Spoločnosť OKEx pokračuje v zoznamoch tokenov DeFi a začína novú súťaž v obchodovaní s elitnými tímami: týždenná aktualizácia

Tento týždeň sme v spoločnosti OKEx pokračovali v podpore decentralizovaného financovania a iba tento týždeň sme vymenovali štyri tokeny DeFi. Začali sme tiež niekoľko propagačných súťaží a kvízov, ktoré účastníkom poskytli šancu vyhrať OKB – natívny token platformy OKEx. Okrem toho sme sa zúčastnili priemyselných podujatí a odštartovali ďalšiu OKEx Elite Team Trading Contest s výhrou v hodnote 150 000 USDT.

Súťaže a kvízy tento týždeň

Dobrodružstvo OKExAlts

Na úvodné kolo našej "Dobrodružstvo OKExAlts" kampaň, prevádzkujeme "Hádajte altcoin" súťaž, v ktorej môžu používatelia každý deň vyhrať OKB uhádnutím altcoinu, ktorý má najvyššie percento zmeny za 24 hodín na swapovom trhu OKEx USDT s maržou.

Používatelia sa môžu zúčastniť súťaže Uhádnite altcoin do 17. augusta do 9:00 UTC.

Súťaž OKEx Memes

V druhom kole súťaže OKEx Memes Contest majú používatelia ďalšiu príležitosť popustiť uzdu svojej kreativite. Táto propagačná akcia zostane aktívna do 20. augusta 15:59 UTC a používatelia sa môžu zúčastniť vytváraním a nahrávaním memov súvisiacich s altcoinmi a ich predloženie na preskúmanie.

Kvíz OKExAlts

Kvíz OKEx Alts beží na našom oficiálnom účte na Twitteri každý víkend až do augusta. Používatelia by mali sledovať oficiálne oznámenia a možnosť zdieľať každý víkend v skupine 30 OKB.

Limitovaná edícia OKEx200K NFT + darček 1 000 dolárov (rozšírená)

Kvôli ohromujúcemu dopytu sme rozšírili našu propagáciu OKEx200K (ktorú sme začali po dosiahnutí 200 000 sledovateľov na Twitteri) a zdvojnásobili sme NFT z limitovanej edície (t. J. Nefungovateľné tokeny) na 2 000. Táto propagácia bude trvať do 16. augusta a používatelia sa môžu zúčastniť sledovaním týchto pravidiel.

Súťaž OKEx Elite Team Trading

Súťaž OKEx Elite Team Trading Contest úspešne prebieha a od 16.00 UTC 12. augusta zaznamenala táto súťaž objemy obchodov vo výške 136 miliónov dolárov. Ak ste špičkový obchodník a máte na to, aby ste konkurovali tým najlepším, môžete tu začať obchodovať a vyhrať podiel z prize poolu 150 000 USDT.

Súťaž obchodnej stratégie

Pripojte sa k našej súťaži o obchodnú stratégiu zdieľaním svojich obchodných nápadov a vyhrajte zľavovú kartu za transakčný poplatok 50 dolárov! Získajte viac informácií o súťaži.

Nové výpisy

Aave (PÔŽIČKA)

Spoločnosť OKEx tento týždeň uviedla Aave (LEND), ktorý používateľom umožňuje vložiť LEND 11. augusta a začať obchodovať 12. augusta. Aave, ktorý bol predtým známy ako ETHLend, je projekt DeFi navrhnutý ako neviazací protokol peňažného trhu..

S obchodom LEND môžete začať obchodovať už teraz alebo sa o zozname dozviete viac.

Protón (XPR)

Proton (XPR) je teraz k dispozícii na obchodovanie na OKEx. Proton poskytuje bezpečný a overený účet identity integrovaný s vrstvou finančného vyrovnania. Jeho používatelia nemusia zdieľať súkromné ​​kľúče s tretími stranami, pričom komukoľvek umožňujú autentifikáciu totožnosti pomocou verejných kľúčov.

Teraz môžete začať obchodovať s XPR alebo sa dozvedieť viac informácií o tomto zozname.

Aragón (ANT)

Aragón (ANT) je teraz oficiálne uvedený na OKEx. Tento projekt umožňuje používateľom vytvárať a spravovať organizácie, ktoré existujú ako inteligentné zmluvy, ktoré definujú zainteresované strany a ich práva a privilégiá. ANT je riadiaci token pre Aragon Network, ktorý poskytuje infraštruktúru a služby používateľom platformy.

Môžete sa dozvedieť viac informácií o tomto zozname alebo začať obchodovať ANT na OKEx už teraz.

Sérum (SRM)

Používatelia OKEx môžu teraz obchodovať sérom (SRM) na OKEx a mať šancu vyhrať podiel z 30 000 výherných fondov SRM. Sérum si kladie za cieľ byť prvou úplne decentralizovanou burzou derivátov na svete s dôveryhodným cezhraničným obchodom.

Teraz sa môžete dozvedieť viac informácií o zozname alebo začať obchodovať so SRM.

Aktualizácie systému

Spot & upgrade systému obchodovania s maržou

Tento týždeň sme mali naplánovanú aktualizáciu spotového a maržového obchodného systému na všetkých trhoch (vrátane desktopov, mobilných aplikácií a API). Inovácia bola úspešne dokončená 13. augusta.

Polkadotová marža & trvalé pozastavenie obchodovania so swapom

Komunita Polkadot hlasovala za schválenie plánu rozdelenia DOT na x100 27. júla. Podľa oficiálneho oznámenia prevod DOT nadobudne účinnosť 18. augusta a plán rozdelenia DOT bude zahájený 21. augusta. Môžete si prečítať viac o tejto aktualizácii tu.

Obchodovanie s opciami bolo pozastavené

Obchodovanie s opciami bolo dnes 14. augusta o 8:30 UTC pozastavené kvôli údržbe systému, aby sme optimalizovali naše služby a zlepšili obchodné skúsenosti používateľov. Viac sa dočítate tu.

OKEx na akciách

Minulá udalosť: OKEx AMA – Budúcnosť kryptomeny v Indii

Spustenie nového podnikania spoločnosti OKEx, P2P obchodovania v Indii, bolo oznámené počas AMA 4. augusta. Môžete sledovať toto video dozvedieť sa viac o trhu s kryptomenami v Indii a plánoch a cieľoch spoločnosti OKEx s našim riaditeľom pre finančné trhy Lennix Lai a šéfom P2P India Keerthanom Shettym.

Okrúhly stôl OKEx DeFi 5

7. augusta sa Jordan Momtazi, hlavný prispievateľ spoločnosti Synthetix, pripojil k nášmu okrúhlemu stolu OKEx Defi 5 a diskutoval o „Syntéze aktív: úplne nová cesta k tokenizovaným skutočným aktívam“. Niektoré kľúčové body diskusie zahŕňajú aktíva z reálneho sveta v Synthetix, DAO Trio a centralizované prehrávače v DeFi. Môžete sledovať celé video tu.

Okrúhly stôl OKEx DeFi 6

Pri okrúhlom stole OKEx DeFi 14. augusta sa náš výkonný riaditeľ Jay Hao rozprával s Gordonom Gaom, výkonným riaditeľom & Spoluzakladateľ WaykiChain, diskutovať o tom, ako WaykiChain & Cieľom WGRT je zmeniť svet DeFi pomocou # 3tokenmechanism. Prihláste sa na odber nášho úradníka YouTube pre ďalšie epizódy série OKEx Defi Roundtable.

Postupujte podľa OKEx

Stredné: https://medium.com/@OKEx

Skupina telegramov (anglicky):

Telegramová skupina (rusky):

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map