Všetko, čo potrebujete vedieť o OKT

Po nedávnom spustení nášho decentralizovaného komerčného verejného reťazca OKChain sme tiež oznámili jeho natívny token, OKT. S významnými celosvetovými záujmami voči tomuto novému tokenu sme vytriedili niekoľko často kladených otázok, ktoré vám pomôžu pochopiť jeho jedinečnosť, ako aj rozdiely medzi OKT a OKB..

Sú v poriadku & OKB to isté? Je OKT vidlicová minca spoločnosti OKB?

Nie, NIE SÚ rovnaké. OK T & OKB sú v zásade dva rôzne tokeny s úplne odlišnými funkciami.

Novo vydané OKT je natívny token spoločnosti OKChain, ktorý slúži ako základný token pre konsenzus DPoS spoločnosti OKChain. Najskôr sa vydá vo svojom geneznom bloku a každý rok potom sa uskutoční ďalšie vydanie o 1–5%.

OKB je nástrojový token spoločnosti OKEx, ktorý podporuje vývoj ekosystému OKEx. V roku 2018 bola dokončená jednorazová emisia 300 miliónov OKB a v budúcnosti už nebude k dispozícii. Okrem toho spätný výkup & schéma vypaľovania, je ukončený emisný plán celkovo 700 miliónov OKB. OKB sa tak teraz stal prvým tokenom platformy s úplným obehom na svete a vstúpi do deflácie.

Bude mať OKT vplyv na cenu OKB?

Odpoveď je nie. A ich ceny budú určovať rôzne súbory faktorov.

Cena OKT je založená na vývoji ekosystému OKChain vrátane aplikácií DEX, DeFi a jeho budúcom vývoji.

Cena spoločnosti OKB je určená obchodnou výkonnosťou spoločnosti OKEx, vývojom ekosystémovej infraštruktúry, rozširovaním jej obchodných kanálov, ako aj schémou výkupu a vypaľovania spoločnosti OKB. Tu sú podrobnosti:

Rozvoj ekosystémovej infraštruktúry: Rozšírenie interných a externých scenárov aplikácií OKB. V tomto okamihu existuje 11 interných a 32 externých prípadov použitia aplikácií.

Rozšírenie obchodných kanálov: Otvorili sme fiat brány pre 8 hlavných mien vrátane amerického dolára, eura, kórejského wonu, indonézskej rupie a vietnamského dongu.

Schéma spätného výkupu a vypaľovania OKB: Celková emisia OKB je 300 miliónov, z toho 13 978 364 OKB je už spálených. Aktuálna suma v obehu je 286 021 636 OKB. OKB nemá ďalšie vydanie a je to prvý token platformy na svete, ktorý je v úplnom obehu.

Prečo musíme vytvárať OKT?

Spoločnosť OKChain prijíma mechanizmus zhody DPoS, ktorý na svoju činnosť vyžaduje natívny token.

A čo viac, povaha ekosystému OKChain a ekosystému OKEx je veľmi odlišná, prvá je zameraná na technológie a druhá na obchodovanie. Aby sme mohli lepšie slúžiť a udržiavať vysoko autonómny ekosystém na OKChain, je potrebné neustále vydávanie jeho natívneho tokenu, ako aj flexibilný motivačný systém.

Pretože si však musíme udržať svoj cieľ pokračovať v deflácii OKB a vyhnúť sa zriedeniu hodnoty OKB na ochranu dlhodobých záujmov svojich držiteľov, nemôžeme použiť OKB ako natívny token OKChain. Preto sme vytvorili OKT ako natívny token OKChain.

Budúce kroky na zvýšenie hodnoty OKB

S novým vydaným tokenom nikdy neprestaneme rozvíjať náš ekosystém OKB a rozširovať rozsah prípadov použitia, ktoré už pokrývali peňaženky, finančné a pôžičkové služby, zabezpečenie sietí, cestovanie, životný štýl, utility a ďalšie.

Okrem toho pridáme ďalšie obchodné a vkladové kanály. Práve teraz sme otvorili fiat brány pre rad hlavných fiat mien a máme OKB kótované na desiatkach hlavných kryptoburzách s viac ako 40 obchodnými pármi za hlavné mince dostupné na trhoch.

Na záver budeme pokračovať v zdokonaľovaní schémy výkupu a vypaľovania OKB. Ako už bolo spomenuté, nevydaných 700 miliónov OKB spálime a žiadne OKB si nenecháme. Všetky OKB spálené a určené na spálenie pochádzajú výlučne zo sekundárneho trhu.

Výhody pre držiteľov OKB

Na znak vďaky našej komunite OKB za úžasnú podporu zmapujeme 100% bloku genesis OKT všetkým držiteľom OKB podľa ich holdingov OKB. V budúcnosti budú OKB aj USDK migrované zo siete Ethereum ERC-20 do hlavnej siete OKChain. Len čo bude sieť OKChain aktívna, bude obchodovanie s OKT k dispozícii. To znamená, že držitelia OKB budú mať možnosť podieľať sa na správe OKChain a stať sa supernodom.

Aj keď sa OKB a OKT v mnohom líšia, na OKChain budú neoddeliteľné. OKT nielenže podporuje rozvoj OKChain, ale tiež podporuje rozvoj ekosystému OKB.

Sledujte OKEx dňa:

Webové stránky: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map