Mesačná správa o ekosystéme OKB (december 2019 – január 2020)

Lunárny Nový rok práve uplynul. Prajeme vám všetkým zdravý a prosperujúci Rok potkana! V januári sa spoločnosť OKB zamerala na rozšírenie podpory ukladania dát a vytvorili sme partnerstvá s 3 podnikmi, ktoré umožnia bezpečné ukladanie súborov OKB. Rozšírili sme tiež obchodné kanály OKB a pridali sme nový vkladový kanál EURO. Za účelom uspokojenia potrieb našich miliónov držiteľov OKB po celom svete sme minulý mesiac usporiadali 5 stretnutí komunity, kde sme si vypočuli ich cenné návrhy a spätnú väzbu.

Od dnešného dňa OKB vytvorila ekologické partnerstvá s 32 podnikmi na celom svete a otvorila depozitné kanály pre desiatky významných krajín a oblastí, vrátane USD, EURO, juhokórejských wonov, vietnamských dongov a indonézskych rupií. Vďaka kolektívnemu úsiliu nášho tímu sme tiež kótovali obchodné páry OKB na mnohých významných burzách. O to vzrušujúcejšie je, že OKB zaznamenala v januári vynikajúci výkon! V roku 2020 budeme pokračovať v zdokonaľovaní ekosystému OKB, aby sme posunuli OKB do nových výšin.

1. OKB zaznamenala v januári 3,42 USDT s 25% medzimesačným prírastkom

Spoločnosť OKB dosiahla v januári vynikajúci výkon na trhu a získala celosvetovú podporu používateľov.

V januári OKB vzrástla z 2,61 USDT na 3,26 USDT a zaznamenala nárast o 24,9%. Najvyššia v januári bola 3,42 USDT.

2. Podpora a obeh úložiska OKB

V uplynulom roku prichádzalo na kryptotrh viac obchodov a búrz, aby prevzali podiel na tomto rozvíjajúcom sa priemysle, rovnako tak aj podvody a podvody; ochrana majetku sa preto stala pre používateľov hlavným záujmom. Spoločnosť OKB hľadala spôsoby, ako uspokojiť potreby používateľov OKB v oblasti bezpečného skladovania a obehu, čo bude pre spoločnosť OKB dôležitým základom na uskutočnenie hodnotového zmocnenia v roku 2020..

V januári sme sa zamerali na kultiváciu partnerstiev s renomovanými firmami v krypto priemysle a rozšírenie podpory úložiska OKB pre hardvérové ​​peňaženky, zmluvné peňaženky a cloudové úložiská, aby používatelia mohli bezpečne udržiavať svoje aktíva.

7. januára 2020 sme uzavreli partnerstvo s taiwanskou zmluvnou peňaženkovou spoločnosťou Portto, aby sme podporili ukladanie OKB do ich peňaženky Blocto..

Blocto je jednou z najjednoduchšie používaných služieb blockchain storage. Prostredníctvom Blocto môžu držitelia OKB bezpečne ukladať svoje aktíva a zároveň sa tešiť zo skvelého používateľského zážitku zo spoločnosti.

9. januára 2020 sme uzavreli partnerstvo s Cool Wallet, globálnou spoločnosťou zaoberajúcou sa hardvérovou peňaženkou, ktorá podporila ukladanie dát OKB.

S cieľom zvýšiť povedomie používateľov o zabezpečení majetku a poďakovať sa za ďalšiu podporu sme tiež organizovali bezplatnú propagáciu hardvérovej peňaženky OKB s Cool Wallet, ktorá rozdáva šťastným výhercom prenosné karty peňaženky OKB, ktoré sú akceptované v rôznych obchodoch..

10. januára 2020 sme sa spojili s Hoo, verejnou cloudovou burzou aktív na podporu úložiska OKB v peňaženke Hoo..

Podvody a phishingové útoky boli pre obchodníkov s kryptami vždy hrozbou číslo jedna. S novými používateľmi kryptomeny, ktorí vstupujú na trh a každý deň kupujú OKB, robíme všetko pre to, aby sme ochránili aktíva používateľov OKB.

Od dnešného dňa OKB vytvorila partnerstvá s 9 poprednými peňaženkami v tomto odbore, vrátane Ledger Vault, Bitpie, Mirthril, Kcash, Pocket a Cobo..

3. Viac obchodných kanálov OKB

Pracujeme na zvýšení likvidity a konkurencieschopnosti OKB na trhu. V januári sme ďalej riešili bariéry výmeny hodnoty pre obchodné kanály OKB.

9. januára 2020 je OKB oficiálne kótovaná na európskej burze C2C Bitlocus. Používatelia môžu teraz obchodovať OKB s eurami priamo.

OKB podporuje rôzne bežné obchodné metódy v Európe, ako napríklad SEPA, SWIFT a VISA. Zahájenie obchodovania OKB v EURO zóne, ktoré je tretím najväčším kryptotrhom na svete, má výrazný vplyv na ekologickú stavbu OKB. Budeme pokračovať v kultivácii európskeho trhu aj v budúcnosti.

Dňa 16. januára 2020 uzavrela spoločnosť OKB spoluprácu s CoinBene na zozname spotových obchodných párov OKB.

K dnešnému dňu sme uzavreli partnerstvo s 8 hlavnými burzami C2C, vrátane spoločností Bitfinex, ALINIEX, Probit a Indodax, aby sme podporili nákup OKB za USD, EUR, vietnamský dong, juhokórejský won a indonézska rupia atď. obchodovanie, OKB je teraz kótovaná na desiatkach bežných burzách, ako sú Bitmax, Bitfinex a BiKi, s viac ako 40 hlavnými obchodnými pármi aktív.

4. Rozširovanie komunity OKB

Komunita je dôležitým putom medzi používateľmi OKB a OKEx. Nedávno sme od našich globálnych používateľov dostali veľa potešujúcich novoročných pozdravných videí v angličtine, kórejčine, japončine, arabčine, kantončine, malajčine, indčine, tamilčine a ďalších rodných jazykoch.

V dňoch 6. a 10. januára 2020 sme zorganizovali propagačné akcie zamerané na poskytovanie našich bezplatných kariet peňaženky OKB a OKB, aby sme zhromaždili cenné návrhy od používateľov týkajúce sa spustenia rezervácie automobilov OKB a služieb hardvérovej peňaženky..

Chápeme, že ekosystém OKB je neoddeliteľný od komunity, preto chceme vybudovať komunitu zameranú na používateľa, kde budeme môcť kedykoľvek počúvať pripomienky a návrhy priamo od používateľov, aby sme mohli naďalej zlepšovať naše služby.

Ďakujeme za vašu podporu za posledné roky, dajte nám prosím vedieť vaše návrhy a spätnú väzbu, aby sme pre vás mohli zdokonaliť ekosystém OKB!

Povedzte nám, na čo si myslíte [chránené e-mailom]!

Sledujte OKEx dňa:

Webové stránky: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map