Akadémia OKEx: Rozhovor s obľúbeným obchodníkom, rozhovor s Coinom Busterom

Vitajte v novej sérii rozhovorov OKEx Academy „Rozhovor so svojím obľúbeným obchodníkom. V tejto sérii vám prinesieme krátke rozhovory, ktoré sa týkajú kryptoobchodníkov, odhalíme ich postrehy, perspektívy, rady pre kolegov obchodníkov a niektoré zábavné fakty o nich, o ktorých ste pravdepodobne nikdy nevedeli..

Kto zavoláš! Tentokrát máme Coin Buster (@Coin_Buster na Twitteri), obchodník a zakladateľ z @CryptoALaCarte podeliť sa o niektoré z jeho rád. 

Prosím zdieľajte s našou komunitou, ako začínate svoj deň! Čo urobíš ako prvé ráno? Ako trávite väčšinu času? Na aké veci sa sústredíte okrem obchodovania a kryptomeny?

Vstávam každý deň okolo 6:30. Je dôležité vstávať skoro a mať veľký prehľad o tom, ako sa bude trh správať počas dňa, takže prvá vec, ktorú urobím, keď sa zobudím, je skontrolovať cenu BTC, čo urobila cez noc a aké boli moje obchody (ak nejaké prebiehajú).

Ak potrebujem rýchlo spravovať pozíciu (keďže veľké pohyby sa zvyčajne vyskytujú hodinu po prebudení), zapnem počítač a otvorím TradingView a burzy, na ktorých obchodujem.

Potom si dám dobré raňajky, prečítam si správy a vrátim sa k tabuľke, aby som zistil, či nájdem ďalšie dobré príležitosti.

Počas dňa trávim veľa času na Crypto A La Carte, čo je projekt, ktorý som založil asi pred šiestimi mesiacmi so svojím priateľom a partnerom Rubotom. Na vyhľadanie nových talentovaných obchodníkov, ktorí sa môžu pripojiť k tímu, je potrebné venovať veľa pozornosti, riadenia, podpory zákazníkov a výskumu.

Väčšinou je časť popoludnia venovaná obchodovaniu (väčšinou denné obchody).

Myslím si, že je skutočne dôležité mať čas na ochladenie, pretože tento trh je otvorený nepretržite a dá sa ľahko vyhorieť, takže klávesnicu nechávam okolo 19:00 a nejaký čas trávim asi do 22:00. Potom poslednýkrát skontrolujem grafy, či ešte stále obchodujem, aby som si spravil svoju pozíciu pred spaním. Zvyčajne idem spať pred 23:00, aby som si doprial pokojnú noc.

Čo je na vás prekvapivého faktu, ktorý by ľudia nečakali?

Každý deň jem misku so zmrzlinou. Jedna zmrzlina denne udrží lekára ďalej … ugr!

Inšpiroval vás niekto do obchodnej kariéry?

@Elisa_Crypto na Twitteri je jedným z najvplyvnejších obchodníkov v mojej obchodnej kariére a tiež jedným z najlepších obchodníkov, s ktorými som sa doteraz stretol.

Aké titulky okolo kryptomeny (alebo inej ako kryptomeny) v týchto dňoch pozorne sledujete?

Pretože veľa ľudí je práve teraz, sledoval som ekonomickú situáciu spôsobenú krízou COVID-19. Zatiaľ čo väčšina krajín opätovne otvára podniky a odstraňuje výluky, som skutočne zvedavý, čo sa bude diať ďalej. Ako keby sa chystala druhá vlna? Existujú nejaké dôsledky na makroekonomiku a na trhy atď.

Čítam tiež veľa o americkej situácii, pretože sa domnievam, že znovuzvolenie Trumpa alebo porážka (ktorá je zjavne spojená s krízami COVID-19) by mohla mať obrovský vplyv na trhy.

Našej komunite vždy hovoríme, že je v poriadku učiť sa! Bolo by skvelé, keby ste sa mohli podeliť o niektoré svoje skúsenosti a postrehy s našimi kolegami obchodníkmi.

Aký je váš obľúbený / najpoužívanejší technický indikátor?

Indikátory takmer nepoužívam, pretože mi pripadajú oneskorené, ale najviac ich používam, ak chcem získať ďalšie potvrdenie na úrovni nákupu alebo predaja, je RSI..

Aký bol váš najväčší neúspech v obchodovaní? Ako ste sa z toho spamätali a čo, ak vôbec, ste sa z toho dozvedeli?

Keď som prvýkrát obchodoval s maržou, svoje riziko som vôbec nezvládol. Bol som blízko likvidácie a bolo mi tak zle, že som sa nemohol spoznať.

To bol pre mňa zlom. Od tejto chvíle som skutočne pracoval na riadení rizík a teraz mám veľmi prísne pravidlá.

Máte nejaké potrebné zručnosti pre nováčikovských obchodníkov? A čomu sa treba vyhnúť / časté chyby pri technickej analýze?

Čas na obrazovke je najdôležitejšia vec. Vďaka novým metódam môžete stráviť tisíce hodín učením sa o TA v knihách alebo sledovaním videí. Je tu oceán vecí, ktoré sa treba naučiť, a ani 10 životov by nestačilo na prečítanie a sledovanie 5% materiálu dostupného online.

Dozviete sa viac o jednej stratégii, pokúste sa ju spresniť vlastnými pozorovaniami, ktoré ste vykonali sledovaním grafov a zaznamenávaním denných záznamov svojich obchodov. Nestrácajte tisíce hodín sledovaním nových stratégií!

Ako / kde získať obchodné nápady?

Crypto A La Carte! Preto sme vytvorili túto platformu. Na základe štatistík obchodníka, burzy,% a R si môžete zvoliť obchody, ktoré chcete odomknúť, kedykoľvek budete chcieť. Neexistuje žiadne mesačné predplatné a informácie sú úplne transparentné, takže sa môžete rozhodnúť odomknúť alebo nie so všetkými informácie, ktoré potrebujete!

Denné obchodovanie vs. strednodobé a dlhodobé investície, aký spôsob uprednostňujete?

Som väčšinou denný obchodník, pretože mám rád rýchle výsledky a čo je najdôležitejšie, nerád by som bol v obchode cez noc (keď to nemôžem zvládnuť).

Tiež vlastním dlhodobé investície, ktoré sú v chladnej peňaženke, na ktorú sa ani nepozerám.

Investovanie sa skutočne líši od obchodovania a pascou je každodenné obchodovanie s vašou dlhodobou investíciou. Väčšinou tým stratíte čas a peniaze.

Ďakujem veľmi pekne za zdieľanie! Teraz pre vás máme zábavnú otázku! Koľko dní do $ BTC je späť v hodnote 10 000 dolárov?

Povedal by som, že asi tak týždeň. To znamená, že moja zaujatosť sa mení niekoľkokrát týždenne, v závislosti od grafu.

Na záver prosím dajte našej komunite posledný návrh, ako sa stať dobrým obchodníkom!

„Najväčšie nebezpečenstvo nastáva v okamihu víťazstva“ – Napoléon Bonaparte

Ďakujeme Coin Busterovi, že ste si našli čas a chatovali s nami! Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o obchodovaní s kryptami, sledujte ho ďalej Twitter a Crypto A La Carte Telegram group!

Ak máte akékoľvek otázky, sledujte nás na Twitteri!

Zaregistrujte sa a vložte alebo obchodujte minimálne 10 USDT už dnes a získate odmenu nového používateľa 3 USDT!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map