Crypto Market Daily (1,17) | 1-hodinová úroveň BTC mierne prelomila horný okraj konsolidačného kanála a venujte pozornosť tomu, či je prielom v priebehu dňa účinný.

Večná zmluva BTC

Znak úrovne1H-býčie

Toto je hodinový graf BTC, ukazuje, že hoci pred 2 hodinami cena klesla z 9 000 dolárov, javí sa to ako signál, že sila nákupu klesá, avšak o ďalšie 2 hodiny bola konečne hrana kanála prelomená. Pripomeňte investorom, že prelomenie nesprevádzal rastúci objem. 9 000 dolárov dáva v súčasnosti stále tvrdý odpor. Objem predaja, ktorý sa prejavil v kruhu objemu, znamená, že sila predaja je tu pomerne silná, takže aj keď sa cena môže stabilizovať na hornom okraji kanálu, neznamená to, že v krátkom je možné spadnúť späť na kanál alebo sa konsolidovať blízko horného okraja.

Investori by mohli venovať väčšiu pozornosť sile podpory horného okraja konsolidačného kanála.

Znak úrovne1D – konsolidácia

BTC prelomil horný okraj konsolidačného kanála až po dnešnom krátkodobom období. Aktuálna cena je pod 9 000 dolárov. Analytik OKEx Neo verí, že tento prielom je skorší, ako sa očakávalo, a trh sa začne znovu, až keď trh nebude plne tráviť zisky v predchádzajúcom období, čo do istej miery odráža prehriaty býčí sentiment. Nedávne otrasy na celom kryptotrhu sú však iracionálne. Na jednej strane toto kolo udalostí viedlo k náhlemu začiatku BSV "iracionálne" stúpať. Na druhej strane nadmerná interpretácia účinku zníženia na polovicu spôsobila, že na kryptotrh prúdilo veľa nových špekulatívnych fondov. Tento druh trendu sa v budúcnosti ešte vyskytne, je však nespochybniteľnou skutočnosťou, že po prudkom výskyte musí existovať prudký pokles. Investorom sa preto pripomína, aby z krátkodobého hľadiska neboli príliš optimistickí ohľadom prognózy trhu. Pre BTC je ťažké prekonať 8900 ~ 9000 dolárov, pretože graf ukazuje, že oblasť bola na konci býčieho trhu v roku 2019 a po období konsolidácie bývalou spodnou časťou spätného stiahnutia a odolnosťou prvého býčieho trhu. , môže mať príležitosť pokúsiť sa preraziť.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor8900 dolárov Strednodobý odpor9 000 dolárov

Krátkodobá podporaStrednodobá podpora vo výške 8850 USD8560 dolárov

ETH večná zmluva

Znak úrovne 4H-býčie

Toto je 4-hodinový graf ETH, potom čo cena prerazila horný okraj vzostupného klinového tvaru, ktorý je medzi $ 160 ~ $ 167, ETH narazil na tvrdý odpor okolo $ 172 ~ $ 177, pretože táto oblasť je oblasťou intenzívneho počítadla v októbri do novembra 2019. Prelomenie tejto oblasti môže znamenať, že na ETH príde veľký vzostup, predtým by mali investori venovať pozornosť trendu sťahovania cez víkend a dokonca trvať dlhšie. Prvá podpora sa blíži k 167 dolárom, ak sa cena môže stabilizovať neďaleko, znamená to, že sila býkov je stále silná, a ak je dotyková podpora 2, dokonca aj podpora 3, znamená to, že sila býkov je slabá, bude obdobie stiahnutia dlhšie. Indikátory hlasitosti tiež ukazujú, že v porovnaní s predchádzajúcou pumpou je sila najnovšej pumpy slabšia.

Investori o víkende by si mali všimnúť účinnosť rezistencie 172 ~ 177 dolárov.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor172 dolárov Strednodobý odpor177 dolárov

Krátkodobá podpora167 dolárov Strednodobá podpora159 dolárov

Večná zmluva XRP

Znak úrovne1D-býčie

Trvalý kontrakt OKEx XRP: Na jednodňovej úrovni bol XRP podporený výstrihom predchádzajúceho dna, ktorý je na úrovni 0,2240 USD, čo znamená, že sila stiahnutia nie je dostatočne silná a býčie emócie sú stále vysoké, pretože cena dosiahla rozhodujúci Pozícia blízko 0,2360 USD, môžeme vidieť, že táto pozícia bývala účinnou podporou počas septembra a tvrdým odporom počas decembra 2019. Ak je možné tento odpor prelomiť, je potrebné ďalšie obdobie konsolidácie, pretože ďalší odpor sa bude blížiť k hodnote 0,2507 USD, čím sa prelomia tieto dva odpor môže mať ďalšie veľké býčie obdobie.

Naopak, ak tu bude cena mnohokrát potlačená, mali by si investori všimnúť, že v budúcnosti môže prísť trend návratu. Tentokrát sa otestuje účinnosť podpory 1 a podpory 2. Pretože sa cena môže stabilizovať na podpore 2, trh s náhradnými dielmi bude mať šancu načerpať viac, prinajmenšom späť na predchádzajúci vrchol.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2360 USD Strednodobá rezistencia: $0,2507

Krátkodobá podpora: $0,2240 Strednodobá podpora :$0,2100

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť považovaný za odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map