliknite Prihlásiť sa na odber ak by ste chceli pokračovať.

Krok 2: Dodajte USDT protokolu Curve

Zadajte čiastku USDT, ktorú chcete dodať do protokolu Curve. Minimálna výška predplatného za USDT je ​​50. Ak si chcete predplatiť krivku so všetkým dostupným zostatkom, môžete kliknúť Max. Prečítajte si Q&V dolnej časti nájdete odpovede na všetky otázky, ktoré môžete mať, a kliknite na ikonu ďalej keď budete pripravení, pokračovať.

Potvrďte podrobnosti transakcie vrátane odhadovanej návratnosti a poplatku za službu. Musíte uznať skutočnosť, že odhadovaný výnos nepredstavuje skutočný výnos a že k svojim aktívam máte kedykoľvek voľný prístup. Kliknite Prihlásiť sa na odber pokračovať.

Krok 3: Skontrolujte svoju transakciu

Skontrolujte dokončenú transakciu pod "Moje aktíva" v dolnej časti sekcie OKEx Earn.

Svoje USDT môžete kedykoľvek vybrať kliknutím na ikona dokumentu pod "Akcia" a klikanie Uplatniť pokračovať.

Zarábajte krypto pomocou YFI

Yearn.finance je decentralizovaný agregátor pôžičiek, ktorý umožňuje používateľom vybrať si poskytovateľov pôžičiek DeFi, napríklad Compound a Aave. Tvorca protokolu, Andre Cronje, oznámil uvoľnenie svojho tokenu riadenia YFI 17. júla.

Na podporu účasti používateľov na YFI sme pre projekt spustili flexibilný vkladový produkt na OKEx Earn. Produkt bude fungovať ako vklad Curve popísaný vyššie, s podporou nasledujúcich tokenov:

 • USDT
 • DAI
 • USDC

Zarábajte krypto pomocou YFII

Po humbuknom ťažení likvidity, ktoré v júni vyvolala spoločnosť Compound, poľnohospodári zaoberajúci sa výnosmi upriamili svoju pozornosť na YFII, vidličku ročnej. YFII je platforma DeFi, ktorej cieľom je stavať produkty na agregovanom zabezpečení likvidity, sprostredkovanom obchodovaní, automatizovanom marketingu a ďalších..

Na podporu účasti používateľov na YFII sme pre projekt spustili flexibilný vkladový produkt na OKEx Earn. Produkt bude fungovať ako vklad Curve popísaný vyššie, s podporou nasledujúcich tokenov:

 • USDT
 • DAI

OKEx plánuje pokračovať v podpore DeFi

Okrem zavádzania nových produktov pre Compound, Curve a YFII bude OKEx naďalej podporovať DeFi priestor a v budúcnosti bude predstavených ďalších produktov. Používatelia spoločnosti OKEx, ktorí sa zaujímajú o iniciatívu DeFi, by si mali prečítať naše podmienky služby Earn DeFi.

Úspory

Produkt Úspory umožňuje používateľom OKEx získavať úroky vkladom ich digitálnych aktív na platformu. Uložené aktíva sa požičiavajú obchodníkom ako maržové pôžičky a OKEx potom zhromažďuje a distribuuje úrokové výnosy používateľom.

Úrokové výnosy sa akumulujú každý deň, počínajúc druhým dňom vkladu, a nie je stanovená minimálna výška ani lehota na vklad. Používatelia môžu začať s úsporami podľa pokynov uvedených nižšie.

Krok 1: Prihláste sa na odber sporenia

V tomto príklade vložíme na náš sporiaci účet 5 USDT. Ak chcete začať, musíte prejsť do časti OKEx Earn (ako je uvedené vyššie) a kliknúť na ikonu Zarobiť tab.

Teraz uvidíte rôzne možnosti, ktoré máte k dispozícii, a jedna z nich je "Úspory."

V závislosti na vybratom digitálnom majetku a sume, ktorú chcete zaviazať, uvidíte údaje o miere (APY) a odhadovanej návratnosti za deň. Kliknite Prihlásiť sa na odber ak by ste chceli pokračovať.

Krok 2: Zadajte a potvrďte podrobnosti transakcie

Teraz musíte potvrdiť sumu predplatného a obdobie vkladu. Kliknite ďalej po zadaní podrobností.

Teraz uvidíte Zmluvu s používateľom sporenia, prečítajte si ju a ak s ňou súhlasíte, kliknite na ikonu ďalej pokračovať.

Znova skontrolujte podrobnosti transakcie a kliknite Prihlásiť sa na odber na potvrdenie.

Krok 3: Skontrolujte svoju transakciu

Skontrolujte dokončenú transakciu pod "Moje aktíva" v dolnej časti sekcie OKEx Earn.

Aktíva na svojom sporiacom účte môžete kedykoľvek vybrať. Ak to chcete urobiť, môžete kliknúť na ikonu ikona dokumentu pod "Akcia." Teraz kliknite Prevod finančných prostriedkov a pokračujte zadaním sumy na výber.

Termínovaný vklad

Termínovaný vklad umožňuje používateľom vkladať kryptomeny, z ktorých získavajú výnosy, za dohodnutú úrokovú mieru. V porovnaní s úsporami si musia používatelia zvoliť termínovaný vklad a nemôžu si počas tohto obdobia vyberať kryptomeny bez platenia poplatkov..

V tomto príklade uskutočňujeme termínovaný vklad 10 EOS na 30 dní.

Krok 1: Prihláste sa na termínovaný vklad

Najskôr si vyberte EOS ako kryptomena pod "Zarobiť" časť a choďte na "Termínovaný vklad" a otvorte rozbaľovaciu ponuku kliknutím na Celý zoznam zobraziť všetky obdobia dostupné pre termínovaný vklad s príslušnou mierou návratnosti. Kliknite Prihlásiť sa na odber pokračovať.

Prihláste sa na termínovaný vklad

Krok 2: Zadajte a potvrďte podrobnosti termínovaného vkladu

Zadajte požadovanú sumu a vyberte obdobie termínovaného vkladu na predplatné. V prípade systému EOS je minimálna výška predplatného 10 EOS.

Ak sa chcete prihlásiť na termínovaný vklad so všetkým dostupným zostatkom, môžete kliknúť na Max. Kliknite ďalej pokračovať.

Znova potvrďte podrobnosti transakcie vrátane obdobia vkladu a potvrďte skutočnosť, že odhadovaný výnos nepredstavuje skutočný výnos. Kliknite Prihlásiť sa na odber pokračovať.

Potvrdený termínovaný vklad - EOS

Krok 3: Skontrolujte svoju transakciu

Skontrolujte dokončenú transakciu pod "Moje aktíva" v dolnej časti sekcie OKEx Earn.

Ak si chcete kryptomeny vybrať počas obdobia termínovaného vkladu, môžete kliknúť na ikonu ikona dokumentu pod "Akcia" a kliknite Ukončiť pokračovať. Upozorňujeme však, že za predčasné ukončenie termínovaného vkladu sa účtuje sankčný poplatok.

Vytyčovanie

Vkladanie je populárny spôsob, ako zarobiť pasívny príjem v priestore kryptomeny. Vkladaním vašich kryptomien sa používatelia môžu podieľať na overovaní blokov – podobne ako to robia ťažiari za bitcoiny – na blockchaine proof-of-stake a získavať stanovené percento ako odmenu.

Používatelia môžu kryptomeny zarobiť vkladom pomocou programu OKEx Earn alebo OKEx Pool. V tomto tutoriáli vás prevedieme procesom vkladania do programu OKEx Earn.

Krok 1: Prihláste sa na vklad

V tomto príklade použijeme na vsadenie systémy v.systems. Vyberte si VSYS ako kryptomena v "Zarobiť" oddiel a choďte na "Vytyčovanie" zobrazíte dostupné možnosti pre VSYS. Kliknite Prihlásiť sa na odber pokračovať.

Krok 2: Zadajte a potvrďte podrobnosti vkladania

Zadajte sumu VSYS na vloženie. Pre VSYS je minimálna výška predplatného 100 VSYS. Ak sa chcete prihlásiť na odber so všetkým dostupným zostatkom, môžete kliknúť na Max. Kliknite ďalej pokračovať.

Potvrďte podrobnosti transakcie, ako napríklad sumu použitú na vloženie, a potvrďte skutočnosť, že ste si prečítali Zmluvu o podiele používateľov a že odhadovaný výnos nepredstavuje skutočný výnos. Kliknite Prihlásiť sa na odber pokračovať.

VSYS - potvrdenie stávky

Krok 3: Skontrolujte svoju transakciu

Skontrolujte dokončenú transakciu pod "Moje aktíva" v dolnej časti sekcie OKEx Earn.

Vsadené kryptomeny môžete kedykoľvek vybrať kliknutím na ikonu ikona dokumentu pod "Akcia" a potom kliknete na Uplatniť. Upozorňujeme, že spracovanie prevodu vloženého kryptomeny alebo zarobeného úroku trvá až jeden deň.

C2C pôžička

Pôžička OKEx C2C je otvoreným trhom pre dlžníkov a investorov na poskytovanie alebo prijímanie pôžičiek, s flexibilitou pri výbere výšky investície, termínu splatnosti, dĺžky načítania atď. V porovnaní s termínovaným vkladom poskytuje pôžička C2C používateľom viac možností.

Vďaka OKEx Earn je USDT jedinou kryptomenou dostupnou pre pôžičky C2C.

Krok 1: Predplaťte si pôžičku C2C

Vyberte si USDT ako kryptomena v "Zarobiť" oddiel a choďte na "Pôžičky C2C" kliknúť na Celý zoznam zobraziť všetky dostupné obdobia s príslušnou mierou návratnosti. Kliknite Prihlásiť sa na odber pokračovať.

C2C pôžička

Krok 2: Vyberte si pôžičku, do ktorej chcete investovať

Môžete si prezrieť všetky dostupné ponuky pôžičiek s rôznou mierou návratnosti, dobami výpožičky, minimálnymi a maximálnymi investíciami atď. V našom príklade vyberieme ponuku pôžičky za 50 USDT s návratnosťou 8,03% APY na obdobie 90 dní. Kliknite Invest pokračovať.

Krok 3: Zadajte sumu predplatného

Pre pôžičku USDT C2C je v našom príklade minimálna výška predplatného 50 USDT a maximálna suma 500 USDT. Pod "Výška predplatného" Na karte môžete zadať čiastku za predplatné v násobkoch 50 (napr. 100 USD, 150 USD, atď.).

Krok 4: Prečítajte si časť o kontrole rizík

Pred začatím pôžičky na C2C sa odporúča prečítať si podrobnosti uvedené v dokumente Kontrola rizika tab. V tejto časti sa nachádzajú tri dôležité informácie, a to zastavené aktíva, úroková miera z pôžičky a úrokové sadzby z omeškania.

"Založené aktíva" označuje kolaterál držaný veriteľom výmenou za požičanie finančných prostriedkov. Kolaterálna hodnota predstavuje množstvo majetku akumulovaného na zabezpečenie pôžičky. Keď hodnota kolaterálu klesne pod úroveň výstrahy, dostane dlžník upomienku na zvýšenie sumy kolaterálu. Ak hodnota kolaterálu klesne pod úroveň likvidácie a dlžník neobnoví sumu kolaterálu, úverová pozícia sa uzavrie, aby sa investorovi vyplatila istina, úrok a sankčný úrok po lehote splatnosti. Investori ako takí budú môcť inkasovať svoju istinu aj v prípade likvidácie.

"Pôžička v hodnote" predstavuje pomer pôžičky k hodnote zakúpeného majetku – vysoký pomer LTV znamená, že je pôžička riskantnejšia. Počiatočná úroveň predstavuje percento z výšky úveru, ktoré musí byť kryté z vašich peňazí. Úroveň výzvy na dodatočné vyrovnanie sa tu vzťahuje na minimálnu čiastku USDT, ktorá sa musí udržiavať na vašom margin účte. Ak LTV dosiahne úroveň likvidácie, úverová pozícia sa uzavrie.

"Neskorá úroková sadzba" sa vzťahuje na trestnú sadzbu za oneskorené platby úrokov.

Po uznaní rizík spojených s pôžičkami C2C kliknite na ďalej pokračovať.

Znova potvrďte podrobnosti o svojej pôžičke C2C a kliknite Prihlásiť sa na odber pokračovať.

Krok 5: Skontrolujte zostatok pôžičky

Ak chcete skontrolovať zostatok pôžičky, prejdite na stránku Moje aktíva pomocou rozbaľovacej ponuky "Aktíva" ponuky z horného navigačného panela. Teraz vyberte ikonu Aktíva kartu a prejdite na Pôžičky skontrolovať svoj zostatok na pôžičke v USDT.

Vidíte, že výška USDT pôžičky je uvedená na "Investícia" stĺpec.

Zarábajte DAI s programom MakerDAO

OKEx Earn umožňuje používateľom vkladať ich DAI do MakerDAO, aby získali úrok. Minimálna výška vkladu je 1 DAI.

Krok 1: Prihláste sa na odber a získajte ďalšie DAI

Vyberte si Stablecoin DAI ako kryptomena v "Zarobiť" v sekcii sa zobrazí obdobie vkladu, miera návratnosti (APY) a odhadovaný denný výnos. Kliknite Prihlásiť sa na odber ak by ste chceli pokračovať.

Krok 2: Zadajte a potvrďte podrobnosti transakcie

Zadajte sumu DAI na vloženie. Ak sa chcete prihlásiť na odber so všetkým dostupným zostatkom, môžete kliknúť na Max. Kliknite ďalej pokračovať.

Potvrďte podrobnosti transakcie, napríklad sumu použitú na stávkovanie, a potvrďte skutočnosť, že odhadovaný výnos nepredstavuje skutočný výnos. Kliknite Prihlásiť sa na odber pokračovať.

Krok 3: Skontrolujte svoju transakciu

Skontrolujte dokončenú transakciu pod "Moje aktíva" v dolnej časti sekcie OKEx Earn.

Vsadené DAI môžete kedykoľvek vybrať kliknutím na ikonu ikona dokumentu pod "Akcia" a potom kliknete Uplatniť pokračovať.

Nie ste obchodníkom v OKEx? Naučte sa, ako začať obchodovať.

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map