Rekapitulácia AMA: MakerDAO Partnership & DSR on OKEx Pool

Minulý týždeň sme boli veľmi nadšení, že sme sa stretli s Chao Panom, vedúcim Číny v spoločnosti MakerDAO, na stretnutí Ask-Me-Anything s cieľom diskutovať o ekosystémové partnerstvo medzi spoločnosťami OKEx a MakerDAO, a exkluzívna miera úspor DAI (DSR) v skupine OKEx dňa 14. februára 2020.

MakerDAO je prvý decentralizovaný stablecoin na svete na blockchaine Ethereum na svete. Po spojení rúk s OKEx môžu používatelia priamo vkladať DAI a vkladať ich do DSR, aby dosiahli mieru úspor 9,5%, ako aj ďalšiu odmenu od nás.

Táto AMA je rozdelená na dve časti, kde bol Chao požiadaný, aby s nami zdieľal partnerstvo MarkerDAO, po ktorom nasledovala živá Q&A v našej skupine.

。。。。。

Oddiel 1 – Otázky na Twitteri:

1. Vysvetlite vzťah medzi spoločnosťami Okex a MakerDAO? Ako pomôže MakerDAO spoločnosti Okex vyvinúť OKChain & #OKExDEX?

OKEx je náš popredný partner a je to prvá veľká platforma na integráciu Maker’s Dai Savings Rate. Jedná sa o prielomovú spoluprácu medzi DeFi a tradičnými burzami. Sme radi, že používateľom OK prinášame stabilitu a výnos Dai a pomáhame spoločnosti OKEx preniknúť do decentralizovaného sveta.

BTW, gratulujeme k úspešnému testu siete OKChain!

2. Aké výhody si myslíte, že pre ekosystém prinesie partnerstvo medzi inovatívnym ťažobným fondom, ktorý je založený na vedúcej burze digitálnych aktív na svete @OKEx, a stabilným tokenom ako Dai a exkluzívnou mierou DSR na OKExPool.?

Ako mnohí z vás možno vedia, stávkový fond odmeňuje používateľov viac žetónov, keď ho na určitý čas uzamknú. Hodnota podkladových aktív však často kolíše.

Dai s DSR má to najlepšie z oboch svetov. Cena Dai je stabilná ako dolár a návratnosť Dai (DSR) je plne krytá poplatkom získaným v systéme, preto je bez rizika.

3. Aké sú výhody a príležitosti používateľov Okexu pri uplatňovaní sadzby úspor Dai (DSR)? Prečo si spoločnosť MakerDAO vybrala Okex ako vedúceho partnera?

Používatelia OKEx môžu kedykoľvek uzamknúť a vybrať ktorýkoľvek z jeho Dai v DSR bez obáv o kapitál. Predstavte si DSR ako aktuálny vkladový účet digitálneho dolára alebo ekvivalentu Alibaba YueBao, ale s oveľa vyšším výnosom.

Exkluzívna sadzba poskytnutá spoločnosťou OKEx Pool spolu s osvedčenou značkou skupín OK môže prilákať ďalších nováčikov nad rámec existujúceho trhu..

4. Je DSR na protokole @MakerDAO, ktorý vytvára pasívny príjem pre milióny používateľov, je cestou spoločnosti @ OKEx k vyrovnaniu s najnovšími správami o kryptomenách miliárd dolárov, ktoré plynú z decentralizovaného financovania?

DeFi (decentralizované financovanie) sa nepochybne stáva fenoménom. Začiatkom tohto týždňa hodnota uzamknutá na trhoch DeFi dosiahla míľniky 1 miliardy dolárov, čo ukazuje výhody a výhody DeFi: bezpečná, bez hraníc a bez trenia.

Spoločnosť OKEx predvída priekopnícku spoločnosť DeFi ako lídra v oblasti tradičného finančníctva. DeFi pôjde do hlavného prúdu a uvidíme viac finančných inštitútov ponúkajúcich zákazníkom niečo ako DSR, banky, ktoré nemôžu konkurovať mieram úspor DeFi, pravdepodobne prídu o spotrebiteľské vklady do spoločností ako OKEx.

5. Ako dlho trvalo integrácii rýchlosti DSR do siete OKExPool, môžete poskytnúť prehľad na vysokej úrovni o zúčastnených kusoch a súhrn rozsahu interakcie medzi @MakerDAO a @OKEx pool?

Proces integrácie bol v skutočnosti celkom bezproblémový.

Protokol Maker je úplne otvorený a voľne skladateľný. Dobrou obdobou je Money Legos, na ktorom môže ktokoľvek, od búrz, peňaženiek až po platformy na požičiavanie, stavať zaujímavé produkty.

Máme podrobného sprievodcu pre vývojárov, nájdete ho na stránke MakerDAO github.

https://github.com/makerdao/developerguides/blob/master/dai/dsr-integration-guide/dsr-integration-guide-01.md

6. Môžete povedať, ako bude rozhranie vyzerať? Bude DApp prepojený s OKEX / prístupný cez Okex alebo budete implementovať nové užívateľské rozhranie na platforme Okex? Alebo bude fungovať úplne automaticky bez potreby konfigurácie akýchkoľvek nastavení, a teda bez potreby používateľského rozhrania?

Používatelia nepotrebujú ďalšie konfigurácie, postup je jednoduchý:

  1. 1) Otvorte aplikáciu OKEx
  2. 2) Vyberte ikonu "Bazén" tab
  3. 3) Prejdite na "Vytyčovanie" a vyberte "Dai"
  4. 4) Zadajte čiastku Dai, ktorú chcete vsadiť
  5. 5) Užite si to

7. Prečo by som mal používať funkciu DSR OkexPool ako finančné riešenie pre mňa? Je to pre mňa príležitosť zažiť decentralizované financovanie v porovnaní s tradičnými trhmi?

Nemyslím si, že decentralizované financovanie je rozporuplnou náhradou za tradičné trhy, ale je to vylepšujúca zložka.

Funkcia DSR na OKEx Pool je dokonalým mostom pre tých, ktorí sú zvyknutí na tradičné finančné služby, aby si mohli vychutnať výhody DeFi bez toho, aby opustili svoju dôveryhodnú platformu.

8. Aké odlišné je DAI v porovnaní s USDT, pretože obe poskytujú užívateľovi stabilnú mincu ?

USDT je ​​nepochybne veľmi populárny medzi mnohými burzami. Aj keď má USDT veľkú likviditu, má aj určité nevýhody, pretože je centralizovaná a mohla by sa zabaviť. A čo je ešte osobitnejšie, USDT vám neplatí návratnosť.

USDT funguje ešte lepšie, ak ho môžete ľahko previesť na Dai na účely držania a zarábania DSR a potom ľahko previesť späť na USDT, keď potrebujete získať prístup k iným činnostiam, napr. fiat rozbeh, obchodovanie s futures.

9. Rok 2020 je podľa mňa dôležitým rokom pre krypto a blockchain. Aký je váš výhľad na budúcnosť kryptomien v tomto a nasledujúcich rokoch? Čo môžu spoločnosti #okex a #makerdao urobiť pre ďalšie rozširovanie adopcie ?

2020 si myslím, že dôjde k ďalším prepojeniam DeFi a tradičných financií.

Sme nadšení, že spolupracujeme s OKEx, aby sme poskytli lepšie používateľské skúsenosti a poučili kryptografických používateľov o výhodách Dai a DSR.

10. Ako ste vytvorili ekosystém používateľov, partnerov a tvorcov obsahu a priniesli na rozvíjajúce sa trhy najlepšie digitálne služby vo svojej triede?

Víziou Dai je byť prvou nezaujatou menou na svete. Spoločnosť Maker už existuje na rozvíjajúcich sa trhoch vrátane členov nadácie & spoločenstiev v Ázii, Latinskej Amerike, Afrike a ďalších na celom svete.

Partnerstvo OKEx určite pomôže rozšíriť rozpoznávanie výrobcov a urýchliť globalizáciu Dai.

Relácia 2 – Otázky AMA naživo

1. Prosím, podrobne vysvetlite, o čom je DAI a ako vznikla myšlienka DAI? @pychao

Zaujímavosťou je, že názov Dai je odvodený od čínskeho znaku 貸, čo znamená požičať alebo poskytnúť kapitál na pôžičku.

2. Osud „PRIJATIA“ DeFi je spojený so škálovateľnosťou a použiteľnosťou éteru. Ako spoločnosť MakerDAO rieši toto vyhlásenie o prijatí defi?

Toto je skvelá otázka. V súčasnosti je Ethereum stále najlepším blockchainom pre DeFi pre jeho decentralizáciu a bezpečnosť. Rýchlosť Etherea nie je chybou, ale vlastnosťou. Pre mikrotransakcie, ktoré vyžadujú vyššiu rýchlosť, existuje riešenie postranného reťazca stavových kanálov. A ETH2.0 sa do veľkej miery zameriava na problém škálovateľnosti. Ako infraštruktúra DeFi je protokol Maker veľmi flexibilný, tj. Je možné ho migrovať na rôzne reťazce pre rôzne potreby, ale myslím si, že v dohľadnej budúcnosti je pre nás ETH pravdepodobne domovský reťazec..

3. Aká je výhoda & Výhody DAI okrem vkladania? Môžeme ho použiť na platbu v niektorých obchodoch alebo online nakupovaní?

Áno môžeš. Dai je integrovaný ako možnosť platby v obchode Coinbase a ponúka stablecoiny miliónom prostredníctvom Shopify, WooCommerce a ďalších obchodníkov..

https://blog.makerdao.com/dai-integrated-as-a-payment-option-on-coinbase-commerce-offering-the-stablecoin-to-millions-via-shopify-woocommerce-and-other-merchants/

Uzatvárame tiež partnerstvo s mnohými vydavateľmi kreditných kariet (napr. WireX). Môžete poslať Dai priamo na váš účet a zaplatiť ho všade, kde prijíma karty Visa / Mastercard..

4. Aké sú výhody Multi-Collateral Dai (MCD) oproti Single-Collateral Dai (SCD), ako napríklad ETH?

MCD je úplná verzia aplikácie Dai. Nielen, že môžete použiť ETH ako záruku na vydanie Dai, v protokole sú prijateľné aj akékoľvek ďalšie digitálne aktíva (zatiaľ BAT). To uvoľní potenciál systému Maker aj pre masívne prijatie aktív v reálnom svete.

5. Momentálne používate DAI ako pekný základ pre vývoj. Ale myslime globálne. Nie každý offline obchodník je pripravený na blockchain. Ako plánujete čeliť zotrvačnosti v prijímaní medzi zavedenými maloobchodníkmi z dôvodu neochoty prechodu z ich vlastných starších vernostných systémov na váš systém? Existuje pre nich nejaký významný finančný stimul, ktorý vám umožní rozšíriť adopciu vášho produktu?

To je skvelá poznámka. Nechceme znovu objavovať koleso, presvedčenie každého obchodníka, aby priamo použil blockchain, je nereálne. Preto uzatvárame partnerstvá s tradičnými spoločnosťami, od búrz až po poskytovateľov platieb. Takže na konci užívateľa dostanú najľahšie zážitky. Jedinou výhodou spoločnosti Dai je, že vytvára nezastaviteľný globálny peňažný trh bez trenia, a preto bude Dai najkonkurencieschopnejšou menou na trhu..

。。。。。

Pripojte sa k našej skupine Telegramov a získajte novinky a výhody

Nenechajte si ujsť naše darčeky, propagačné akcie, udalosti a mnoho ďalších ponúk v našej skupine English Telegram (https://t.me/OKExOfficial_English). Staňte sa súčasťou komunity OKEx a vymieňajte si obchodné nápady s našimi používateľmi z celého sveta a vylepšite svoje kryptoobchodovanie.

Ďalšie AMA budú čoskoro k dispozícii. Až do nabudúce šťastné obchodovanie!

。。。。。

。。。。。

Sledujte OKEx dňa:

Webové stránky: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map