Crypto Market Daily (2,11) | Aj keď BTC získalo krátkodobú podporu na 9 700 USD, oblasť podpory 9 500 USD sa môže stať inflexným bodom.

Večná zmluva BTC

Znak úrovne1H-konsolidácia

Toto je hodinový graf BTC, včerajší odraz BTC bol ovplyvnený odporom 10 000 dolárov a nepodarilo sa mu znovu získať a bol dočasne podporený 9 700 dolárov. Analytik OKEx Neo verí, že podpora 9 700 dolárov má určitý význam pri posudzovaní krátkodobých trendov. Ak bude naďalej konsolidovať nad touto pozíciou, ďalší vzostupný trh môže v krátkom čase opäť začať, inak by mal relatívne zväčšiť cyklus tohto spätného volania, ak klesne pod tento bod, vzhľadom na to, že 9 500 dolárov je horná hrana konsolidačného boxu BTC od januára 30. až 5. februára je pravdepodobnosť zastavenia a odrazu okolo tohto bodu vysoká, teda tón tohto trendu nastaví to, či bude možné cenu v uvedených dvoch rozhodujúcich bodoch podporiť. Pripomeňte investorom, že celý región od 9 000 do 9 500 dolárov môže byť tiež oblasťou odrazu a pokles pod 9 000 dolárov by mohol byť znakom väčšej korekcie cyklu..

Znak úrovne1D – býčie

BTC klesol dva dni, toto je možný signál o vstupe do trendu spätného volania, ale teraz je úroveň podpory okolo 9700 dolárov, ak sa tu cena môže stabilizovať pred týmto víkendom, môže to znamenať, že spätné volanie v krátkodobom horizonte skončilo a 9700 dolárov je spodná časť.

Pretože prvý medvedí svietnik je takmer pohltivý, medvedia sila už nebude taká slabá ako predtým, v takom prípade nemusí byť úroveň efektívnej podpory 9700 dolárov účinnou úrovňou podpory, čo znamená, že cena môže testovať 9500 dolárov, v porovnaní s Na úrovni 9700 dolárov bude táto sila podpory skutočne silnejšia. Preto je tu možnosť odrazu väčšia, ale nie 9700 dolárov. Investori by mali pripomenúť, že ak poklesne pod 9500 dolárov, znamená to, že bude otestovaných 9000 dolárov.

Objem naznačuje, že posledný objem čerpadla je absolútne menší ako ten minulý, môže to byť tiež signál na posúdenie budúcnosti.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor10 050 dolárov, strednodobý odpor10 200 dolárov

Krátkodobá podpora9700 dolárov Strednodobá podpora9600 dolárov

ETH večná zmluva

Znak úrovne 1H-konsolidácia

Toto je hodinový graf ETH, ak si niektorí investori včera prečítali moju analýzu, mali by ste vedieť, že nedávny trend v pohybe je takmer rovnaký s mojou predpoveďou, čo znamená, že sa úspešne vytvorila malá úroveň hlavy a ramien. Najdôležitejšie je, že tento model je možné prejsť na koniec, ak je úroveň podpory $ 215 silná, ale ak pokles pod môže znamenať, že tento model môže viesť k hlbokému spätnému volaniu. Ďalšia úroveň podpory je v tomto stave okolo 210 dolárov.

Pripomeňte investorom, že v nedávnej dobe nie je vhodný okamih na stavbu skladu, pretože krátkodobý smer nie je jasný. Dobrá voľba je čakať na prestávku a potom vstúpiť.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odporStrednodobý odpor 225 dolárov230 dolárov

Krátkodobá podporaStrednodobá podpora vo výške 215 USD210 dolárov

Štvrťročná zmluva BSV

Znak úrovne1H-konsolidácia

Štvrťročný kontrakt OKEx BSV: Po poklese z 394 dolárov spoločnosť BSV nedokázala znovu otestovať túto najvyššiu hodnotu, vzhľadom na spätné volanie celého trhu je rozumné, aby sa býčí objem zmenšoval.

Dobrou správou však je, že takmer trojnásobok tejto ceny bol úspešne testovaný na úrovni podpory 350 dolárov po prelomení horného okraja predchádzajúceho konsolidačného kanála. To má najdôležitejší význam pre trend, ktorý môže investorom umožniť posúdiť, či je lámanie pravdivé alebo nepravdivé. Účinnosť úrovne podpory 350 dolárov dáva odpoveď, že je to pravda.

Investori si môžu všimnúť dve úrovne podpory, ktoré sú na úrovni 360 a 350 dolárov, stabilizácia v blízkosti týchto dvoch oblastí môže mať dobrý výber. Pamätajte, že oblasť odolnosti proti prelomeniu 376 dolárov neznamená, že nastáva býčí býk, za posledných trhových podmienok je veľká možnosť falošného prelomenia.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 376 dolárov Strednodobá rezistencia: $394

Krátkodobá podpora: $360 strednodobá podpora :$350

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť považovaný za odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map