6 najlepších spôsobov nákupu bitcoinu v Austrálii

Bitcoin je virtuálna mena (kryptomena), ktorá si v poslednej dobe začala získavať pozornosť sveta. Rôzne skupiny vidia nákup bitcoinov rôznymi spôsobmi; niekto to vníma ako investíciu, niekto ako prostriedok globálneho odosielania a prijímania platieb, iný súbor to považuje za spôsob uskutočňovania transakcií bez sledovania. Nech už máte akýkoľvek dôvod, tento článok vás prevedie nákupom bitcoinu v Austrálii.

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete kúpiť bitcoin v Austrálii, vrátane nákupu od tých, o ktorých viete, že nejaké majú a sú ochotní predať; môžu to byť priatelia, členovia rodiny alebo obchodní partneri. Nákup prostredníctvom online platforiem, ktoré spájajú kupujúcich a predávajúcich. Nakoniec môžete bitcoiny nakupovať na burzách kryptomien alebo v bitcoinových bankomatoch.

Neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa množstva bitcoinu, ktoré si môžete kúpiť mimo burz, pokiaľ predajca získa potrebnú hodnotu bitcoinov. Niektoré burzy obmedzujú počet bitcoinov, ktoré si môžete kúpiť každý deň, a nákup nad určitú sumu by mohol upozorniť úrady na vaše transakcie, pretože väčšina búrz by vyžadovala, aby ste sa identifikovali na uskutočnenie transakcií nad určité limity.

Či už kupujete plné bitcoiny alebo viac, alebo potrebujete zlomky virtuálnej meny, bez ohľadu na to, kde ich kupujete; od tých, ktoré poznáte, na online platformách alebo burzách kryptomien potrebujete jednu vec, a Bitcoinová peňaženka.

Bitcoinové peňaženky sú zariadenia / softvérové ​​aplikácie používané na uskutočňovanie bitcoinových transakcií. Je potrebné ukladať, posielať alebo prijímať bitcoiny od ostatných. Predtým sme napísali sprievodcu najlepšie bitcoinové peňaženky môžeš použiť.

1. Nakúpte bitcoiny v Austrálii na burzách kryptomien

Existuje veľa búrz s kryptomenami, z ktorých sa dá kúpiť ako Austrálčan. Je dôležité si uvedomiť, že kryptomenové burzy priamo nekupujú a nepredávajú používateľom. Burzové platformy sú navrhnuté tak, aby automaticky zlúčili transakcie nákupu a predaja bez toho, aby sa účastníci transakcie navzájom poznali. Kvôli vysokej miere nákupu a predaja na týchto platformách sa transakcie uskutočňujú okamžite.

Burzy kryptomeny, ktoré sú sprostredkovateľmi obchodu, budú od používateľov vyžadovať platby poplatkov za transakcie uskutočňované na platforme..

Tu sú populárne burzy kryptomien dostupné pre Austrálčanov;

Binance

Binance je popredná burza kryptomien na svete. Ďalej sú uvedené kroky k nákupu BTC na Binance.

Krok 1: Vytvorte účet Binance

Nakúpte bitcoiny v Austrálii cez Binance

Zaregistrujte sa pomocou svojej e-mailovej adresy a hesla.

Binance


Správne zasuňte dielik puzzle do príslušnej diery. Potom overte svoj účet zadaním šesťmiestneho kódu zaslaného na vašu adresu.

Binance

Krok 2: Overte svoju totožnosť (voliteľné)

Ak máte v úmysle kúpiť viac ako 2 BTC, môžete si overiť svoju totožnosť.

Binance

Prejdite na stránku nastavení a do sekcie overenia účtu. Vyplňte prázdne miesta príslušnými údajmi a nahrajte podporné dokumenty vrátane pasu, vodičského preukazu a fotografie.

Krok 3: Nákup BTC

Zadajte sumu BTC, ktorú chcete kúpiť. Potvrďte podrobnosti objednávky zobrazené na obrazovke a kliknite na Prejsť na platbu.

Budete presmerovaní na web Simplex, kde overíte svoje údaje a podrobnosti o svojej kreditnej karte.

Binance

Po zadaní správnych informácií bude transakcia dokončená.

Coinbase 

Coinbase uľahčuje používateľom nákup BTC v Austrálii.

Ďalej sú uvedené kroky na nákup bitcoinov v Austrálii. 

Krok 1: Vytvorte si účet Coinbase

Nakúpte bitcoiny v Austrálii cez Coinbase

Klikni na Prihlásiť Se na karte a zadajte svoje podrobnosti vrátane e-mailovej adresy, mena, krajiny (Austrália) a hesla.

Krok 2: Overte svoju totožnosť

Coinbase

Toto je potrebné, aby sa zabránilo krádeži identity alebo podvodom. Poskytnite fotografiu svojho preukazu totožnosti. Budete tiež musieť overiť svoj bankový účet alebo kreditnú kartu.

Krok 3: Nákup bitcoinov

Prejdite na stránku Kúpiť / Predať v hornej časti hlavnej stránky Coinbase. Zadajte sumu BTC, ktorú chcete kúpiť. Bude vám účtovaný poplatok 3,99%.

Kliknite Potvrďte nákup.

Coinmama

Coinmama umožňuje používateľom nakupovať bitcoiny v Austrálii kreditnými alebo debetnými kartami vydanými buď spoločnosťou MasterCard, alebo VISA. 

Nižšie uvádzame kroky na nákup BTC na Coinmame:

Krok 1: Vytvorte si účet Coinmama

Navštívte webovú stránku Coinmama a kliknite na ikonu Prihlásiť Se tab.

Coinmama

Vyplňte príslušné podrobnosti vrátane celého mena, e-mailu a krajiny bydliska.

Po vytvorení účtu sa prihláste pomocou svojich údajov.

Krok 2: Overte svoj účet

Coinmama

Budete musieť nahrať fotku svojho občianskeho preukazu alebo pasu a ďalších dokladov.

Krok 3: Nákup BTC

Po overení totožnosti prejdite na stránku BTC kartu a kliknite na panel ponúk.

Coinmama

Na paneli sa zobrazí možnosť nákupu stanovenej sumy BTC v ľubovoľnej vlastnej hodnote približne 5 000 USD.

Zadajte svoju BTC adresu a potom kliknite na Pokračujte k pokladni.

LocalBitcoins

Táto platforma je k dispozícii obyvateľom z viac ako 200 krajín sveta. Je to obchodná stránka medzi ľuďmi. Pre austrálskych obyvateľov Platforma LocalBitcoin spája vás s ľuďmi, môžete vymeniť austrálsky dolár (AUD) za bitcoiny. Táto stránka umožňuje používateľom uverejňovať inzeráty s uvedením ich sadzieb a spôsobov platby za nákup a predaj bitcoinov.

Kroky:

  • Navštívte web localBitcoins a zaregistrujte sa na platforme.

Nakúpte bitcoiny za LocalBitcoiny

  • Vyhľadajte predajcov, ktorí akceptujú spôsob platby, ktorý chcete použiť, pretože burza podporuje niekoľko fiat mien, bankové prevody, altcoiny, kreditné karty a mnoho ďalších. Pretože však platforma neponúka globálne vyhľadávanie, je potrebné prejsť z rôznych krajín.

LocalBitcoins

  • Vyberte si predajcu, ktorý má reputáciu viac ako 98% a uskutočnil značné množstvo obchodov. Pred uskutočnením nákupu si tiež prečítajte ich obchodné podmienky.

LocalBitcoins

  • Zadajte množstvo bitcoinu, ktoré chcete kúpiť, a kliknite na možnosť Odoslať požiadavku na obchodovanie. Môžete tiež predajcovi poslať ďalšiu správu, ktorá ho upozorní, že ste iniciovali obchod.

LocalBitcoins

  • Nezabudnite postupovať podľa akýchkoľvek ďalších požiadaviek predajcu.

2. Nákup bitcoinov od priateľov & Členovia rodiny

Tento spôsob nákupu bitcoinu je jednoduchý. Všetko, čo potrebujete, je dať svojej bitcoinovej peňaženke adresu / verejný kľúč osobe, ktorá vám chce predať. Potom pošle požadované množstvo bitcoinov a vy mu vykonáte platbu v hotovosti alebo bankovým prevodom.

3. Spojenie s predajcom vo vašej blízkosti

Niektoré online platformy spájajú kupujúcich a predávajúcich. Týmto spôsobom, ak nepoznáte nikoho s bitcoinmi, môžete sa spojiť s niekým, kto to vie. Zvyčajne uvidíte podrobnosti, aby ste sa mohli spojiť s predajcom. Môžete zavolať a stretnúť sa s ním niekde blízko pri uskutočňovaní transakcie. Môžete si tiež zvoliť bankový prevod na údaje o jeho účte, ako sú uvedené, bez toho, aby ste sa s ním stretli, ale musíte byť opatrní, niektorí ľudia vás takto podvedú a mohlo by byť zbytočné pátrať po nich, ak transakcia nie je taká obrovský. Platformy ako LocalBitcoin a MyCelium sú najlepším miestom na stretnutia s ľuďmi, ktorí predávajú bitcoiny.

4. MyCelium Local Trader

Táto služba je priamo v aplikácii MyCelium Bitcoin Wallet. Musíte si nainštalovať Peňaženku MyCelium pre svoje zariadenia Andriod a IOS tu. Na serveri MyCelium Local Trader sa môžete spojiť s miestnymi predajcami bitcoinov. Len čo sa s nimi stretnete, osobne sa s nimi stretnete, aby ste mohli uskutočniť transakciu. Používanie tejto služby nestojí nič.

5. Bitcoinové bankomaty

Jedná sa o rýchly a ľahký spôsob nákupu bitcoinov. Tieto bankomaty si však za transakcie účtujú poplatky vo výške 5 až 10%.

Ak však chcete kúpiť bitcoin týmto spôsobom, môžete skontrolovať FindBitcoinATMWeb určený iba pre Austráliu.

6. Nezávislá rezerva

The IR platforma je austrálska burza pre obchodníkov a korporácie. Používateľské účty je možné financovať prostredníctvom EFT, SWIFT alebo Crypto Capital.

Záver

Teraz máte dobrú predstavu o rôznych spôsoboch, ako môžete nakupovať bitcoiny v Austrálii, a tiež o kryptomenách, kde si môžete kúpiť virtuálnu menu rýchlo a ľahko.

Potrebujete vedieť viac o bitcoinoch alebo najlepší spôsob, ako ich investovať, aby ste zarobili viac peňazí, môžete kliknúť sem a pozrieť sa na rôzne príručky, ktoré sme už v minulosti napísali.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map