Investície do spoločnosti 3D Systems Corp (NYSE: DDD)

3D Systems Corp (NYSE: DDD) je jednou z najstarších a najuznávanejších spoločností v oblasti 3D tlače. Spoločnosť 3D Systems Corp, ktorá o sebe často hovorí ako o „prvej spoločnosti zaoberajúcej sa 3D tlačou na svete“, má viac ako tri desaťročia skúseností v priemysle aditívnej výroby. V tejto dobe spoločnosť rýchlo rozšírila svoje ponuky služieb a prostredníctvom investícií do výskumu a inovácií je pripravená pokračovať v tejto expanzii aj do budúcnosti..

Čo je 3D Systems Corp (DDD)?

Spoluzakladateľ spoločnosti 3D System Corp Chuck Hull je najpozoruhodnejší pre vynález stereolitografickej metódy 3D tlače. Stereolitografia (tiež známa ako tlač SLA), patentovaná Hullom v roku 1984, je prvou a najrozšírenejšou technológiou 3D tlače. Metóda SLA vytvára 3D tlačené objekty prostredníctvom tlače tenkých vrstiev objektu pomocou nádoby s tekutým fotopolymérom, počnúc spodnou vrstvou a končiac hornou časťou. Pre tento vynález je Hull často označovaný ako otec 3D tlače.

S touto technológiou v ruke založila spoločnosť Hull spoločnosť 3D Systems Corp v roku 1986. Keďže spoločnosť Hull stále zostáva ako CTO spoločností, spoločnosť 3D Systems Corp sa teraz rozrástla na viac ako 2 600 zamestnancov s kanceláriami po celom svete. Spoločnosť sa rýchlo rozšírila a rozšírila svoju ponuku služieb. Popri stereolitografii je spoločnosť 3D Systems Corp priekopníkom vo vývoji niekoľkých ďalších technológií. Spoločnosť a jej výrobky sa v súčasnosti používajú na výrobu produktov pomocou selektívneho laserového spekania, tlače s viacerými tryskami, zobrazovania pomocou fólie, farebnej tryskovej tlače, priamej tlače kovov a plastovej tryskovej tlače..

Prečo spoločnosť 3D Systems Corp (DDD) Hmota?

Spoločnosť má tri samostatné a odlišné obchodné línie. Najskôr spoločnosť ponúka hardvérové ​​a softvérové ​​produkty. 3D tlačiarne a súvisiaci softvér si môžu kúpiť a použiť vo výrobnom procese spoločnosti, ktoré hľadajú 3D tlač interne. Spoločnosť ponúka viac ako 10 rôznych modelov 3D tlačiarní, ktoré vyhovejú rôznym potrebám. Od fajčiarov až po profesionálov sú k dispozícii tlačiarne v rôznych cenových reláciách, ktoré vyhovejú potrebám každého. Na týchto výkonných strojoch je možné spustiť softvér 3D Systems, ako napríklad Geomagic, ktorý odoberá fyzické predmety z reálneho sveta a spätne ich analyzuje, aby ich bolo možné vytlačiť a hromadne vyrobiť pomocou 3D tlače. Po druhé, pre tých, ktorí si chcú robiť vlastnú výrobu, spoločnosť predáva suroviny potrebné na 3D tlač. Príklady zahŕňajú plast, elastomér, kompozit, vosk a kov. Spoločnosť ponúka konzultácie pre tých, ktorí môžu potrebovať radu pri výbere produktov. Medzi faktory, ktoré je potrebné vziať do úvahy, patria cena, trvanlivosť, flexibilita a vzhľad a vzhľad. A konečne, pre tých, ktorí nemajú tlačiarne alebo materiály, ponúka 3D Systems výrobu na požiadanie pre rôzne potreby. Táto služba zahŕňa všetky kroky výrobného procesu, od prototypov až po tlač fyzických výrobkov, a môže trvať iba 24 hodín.

Jedna vec, ktorá robí 3D Systems jedinečnými, je uzavretý systémový prístup k vývoju produktov. Spoločnosť prostredníctvom patentov chráni produkty a vo svojich tlačiarňach používa iba interné technológie. Aj keď tento prístup niektorí kritizujú ako potlačenie inovácií v priemysle, odpoveďou spoločnosti je, že dokázala zvýšiť vnútorné stimulačné štruktúry a investovať viac peňazí do výskumu a vývoja, čo vedie k lepším produktom pre spotrebiteľov. Prostredníctvom tohto prístupu vlastní 3D Systems viac ako 1 000 patentov, čo mu umožňuje udržať si konkurenčnú výhodu nad ostatnými spoločnosťami v tomto sektore. Ako už bolo spomenuté, spoluzakladateľ spoločnosti a súčasný technický riaditeľ Chuck Hull sa zaviazal veľkú časť svojej celoživotnej práce k vynájdeniu nových technológií 3D tlače a vďaka tomu bol v roku 2014 uvedený do Siene slávy národných vynálezcov..

3D Systems Corp (DDD) Vyhliadky

Ich súčasná zákaznícka základňa je zameraná zhruba na dve vertikály trhu s vysokou hodnotou: zdravotníctvo a priemyselný sektor. V zdravotníctve sú ponúkané presné riešenia zdravotnej starostlivosti, ktoré vyhovejú rôznym potrebám. Prostredníctvom komplexného modelu služieb pomáha spoločnosť 3D Systems Corp digitalizovať, navrhovať, vyrábať a dodávať produkty, ktoré môžu byť použité v lekárskych simulátoroch, chirurgickom plánovaní, anatomickom modelovaní a ortodoncii na uspokojenie rôznych potrieb pacientov. Výsledkom týchto služieb bolo niekoľko medicínskych noviniek, ktoré umožňujú skúseným chirurgom aj praktikantom precvičiť si svoje zručnosti v prostredí bez rizika.

Z priemyselného hľadiska poskytuje spoločnosť 3D Systems Corp niekoľko sektorov vysokej hodnoty. Napríklad prostredníctvom vzťahov v letectve a obrane poskytuje spoločnosť riešenia na mieru rôznym priemyselným partnerom. Spoločnosť 3D Systems Corp bola vybraná pre spoluprácu s NASA a vyrábala pre ňu súčiastky ako kolesá a držiaky kamier Mars Rover. V ďalšom príklade, prostredníctvom partnerstiev v automobilovom priemysle, spoločnosť 3D Systems Corp spolupracuje s výrobcami na výrobe ľahších a lacnejších dielov pre zákazníkov po celom svete. Od veteránov po úžitkové vozidlá spoločnosť spolupracovala s rôznymi zákazníkmi na výrobe riešení na mieru. To sú len dva príklady sektorov na priemyselnom trhu, v ktorých spoločnosť pôsobí.

Prostredníctvom týchto dvoch trhových vertikál spoločnosť zefektívnila svoje pôsobenie a zamerala sa na trhy, ktoré ponúkajú najvyššie vyhliadky na rast. Počas desaťročí výskumu a vývoja spoločnosť nadviazala partnerstvá s niektorými z najväčších spoločností v príslušných odvetviach a naďalej sa považuje za uznávaného partnera..

Kde kúpiť 3D Systems Corp (DDD) Zásoby

Sprostredkovateľ, ktorého odporúčame, je Prvý stupeň.

Firstrade je popredná online sprostredkovateľská firma, ktorá ponúka kompletný rad investičných produktov a nástrojov určených na pomoc investorom ako vy, aby prevzali kontrolu nad vašou finančnou budúcnosťou. Od svojho založenia v roku 1985 sa spoločnosť Firstrade zaviazala poskytovať vysoko hodnotné a kvalitné služby.

Vďaka kombinácii vlastnej obchodnej technológie, vysoko intuitívneho používateľského rozhrania, vynikajúcich služieb zákazníkom a mobilných aplikácií ponúka Firstrade komplexné riešenie pre všetky vaše investičné potreby..  Prvý stupeň je členom FINRA / SIPC.

Investície do spoločnosti 3D Systems Corp (NYSE: DDD) Investície do spoločnosti 3D Systems Corp (NYSE: DDD) Investície do spoločnosti 3D Systems Corp (NYSE: DDD)
★★★★★ ★★★★★ Prvá recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie pre burzových maklérov zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane minimálnych a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ M1 Finančné hodnotenie

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie pre burzových maklérov zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane minimálnych a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Public.com Recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie pre burzových maklérov zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane minimálnych a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

Poplatky

Nulová provízia

Poplatky

Nulová provízia

Poplatky

Nulová provízia

Minimum účtu

Žiadne

Minimum účtu

100 dolárov

Minimum účtu

Žiadne

Propagácie

Zásoby zadarmo *

* Podrobnosti nájdete na webových stránkach.

Propagácie

Žiadne

Propagácia

Žiadne

Zhrnutie

3D Systems Corp je spoločnosť, ktorá v posledných troch desaťročiach neustále inovuje. So zameraním na dva špecifické trhy (zdravotníctvo a priemysel) si spoločnosť vybudovala niekoľko pevných vzťahov a je v dobrej pozícii na to, aby pokračovala v expanzii na tieto dva ziskové trhy. Vďaka rôznym obchodným riešeniam je adresovateľná zákaznícka základňa široká, od začiatočníkov, ktorí sa chcú dozvedieť viac o 3D tlači, až po spoločnosti v hodnote niekoľkých miliónov dolárov, ktoré chcú znížiť výrobné náklady. Aj keď je sektor 3D tlače nepochybne preplneným priestorom s mnohými konkurentmi, 3D Systems Corp má oproti iným spoločnostiam niekoľko výhod a tieto výhody pravdepodobne umožnia väčší rast aj do budúcnosti..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map