OKEx Beacon Program Grad sa pripája k OKEx ako manažér rastu používateľov pre Rusko, SNŠ

OKEx Beacon Program je iniciatíva zameraná na poskytovanie príležitostí pre mentorovanie a rozvoj talentovaných jednotlivcov v blockchainovom a krypto priemysle.

Prvá fáza programu pre Európu sa začala v júni a šiesti zúčastnení dostali exkluzívnu príležitosť učiť sa od mentorov, medzi ktorými boli špičkoví riaditelia spoločnosti OKEx a ďalší odborníci, vrátane:

  • Jay Hao, generálny riaditeľ spoločnosti OKEx
  • Lennix Lai, riaditeľ finančných trhov v spoločnosti OKEx
  • Matthew Aaron, zakladateľ podcastu Crypto 101
  • Lindsay Joo, riaditeľka partnerstiev pre kryptoobchodníkov CNBC

Mentanti sa počas programu zúčastňujú troch majstrovských kurzov spolu s týždennými lektorskými stretnutiami na telegrame. Po ukončení programu sa vybraným mentorovaným osobám ponúkajú príležitosti na plný úväzok v OKEx.

Nedávno sme sa zhovárali s Nikitom Ermakovom, ktorý bol vybraný z prvej várky účastníkov, ktorí sa pripojili k OKEx, aby sme sa dozvedeli viac o tejto kryptografickej ceste, myšlienkach o programe Beacon, trhovom potenciáli OKEx v Rusku a ďalších.

Ahoj, Nikita. Môžete s nami v krátkosti zdieľať svoju kryptografickú cestu vrátane vašej účasti v programe OKEx Beacon a vašej novej úlohy v OKEx?

Nikita Ermakov: V krypto priestore pracujem od roku 2017. Predtým som bol študentom magisterského štúdia na Pekingskej univerzite a robil výskumný projekt pre Neo Smart Economy..

Popri práci v Číne, ktorá je jedným z najživších kryptotrhov, som poskytoval poradenské služby mnohým ruským kryptoprojektom, vrátane búrz, peňaženiek a stablecoinov..

Prvýkrát som sa stretol s niektorými členmi tímu OKEx počas akcie vo Vietname, a keď som na Twitteri videl oznámenie o programe Beacon, rozhodol som sa zúčastniť sa a učiť sa od profesionálov z tohto odvetvia..

Po ukončení programu Beacon som bol pozvaný, aby som sa pripojil k rodine OKEx ako manažér rastu používateľov v Rusku a na trhu SNŠ. V súčasnosti sa venujem ruským projektom, krypto komunitám, obchodníkom a influencerom, aby som predstavil obchodnú platformu a produkty OKEx.

Môžete sa s nami podeliť o niekoľko zážitkov a výhod zo svojich skúseností s programom Beacon?

Nikita Ermakov: OKEx Beacon je jednomesačný vzdelávací program, ktorý pokrýva rôzne témy v oblasti kryptomien a digitálnych aktív.

Lennix Lai, riaditeľ finančných trhov v spoločnosti OKEx, bol mojím mentorom, ktorý viedol našu malú medzinárodnú skupinu. Pomohol nám pochopiť posuny, ktoré sa dejú v globálnej ekonomike vrátane decentralizovaného financovania, nárastu stabilných mincí, tokenomiky a digitalizácie aktív.

Ako ekonóm sám môžem plne oceniť vplyv, ktorý bude mať kryptopriemysel v budúcnosti, a som rád, že Lennix a ďalší mentori zdieľajú rovnaké názory.

Aké sú podľa vášho názoru niektoré z nevyužitých príležitostí pre OKEx z hľadiska ruského trhu?

Nikita Ermakov: Vďaka desiatkam sľubných blockchainových projektov, tisícom talentovaných vývojárov blockchainu a miliónom aktívnych používateľov kryptomeny sú Rusko a SNŠ jedným z najaktívnejších a najdôležitejších trhov pre kryptový priemysel..

Existuje nekonečné množstvo telegramových kanálov, kde ľudia diskutujú o najnovších správach a príležitostiach na krypto platformách, projektoch a tokenoch. Obchodníci a používatelia aktívne hľadajú informácie, ktoré im môžu dať výhodu na tomto rýchlo sa rozvíjajúcom a neustále sa meniacom trhu.

Zatiaľ čo OKEx má na ruskom trhu dobrú povesť dôveryhodnej a profesionálnej platformy, vidím aj tvrdú konkurenciu zo strany ďalších globálnych krypto hráčov. Verím, že vďaka vytrvalému úsiliu môže spoločnosť OKEx posilniť svoju pozíciu v Rusku a získať si srdcia jednej z najaktívnejších a najskúsenejších komunít v krypto priestore.

Na ktoré z kľúčových aspektov výmeny sa treba zamerať, aby zostali relevantné a pokračovali v raste?

Nikita Ermakov: Verím, že krypto priemysel je od prírody bezhraničný. Burzy teda musia budovať miestne uzly, podporovať miestne blockchainové projekty, kultivovať miestnych vodcov a komunity obchodníkov v každej krajine.

Myslím si, že pokračovanie propagácie služieb na medzinárodných trhoch, spojenie s nádejnými projektmi a poskytovanie služieb na svetovej úrovni svojim zákazníkom je pre každú platformu kľúčové.

Tento rozhovor bol upravený kvôli lepšej prehľadnosti.

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map