Obchodovanie s kryptomenami sa s AI Traderom navždy zmení

Jedna z najdôležitejších ťažobných spoločností založených na GPU, známa ako Kingdom Mining, oznámila spustenie autonómnej platformy na obchodovanie s kryptomenami známej ako AI Trader. Iba dva týždne po spustení oznamuje AI Trader režim OCO obchodovania, ktorý mení hru.

Spoločnosť vysvetlila:

„Ekosystém AI sme vyvinuli s tímom odborných obchodníkov zo zavedených finančných spoločností, ako sú Morgan Stanley a Deutsche Bank, a špecialistov z oblasti strojového učenia a umelej inteligencie. Od komunity sme dostali drvivú odpoveď a prijímame nové predplatné do 20.7.2018 potom budú na palube iba tí, ktorí majú platný odkaz na sprostredkovanie “

Ekosystém je založený na dvoch základných princípoch: jednoduchosti a transparentnosti. Hlavným účelom je narušiť všetky paradigmy obchodovania. Systém je teraz aktívny a svojim predplatiteľom ponúka obchodovanie s menami a možnosti obchodovania.

Čo výkon??

AI dokázala zmierniť straty HODL pre tvorcov a vývojárov platformy, pri obchodovaní s kryptomenami je schopná dosiahnuť priemerný mesačný výnos 82%. Okrem toho je schopný zaregistrovať 120% návratnosť a zároveň využívať obchodovanie vo všetkých podporovaných stratégiách.

Všetky výsledky sú zverejnené na ich webových stránkach a aktualizované v reálnom čase. Používatelia si môžu stiahnuť a zobraziť všetky podrobnosti všetkých transakcií uskutočnených umelou inteligenciou.

Mena obchodovania

AI Trader spolupracuje s umelou inteligenciou (AI) na preskúmaní minulých trhových trendov a prijímaní obchodných rozhodnutí na základe informácií v reálnom čase. Ekosystém AI je schopný rozpoznať optimálne trhové podmienky pre obchodovanie a realizovať zisky z trhu. Momentálne je platforma poháňaná spoločnosťou Binance, ale v budúcnosti bude obsahovať množstvo ďalších búrz. Používatelia môžu obchodovať v režimoch autonómneho obchodovania s AI alebo OCO.

Režim obchodovania s AI

Používatelia môžu jednoducho aktivovať požadovanú stratégiu a systém AI začne autonómne obchodovať s hľadaním optimálnych výsledkov. Je to zabudovaný protokol dynamického riadenia kapitálu, ktorý umožňuje AI zotaviť sa zo strát vstupom do obchodov s hlbokým učením a vyššími sumami. Podobná stratégia implementovaná aj ľuďmi.

Používatelia si môžu pozrieť, ako si AI počínala za posledných 30 dní, a môžu si stiahnuť kompletnú históriu transakcií každého jedného obchodu. Aplikácia obsahuje rôzne prístupy AI Trading postavené na časových stratégiách. Všetky postoje dávajú do pohybu konkrétne správanie AI.

Režim obchodovania s OCO – NOVINKA!

AI Trader je prvá svojho druhu obchodnej platformy, ktorá umožňuje používateľom obchodovať s OCO (One Cancels Other). Na rozdiel od iných platforiem, kde je možné nastaviť buď stop loss alebo A take profit, poskytuje AI Trader používateľovi jedinečnú príležitosť, vďaka ktorej je možné obchodovať na VŠETKÝCH pároch so schopnosťou umiestniť OBA stop loss a take profit súčasne. Deep Learning AI študuje súčasné trhové vzorce pomocou mnohých indikátorov a dôsledne testovaných algoritmov strojového učenia, ktoré analyzujú trendy a vznikajúce vzorce a poskytujú používateľom nákupný signál v reálnom čase.

Pákové obchodovanie

AI Trader je navyše prvou platformou svojho druhu, ktorá ponúka autonómne obchodovanie založené na technológii Bitmex. Burza umožňuje používateľom obchodovať s jedným z najvyšších pákových efektov na trhu.

Aplikácia AI Trader využíva silu strojového učenia na pochopenie a interpretáciu vzorcov a na rýchle obchodné rozhodnutia. Vďaka vstavaným nástrojom hlbokého učenia môžu byť tieto rozhodnutia prijímané na základe všetkých veľkých dát uložených v ich úložisku. V súčasnosti môžu používatelia obchodovať s každým kryptomenovým párom poskytovaným spoločnosťou Bitmex.

AI Trader odporúča používateľom, aby pred aktiváciou AI Trader 20x nastavili pákový efekt, aby mohli obchodovať v ich mene. Ďalej je možné začať obchodovať s aktivitami už od 1 USD.

Program sprostredkovania

Platforma oznámila jeden z najvýnosnejších a najatraktívnejších programov sprostredkovania na trhu. Influenceri majú 10% doživotnú províziu od odporúčaného zákazníka. Zákazník tiež získa 10% doživotnú zľavu z registrácie pomocou odkazu na odoslanie.

Podrobnosti o odbere

AI Trader ponúka tri rôzne predplatené balíčky. Základné balenie začína od 150 dolárov. Platby sa prijímajú v Litecoinoch, Bitcoin Cash, kreditných kartách a PayPal. Je dôležité spomenúť, že z dôvodu ohromnej reakcie kryptoobchodnej komunity budú nové predplatné uzavreté 20.7.2018 až do odvolania.

Záver

AI Trader je jedinečná platforma, ktorej cieľom je narušiť spôsob, akým sa obchoduje s kryptomenami. Otrasie súčasnou paradigmou obchodovania a zjednoduší ju do takej miery, aká tu na trhu s kryptomenami nikdy nebola.

K dispozícii je tiež 10% zľava pre celé naše publikum, rovnaké môžete nárokovať kliknutím na nasledujúci odkaz: https://app.aitrader.ai/referral/usethebitcoin

Toto je časovo obmedzená ponuka a jej platnosť vyprší 1. 7. 2018 o 24:00 GMT

Tu je nezávislá recenzia Bitcoin Trading Challenge, denného obchodníka s kryptomenami, ktorý vzdeláva ďalších obchodníkov na tomto trhu.. https://www.youtube.com/watch?v=3udlmtxDNoU&t = 16 s

Prehľad platformy: https://vimeo.com/271853160

Sledujte AI Trader na Twitteri: https://twitter.com/Aitrader_Ai

O aplikácii AI Trader: https://aitrader.ai/about

Kontaktujte obchodníka AI: [chránené e-mailom]

Ďalšie informácie o aplikácii AI Trader a jej funkciách nájdete na stránke https://aitrader.ai/

* Obchodovanie podlieha trhovým rizikám a obchodník AI v žiadnej podobe nezaručuje návratnosť.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map