#OKExCustServ Rekapitulácia: Výkonný riaditeľ spoločnosti OKEx Jay Hao k vašim službám

25. mája sa náš výkonný riaditeľ Jay Hao na ďalší deň stal vedúcim oddelenia služieb zákazníkom Twitter počuť, čo si naši používatelia skutočne myslia o našich produktoch a službách. Vďaka čestnej spätnej väzbe sa môže spoločnosť OKEx neustále zlepšovať a ponúka každému používateľovi najlepší používateľský dojem.

Zmeškali ste chat? Prečítajte si našu rekapituláciu nižšie a uvidíte, na čo Jay odpovedal!

Contents

1. Prečo vaša burza neposkytuje obchodníkom Livechat?

Spoločnosť OKEx momentálne neposkytuje služby živého chatu, preto som tu s vami na twitteri, kde s vami chatuje;), môžete sa tiež pripojiť k skupine telegramov OKEx:

2. Vaša aplikácia mi nedovolila vytvoriť peňaženku (teraz používam vašu webovú mobilnú verziu).

Informácie o službách peňaženky nájdete tu: https://www.okex.com/wallet

2. Neviem, či je to nevyhnutné, ale veľa používateľov má veľa otázok týkajúcich sa typov objednávok a ďalších čísel o #OKExFutures, ktoré ich učím, ale myslím, že bude najlepšie vložiť minimálny vysvetľujúci odsek, keď umiestnite kurzor myši na neobvyklé funkcie.

Je šťastný problém, že majú naši používatelia taký záujem o naše produkty! Najprv im môžete odporučiť náš #OKAcademy, aby našli vysvetlenie typov objednávok a číselných údajov – https://bit.ly/2X0CuHN

Vytvoríme viac vzdelávacích infografík & o obchodovaní v nasledujúcich mesiacoch.

3. Bol by som veľmi rád, keby sa mi zobrazili možnosti $ ETH a / alebo $ BCH. Ak je to možné, $ XRP (@E_user_L)

Práve som hovoril s produktovým tímom OKEx a začiatkom budúceho mesiaca sme sa rozhodli pridať $ ETH Options. Zvyšok bude závisieť od reakcie trhu. Zostaňte naladení.

4. Ak som generálnym riaditeľom, dal by som radšej príkaz na zastavenie nákupu a predaja, aby som zabránil veľkým stratám, ako na zastavenie príkazu na zastavenie (@jazieph)

Čoskoro vykonáme komplexnú aktualizáciu nášho limitu zastavenia & zastavte trhové pokyny, čo vám umožní pohodlnejšie zadávať zastavovacie pokyny, aby ste zabránili masívnym stratám alebo ľahšie dosiahli zisky.

5. Keby som bol generálnym riaditeľom, zjednodušil by som obchodovanie. Zlúčim všetky futures produkty do jedného účtu usdt, ktorý by eliminoval čas potrebný na prevod aktív z účtu na druhý. Ľahko a efektívne sa používa a ovláda hlavne pre nových používateľov (@E_user_L)

Skvelý návrh! Zvažujeme to. Zostaňte naladení.

6. Excel hárok obchodných údajov na účtovné účely je úprimne naozaj strašný. Moja skúsenosť bola, že čísla boli „napevno“, čo znamená, že čísla nie sú formátované ako čísla. Po druhé, údaje o kúpe / predaji sa odrážajú v samostatných riadkoch. Napríklad ak som kúpil 10 éterov, prejaví sa to 20 riadkov so znakmi + ETH a – USDT. Zakaždým sa postupnosť obchodov nesleduje v chronologickom poradí, čo znamená, porovnajte konkrétny + ETH obchod s iným – USDT obchodom asi z 3 riadkov skôr. A po tretie, som presvedčený, že niektoré údaje o obchode sa neodrážajú, takže musím odvodiť svoje údaje o obchode pre tento konkrétny obchod, aby som získal čísla z predchádzajúceho riadku (zostatok tokenov, predané tokeny) a nasledujúceho riadku. Spravidla zistím, že vygenerované listy programu Excel sa ťažko používajú a predtým, ako začnem robiť účtovníctvo, je potrebné ich veľa vylepšiť. V tejto súvislosti si myslím, že listy Excelu spoločnosti Binance sa dajú oveľa ľahšie spravovať, pretože nákupná suma / cena / transakčné poplatky sa všetky prehľadne odrážajú v jednom riadku pre jeden obchod. Nepotrebujem žiadne odmeny, iba dúfam, že OKEx to môže vylepšiť, pretože mi to mnohokrát spôsobilo problémy (@ puppystabber69)

Zapísal som si tvoju radu. Náš produkt & technický tím bude pokračovať v optimalizácii obchodných údajov, aby boli užívateľsky príjemnejšie. Teraz na tom pracujem.

7. Prečo ste chlapci osobitne oddelili účty pri obchodovaní s futures, vytvára to pre nových obchodníkov zmätok v tom, čo majú robiť a kam ďalej. Myslím, že najlepšie bude zlúčiť ich do jedného účtu a použiť iba jeden USDT alebo BTC.

Ďakujeme za váš komentár. Účelom tohto dizajnu produktu je pomôcť našim používateľom lepšie pochopiť, aké obchodné nástroje sú k dispozícii. Pracujeme však na zlepšení jednoduchosti oddelenia účtov, aby bolo tiež užívateľsky príjemnejšie. Zostaňte naladení.

8. Najlepšie bude vložiť minimálny vysvetľujúci odsek, keď umiestnite kurzor myši na neobvyklé funkcie.

Ďakujem za radu! Máme toho naozaj málo "i" ikony vedľa niektorých výrazov – napríklad Zameniť -, ktoré zobrazujú vysvetlenia, keď na ne umiestnite kurzor myši. Ale viem, že to nestačí každému.

Ďalšie informácie nájdete v prípade potreby na ľavej bočnej lište – ďalšie informácie.

9. Bolo by dobré pridať ” predaj kryptomeny" presne ako ty "kúpiť krypto" funkcia … napr. tretia strana

@SATOS_EU Investori teda môžu predať svoje kryptomeny a previesť ich na svoje bankové účty. (Kyc2 alebo 3 je samozrejme potrebné.

Určite to stojí za preskúmanie, dobrý návrh!

10. Takže som bol používateľom vašich obchodných sentimentov v aplikácii, úžasné. Ale budem veľmi rád, aby ste vylepšili jeho funkčnosť. Povedzte sentimenty na # BTC, # eth, # xrp atď. Pri denných obchodoch by boli v pohode & možno pomôže aj partnerstvo alebo integrácia sociálneho obchodovania

Vďaka za vašu radu, v súčasnosti používateľom ponúkame diverzifikované obchodné údaje vrátane BTC dlhej / krátkej dávky, termínovaných obchodov, obchodovania s objemom atď .; skontrolujte: https: //www.okex.com/markets/futures-data/btc-usd-quarterly.

Tiež neustále zvyšujeme sentiment a index, ktorý môžeme poskytnúť, aby sme obchodníkom lepšie pomohli pri rozhodovaní (v prílohe je nová stránka s obchodnými údajmi, ktorú sa chystáme spustiť).

Pokiaľ ide o sociálne obchodovanie, náš tím už je na tom a onedlho sa u nich zaregistrujem.

Sledujte OKEx dňa:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map